Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

мда..в даній ситуації будинок стає обузою..і з кожним роком все більшою обузою..

 

тарифи непосильні....+ податок...

 

купа грошей ..а хаті прохолодно..щоб норм опалювати - треба 3-3,5тис.грн...

 

 

так що ...на майбудтє..хто має кошти і стоїть вибір між будинком чи квартирою/квартирами - однозначно квартира....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мда..в даній ситуації будинок стає обузою..і з кожним роком все більшою обузою..

тарифи непосильні....+ податок...

купа грошей ..а хаті прохолодно..щоб норм опалювати - треба 3-3,5тис.грн...

так що ...на майбудтє..хто має кошти і стоїть вибір між будинком чи квартирою/квартирами - однозначно квартира....

Нобель, це як машина: купити можу, але утримувати (ремонт, бензин, страховка) дорого. Хожу пішки:D.

От тільки дуже складно прощатися з будинком, в який укладено пів життя. З квартирами люди легше прощаються:D або з тим житлом, що дісталося від бабусі.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

так що ...на майбудтє..хто має кошти і стоїть вибір між будинком чи квартирою/квартирами - однозначно квартира....

А Ты знаешь сколько будет стоить коммуналка в квартире площадью более 300м2 ?:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так що ...на майбудтє..хто має кошти і стоїть вибір між будинком чи квартирою/квартирами - однозначно квартира....

 

сами-то чего не махнете дом на квартыру? :D

много денег на отопление это проблема проектирования конкретных домов (сам буду в той же команде), сейчас доступные материалы позволяют строить более эфективные дома.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сами-то чего не махнете дом на квартыру?

А вы постройте дом как у Нобеля. Вложите туда столько же здоровья, труда, финансов. Лелейте его, любите его:).

а потом махните:D на квартиру. и нам отпишитесь, как махнулось то:).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хто має кошти і стоїть вибір між будинком чи квартирою/квартирами - однозначно квартира....

Я знаю людей, у которых однокомнатная квартира и живет там пятеро людей: две 2-х ярусные кровати + детская кроватка для малюка.

Знаю еще одних. Живут шестером в однушке: мама, папа и двое взрослых детей в комнате, бабушка спит на кухне, дедушка стелит себе в ванной комнате.

 

Вот это счастье!:\"\":

 

З.Ы. Иногда тоже находит хандра, но 100 грамм лечит.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мда..в даній ситуації будинок стає обузою..і з кожним роком все більшою обузою..

 

Нобель, це як машина: купити можу, але утримувати (ремонт, бензин, страховка) дорого.

Господа олигархи, да... содержать дома большой площадью дорого.

Как то надо уменьшать площадь отопления в зимний период.

Это нормальная практика.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы постройте дом как у Нобеля. Вложите туда столько же здоровья, труда, финансов. Лелейте его, любите его:).

а потом махните:D на квартиру. и нам отпишитесь, как махнулось то:).

 

смайл вконце видели? :) я понимаю о чем речь, мне не нужен "как у Нобеля" у меня будет свой. просто автор предлагает квартиру вместо дома - а это принципиально разные вещи, несмотря на то что да - строим в одних условиях, потом они меняются и может быть сложно тянуть или прийдется менять подходы, менять зону комфорта. никто как бы не застрахован.

 

и главное повторю - сейчас есть все возможности строить более эфективное жилье, с ценой отопления в разы ниже чем "квартира" то что ТС или я построил не такое эфективное не отменяет реальность. :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сами-то чего не махнете дом на квартыру?

 

в умовах реальності мало хто поміняє квартиру на будинок...

 

а так..на 2 однокімнатні поміняв би...незважаючи на те, що вклав в ту будову 8 найкращих років життя

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в умовах реальності мало хто поміняє квартиру на будинок...

 

а так..на 2 однокімнатні поміняв би...незважаючи на те, що вклав в ту будову 8 найкращих років життя

 

жениться Вам нужно))) Вот жена рассказала бы кто будет жить в двух однокомнатных берлогах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

жениться Вам нужно)))

 

от тут посперечаюсь...з усіх, з ким зустрічався...ніхто якраз не хотів жити в приватному будинку...усі хотіли квартири...при тому, що від будинку до центра міста - 9км...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от тут посперечаюсь...з усіх, з ким зустрічався...ніхто якраз не хотів жити в приватному будинку...усі хотіли квартири...при тому, що від будинку до центра міста - 9км...

 

тьфу, блин...

"это какие то неправильные пчелы..."

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"это какие то неправильные пчелы..."
У моей жены есть подруга, которая выросла в частном доме (в городе). Так ее туда теперь под дулом автомата не загонишь. Только квартира.Ж-)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моей жены есть подруга, которая выросла в частном доме (в городе). Так ее туда теперь под дулом автомата не загонишь. Только квартира.Ж-)

Це ми й так знаємоЖ-)

Щож Ви за люди, накручуєте Нобеля, людина скільки років будувала оазис, і для чого:unknown:

щоб продати (виміняти на квартири).

П.С. скоро не буде не селян, не фермерів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з усіх, з ким зустрічався...ніхто якраз не хотів жити в приватному будинку...усі хотіли квартири...при тому, що від будинку до центра міста - 9км...

Даю 100%, що ви зустрічались з фітоняшками:D. А може вам потрібна ГОСПОДИНЯ?:)

Приблизно така, як описувала форумчанка V.g..a, про тьолочку так цікаво:D:D:D.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви зустрічались з фітоняшками

Да, это модный тренд сейчас. Многие стремятся ими быть, но хозяек из них, как правило, не получается. Но каждому мужчине свое. Одному хозяйка нужна, а другому, чтобы перед друзьями зарисоваться - фитоняшка.

Нобель, Вам какая нужна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одному хозяйка нужна, а другому, чтобы перед друзьями зарисоваться - фитоняшка.

Нобель, Вам какая нужна?

сча придет Бамбино и скажет, что бери обеих:D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даю 100%, що ви зустрічались з фітоняшками:D. А може вам потрібна ГОСПОДИНЯ?:)

Приблизно така, як описувала форумчанка V.g..a, про тьолочку так цікаво:D:D:D.

З теми_"Я хочу счастливый брак":cool:

Я думаю, для Нобеля романтика это сидеть вечерочком на лавочке биля хатынкы голова к голове и под неумолкаемые песни кузнечиков дивчына каже: "А давай ще тьолочку заведемо"
:lol:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моей жены есть подруга, которая выросла в частном доме (в городе). Так ее туда теперь под дулом автомата не загонишь. Только квартира.Ж-)

Все залежить від того, що вона там бачила. Якщо підйом в 5 ранку доїти коров, прибирати стайню і всі остальні радості сільского життя то ясно чому не хоче.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ее туда теперь под дулом автомата не загонишь. Только квартира.Ж-)

А меня в квартиру хрен загонишь:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все залежить від того, що вона там бачила. Якщо підйом в 5 ранку доїти коров, прибирати стайню і всі остальні радості сільского життя то ясно чому не хоче.
Нє, ну яка там корова в місті? Достить вбиральні на подвір'ї, відсутності води і дороги. В мене дружина теж не дуже радіє, що щодня ходить на роботу по коліна у грязюці. Але мовчить, бо сама місце вибирала.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене дружина теж не дуже радіє, що щодня ходить на роботу по коліна у грязюці. Але мовчить, бо сама місце вибирала.

Хух!:D я не одна:D.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все залежить від того, що вона там бачила. Якщо підйом в 5 ранку доїти коров, прибирати стайню і всі остальні радості сільского життя то ясно чому не хоче.

Да нет, пишут же, что в городе...

 

Добавлено через 4 минуты

Да, это модный тренд сейчас. Многие стремятся ими быть, но хозяек из них, как правило, не получается. Но каждому мужчине свое. Одному хозяйка нужна, а другому, чтобы перед друзьями зарисоваться - фитоняшка.

Нобель, Вам какая нужна?

То есть, про влюбиться по уши уже речь не идет?

БЯДА....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заключення лікаря:D

Нукайте няшу з міста з квартирою (щоб вміла готувати їсти і багато не говорила), а остальна робота то вже чоловіча. Буде ЖБ і дача.

Білосніжка здивувала, в мене чомусь завжди "фіто"-асоціювалось з травами:\"\":

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Білосніжка здивувала, в мене чомусь завжди "фіто"-асоціювалось з травами:\"\":

 

pogugli.com/?113766

 

фигасе травы :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...