Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

зважаючи на потреби..саме частіше ходжу в посадки по дрова...

 

п.с. і це не "стьоб"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зважаючи на потреби..саме частіше ходжу в посадки по дрова...

 

п.с. і це не "стьоб"

Сам хожу туда с сентября. Беру только сухостой или поваленные после бури деревья.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хм..от з жінками..я хочу як з авто..щоб і гарна..і престижна..і щоб не дорога в обслуговуванні..і не встидно на люди виїхати..але щоб можна було і дрова з лісу притягнути і мішки привезти..і т.д. :))

 

Під ці вимоги підпадала ВАЗ-2106 десь у 80-х роках...

Машина на усі випадки життя...

Але зараз таких не випускають...

 

Пошукайте, можливо, більш раніших років випуску...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під ці вимоги підпадала ВАЗ-2106

їздив на такі 3 роки...але 1,3 слабоватий був для неї..4 ступка....і задній привід :( а так машина дуже навіть ок..на той час, коли її поставили на конвеєр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Костя, если не сложно, просвети меня по опрыскиванию деревьев.:beer:

 

Я уже их обработал железным купоросом, так как что-то быстро потеплело. Родичи советуют еще раз им через недельку воспользоваться, а потом медным купоросом или бордосской смесью. Не дофига ли это будет?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я обробляв бордовською 1 раз і ще препарат "Брунька"...зараз буде побілка (вапно, мідний купорос і обойний клей для гарного утримання побілки на кронах)...

 

ну і підживив все грунтовно...органіка + попіл з котла. Пізніше внесу нітроамофоску. Після розпускання листя - карбомід під крони і обрискувати буду розчинок того ж карбоміду (80г/10л води)...і листочку будуть файні, зелені.

 

Потім по ходу Хорус + Актара десь 4-6 разів за сезон. За місяць до збору врожаю - вже нічим не обробляю..якщо заїдає тля - то натуральні рецепти..розведений часний з укропом + чуть перцю червоного...

 

Добавлено через 7 минут

всі дерева пострижені..малина обрізана..до сезону готовий...

 

до полуниці ще рано братися

 

на всьому повно бруньок, хоч би заморозки не знищили

 

 

коли починають цвісти - обрискую слабим розчином меду....і всі бджоли в мене:D

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просвети меня по опрыскиванию деревьев.

А меня еще просвятите: какие дерева опрыскивать, а какие нет? или все?

 

Добавлено через 43 секунды

Костя, как там ваша рассада?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

belosnezka

 

зараз всі..так як схема обробки на даному етапі практично однакова...

 

от потім..вже є нюанси, бо хвороби різні...тіж персики чи сливи, хоча багато спільного

 

небезпечні - грибкові, бо після ураження важко боротися..а шкідники - то не проблема.

 

в мене інша проблема..армія хомяків...величиною з невеликого кота..вже штук 10 вбив..але їх сотні

 

Добавлено через 1 минуту

Костя, как там ваша рассада?

 

перець і селера в горшках росте..а от помідори, капуста...ще в роздумах за парник

 

потримав в руках то агроволокно - не знаю, щось не можу зрозуміти, чи дасть воно той "гарни ефект" як його всі рекламують

 

на полуниці мені з чорним агро не сподобалось..без волокна були кращі врожаї

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я підтримую такий стиль..коли на щось не заробляєш чи не тягнеш ..сенс дивитися...

 

тому не ходжу по турфірмах. дорогих ресторанах, автосалонах і ще купу всього іншого

 

Неправильный подход. Про визуализацию что нибудь слышали?:)

Это когда что то сильно хочется надо о нем постоянно думать так как будто оно уже есть у вас. Представлять как едете на машине своей мечты, просыпаетесь солнечным утром с любимой женщиной, пьете с ней вкусный чай... Детализировать максимально. Представлять свои чувства и эмоции от владения вещью или отношений.

 

Не посвященному кажется это бредом, но оно реально работает. Постепенно меняется образ мышления, отсюда образ действий. Мозг быстро придумает где взять ресурс для выполнения, а жизнь даст возможность. Удивитесь как быстро материализуется в реальность.

  • Лайк 14
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господин Нобель, карбамидом не поздно брыскать черешни, смородину?

Немножко они показали уже почечки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз буде побілка (вапно, мідний купорос і обойний клей для гарного утримання побілки на кронах)...

 

А яка роль побiлки зараз? Знаю роблять осiнню, захищае кору вiд сонячних опiкiв зимою.

 

ну і підживив все грунтовно...органіка

А чим саме? I як?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яка роль побiлки зараз? Знаю роблять осiнню, захищае кору вiд сонячних опiкiв зимою.

 

Защищает от ползущих с земли паразитов, а в моем случае еще и от зайцев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Защищает от ползущих с земли паразитов, а в моем случае еще и от зайцев.

 

А чем заменить нет времени бадяжить все это?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем заменить нет времени бадяжить все это?

 

Везде продают т.н. садовую краску в удобных баночках.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чим саме? I як?

 

грунтове підживлення...по периметру рівчик десь 60-70см від стовбура..туди нітроамофоску (на 5-6р річні дерева вношу 0,5л добрива) і пригорнути то все землею. Органіку розкидав ще коли були морози

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що саме?

перепрівші відходи від курей, качок, гусей і т.д...то все перемішено з тирсою і соломою..посипалось як підстилка

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що саме?

 

органіку... :D В кого яка є. В мене зайці цим займаються, причому в таких кількостях вносять цю саму органіку, що навіть, не знаю як в них так виходить. Чи то точніше з них...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажу одне: не вкладайте гроші в села в україні....не варто...не варто в цій країні взагалі нічого вкладати
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажу одне: не вкладайте гроші в села в україні....не варто...не варто в цій країні взагалі нічого вкладати

 

Что случилось?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а тому що:

 

ти роками будуєш..доводиш до ладу все...скидаєшся на дорогу, на комунікації на освітлення села і т.д...

 

потім приходять ""мудрі"..кажуть, що ти олігарх, обкладають тебе податком, піднімають тарифи в 5-10р за 2р...що не вистачає і цілої зп на покриття...

 

ти вирощуєш с/г продукцію..потім її можеш продати за копійки, які не покривають витрат...

 

і ще кпу всього..

 

тому так, не варто тут вкладати в агросектор і проживання в приватному будинку

 

все, що влада хоче зараз..це щоб населення жило в 1-2к кв. по 2 покоління, отримувало зп в конвертах..офорило субсидію і все

 

 

а працювати офіціно і мати халупу 200кв.м. - то не для нашої країни

 

ДЛя тих, хто тільки стоїть перед питання, чи будувати....не будуйте!!!!

 

Я потратив 7р своїх на це питання..і навіщо??? навіщо??..

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а тому що:

 

ти роками будуєш..доводиш до ладу все...скидаєшся на дорогу, на комунікації на освітлення села і т.д...

 

потім приходять ""мудрі"..кажуть, що ти олігарх, обкладають тебе податком, піднімають тарифи в 5-10р за 2р...що не вистачає і цілої зп на покриття...

 

ти вирощуєш с/г продукцію..потім її можеш продати за копійки, які не покривають витрат...

 

і ще кпу всього..

 

тому так, не варто тут вкладати в агросектор і проживання в приватному будинку

 

все, що влада хоче зараз..це щоб населення жило в 1-2к кв. по 2 покоління, отримувало зп в конвертах..офорило субсидію і все

 

 

а працювати офіціно і мати халупу 200кв.м. - то не для нашої країни

 

ДЛя тих, хто тільки стоїть перед питання, чи будувати....не будуйте!!!!

 

Я потратив 7р своїх на це питання..і навіщо??? навіщо??..

 

Тезка, що сталось, хто тебе образив? Звідкіля стільки песимізму ? Весна на вулиці! Все буде добре.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...