Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Акриловая ванна Cersanit - совсем плохо ?

Sharkan

Рекомендовані повідомлення

Збираюсь куаувати ванну кутову, 140х140 см. Є ванни Cersanit (Польща), ціна в районі 5-6 тис. гривень. Є ще Ravak (Чехія), в районі 10-11 тисяч.

От я і думаю - що вибрати ? Економія по коштах майже в 2 рази. Ванною майже не користуємось (ну хіба діти бльохаються).

 

Питання - навіщо платити в 2 рази більше ?

 

З іншої сторони, кажуть що Cersanit - то доволі таки паршива штука, в порівнянні з Ravak - і в долю не падає. Та і виглядає остання доволі таки привабливіше.

 

От сиджу і думаю...

 

А що скажуть форумчани - хто користуються Cersanit, які відгуки ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сегодня заказал kolo spring, цена по сравнению с раваком на порядок ниже...потому и остановился на коло...тоже интересны отзывы
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

взял себе cersanit , т.к. принципиальной разницы с остальными не увидел. толщина акрила такая же как у других. Но есть большая разница в ножках/крепеже. Просто хилый, поэтому доделывали сами. Если не обеспечить жесткость конструкции со временем будут трещины. Это касается как самой ванны так и кожуха.

Если не пугает небольшое приложение рук, можно и церсанит.

имхо

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

взял себе cersanit , т.к. принципиальной разницы с остальными не увидел. толщина акрила такая же как у других. Но есть большая разница в ножках/крепеже. Просто хилый, поэтому доделывали сами. Если не обеспечить жесткость конструкции со временем будут трещины. Это касается как самой ванны так и кожуха.

Если не пугает небольшое приложение рук, можно и церсанит.

имхо

 

Товщина акрилу там відрізняється...в Церзаніту 4 мм а в Равак 6 мм.

Стосовно ніжок і жорсткості - є руки і є досвід, а що саме доробляли ? Як укріплювали конструкцію ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Збираюсь куаувати ванну кутову, 140х140 см. Є ванни Cersanit (Польща), ціна в районі 5-6 тис. гривень. Є ще Ravak (Чехія), в районі 10-11 тисяч.

От я і думаю - що вибрати ? Економія по коштах майже в 2 рази. Ванною майже не користуємось (ну хіба діти бльохаються).

 

Питання - навіщо платити в 2 рази більше ?

 

З іншої сторони, кажуть що Cersanit - то доволі таки паршива штука, в порівнянні з Ravak - і в долю не падає. Та і виглядає остання доволі таки привабливіше.

 

От сиджу і думаю...

 

А що скажуть форумчани - хто користуються Cersanit, які відгуки ?

На первой квартире ставил ванну Cersanit Kaliope, где-то через год дно покрылось мелкими пятнышками, похожими на ржавчину. Причем они были не только на поверхности - проникли в толщу акрила. Шлифовка отдельных мест не помогла. Дальше начала выделываться арматура в компакте Эко 2000, замена. С Церсанитом завязал. После этого перешел на КОЛО, бюджетные ванны Spring, Aqualino - пока полет нормальный, хотя ванны хлипковаты.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З Церзанітом все зрозуміло.

Сьогодні бачив в Епіцентрі ванни польські EGO. Працівники епіцентру кажуть що достойні ванни. Хтось пересікався ?

Наприклад з ось такими:

(ссылка устарела)

 

 

Тільки ціна в епіцентрі в районі 5-6 тис. гривень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З Церзанітом все зрозуміло.

Сьогодні бачив в Епіцентрі ванни польські EGO. Працівники епіцентру кажуть що достойні ванни. Хтось пересікався ?

Наприклад з ось такими:

ego.offline-to-online.com/ua/shop/baths/akrilovaya-vanna-ingrid/

 

 

Тільки ціна в епіцентрі в районі 5-6 тис. гривень.

а не украинские эти ванные? polypromsyntes.com.ua/ru/about.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть одна не большая хитрость в акриле по выбору. Вы при покупке щупаете торцы ванны и продавец причмокивая расхваливает продукт. Да там все заявленные 4мм есть. Но если прихватить с собой яркий фонарик и просветить стенки ванной изнутри, а смотреть на них с внешней, то вы будете приятно удивлены, как оно просвещается и даже видно очень слабые места в виде практически толщины только внутреннего покрытия!

в основном это наблюдается у низкого ценового сегмента.

Ремонтируется акрил очень легко- царапну зачищаете нулевкой и шлифуете обыкновенной зубной пастой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

привезли сегодня коло спринг 160*100...первое впечатление - за 2900 с ногами хоть и немного кривыми думаю сойдет...посмотрим как она будет вести себя в эксплуатации...ноги это две квадратных трубы 40*40 к которым на каждую по две П-образных крепления которые саморезами ввинчиваются в дно..немного поигрался но вроде бы выставил, вродь не шатается, думаю если еще прикрутить на 5 пристенных крепежа которые так же в комплекте - будет нормально...пока не залазил:DIMG_2399.thumb.JPG.e26ef54ae6cfc86b1f495b8036135870.JPG
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

взял себе cersanit , т.к. принципиальной разницы с остальными не увидел. толщина акрила такая же как у других. Но есть большая разница в ножках/крепеже. Просто хилый, поэтому доделывали сами. Если не обеспечить жесткость конструкции со временем будут трещины. Это касается как самой ванны так и кожуха.

Если не пугает небольшое приложение рук, можно и церсанит.

имхо

 

Товщина акрилу там відрізняється...в Церзаніту 4 мм а в Равак 6 мм.

Стосовно ніжок і жорсткості - є руки і є досвід, а що саме доробляли ? Як укріплювали конструкцію ?

 

Мой опыт установки ванны Сersanit ... :pardon: :p :crazy:

 

ТЫЦ :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
А что скажете если бюджет около 4000 грн на ванную 70 на 170 см. акриловую, есть что-то стоящее или лучше отказаться и взять железную?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

Купив дану модель в спеціалізованому магазині. Через три місяці експлуатації потріскався акрил навкруги сифону, ніяких пошкоджень чи ударів не було. Написав листа до виробника Церсаніт: спочатку проігнорили мов рішення не туда відправили. А рішення таке що мол сильно закручений металевий сифон - по факту сифон пластиковий, ніяким прибором силу закручення гвинта на сифоні представник церсаніт не робив; написали можливо пошкодження було. Можливо, але представника ніякого не було! Чисто листом відфудболили. Крім того ванна на 1см короча 139 см.

 

Добавлено через 49 секунд

Збираюсь куаувати ванну кутову, 140х140 см. Є ванни Cersanit (Польща), ціна в районі 5-6 тис. гривень. Є ще Ravak (Чехія), в районі 10-11 тисяч.

От я і думаю - що вибрати ? Економія по коштах майже в 2 рази. Ванною майже не користуємось (ну хіба діти бльохаються).

 

Питання - навіщо платити в 2 рази більше ?

 

З іншої сторони, кажуть що Cersanit - то доволі таки паршива штука, в порівнянні з Ravak - і в долю не падає. Та і виглядає остання доволі таки привабливіше.

 

От сиджу і думаю...

 

А що скажуть форумчани - хто користуються Cersanit, які відгуки ?

Купив дану модель в іншому спеціалізованому магазині. Через три місяці експлуатації потріскався акрил навкруги сифону, ніяких пошкоджень чи ударів не було. Написав листа до виробника Церсаніт: спочатку проігнорили мов рішення не туда відправили. А рішення таке що мол сильно закручений металевий сифон - по факту сифон пластиковий, ніяким прибором силу закручення гвинта на сифоні представник церсаніт не робив; написали можливо пошкодження було. Можливо, але представника ніякого не було! Чисто листом відфудболили. Крім того ванна на 1см короча 139 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Збираюсь куаувати ванну кутову, 140х140 см. Є ванни Cersanit (Польща), ціна в районі 5-6 тис. гривень. Є ще Ravak (Чехія), в районі 10-11 тисяч.

От я і думаю - що вибрати ? Економія по коштах майже в 2 рази. Ванною майже не користуємось (ну хіба діти бльохаються).

 

Питання - навіщо платити в 2 рази більше ?

 

З іншої сторони, кажуть що Cersanit - то доволі таки паршива штука, в порівнянні з Ravak - і в долю не падає. Та і виглядає остання доволі таки привабливіше.

 

От сиджу і думаю...

 

А що скажуть форумчани - хто користуються Cersanit, які відгуки ?

Мне кажется акриловая ванна в принципе фуфло, ну хоть тапками в меня кидайтесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...