Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

В нас в селі є одна сімя.

Він служив в армії в Узбекистані за Союзу ну і познайомився там з одною узбечкою. Ну хотіла ж дуже вона за нього. Він сказав - вивчиш українську, хіба тоді. І що ви думаєте? Вивчила ж.

Балакає тільки так по нашому. Це в Івано-Франківській області.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну-ну, обделали всех фитоняш

 

типа, если стройна и в тонусе, то руки из попы и жрет только йогурты, и каждый день по три часа в спортзале/стадионе- некогда типа коров доить :D:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну-ну, обделали всех фитоняш

 

типа, если стройна и в тонусе, то руки из попы и жрет только йогурты, и каждый день по три часа в спортзале/стадионе- некогда типа коров доить :D:D

Хочешь попробовать? ))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну-ну, обделали всех фитоняш

типа, если стройна и в тонусе, то руки из попы и жрет только йогурты, и каждый день по три часа в спортзале/стадионе- некогда типа коров доить

Да никто их не обделывал:D. Просто посоветовали конкретному персонажу - Нобелю (при чем не первый раз) смотреть на другую категорию дам.

Иногда просто стоит сменить вкус и все получится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

те, що я буду сам...я впевнений...

 

тому питання, що комусь там не буде подобатись в 1к квартирі відпадає...

 

а от наявність 2-х квартир..які можна здавати..значно б спростило і покращило мені життя...

 

а ціни то в валюті впали...1к можна за 17-20тис взяти....тільки якби ще в валюті заробляти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

те, що я буду сам...я впевнений...

Костя, вам пороблено?:

D звідки знаєте? бабка наворожила?:D

а діточок не хо?:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

те, що я буду сам...я впевнений...

 

тому питання, що комусь там не буде подобатись в 1к квартирі відпадає...

 

а от наявність 2-х квартир..які можна здавати..значно б спростило і покращило мені життя...

 

а ціни то в валюті впали...1к можна за 17-20тис взяти....тільки якби ще в валюті заробляти

Не говори гоп поки не перескочиш:D

Батенька, Ви то губу так не розкатуйте стосовно валюти

(на здачі квартири в оренду за пять років заробите ще на одну квартиру- факт)

 

Добавлено через 5 минут

а діточок не хо?:(

почому продаєте, якої породи?:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Батенька, Ви то губу так не розкатуйте стосовно валюти

(на здачі квартири в оренду за пять років заробите ще на одну квартиру- факт)

 

не пройдет

с нынешними ценами на аренду, коммуналку и износ квартиры (ремонт после каждого арендатора) хорошо если за 20 лет получится купить еще одну

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почому продаєте, якої породи?

Білосніжні, голубоокі:). З червоними щічками:).

Розумненькі:). Здоровенькі:).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не пройдет

с нынешними ценами на аренду, коммуналку и износ квартиры (ремонт после каждого арендатора) хорошо если за 20 лет получится купить еще одну

Ви з Києва?/!

Подивіться на Лун або ОЛХ, ціни залежать від власника/ посередника (ціна різна в залежності від: сталінка, хрущовка, новострой, інтерєр, поб. техніка, територіальне розташування р-н, клас мебелі, площа житлова, якщо є паркінг то +)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви з Києва?/!

Подивіться на Лун або ОЛХ, ціни залежать від власника/ посередника (ціна різна в залежності від: сталінка, хрущовка, новострой, інтерєр, поб. техніка, територіальне розташування р-н, клас мебелі, площа житлова, якщо є паркінг то +)

 

однушка в киеве 4000 грн. аренда (4000/25 = 160$)

мин цена однушки это 30 000$

 

30000 / 160 = 187 месяцев / 12 = 15,6 лет

 

И здесь не посчитаны никакие ремонты, которых надо будет каждые 2-3 года делать, краны, душ, стиралки, холодильники и т.д. и т.п.

 

Так что окупаемость квартиры в аренду сегодня хорошо если 20 лет.

Хотите оспорить - давайте сразу с цифрами )

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

однушка в киеве 4000 грн. аренда (4000/25 = 160$)

мин цена однушки это 30 000$

 

30000 / 160 = 187 месяцев / 12 = 15,6 лет

 

И здесь не посчитаны никакие ремонты, которых надо будет каждые 2-3 года делать, краны, душ, стиралки, холодильники и т.д. и т.п.

 

Так что окупаемость квартиры в аренду сегодня хорошо если 20 лет.

Хотите оспорить - давайте сразу с цифрами )

Розвели тут ми офтоп

Оренда без посередників в столиці, можете аналізувати ціни (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розвели тут ми офтоп

Оренда без посередників в столиці, можете аналізувати ціни (ссылка устарела)

 

я уже написал цифры реальные, чего там анализировать

за 5 лет сдачи в аренду ничего не купишь, за 20 лет может быть

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я уже написал цифры реальные, чего там анализировать

за 5 лет сдачи в аренду ничего не купишь, за 20 лет может быть

 

В Тернополі , за оренду однокімнатної в ідеальному стані, в нормальному місці із всім, включаючи ТВ, холодильник і пралку , в хорошому випадку 2000 + комуналка. А купити за 17тис можна , думаю гадюшник, який потрібно повністю переробляти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17тис можна

 

сиру ... вже 3-є купили по такій ціні...

 

і ніхто не забороняє здати іноземцям...за 200-300баків

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На землю спуститесь ...." риэлторы"

За 300 $ в любом районе Киева можно снять и не однушка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

і ніхто не забороняє здати іноземцям...за 200-300баків

 

Нема вже таких дурних іноземців...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну за руку тягнути сюди іноземців не буду..і ті, що здають..теж не будуть писати..самі знаєте чого...

 

але знаю як мінімум 6 квартир, які здають іноземцям..і з чорношкірих менше 250 ніхто не бере...не розказуйте мені...бо пересікаюсь з ними часто...

 

а ще є різні люди з Польщі...по обміну..за них універи переводять...мій хороший друг такій жінці здає..200Євро в міс стабільно за 1к...правда гарний ремонт, нова техніка і т.д...

 

З чорношкірими проблемінше..ті таки знищать квартиру за рік...:(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сиру ... вже 3-є купили по такій ціні...

 

і ніхто не забороняє здати іноземцям...за 200-300баків

 

За таку ціну, то хіба в набережному кварталі, а це досить стрьомний варіант, хоча знайомі мають там по кілька квартир. Та ще ремонт потрібен з нуля.

В новобудові, не кожен з дорогих клієнтів захоче жити, а тут кожен норовить прийняти участь в конкурсі перфораторів.:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну за руку тягнути сюди іноземців не буду..і ті, що здають..теж не будуть писати..самі знаєте чого...

 

але знаю як мінімум 6 квартир, які здають іноземцям..і з чорношкірих менше 250 ніхто не бере...не розказуйте мені...бо пересікаюсь з ними часто...

 

а ще є різні люди з Польщі...по обміну..за них універи переводять...мій хороший друг такій жінці здає..200Євро в міс стабільно за 1к...правда гарний ремонт, нова техніка і т.д...

 

З чорношкірими проблемінше..ті таки знищать квартиру за рік...:(

 

Ни один платежеспособный клиент не будет платить больше чем есть по рынку. А рынок простая штука - хорошую аренду (типа 300$) будут платить за отличную квартиру, а ее за 17 тысяч просто не купишь. Потому что хорошая и в Тернополе будет стоить чуть дороже (уж не знаю сколько точно), но потом сделать хороший ремонт, купить хорошую мебель и т.п. и т.д. и вы выйдете на те же 20 лет окупаемости.

 

Ну пусть если вы своими руками сделаете весь ремонт то 2-3 тыс. баксов сэкономите там 1-2 года, окупится через 18 лет... это настолько далеко впереди что на такое время загадывать невозможно, сами вспомните как все в нашей жизни менялось за период 1997 год - 2015 год, а это такие же 18 лет.

 

P.S. Ни в коем случае вас не отговариваю, конечно если поменять дом на пару квартир и их сдавать, это уже можно не так о основной работе беспокоиться, на хлеб с маслом ежедневно уже будет хватать.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костя, это все зимняя депресуха и авитаминоз :) Прийдет скоро весна, не будет времени думать о всякой чепухе.

А вообще, все в твоих руках, как захочешь так жизнь и сложиться. Хочешь быть один .... будешь, думаешь что все современные девушки криво***кие и плохое хозяйки, только такие тебе будут попадаться.

Так что если хочеться что то изменить, начни с себя, со своего разума/сознания.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хм..от з жінками..я хочу як з авто..щоб і гарна..і престижна..і щоб не дорога в обслуговуванні..і не встидно на люди виїхати..але щоб можна було і дрова з лісу притягнути і мішки привезти..і т.д. :))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...