Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обговорення інструменту-новинок, призначеного для внутрішніх робіт

Чуля

Рекомендовані повідомлення

Весь профіль з товщиною металу - 2мм. Вибирав щоб був полегше вагою, але й такий, щоб і зварювати можна, а не палити.

Розміри профілів 2см на 4см... окрім тих двох поперечин, що йдуть по діагоналі (останнє фото). У них розмір вже - 2 на 2см.

Їх я теж обирав з меншим розміром, бо на відміну від нижніх прямих поперечин, я на них не стаю ногами коли вилажу і вони не прогинаються.

Висота риштовки включно з колесиками (75мм діаметру) - 1м.60см.

Ширина риштовки, якщо брати розмір самих дощок - 60см. (2шт. по 30см).

Довжина риштовки, (розмір теж самих дощок) - 1.70см.

Товщина самих дошок - 4см... якщо брати менше ніж 4см, то дошки прогинаються.

Судячи з практики, то для мене такі розміри, це самий ідеальний варіант. І якщо б навіть довелося підшивати листи без підйомника і вдвох з напарником, то думаю тих розмірів теж достатньо.

А ще краще, заставити напарника зробити схожу і при монтажі ставити їх обох поруч;)

Після того як ще якийсь певний час я покористувався нею, то вважаю ці розміри самі оптимальні в роботі для мене.

От вона вже повністю нафарширована і відтюнінгована:D для роботи з монтажем гіпсокартона...

Для інших робіт, я здебільшого повертаю її до базової комплектації:)

IMG_5459.thumb.JPG.731493de31a8b6cae80567ac8a6fbe37.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая максимальная высота? По фотке вроде низковата. У меня недавно объект был с потолками 3.30, так приходилось свой большой поднимать на максимум.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая максимальная высота? По фотке вроде низковата. У меня недавно объект был с потолками 3.30, так приходилось свой большой поднимать на максимум.

 

Если доски кинуть на верхние перемычки (от пола они 1.50), то на 3,5 метрах мне будет не удобно, но как то можна еще работать... выше уже плохо.

У нас много построек еще от австро-венгерской империи, и там высота как раз - 3.50

Я вот думаю, что бы придумать, чтобы в тех редких случаях когда высота еще больше, то как то дополнительно наращивать высоту.

Неплохо еще и использовать на высоких лестничных шахтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вот думаю, что бы придумать, чтобы в тех редких случаях когда высота еще больше, то как то дополнительно наращивать высоту.

 

Тоже думал над этим вопросом. У меня ещё осталось несколько обрезков от моих балконных ограждений), если понадобится наростить, то вставлю туда внутрь крадрат меньшего сечения, приварю и можно будет поднять по мере неободимости).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
здесь спрашивали про строительные ходули. есть у меня такие. падать на них не нужно. падение совершенно не контролируемое. поэтому учиться нужно не спеша. когда вы уже будете уверенно ходить на них, то проблем никаких. ровный пол или нет не имеет значения.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пане, Олег. Як і казав, німці випустили нову полегшену версію планексу із безщітковим двигуном. Переносити зображення сюди не став, бо багато тексту. Параметри можна подивитись на сторінці - PLANEX easy
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пане, Олег.

Стану паном тоді, коли таке придбаю.:)

Чомусь в новій машині немає вакуму (присосування до поверхні), як в старій моделі.

Не знаю чи це добре чи погано, бо попередню модель навіть в руках не тримав.

Штанга теж в неї не розбірна по частинам.

Цікаво яка ціна в порівнянні зі старою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво яка ціна в порівнянні зі старою.

Рекомендована ціна:

Шліфувальна машинка PLANEX easy LHS-E 225 EQ - 932,40 € (нова)

Шліфувальна машинка PLANEX LHS 225 EQ-Plus - 1 300,32 €

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Вітаю всіх форумчан з Новим роком! :beer:

Раніше, перед кожним новим роком я задумувався, чи не спробувати кинути палити вже після нового року:D Зараз вже покинув цю нездійсненну затію, але тішить шо принаймі в новому році, я вже остаточно позбавлюсь від постійного поїдання гіпсової зішліфованої пилюки.Ж-)

Після деяких доопрацювань, я отримав від "Дела мастер" (м. Харків) пару шліфблоків/заготовок.

На них я випробував різні за жорсткістью і висотою - демпферні прокладки з ліпучкою для абразиву.

З усіх мною закуплених, мені найбільше сподобався в роботі мягкий демпфер від "Мірка" в 1см висотою.

Тестував я на готових шпаклівках фінішпастах з підготовкою основи - під фарбування.

Ось фото, наразі ще "сирого" продукту.

IMG_5552.thumb.JPG.b40056154e3d2678df3d52a1019f0a7c.JPG

 

IMG_5553.thumb.JPG.bb305291db65980b74599b617aaf8f4e.JPG

 

IMG_5559.thumb.JPG.4bea48b5925dc20de846fba712427c18.JPG

 

IMG_5564.thumb.JPG.d5ed44fdf3341c397f20a401aadc7bff.JPG

 

А тут я зняв трьохсерійний серіал))) і виклав його на ютуб.

https://www.youtube.com/watch?v=8JWF8Bm2XlQ

https://www.youtube.com/watch?v=HpvsrXp53mI&t=58s

https://www.youtube.com/watch?v=9VfgydVRIbM

Продукт ще "сирий" і можливі його деякі доопрацювання. Саме тому потрібно якомога більше тестувань і рекомендацій від других майстрів, в яких є в наявності пилесос.

Тому пропоную Всім форумчанам в яких є в наявності пилесос і прошпакльовані стіни/стелі, прийняти участь в тестуванні...

Схема така:

_Першому бажаючому, який напише мені в приватних повідомленнях свій контактний телефон, я висилаю за мій рахунок - шліфблок+ пару абразивів "Мірка" (дорожчу абранет і бюджетний - автонет).

Після тестування, користувач напише свій відгук щодо шліфбруска в цій темі. Від цих відгуків буде залежати або подальше доопрацювання продукту, або ж взагалі припинення проекту з його розробки.

Потім тестувальник теж за свій рахунок вишле шліфок, вже слідуючому бажаючому протестувати форумчанину, який звернется в приватному повідомленні до першого тестувальника... і так по колу... ну щось типу "трубки миру" в індіанців Апачі :friends:

П.С. Абсолютно ніякої фінансової вигоди від майбутнього можливого продажу цього продукту, я не отримаю. Моє зацікавлення, довести продукт до якогось певного удосконалення і результату.

Можна назвати це гордо ))- "Програмою підтримки Українського виробника, від звичайних малярів/форумчан" :flag1:

Будь ласка... Долучайтесь!

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Всім доброго дня ! За кілька днів перелопатив купу фнформації, і забрів на цей форум. Певно, я тут надовго ... ))) Потребую допомоги . Напевно, правильніше в цій темі запитати, щоб не створювати нової. Впала на руки робота наступного плану. Дві кімнати (щось більше трошки 120 кв.) , стіни неякісно покриті шпаклівкою Альба старт+ фініш. Потрібно вивести стіни під покраску. Вручну я замучуся, тож шукаю шліфувальну машинку. Бачив 800-й Stark, для таких речей , трішки дорогувато. Професійно штукатуркою не займаюся. Око впало на вібраційний Інтерскол з прямокутною підошвою ( підкупила можливість закріпити саме сітку, а не папір) , але от в шановного земляка (Чуля) прочитав, що сітки також є в продажу і круглі . Також чув у відзивах,що не всі шліфмашинки надаються до шліфування стін . Порох дрібнодисперсний потрапляє в механізми, і все, приїхали... Також якого принципу машинки для цієї справи кращі ? Ексцентрикові, чи ще якісь ... В яку сторону бігти, зорієнтуйте ,будь ласка, хто в темі. Бюджет тисяча- півтори гривень. Велике дякую від новачка форуму .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго дня ! За кілька днів перелопатив купу фнформації, і забрів на цей форум. Певно, я тут надовго ... ))) Потребую допомоги . Напевно, правильніше в цій темі запитати, щоб не створювати нової. Впала на руки робота наступного плану. Дві кімнати (щось більше трошки 120 кв.) , стіни неякісно покриті шпаклівкою Альба старт+ фініш. Потрібно вивести стіни під покраску. Вручну я замучуся, тож шукаю шліфувальну машинку. Бачив 800-й Stark, для таких речей , трішки дорогувато. Професійно штукатуркою не займаюся. Око впало на вібраційний Інтерскол з прямокутною підошвою ( підкупила можливість закріпити саме сітку, а не папір) , але от в шановного земляка (Чуля) прочитав, що сітки також є в продажу і круглі . Також чув у відзивах,що не всі шліфмашинки надаються до шліфування стін . Порох дрібнодисперсний потрапляє в механізми, і все, приїхали... Також якого принципу машинки для цієї справи кращі ? Ексцентрикові, чи ще якісь ... В яку сторону бігти, зорієнтуйте ,будь ласка, хто в темі. Бюджет тисяча- півтори гривень. Велике дякую від новачка форуму .

Сітки є і прямокутні і навіть в лентах/рулонах з різним погонажем.

Але імхо вібраційною машинкою навряд чи вдастся щось нормально пошліфувати по гіпсовій поверхні... Хоч якщо чесно, то я ще нею і пробував)).

Звичайні ексцентрикові важкі, а і з тих що мені відомі, де безщітковий двигун з вагою в межах 1кг, а також в яких хід ексцентрика 5 мм, то відомі тільки - "Фестул" і "Мірка" (ціна поза 12000грн).

З іншими шліфмашинами працювати, то Імхо вже краще - вручну.

На рахунок "Старка" , то я за три роки запоров дві штуки((... більше про них і чути вже не хочу))).

Не хочу також судити щодо їх функціоналу, але на мій погляд такого плану шліфмашини (спеціальні по гіпсу) підходять для чорнової роботи/шліфовки.

Наприклад як у Вашому випадку, то можна нею зробити спочатку чорнову шліфовку, бо така машина досить добре зрізає всі нерівності і горби.

Потім вже знов прогрунтувати і пройтись фінішпастою на здир і до готового результату... А нормально зроблена фінішпаста без особливих зусиль і вручну вже легко шліфується.

Шкода що в Стрию і Дрогобичі не має нормальних прокатів інструменту, бо наскільки я зрозумів то Вам потрібно пошліфувати собі тільки.

А вже після закінчення ремонту, сама машина по гіпсу з часом не знадобиться на господарці... На відміну від шліфмашин вібраційних чи ексцентрикових.

При наявності потужного компресора, то як варіант ще - ексцентрикові пневмошліфмашини, бо вони дешеві і легкі. Мій знакомий автомаляр саме такою в себе вдома зняв стару побілку, а згодом пошліфував і шпаклівку.

Але сама його автомайстерня знаходиться в нього під будинком в гаражі, ну і сам компресор з великим повітряним резервуаром теж))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Щиро вдячний Олегу "Чуля" за поради, консультації, та все таке, а насамперед прошу вибачення за відрив від роботи. Отож ... ексцентрикова машинка (хід ексцентрика змінний, тож стане в пригоді при різних завданнях, недолік один - трішки важкувата). Але то вже тема типу, нема грошей , чи голови, нехай руки страдають ...))) придбана, круги Абранет різного калібру в дорозі , проміжний фільтр від дела - мастер теж. З понеділка до роботи. Про враження та результати спробую відписати ...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Пане, Олег. Як і казав, німці випустили нову полегшену версію планексу із безщітковим двигуном. Переносити зображення сюди не став, бо багато тексту. Параметри можна подивитись на сторінці - PLANEX easy

На виставці "Budma"2017 вдалося потримати в руках, ця модель краще збалансована,легша,мінус що не розборна.www.instagram.com/p/BQR2L_8DJWSjJThF2gJHN2WWmD2R8_G6FISKNU0/. Повне відео з Budma

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...вдалося потримати в руках...

З неї зняли всей зайве, дещо змінили систему шарнірів і вона краще вигинається (навіть краще ніж "старший" Планекс). Замінили двигун на безщітковий. А головне, що застосували нову суперм'яку тарілку із увігнутою поверхнею.

По габаритах новий Планекс не відрізняється від попереднього, але відсутня можливість подовжувати.

Із «шпигунської інформації» - на весні з'явиться підсвічувальна лампа. Не на Планекс, а окремо вздовж поверхні.

Новинки 16-17року вже в Києві окрім Планексу. Вирішив не додавати його до цієї поставки. Можливо у наступну внесу, якщо когось зацікавить.

DSC01040.thumb.jpg.38c6102e54f42f38707fe35f5f068641.jpg

DSC01053.thumb.jpg.106b8d2b64b39d359f91e470d7cf9486.jpg

DSC01055.thumb.JPG.17775a3bb991081acafee1c87b3ec5af.JPG

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый Чуля!

Вы спец по инструменту для внутренних работ, поэтому, чтобы не начинать тему-простенький вопрос от дилетанта-какой прожектор выбрать? Галогеновый, ЛЕД? Какой мощности?

Заранее извиняюсь, что отрываю Вас по такому пустяку.

С Уважением.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...какой прожектор выбрать? Галогеновый, ЛЕД? Какой мощности?

Пока автором темы готовится основной ответ, добавлю известную мне информацию.

Из последних новинок, немецкий производитель рекомендует двунаправленные светодиодные прожекторы.

Мощность — 112 Вт

Световой поток (светодиодный свет) — 8000 Лм

Цветовая температура — 5000 К

На фото сравнение прожекторов галогенных, обычных светодиодных и двунаправленных светодиодных.

13.thumb.jpg.c8632395325b9b19b3ad95dd05db70e9.jpg

14.thumb.jpg.c4dc38c52a2d65633aafd43cc628fded.jpg

15.thumb.jpg.eddeee8c82dfaaab4a68b102448ea4be.jpg

16.thumb.jpg.b4ead9b5ff218c9b5acc481e89bddb17.jpg

17.thumb.jpg.3036975cf89c72ede67bc20bce6a02ea.jpg

18.thumb.jpg.a39624e677dd3a0a4eb9aca64a2f09b8.jpg

19.thumb.jpg.211bcb8fa54c8a180bfe5e6250f17cd3.jpg

20.thumb.jpg.1143afd034dbbf153c30e85543773a7c.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але імхо вібраційною машинкою навряд чи вдастся щось нормально пошліфувати по гіпсовій поверхні...

Трет она изумительно,имхо.

Там в другом проблема-двигатель рядом с затираемой поверхностю,и пыль ОЧЕНЬ быстро убивает коллектор.

На день может не хватить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пару слів по машинці з недавнього власного досвіду. Все імхо, само собою. З маленьким ексцентриком на гіпсі немає що робити. Від пяти мм і більше працює добре. Величину зняття матеріалу можна регулювати трьома способами. 1. Зерном абразиву (я закупив по 5 шт Мірка Абранет 80,120,180.240.) Треба було на майбутнє взяти ще дрібнішого , але це ніколи не пізно. 2. Величиною обертів (чи коливань). Від 4000 десь до 11000. Я працював на поділці в районі 4-5 . Вібрації майже не відчувається. Ну і 3. Товщиною (чи степенем пружності) захисної прокладки платформи. Я взяв поки що теж від Мірка товщиною 5 мм. Є ще мягша 10 мм, теж докуплю. А є і твердіша. Прокладка дуже рятує у тому випадку , коли дещо помилився , і не приставив платформу точно до стіни,а дещо під кутом. Якщо оберти високі і прокладка відсутня, на стіні вже би були серйозні рисочки. Машинка пилезахисна , зроблена в Германі, гарантія 3 роки. Працював з підключеним пилососом через проміжний фільтр. Фільтр реально працює на ура, тільки час від часу потрібно отряхувати захисний чехол . Щодо прожектора , то теж стоїть питання. З того що бачив на фото і вживу, то Олег Чуля користується в даний момент двома ЛЕД , надпис 100 W, які закріплені на стійці з можливістю регулювання висоти. Теж спілкувався з місцевим спеціалістом по освітленню, рекомендував обовязково такі характеристики ЛЕД. Температура кольору на менш 3200, теплий спектр. А вже конкретніше, то сам Олег відповість ... Якось так.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось побачив на ютубі

 

може цікаво комусь буде :)

 

 

 

 

Шпаклевка по-мексикански. Специнструмент для скорости.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Базуку" я вперше побачив наживо в Барселоні в 2001 році (десь на форумі пару років описував, як і її переваги, так і недоліки).

Якщо навіть відкинути саму вартість базуки, насоса, трьох насадок на шви різних розмірів, плюс прокатні ролики для зовнішніх і внутрішніх кутів (від 5000 доларів)...

То іще, головним каменем спотикання, залишається вартість самої шпаклівки, яка підходить для роботи з "базукою"... чи навіть з простим "хомакс банджо".

Таку шпаклівку до недавно в Львівському регіоні, можна було б купити тільки під замовлення. Послідніх три роки почали завозити "семін" в один їз львівських епіцентрів і ціна його 320грн за відерко в 15 кг.

В мене давно в наявності - "хомакс банджо" який теж можна назвати першим кроком до механізації робіт, але на практиці я використовую його рідко, тому що набридає постійно "чесати" замовнику, щоб він пригав за 60км у Львів і привозив мені таку шпаклівку.

Мав би я лишніх - 5000 баксів, то відкривав би візу і допомагав би трампу збудувати стіну для мексиканців... ну щоб в майбутньому зайняти їх нішу:D

Якщо серйозно, то коли найдется фронт робіт для "хомакс", тоді можна буде і про "базуки" подумати.

 

Добавлено через 46 минут

Вы спец по инструменту для внутренних работ, поэтому, чтобы не начинать тему-простенький вопрос от дилетанта-какой прожектор выбрать? Галогеновый, ЛЕД? Какой мощности

Не перегибайте)) В основном я "спец" в економкласе инструмента, потому как еще не стягиваю, или же не дорос еще до поф.инструменту.

К примеру;

Не знаю возможно из жадности, или же при ограниченых финансах, я четыре года назад не купил - Б/У проф.строительный ледовский светильник( , очень похожий на "фестуловский" (в сообщение Дмитрия - выше) привезенный из голандии

Купил его мой знакомый и уже успешно пользуется четыре года.

Я же за это времья (по памяти):

_первый год продолжал одну за другой менять галогенки на 1кв галогенный прожектор (всегда на обьекте улетало -5шт минимум)

_ последней каплей стало для меня когда подсобник, оставил раскаленный 1000ватт прожектор на пластиковом подоконнике и мне пришлось за свой счет покупать а потом и демонтировать/монтировать подоконник.

_потом купил Лед 60 ватт, в надежде что он будет выдавать, мне - 600-500ватт галогенового, оказалось что брехня(( и мне пришлось докупить 100ваттгый второй

И теперь я ставлю их на смодельную "т"образную штангу используя подьемник - "Премос"

Оба они по ефективности освещения уже приравниваются к галогенному - 1000ваттному, Реально они не греются ... но в 60 ватном, я за два года, уже три раза менял диод (каждый раз - 250 грн.) Где то - 30шт галогенных ламп))

100- ватный правда еще не подводил, (может потому что там - два диода по 50ват)

Заявленным характеристикам (люменов) на них я уже точно - не верю..

Пример Второй.

Для механизации работ с шлифовкой, я за три года я угробил два "старка" прежней модели с раздвижной штангой и новой со сьемной.

Эти машины Имхо подойдут только на сезон или два и для шлифовки под обои, либо другой грубой шпаклевки где весь пирог финишного материала, из одного и того же материала.

Останивился я на ексцентриковых.

При выборе екцентриковой шлифмашины, а выбирал я очень долго между "миркой дерос" и "фестул етс 150" , победила вновь цена)) и купил мирку, ну и после некоторого тестрирования, мне не хватает в ней некоторых допдороботок:

_мгновенной остановки муфты тормоза, желательно не выключать на поверхности.

_ бесит педалька для увеличения оборотов, которая подойдет только тем, кто привык работать с пневмомашинками... Особенно она бесит, когда нужно менять абразив, и перед тем как перевернуть машинку, я забываю выключить ее и тогда педаль "газует")

_шланг уж совсем не антистатический и колбасит он статикой, даже хуже щипает чем шланг слива от стиральной машины)) (цена 1450 грн)

Сразу же после некоторой работы с ним вспоминал "фестуловский" шланг с креплением кабеля и с доп.кожухом.

Хоть точно я не знаю, может чтоб снять статику в проф.пылесосах еще и что то предусмотренно в самом корпусепылесоса, или в "гнезде" где крепится шланг.

_ демпферная прокладка мирковская и рядом не стоит с фестуловской

 

Одним словом, для полного удовлетворения, мне не хватило как раз того, что уже предусмотрели в "фестуловской" машинке(( И сейчас я с радостью бы доплатил, то самое - теля до вже пропавшої корови))

Можно уже считать во многих вещах меня - опытным.... но еще зарано оценивать как - вумным... Отаке))

Может просто мой опыт позволит другим избежать моих ошибок, а опыт других 9описаный в етой теме) поможет и мне..

Добавлено через 3 минуты

Вот снял обзор той самой "мирки" - https://www.youtube.com/watch?v=88qwMWY1mP4&t=26s

Доволен ней, где то на - 80% ... остальных 20% вновь увы получила та сама - жаба:D

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 2 тижні потому...

На мій погляд, це найбільш вдала і мобільна конструкція риштування із використанням для проведення робіт в середині приміщень -

Якщо згодом буду робити собі наступну, то постараюсь зробити схожої конструкції... Щоправда вона не получится із легкого люмінію як на відео і мені знову деведется її робити з важкого чугунію:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо згодом буду робити собі наступну, то постараюсь зробити схожої конструкції... Щоправда вона не получится із легкого люмінію як на відео і мені знову деведется її робити з важкого чугунію

Вот тут надибав в ютубі на схожої конструкції сапопальні -

Шкода що я раніше не бачив ці відео, тому що така конструкція (Імхо) - більш вдала.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавали мы такие когда-то, называли их "жираф". Но цена вопроса и спрос сделал из них музейные экспонаты.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот тут надибав в ютубі...

Шкода що я раніше не бачив ці відео, тому що така конструкція (Імхо) - більш вдала.

 

Мне в такой конструкции не нравится это ограждение с одной стороны, мне бы оно мешало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...