Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Зараз калькулятор рахує як треба. ;) При любих ввідних сума на виході однакова. :) Я чекаю коли газ вгору піде. Я про ціну імпорту. Тоді впевнений що алгоритм роботи калькулятора зміниться і ціна також піде вверх. Так що варто думати про те на чому можна ще зекономити.

 

Ось в цьому повідомленні

я привів цитату з оригінального тексту меморандуму з МВФ (який тільки на днях опублікував МВФ), де вже все за всіх вирішили ззовні: ціна газу синхронізується з ціною імпортного газу і корректується на курс гривні без будь-якої привязки її до собівартості видобутого в Україні газу..

Таке відчуття, що або ніхто не зміг прочитати, або просто ніяк не захотів відкоментувати, те що не подобається. Але самі від цього тексту потрібно і вести всі дискуссії в цій темі..Слова: наш газ, справедлива ціна можна забути і брати інші точки відліку, а головне від того що всі тут пересваряться по ціні газу ніхто її не знизить...

 

До речі цей текст розбив ще один міф: про підняття тарифів не з бажання МВФ. Трохи раніше вже було розвінчано міф про податки...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви пробували отримати в росії субсидію? Не мав би я кума в Сочі, швагра в Коврові, жінки пів родини в Краснодарі, Апшеронску, Шарованці тоді я би промовчав. Но наслухавшись їх коли їздили до них перед війною можу Вас запевнити в росії субсидій немає. Вона як чупакабра, таякби є но ніхто ії не бачив.

 

Отже, не все те правда, що в гуглі...

 

Добавлено через 2 минуты

Таке відчуття, що або ніхто не зміг прочитати, або просто ніяк не захотів відкоментувати, те що не подобається

 

Я думаю, принаймні, якась частина прочитала. Так а що тут коментувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Польша - это ещё не "весь мир".

А только бывшая соцстрана.

 

И, кстати, термин "польский сантехник" - нарицательный. Вся Европа ими заполонена.

Я бы Украину тоже на "весь мир" не ровнял, поскольку нам до "бывшей соцстраны" расти очень долго wink.gif.

 

Хотя в том, что у нас обычный слесарь из ЖЕКа зарабатывает больше санитарки, медсестры или учителя вы правы..

Именно это я и имел ввиду))).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если вспомнить слова Кондолизи Райз,

поехать и посмотреть как живут в Либерии,

то мы в полном шоколаде.

И место нам на мапе Европы, уже иметься.

 

Это Кондолиза Райз в шоколоде. При том в прямом и переносном смыслах. :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сообщение от захар 1977 Посмотреть сообщение

В РФ немає субсидій.

 

Знакомые пенсионеры в Смоленске .

Оба получают субсидию на комуналку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сообщение от захар 1977 Посмотреть сообщение

В РФ немає субсидій.

 

Знакомые пенсионеры в Смоленске .

Оба получают субсидию на комуналку.

Я сказав те, що почув від жінчиної родини. Дві тітки на пенсії, мешкають в Апшеронску субсидії не отримають тому мусять ще ходити на підробіток на сторожку томущо пенсії бракує на оплату житла та харчування. На питання чому не оформляють субсидію відповили пробували але не дають. Так само в Шарованці з двоюрідним братом жінки в Шарованці. Така сама ситуація і в Сочі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наприкінці лютого 2016 року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства презентувало Концепцію Фонду Енергоефективності (далі — Фонду ЕЕ) для громадського обговорення. У прелюдії, зокрема, зазначається, що одна з осноловних проблем енергетичного сектору в Украіні полягає саме в опаленні житлового сектору, де втрачається ~60 % енергіі, або 3 млрд дол. щорічно.

blog.liga.net/user/avigirinskiy/article/21382.aspx

 

 

За умов стіикого фінансування та ефективного управління можливо досягти більше ніж 1 млрд м3 природного газу щорічноі економіі через три-п’ять років.

 

Вирішення таких завдань вбачається у створенні та функціонуванні Фонду ЕЕ. Його діяльність повинна покращити торговий баланс, зменшити тиск на обміннии курс національноі валюти, стимулювати внутрішній ринок річною ємкістю до 2 млрд євро, створити до 100 тис. робочих місць, збільшити податкові надходження до бюджету до 500 млн євро щороку.

Щорічні втрати від надмірного споживання без реального стимулу для економіки оцінено в $3 млрд ($ 2,5 млрд витрат на імпорт газу, менше $1 млрд витрат бюджету на енергетичні субсидіі).

 

Визначено потреби за секторами споживання та потенційну економію:

— багатоквартирні будинки потребують капвкладень на суму $ 17 млрд, що потенційно забезпечить 2,3 млрд м3 природного газу;

— індивідуальні будинки потребують $ 28 млрд та потенційно забезпечать економію в 4,7 млрд м3 природного газу;

— заміна індивідуальних котлів на більш ефективні – відповідно $ 4 млрд та 1,7 млрд м3 природного газу.

 

Загалом потреба у фінансуванні становить $ 57 млрд (що орієнтовно становить 1 500 трлд грн, за поточним курсом, або 100 % ВВП України 2013-2014 років ), що матиме наслідком економію в 11,4 млрд газу.

 

Як вбачається з наведених розрахунків, фактично за час функціонування фонду та реалізації визначених ним стратегічних цілей через нього буде профінансовано в загальній сукупності проектів на суму понад $ 50 млрд.

Таких коштів на сьогодні немає в бюджеті, а відповідно, фінансування цих програм ляже переважно на плечі іноземних донорів.

 

Про те, наскільки ефективно працює Україна з відкритими іноземними інвесторами, кредитними лініями та грантами, красномовно свідчать дані, які наводилися в одному з інтерв’ю директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови, України Чімяо Фан. Так, із його слів, з кредитного пакета в $ 2,8 млрд Україна в 2015 році використала тільки $ 100 млн, що рівнозначно 4 %.

 

Вкрай низька вибірка таких кредитів може свідчити про те, що ті вимоги, які ставляться СБ до проектів, аби вони були профінансовані, є такими, яких представники наших міністерств не намагаються виконати, що свідчить або про їх низький кваліфікаційний рівень, або ж про те, що кошти, виділені на такі проекти, складно витратити, бо потрібно звітувати про кожну витрачену грошову одиницю.

 

Як наслідок, механізм використання коштів, які залучатимуться в межах потенційного Фонду ЕЕ, не може бути простим. Більше того, інвестори не мають наміру довіряти ці кошти в управління вітчизняним фахівцям. Загалом це закономірний результат тих процесів, які відбуваються в країні протягом останніх двох років.

 

Попри зрозумілу необхідність міжнародної фінансової допомоги, участь держави у фінансуванні Фонду ЕЕ також передбачена, причому в доволі цікавий спосіб.

 

Так, у презентації зазначається, що заходи енергоефективності вимагають значних капітальних вкладень, водночас бюджет Украіни витрачає величезні кошти на виплати субсидіи населенню на оплату житлово-комунальних послуг – за прогнозами МВФ, потреба в субсидіях ЖКП може сягнути до 80 млрд грн у 2017 році (або 10 % від державного бюджету).

 

Дуже цікавий прогнозний показник на 2017 рік, враховуючи те, що на поточний рік у бюджеті передбачено 35 млрд грн – через зростання тарифів, а також кількості їх отримувачів (а цей факт дійсно матиме місце в силу того, що реальні доходи населення за результатами 2016 року зменшуватимуться з огляду на девальвацію та інфляцію) видатки бюджету на вказані цілі будуть збільшені більш ніж удвічі.

 

Разом з тим, ознайомившись, як фінансуватиметься Фонд ЕЕ за рахунок державного бюджету, можна припусти, що ці показники будуть свідомо роздуті для подальшого освоєння коштів, виділених на енергоефективність, але про це далі.

Модель, яку пропонує Міністерство, рекомендується з такими елементами:

 

— донори надають початковии імпульс діяльності Фонду ЕЕ через грантові (неповоротні) внески в перші 3–5 років діяльності;

— наповнення Фонду ЕЕ здіиснюється за рахунок періодичних внесків із державного бюджету та повернення фінансування (пільгові кредити).

При цьому, у Фонді ЕЕ передбачається створення щонайменше двох рахунків для зарахування коштів: українського та донорського.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сообщение от захар 1977 Посмотреть сообщение

В РФ немає субсидій.

 

Знакомые пенсионеры в Смоленске .

Оба получают субсидию на комуналку.

 

"Для получения субсидии, чтобы была осуществлена оплата ЖКХ, требуются сведения о том, что квартплата занимает более 22% от заработка лица, поэтому нужна справка о его среднемесячном доходе." - это для России.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня на даче есть такая терочка

 

Ха, я купив таку нову італійську.

Так що світлина зовсім недоречна, це корисна в побуті річ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем?

Так дешевле.

И за какой месяц?

Все зимние месяцы в которых до 200 м3/газа по 3,6 грн/м3.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, принаймні, якась частина прочитала. Так а що тут коментувати?

Та багато хто прочитав.

Хоча саме цікавіше що я про це саме написав. Як тільки ціна газу піде вверх, то калькулятор почне рахувати за іншим алгоритмом. ;) І нам всім варто готуватись.

До речі я раніше приводив посилання на постанову якою опалювальний став на місяць коротший. І навіть вказав, що там чорним по папері вказано, що свято триватиме до 1 квітня 17-го. Так що опалювальний 17-18 буде вже по повній ціні для всіх. Але також люди проігнорували.

А часи скоро настануть веселі.;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так дешевле.

 

Все зимние месяцы в которых до 200 м3/газа по 3,6 грн/м3.

 

:lol::lol::lol: Давным давно уже не имеет значение 200 куб в месяц или нет. С 1 октября по 31 марта Вам дают 1200 куб по 3,6 и хотите спалите за месяц, а хотите за пол года.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та багато хто прочитав.

Хоча саме цікавіше що я про це саме написав. Як тільки ціна газу піде вверх, то калькулятор почне рахувати за іншим алгоритмом. ;) І нам всім варто готуватись.

До речі я раніше приводив посилання на постанову якою опалювальний став на місяць коротший. І навіть вказав, що там чорним по папері вказано, що свято триватиме до 1 квітня 17-го. Так що опалювальний 17-18 буде вже по повній ціні для всіх. Але також люди проігнорували.

А часи скоро настануть веселі.;)

 

 

Люди перестанут платить,

Будут отключения газа.

Так уже было.

Летом отключили всему селу газ,

кто из должников, заплатил, тому включили,

кто не заплатил - отрезали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди перестанут платить,

Будут отключения газа.

Так уже было.

Летом отключили всему селу газ,

кто из должников, заплатил, тому включили,

кто не заплатил - отрезали.

 

Перейдем на электричество. В селе легче - там есть печки и участки, сложнее будем тем кто в квартирах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перейдем на электричество. В селе легче - там есть печки и участки, сложнее будем тем кто в квартирах.

І енерго система ляже. Трансформатори, ЛЕП і тд не розраховані на таке навантаження.

Так що все саме веселе попереду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І енерго система ляже. Трансформатори, ЛЕП і тд не розраховані на таке навантаження.

Так що все саме веселе попереду.

 

 

Вон как в 2014 призывали всех переходить на электрокотлы,

потом правда веерные отключения начались.

В 2015 всех к твердотеплевным призывали.

Пока деревья все не по вырубивали.

Вангую, в 2016 призывать будут обратиться к Солнцу

и перейти всем на солнечную энергию.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, 24-26 червня 2015 року Національним Екологічним Центром Украіни, Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Украіні та Киівським Міжнародним Інститутом Соціологіі було проведено соціологічне дослідження «Ставлення украінців до енергозбереження». У 100 населених пунктах Украіни було опитано 1 220 осіб віком від 18 років, які постіино проживають на територіі Украіни. Результати:

•82% украінців стверджують, що іхні родичі, друзі та сусіди не можуть повністю сплачувати комунальні послуги;

•83% украінців вважають непрозорим і незрозумілим механізм формування тарифів;

•84% украінців вважають, що підвищення тарифів обумовлено корупцією на наивищих щаблях влади;

•79% украінців припускають, що населення споживає лише незначну частку всіх енергоресурсів;

•87% украінців переконані, що «в першу чергу слід запроваджувати енергозбереження на підприємствах, а не змушувати заощаджувати населення»;

•86% украінців вважають, що саме «центральні і місцеві органи влади повинні взяти на себе відповідальність з розробки і впровадження програм енергозбереження в домогосподарствах жителів»

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перейдем на электричество. В селе легче - там есть печки и участки, сложнее будем тем кто в квартирах.

 

Печки если и есть то не у всех,а участки причем?

Наоборот в городах легче,может електричество хоть будет.

А самый шиколад будет в конче,там и газ и все остальное будет пез перебоев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та багато хто прочитав.

Хоча саме цікавіше що я про це саме написав. Як тільки ціна газу піде вверх, то калькулятор почне рахувати за іншим алгоритмом. ;) І нам всім варто готуватись.

До речі я раніше приводив посилання на постанову якою опалювальний став на місяць коротший. І навіть вказав, що там чорним по папері вказано, що свято триватиме до 1 квітня 17-го. Так що опалювальний 17-18 буде вже по повній ціні для всіх. Але також люди проігнорували.

А часи скоро настануть веселі.;)

 

Є варіант, при якому ціну знизять, або до більш менщ терпимої,або взагалі до халявної як раніше.

Це у випадку якщо наші нинішні не домовляться про коаліцію і нового премєра, МВФ пошле їх остаточно, потім перевибори, на яких шанси оппоблока все більші, нова влада розірве програму розширеного кредитування з МВФ, тому можна будет ціни понизити, бо не буде змісту виконувати вимоги. Добре це чи ні, я вже і сам не розумію..все переплелось..

На днях бачив якесь соцопитування (якщо йому можна довіряти) : Юля перша, оопо другий, Петя вже третій...далі буде... це якщо Саа не ввірветься..

 

Добавлено через 1 минуту

Перейдем на электричество. В селе легче - там есть печки и участки, сложнее будем тем кто в квартирах.

По 1,9 с 2017 года это будет в 2 раза дороже газа по 7,2..;)

 

Добавлено через 2 минуты

Вон как в 2014 призывали всех переходить на электрокотлы,

потом правда веерные отключения начались.

В 2015 всех к твердотеплевным призывали.

Пока деревья все не по вырубивали.

Вангую, в 2016 призывать будут обратиться к Солнцу

и перейти всем на солнечную энергию.

Зачем вы это пишете?

Сейчас альтернативка только набирает обороты и электроотопление встречается все чаще...Никаких лесов еще не повырубывали и никакие сети не умерли...

Я не Ванга, но солнце уже сейчас становится все популярным,запросы на него растут, но пока мало кто понимает, что в наших широтах-это больше игрушка и фетиш..пока...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є варіант, при якому ціну знизять, або до більш менщ терпимої,або взагалі до халявної як раніше.

Це у випадку якщо наші нинішні не домовляться про коаліцію і нового премєра, МВФ пошле їх остаточно, потім перевибори, на яких шанси оппоблока все більші, нова влада розірве програму розширеного кредитування з МВФ, тому можна будет ціни понизити, бо не буде змісту виконувати вимоги. Добре це чи ні, я вже і сам не розумію..все переплелось..

На днях бачив якесь соцопитування (якщо йому можна довіряти) : Юля перша, оопо другий, Петя вже третій...далі буде... це якщо Саа не ввірветься..

 

Не думаю що при виграші опо ціна впаде до халявної.

Не забувайте хто рулить опо. Як і те хто там взагалі сидить. Там не один має свої родовища. Так що знижувати ціну до халявної не будуть. А от ренту знизити, тим самим піднявши ціну для тих хто добуває можуть. Якраз для них це на руку.;)

Саа балабол. Хоча в нас люблять тих хто говорить, а не робить. Всі вибори це доводять. Саа вчасно зрозумів, що для успіху проекту треба не підняти Одесу, а просто голосно кричати про корупцію. ;) Чим він чудово і займається. До речі явно за згоди ПеПе. Так як він займає нішу яку втратив пан прем'єр. Так як я не вірю, що пан гарант просто так закриває очі на те, що голова області призначений ним замість роботи в регіоні по країні розсікає. І склянки ловить. А тим часом в Одесі дорогу до Рені зробити не можуть. Та і інші дороги цього напрямку також.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

МВФ пошле їх остаточно, потім перевибори, на яких шанси оппоблока все більші, нова влада розірве програму розширеного кредитування з МВФ, тому можна будет ціни понизити, бо не буде змісту виконувати вимоги.

Не буде цього. Раніше вони набивали кишені, розтаскуючи кредити. Зараз нових кредитів немає, та ще й по виданим потрібно виплати здійснювати, навіть якщо оппоблок продасть країну Росії на корню, 140 ярдів наших боргів Росія виплачувати не буде в будь-якому випадку. Тому єдина можливість у влади набивати власні кишені — закручувати гайки населенню. Чи це буде оппоблок, чи БПП, чи будь-яка мерзота ще — ніякої різниці.

ЗІ Вангую: з 18-19 року тариф на газ населенню зроблять рівним тарифу для підприємств, і без пільгових кубів. Як вже заплановано для електрики. А це не сабж, а в півтора рази більше на зараз. Просто про електрику це заявили ще рік тому, а з газом морозяться, бо може бути газовий майдан.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем вы это пишете?

Сейчас альтернативка только набирает обороты и электроотопление встречается все чаще...Никаких лесов еще не повырубывали и никакие сети не умерли...

Я не Ванга, но солнце уже сейчас становится все популярным,запросы на него растут, но пока мало кто понимает, что в наших широтах-это больше игрушка и фетиш..пока...

Якщо не в курсі, то не пишіть настільки категорично. ;) Я вже не маю куди по гриби їздити, місця за 40-60 км від міста вже вирубані. Проблема в тому, що гриби які я збираю ростуть в мішаному лісі дуби+сосни, дуби+ялини.

З сонцем згідний. Популярність залежить виключно від ціни устаткування і ціни енергоносіїв. Зараз друге круто підняли в ціні. Тому сонце стає цікавішим, ніж було рік назад.;)

 

Добавлено через 1 минуту

ЗІ Вангую: з 18-19 року тариф на газ населенню зроблять рівним тарифу для підприємств, і без пільгових кубів. Як вже заплановано для електрики. А це не сабж, а в півтора рази більше на зараз. Просто про електрику це заявили ще рік тому, а з газом морозяться, бо може бути газовий майдан.

Так в постанові про зимові тарифи це прямо і сказано. Просто ніхто її читати не хоче. ;)

Ще раз нагадаю

zakon3.rada.gov.ua/laws/show/758-2015-%D0%BF

5. Ця постанова набирає чинності з 1 жовтня 2015 р. та діє до 1 квітня 2017 року.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в постанові про зимові тарифи це прямо і сказано. Просто ніхто її читати не хоче. ;)

До речі в меморандумі теж сказано, що на фініші реформи( тобто в 2017 році) ціна на газ буде орієнтуватись виключно на ціну імпортованого і на курс...про знижену ціну мова там йде тільки на початку...

Я так розумію на момент 170*26,5=4500 +ПДВ+транспортування, роподіл.

І на даний момент це треба вважати дном...Курс низьким вже не буде, та і нафта поступово надолужить позиції..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Печки если и есть то не у всех,а участки причем?

Наоборот в городах легче,может електричество хоть будет.

А самый шиколад будет в конче,там и газ и все остальное будет пез перебоев.

 

На участке можно еду приготовить, а в квартире что? На балконе кирогаз?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...