Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Облицювання сходів

Stas_ukr

Рекомендовані повідомлення

Люди порадьте як краще. Ставити камінь на нижню сходинку і запускати на бруківку, чи навпаки викладати бруківку а потім ставити камінь з випуском на бруківку. Дякую.

 

ПС бажано аргументувати поради:flag1:

image.thumb.jpg.073ea397d0f1463b1f7c4f776160073b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

невже ніхто не може нічого порадити???

Спробуйте спитати ясніше,я 5 разів перечитав але так і не зрозумів

на нижню сходинку і запускати на бруківку

можливо Ви мали на увазі підсходину?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спробуйте спитати ясніше,я 5 разів перечитав але так і не зрозумів

 

можливо Ви мали на увазі підсходину?

 

Так підсходинку, все має обкладатися каменем, а дальше бруківка, так от чи камінь який буде на нижній підсходинці має заходити на бруківку чи під неї?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все будуэться знизу - вверх, бо вода тече зверху-вниз. тому спочатку брукывку, а потым сходи.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все будуэться знизу - вверх, бо вода тече зверху-вниз. тому спочатку брукывку, а потым сходи.

 

Вредный и неправильный совет!Так делать категорически нельзя,сперва облицовывается подступень,а уж потом к ней подходит брусчатка.И причина этому как раз таки водичка.Она попадает под брусчатку,там замерзает и поднимает брусчатку вверх,назывется это морозное пучение.Если Вы облицовку ступени поставите на брусчатку то первой же зимы всё поотрывает.

Как вариант делают 1 см зазор снизу,но выглядит это хреноватенько.Все эти нюансы я испытал на личной шкуре на своём доме и потом это правило мне подтвердили знакомые спецы по брусчатке.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вредный и неправильный совет!Так делать категорически нельзя,сперва облицовывается подступень,а уж потом к ней подходит брусчатка.И причина этому как раз таки водичка.Она попадает под брусчатку,там замерзает и поднимает брусчатку вверх,назывется это морозное пучение.Если Вы облицовку ступени поставите на брусчатку то первой же зимы всё поотрывает.

Как вариант делают 1 см зазор снизу,но выглядит это хреноватенько.Все эти нюансы я испытал на личной шкуре на своём доме и потом это правило мне подтвердили знакомые спецы по брусчатке.

 

Бруківку буду ставити на пісок з цементом для того і позаливав під неї отмостку армовану, схил десь 1 см на метр вода мала би сходити по бруківці і непопадати під низ після того як затруться шви. На сходи під камінь буде йти дріт для висихання снігу зимою. Але всерівно я притримусь тої ж думки що треба класти камінь, а потім бруківку. :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У всех брусчатка стоит на песке с цементом и везьде есть уклоны-это стандарт.И абсолютно у всех песок влажный и поднимает брусчатку.Он в принципе не может быть там сухим.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У всех брусчатка стоит на песке с цементом и везьде есть уклоны-это стандарт.И абсолютно у всех песок влажный и поднимает брусчатку.Он в принципе не может быть там сухим.

 

А пісок з цементом в якій пропорції мішати? І яка товщина має бути? І який пісок кращий річковий чи білий з епіцентру?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сори что забираю хлеб у Мастерка, но всуну своих пять копеек. Важно чтобы песок был без глины, а то она звадерживает ту самую воду, которая зимой при расширении все подрывает. Соотношение цемент:песок от 1:4 до 1:6. Можно конечно и без цемента, я и такое видел, но на наклонных поверхностях его вскоре вымоет и плитка начнет просадочку, а также со временем травичкой прорастет. По толщине слоя, по бетонной отмостке, 3-5 см, думаю, хватит.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сори что забираю хлеб у Мастерка, но всуну своих пять копеек. Важно чтобы песок был без глины, а то она звадерживает ту самую воду, которая зимой при расширении все подрывает. Соотношение цемент:песок от 1:4 до 1:6. Можно конечно и без цемента, я и такое видел, но на наклонных поверхностях его вскоре вымоет и плитка начнет просадочку, а также со временем травичкой прорастет. По толщине слоя, по бетонной отмостке, 3-5 см, думаю, хватит.

 

3-5см? А нащо я тоді лив 15 см армованої отмостки 400-м цементом в пропорції 1/4 роблячи 300 - бетон, щоб давати 3-5см піску під бруківку? Я думаю 1-2см максимум піску з цементом під бруківку, отмостку я залив ідеально рівно без ям.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3-5см? А нащо я тоді лив 15 см армованої отмостки 400-м цементом в пропорції 1/4 роблячи 300 - бетон, щоб давати 3-5см піску під бруківку? Я думаю 1-2см максимум піску з цементом під бруківку, отмостку я залив ідеально рівно без ям.

Сорі за оф. Але я також думаю, навіщо Ви лили 15 см армованої плити під доріжку, та ще і 300 бетоном.

Я ще б зрозумів дане дійство локально під заїзд авто, але всюди.......

Мені імхується, що за переплачені гроші за основу, можна було не ФЕМи купити, а натуральний камінь. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сорі за оф. Але я також думаю, навіщо Ви лили 15 см армованої плити під доріжку, та ще і 300 бетоном.

Я ще б зрозумів дане дійство локально під заїзд авто, але всюди.......

Мені імхується, що за переплачені гроші за основу, можна було не ФЕМи купити, а натуральний камінь. ;)

Коли я зірвав бруківку і подивився на чому вона стояла тому і вирішив залити навіка, тому що роблю для себе, а не для дяді васі. Під заїзд я теж так залив, там просто під колеса вязав арматуру 20х20. Камінь я теж думав але бруківку шкода викидати я її просто перекладу і буде спокій. Таке то

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди порадьте як краще. Ставити камінь на нижню сходинку і запускати на бруківку, чи навпаки викладати бруківку а потім ставити камінь з випуском на бруківку. Дякую.

ПС бажано аргументувати поради:flag1:

Вот как это я себе представляю:

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1669735&postcount=15

 

Т.е., должен быть зазор между плиткой (в Вашем случае - камнем) и отмосткой, потому как сама отмостка у меня зимой действительно в некоторых местах гуляет (стадия работ аналогична Вашей), но ФЭМ должен перекрывать плитку/камень.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот как это я себе представляю:

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1669735&postcount=15

 

Т.е., должен быть зазор между плиткой (в Вашем случае - камнем) и отмосткой, потому как сама отмостка у меня зимой действительно в некоторых местах гуляет (стадия работ аналогична Вашей), но ФЭМ должен перекрывать плитку/камень.

 

Во оце чьотка відповідь дякую:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3-5см? А нащо я тоді лив 15 см армованої отмостки 400-м цементом в пропорції 1/4 роблячи 300 - бетон, щоб давати 3-5см піску під бруківку? Я думаю 1-2см максимум піску з цементом під бруківку, отмостку я залив ідеально рівно без ям.

 

Вы уж простите меня, дурака, но как вы на одном сантиметре трамбовать будете? У вас камушки, которые в песке играть под плиткой будут. И вообще, если так уж разобраться, то тротуарную плитку на отмостку таки лучше поставить на раствор, но, понятное дело, демонтировать вы ее уже целиком, в случае надобности, не сможете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3-5см? А нащо я тоді лив 15 см армованої отмостки 400-м цементом в пропорції 1/4 роблячи 300

 

А хто Вам доктор???Я також робив все те саме,не мав куди гроші впхати...

 

Добавлено через 1 минуту

Сори что забираю хлеб у Мастерка

 

Это вообще не мой хлеб,здесь я даю советы как коллега-застройщик,так что всё нормально,землячёк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3-5см? А нащо я тоді лив 15 см армованої отмостки 400-м цементом в пропорції 1/4 роблячи 300

 

А хто Вам доктор???Я також робив все те саме,не мав куди гроші впхати...:flag1:

 

Добавлено через 1 минуту

Сори что забираю хлеб у Мастерка

 

Это вообще не мой хлеб,здесь я даю советы как коллега-застройщик,так что всё нормально,землячёк.

 

Справа не в грошах, а в рентабельності. Просто навіщо на бетонний моноліт ліпити ще подушку 3-5см цементно піщаної суміші?

 

Добре всім дякую за поради я вже для себе визначився приблизно, коли все зобиться влию фотки,. Слава Украіні:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3-5см? А нащо я тоді лив 15 см армованої отмостки 400-м цементом в пропорції 1/4 роблячи 300

 

А хто Вам доктор???Я також робив все те саме,не мав куди гроші впхати...:flag1:

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Справа не в грошах, а в рентабельності. Просто навіщо на бетонний моноліт ліпити ще подушку 3-5см цементно піщаної суміші?

 

Добре всім дякую за поради я вже для себе визначився приблизно, коли все зобиться влию фотки,. Слава Украіні:flag1:

 

Пояснюю, для того аби можна було трамбувати. Вам в принципi краще на розчин класти, але задля економii, можна просто поскладати плитку на вiдмостку, куди вона дiнеться, буде лежати, головне не ходити по нiй не пересуватись. :smile:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 11 місяців потому...

Доброго всім дня. Тема бачу закинута але актуальна зараз для мене. Планую також ганок каменем плоским обкласти але є питання які не розглянуті в даній темі:

1. На яку суміш клавти камінь (підігрівати не планую).

2. Чим затирати шви.

3. Чим лакувати або покривати на фініші для отримання ефекту мокрого каменю..

4. Як відчистити камінь від розчину, грунту і т.д (існуючий фундамент дуже замастився). Дякую наперед за практичні та корисні поради...

IMG_20160904_164014.thumb.jpg.3eea98442037c3796a248914859e3473.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім дня. Тема бачу закинута але актуальна зараз для мене. Планую також ганок каменем плоским обкласти але є питання які не розглянуті в даній темі:

1. На яку суміш клавти камінь (підігрівати не планую).

2. Чим затирати шви.

3. Чим лакувати або покривати на фініші для отримання ефекту мокрого каменю..

4. Як відчистити камінь від розчину, грунту і т.д (існуючий фундамент дуже замастився). Дякую наперед за практичні та корисні поради...

 

Клав на морозостійкий плиточний клей. Шви затирав цим же клеєм в процесі укладання каменю щоб зразу затирати. Коричневий камінь клав на клей з додаванням барвнику, щоб шов зразу робити в колір каменю.

 

Єфект мокрого каменю буде видно лиш в перші дні після лакування потім там де буде ходитися зашурується. Так шо це все фігня. Лакується в більшості випадків для захисту каменю від вологи. Правда на цоколях зберігається довше....

Від грунту камінь відчистити мойкою висого тиску , від розчину ??? Щіткою драпачкою??? ;)

 

 

Я лакував цим лаком. Є в епіцентрі дешевші лаки для каменю.

ekco.uaprom.net/p42900334-vanish-satin-komponentnoe.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від грунту камінь відчистити мойкою висого тиску , від розчину ??? Щіткою драпачкою??? ;)

 

Від розчину кислотою.;)

Зберегти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...