Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

хм..от з жінками..я хочу як з авто..щоб і гарна..і престижна..і щоб не дорога в обслуговуванні..і не встидно на люди виїхати..але щоб можна було і дрова з лісу притягнути і мішки привезти..і т.д. :))

 

А приведите пример такого автомобиля пожалуйста?

Который подходит под такое описание?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хм..от з жінками..я хочу як з авто..щоб і гарна..і престижна..і щоб не дорога в обслуговуванні..і не встидно на люди виїхати..але щоб можна було і дрова з лісу притягнути і мішки привезти..і т.д. )

 

тобі й Ви маєти бути харизматичним, дотепним... не вибагливим... впевненим в собі та привітним "на людях", але багато працювати й гарно разобляти, при чому не приносити додому робочі "клопоти", а бути легким та веселим :D

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щось з позашляховиків...

 

Я почему спросил название конкретной модели, даже в автомобилях это не будет сочетаться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"хм..от з жінками..я хочу як з авто..щоб і гарна..і престижна..і щоб не дорога в обслуговуванні..і не встидно на люди виїхати..але щоб можна було і дрова з лісу притягнути і мішки привезти..і т.д."Нобель доповню Ваш список:1 щоб без пробігу і міняти кожні 5 років на нову:smile:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб без пробігу і міняти кожні 5 років на нову

это служебная, судя по описанию :-))))

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хм..от з жінками..я хочу як з авто..щоб і гарна..і престижна..і щоб не дорога в обслуговуванні..і не встидно на люди виїхати..але щоб можна було і дрова з лісу притягнути і мішки привезти..і т.д. :))

 

То тут як з авто... їх вже давно розібрали, ви не встигли....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То тут як з авто... їх вже давно розібрали, ви не встигли....

остался неликвид брачного рынка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Определенно Нобель попал в слабое место, смотрите какая дискуссия пошла.

 

А вообще конечно пока вы Костя будете женщину с автомобилем сравнивать - у вас действительно "половинка" не появится, женщина это точно не автомобиль.

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб і гарна..і престижна..і щоб не дорога в обслуговуванні..і не встидно на люди виїхати..але щоб можна було і дрова з лісу притягнути і мішки привезти..і т.д. :))

Так тут надо два авто :lol:

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так тут надо два авто :lol:

Так тоді прийдеться принять Іслам,

і відмовиться от бекону:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так тут надо два авто

Так тоді прийдеться принять Іслам,

і відмовиться от бекону

Та ні, мабуть, такі суперечливі та примхливі побажання вирішуються просто: дружина + коханка. Але в зв'язку з тим, що пан Нобель одружуватися не планує, то 2-3-... дівчатам буде морочити голову одночасно:D.

А вони, роти повідкривавши на його статки, будуть спершу охотно чекати пропозиції:D. Якої не буде ніколи.

І поки Нобель буде знаходити трахі-трахі на стороні, одружуватись не буде:D. А знайти зараз можна років до 60-70-..., в кого яке здоров'я.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Определенно Нобель попал в слабое место, смотрите какая дискуссия пошла.

 

у меня авто легковое. все задачи выполнять им сложно, но 99% выполняю. в горы ездит, по офроаду тоже слегка, по льду цепи спасают (пару раз приходилось). да стремно когда колесо вывешивается на 60см и конечно часто возникает мысль что кросовер конечно было мое. :) но вцелом проблем нет. лыжи влазят, лодки матрасы палатки тоже, но нужно чуть больше голову включать.

 

вопрос в другом - я понимаю термин "красивая", нормальное субьективное отношение. но остальное аля "престижная", "другие заценят", "дрова возить" - имхо лишнее. :D

 

ну на счет жены - если это твой человек, то думаю вопросов по поводу "хазяйки", "дров" и "престижности" точно не будет, даже если это и не будет основной конек :D в этом плане конечно круто когда жена чуть раньше появляется чем дом хазяство и т.п. - тогда вместе идет притирка, вместе вырабатуется тот подход который обоим приемлен по разным вопросам. потому в случае ТС имхо давить хотелками прямо по всем фронтам это конечно очень круто. большой контраст, "вот ты как максимум идеш вечеом в кафе" и "нарубай дров, покорми курей, сделай борщ, одень платье и в оперу, поражать корешей знанием французкой кухни" :grin:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я підтримую такий стиль..коли на щось не заробляєш чи не тягнеш ..сенс дивитися...

 

тому не ходжу по турфірмах. дорогих ресторанах, автосалонах і ще купу всього іншого

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тому не ходжу по турфірмах. дорогих ресторанах, автосалонах і ще купу всього іншого

А вы попробуйте наоборот провести эксперимент. Оденьте красивый костюмчик, туфельки красивые, парфюмчиком сбрызнитесь и пройдитесь по салонам, можете даже тест-драйв заказать, с Вас денег не возьмут, приценитесь к дорогим вещам. Просто поиграйте в игру. И проследите, что будет происходить в Вашей жизни;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хм..от з жінками..я хочу як з авто..щоб і гарна..і престижна..і щоб не дорога в обслуговуванні..і не встидно на люди виїхати..але щоб можна було і дрова з лісу притягнути і мішки привезти..і т.д. :))

 

Гарна i престижна =дорога в обслуговуваннi. И мешки таскать не будет. Пересматривайте требования, либо ищите возможности обеспечить гарну та престижну.

Ровню нужно искать, ровню.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так от тому і на Калині катаю + стара ЛТ28 :(

Сильно, сильно дофіга тараканів в голові!

Готовий поспорити... в половини форумчан і четвертини немає того що маєте Ви.

Якщо ще взяти привязку регіональну, Тернопіль - то в наший час скажуть олігарх:D

P.S. А будинок все ж краще будувати з супутницею, буд. процес згуртує_

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...