Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Перспективы с/х Украины

marusya

Рекомендовані повідомлення

А збирають селяни урожай самі?

Транспортування?

Не знаю, як там у вас, але в мене за 5 років деревина не виростає до того стану, що можна відрами урожай збирати.

Тому що Ви-ділетант,якщо займатись будь якою справою професійно то й результати будут гарними.Особисто в мене було 3 яблоньки замориши,подивився інет,попитав людей,підрізав,покропив-того року з них зібрав 25 ящиків,цього року буде не меньше.

Ну а на Буковині,наскількі я знаю,взагалі садять карлики та колоновидні,їх через 8-10 років вже викидають та садять другі.Хай Електрон виправить,якщо я не правий.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що Ви-ділетант,якщо займатись будь якою справою професійно то й результати будут гарними.Особисто в мене було 3 яблоньки замориши,подивився інет,попитав людей,підрізав,покропив-того року з них зібрав 25 ящиків,цього року буде не меньше.

Ну а на Буковині,наскількі я знаю,взагалі садять карлики та колоновидні,їх через 8-10 років вже викидають та садять другі.Хай Електрон виправить,якщо я не правий.

Може й дилетантка😱😂, бо яблуні за 5 років сидять у мій зріст😂😱😂.

По 5 яблук причепилось цього року.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вигідно при масовому обороті..і при належному агре-технічному забезпеченні..

 

з 10-20-50 соток щось реальне отримати - важко (крім заборонених законодавством культур ))) )

 

бо на 10-20 соток професійні засоби захисту і міндобрива навряд чи хто буде купувати (то все продається каністрами і ціни там явно не 1-2тис грн) + техніка + люди і саме головне збут...

 

за ягідні культури я писав..малина на гурті цього року 7-8грн/кг, смородина взагалі не хотіли брати..або ціна 3-4грн/кг..

 

за збір малин мої знайомі фермери людям платять 7грн/кг + інші складові собівартості...тому створили коператив і будують морозильники..але там "Мрія" кришує і допомагає..бо вкладення там вже перевалили за 150тис єврів...

 

скажем так..в с/г і садівництві я розчарувався..

 

ці всі новомодні сорти яблунь, якщо не підживлювати по календарю і не бризгати хоча б 10 раз на рік - до одної дупи...старі радянські сорти яблук/груш на порядок витриваліші...так, вони не плодоносили на 2-3р після посадки, але і термін їх плодоношення не як в цих...а на порядок більший і догляду такого не потребували

 

з тих, що посаджені в перші роки будівництва в мене..вже 3 черешні, 2 грушки і 3 яблуні загнулися...а це ще навіть 10р не пройшло

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

старі радянські сорти яблук/груш на порядок витриваліші...так, вони не плодоносили на 2-3р після посадки, але і термін їх плодоношення не як в цих...а на порядок більший і догляду такого не потребували
В мене тесть випадково знайшов яблуню в місці, де раніше село було. Розміром - як гарний дуб. Яблуками через рік облита. Яблука дуже смачні, але довго не зберігаються.

 

з тих, що посаджені в перші роки будівництва в мене..вже 3 черешні, 2 грушки і 3 яблуні загнулися...а це ще навіть 10р не пройшло

2 черешні, 1 груша, 4 яблуні.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що Ви-ділетант,якщо займатись будь якою справою професійно то й результати будут гарними.Особисто в мене було 3 яблоньки замориши,подивився інет,попитав людей,підрізав,покропив-того року з них зібрав 25 ящиків,цього року буде не меньше.

Ну а на Буковині,наскількі я знаю,взагалі садять карлики та колоновидні,їх через 8-10 років вже викидають та садять другі.Хай Електрон виправить,якщо я не правий.

 

Щира правда.

В родича правда не колоновидні.

Але в швидкій зміні є пояснення. Щороку стільки нового..... Якщо в цьому році ціна на Ліголь та сливу Президент. То через рік вже є Флоріна та Імператриця. І так з кожним видом постійно є новинки які або перші на ринку поки ціна є або колір та вид бомба або стоять довго. Заклав сад на 20 років а через 5 на ті сорти ціни нема. Треба посадити відбити гроші та нове садити.

 

Добавлено через 3 минуты

Як приклад. Дружина 9отіла ранніх яблук. Посадили папірку. Брат їй каже що зараз є сорти рані як папірка але з кольором та смаком.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не бгадодатне діло в україні щось вирощувати-виробляти...

 

вигідно саме і швидкоокупно - купив/продав/намахав...все..точка

 

а також харчевні в людних місцях..

 

все це окупається швидко і прносить прибуток з порівняно мінімальними вкладеннями і ризиками..

 

а вкладати гроші в садки з перспективою на 10-20р ..(які ще треба прожити...) то мене вибачте :fool:

 

он малина ще 3р назад на гурті була 25-28грн/кг (і ціни тоді були на все інші...) понасадили люди..тепер 7-8 і ще перебирають

 

те ж і з яблуками

 

в мене знайомий має садки..так через те масове бризгання і сам і його сімя заробили купу хвороб..віддали зараз в оренду..обробляв він їх в залежності від погоди віл 10-20р за сезон...і таки так..ябка мали товарний вигляд (а інакше і не продасиш)..на гурті дорожче 4-6грн вже в ящиках упаковані - я не чув цін...на ринку вже ті ябка 10-16

 

мав би зараз гроші..відкрив би пару точок з фруктами/овочами або якісь дрібні закусочні в рибних місцях...але рибні місця вже давно зайняті..і просто так ніколи туди не влізеш..все належить родичам місцевої влади....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вигідно саме і швидкоокупно - купив/продав/намахав...все..точка

 

а також харчевні в людних місцях..

 

все це окупається швидко і прносить прибуток з порівняно мінімальними вкладеннями

хммм. Нобель, якщо ти так впевнений, чому не махаєш?

де твоя харчевня?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

де твоя харчевня?

Тому що гладіолус:

і просто так ніколи туди не влізеш..все належить родичам місцевої влади....
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що гладіолус:

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Добавлено через 2 минуты

було б здоровя..робив би так як більшість західноукр патріотів..-3-5міс в рік на заробітках, потім тут сидиш балду бєш і євро міняєш..

 

а ходити як раб тут за 4-5тис без вихідних - то ну його..життя надто коротке, щоб просидіти його від дзвінка до дзвінка на роботі і світа не бачити

а тут є здоров я без вих працювати?

Нобель, а ти скільки років був по заробітках?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не бгадодатне діло в україні щось вирощувати-виробляти...

 

вигідно саме і швидкоокупно - купив/продав/намахав...все..точка

 

а також харчевні в людних місцях..

 

все це окупається швидко і прносить прибуток з порівняно мінімальними вкладеннями і ризиками..

 

а вкладати гроші в садки з перспективою на 10-20р ..(які ще треба прожити...) то мене вибачте :fool:

 

 

 

 

мав би зараз гроші..відкрив би пару точок з фруктами/овочами або якісь дрібні закусочні в рибних місцях...але рибні місця вже давно зайняті..і просто так ніколи туди не влізеш..все належить родичам місцевої влади....

Ну я виробляю. За те що заробив за 7 років до старту будівництва будую будинок.

Так тих доходів що були вже немає. Правда проблема в мене комплексна. Ті ринки які мені давали вал зараз в дупі. Плюс демпігн від горе бізнесменів. Люди з обладнання вижимають останнє, а цінав така що в разі виходу з ладу нове не окупиться ніколи. Навіть великий ремонт не вигідний. Так як пара соток доларів за деталь робить таку дірамагу в "бізнес проЖекті" що ховайся. Виживають ті хто має величезні парки обладнання, на мульйони вічнозелених. І то виживають тому що за час суперових цін вже відбили обладнання, збудовані фабрики і тд і не мають амортизації.

Але так всюди. Малому підприємству складно конкурувати з великим. Ази економіки. Велике може на одиниці виробу заробляти 1 долар, в рік робити 100 000 і має гешефт. Мале робить в рік 2-3 тисячі, то щоб мати гешефт в 10 000 в рік має заробити 3-5 дол на одиниці.

Малим треба кооперуватись. Якщо мова про сг то з кимось в купі везти на продаж, з кимось в долі будувати холодильник і так далі. Не зациклюватись на збуті в своєму регіоні.

Якщо б я збував свою продукцію в себе то давно б вже закрився. Але я через рік роботи почав їздити та шукати збут, спочатку пороги клієнтам оббивав, потім в виставках приймав участь. В результаті на даний момент маю на підтримку штанів. Менша підросла, тому починаю нову продукцію освоювати, плюс знову рекламу запускаю, вкладаюсь в розвиток. А якщо сидіти на попі рівно, та лити сльози як все погано, то толку не буде.

он малина ще 3р назад на гурті була 25-28грн/кг (і ціни тоді були на все інші...) понасадили люди..тепер 7-8 і ще перебирають

 

те ж і з яблуками

З малиною проблема бо немає переробки. Мало в нас морозильників для неї. Наскільки пам'ятаю її давлять, та заморожують для тих же йогуртів.

Ябка можна хоча б на сік здати. Правда там вихлоп не той. Але хоч якась переробка є.

в мене знайомий має садки..так через те масове бризгання і сам і його сімя заробили купу хвороб..віддали зараз в оренду..обробляв він їх в залежності від погоди віл 10-20р за сезон...і таки так..ябка мали товарний вигляд (а інакше і не продасиш)..на гурті дорожче 4-6грн вже в ящиках упаковані - я не чув цін...на ринку вже ті ябка 10-16

Так а хто ж йому дохторь, що він сам себе не захищав..... Блін маска не так вже й дорого коштує. Принаймні значно дешевша за ліки, та підірване здоров'я.

 

Добавлено через 6 минут

а тут є здоров я без вих працювати?

Нобель, а ти скільки років був по заробітках?

В мене ніхто з знайомих не працює пів року, а пів року тут жирують.

Мабуть вони не настільки патріоти.

Хоча

в чужих руках і чоловіче достоїнство більшим здається.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

де твоя харчевня?

щоб выкдрити харчевню в людному місці ТЕрнополя треба бути або зятем мера або його близьким родичем....по-іншому ніяк

 

в нас навіть забудовників з ін міст не пускають...он був Набережний квартал і той вижерли

 

Добавлено через 1 минуту

Нобель, а ти скільки років був по заробітках?

4 рази по 3міс

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб выкдрити харчевню в людному місці ТЕрнополя треба бути або зятем мера або його близьким родичем....по-іншому ніяк

Ну що ж ти так продешевив - вибрав вчительку?:D:D:D

:beer::beer::beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а тут є здоров я без вих працювати?

 

неа..нема...тому і не вйо.......і не рипаюсь а сиджу тихенько на держ роботі, поля позакидав...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 рази по 3міс

чому так мало????

 

Добавлено через 1 минуту

і не вйо

у тебе є все для життя. насолоджуйся!

вйо... все життя не можна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому так мало????

 

потім були "бандити" при владі..і я спокійно тут заробляв 800-1000баксів....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потім були "бандити" при владі..і я спокійно тут заробляв 800-1000баксів....

Це спогади про курс 5?😂😂😂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб выкдрити харчевню в людному місці ТЕрнополя треба бути або зятем мера або його близьким родичем....по-іншому ніяк

 

в нас навіть забудовників з ін міст не пускають...он був Набережний квартал і той вижерли

 

Добавлено через 1 минуту

 

4 рази по 3міс

Друзі в мене гроші на ремонт позичали, поки мати з заробітків мала переслати. Зняли приміщення в людному місті. Та зробили кафе. По суті не гендель з бухлом, а кафешка з солодащами та кавою.

 

Але вони не плакались. Старша дочка досі перукарем гарує, а молодша кинула манікюри та в кафе сидить. Манікюри може вдома в вільний час робить.

 

 

Ханси на успіх більші в того хто щось робить. Як так одна з політ сил казала? Візьми і зроби? От це гасло чудово підходить.

 

Добавлено через 2 минуты

Це спогади про курс 5?😂😂😂

При курсі 5 я заробляв на 4 роботах 800. Одна робота основна інші 3 за викликом. Але тим не менше то мене не зупинило розпочати свою справу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

он був Набережний квартал і той вижерли
Он самовыпилился по всей стране. Очередной Элита-центр.

Давайте про с/х.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це спогади про курс 5?

скорыше навыть про курс 8

 

Добавлено через 3 минуты

Візьми і зроби? От це гасло чудово підходить.

 

не знаю як там в Чернівцях..але повторюся..в Тернополі без участі мера і ко* навіть будку з чебуреками не поставиш, не те що кафешку...

 

або мати величезні гроші (але тоді ек ефективність в нетуристичному місті тієї кафешки під питанням), або бути в провладній силі в міськраді..тоді щось світить - інакше ніяк...

 

максимум - торгувати на ринку..і то на власника

 

це з досвіду того, як ми планували відкрити харчевню біля ринку в 2013..і при тому, що були підключені досить вагомі люди...і по досвіду ще 2-х знайомих, які попали на 20-30тис баків і ніфіга не відкрили...бо зась

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скорыше навыть про курс 8

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

не знаю як там в Чернівцях..але повторюся..в Тернополі без участі мера і ко* навіть будку з чебуреками не поставиш, не те що кафешку...

 

або мати величезні гроші (але тоді ек ефективність в нетуристичному місті тієї кафешки під питанням), або бути в провладній силі в міськраді..тоді щось світить - інакше ніяк...

 

максимум - торгувати на ринку..і то на власника

 

це з досвіду того, як ми планували відкрити харчевню біля ринку в 2013..і при тому, що були підключені досить вагомі люди...і по досвіду ще 2-х знайомих, які попали на 20-30тис баків і ніфіга не відкрили...бо зась

 

Якщо у Вас така складна ситуація то може ну його в топку таку владу? А якщо її на кожних виборах, раз за разом обирають, то значить все всіх влаштовує....

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо у Вас така складна ситуація то може ну його в топку таку владу? А якщо її на кожних виборах, раз за разом обирають, то значить все всіх влаштовує....

 

 

захыд краъни..тут якщо Свобода ы "Ура за Батькывщину" та "Геть москалів" то автоматом проходиш до влади..так само як на Сході було і є...чисто регіональні особливості

 

майже в кожній сімї хтось на заробітках..а то і не один...тому так, всім все ок...купляють в дольовку по пару квартир (хз нащо..потім то все в більшості навіть без ремонтів стоїть..хоча "вклалися"..особливо вигідно..коли були 1к по 35-38тис баків, а тепер 15-20тис..вигода прямо "пре")

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

майже в кожній сімї хтось на заробітках..а то і не один...тому так, всім все ок...купляють в дольовку по пару квартир (хз нащо..потім то все в більшості навіть без ремонтів стоїть..хоча "вклалися"..особливо вигідно..коли були 1к по 35-38тис баків, а тепер 15-20тис..вигода прямо "пре")

Нобель, мені хочеться вилить на тебе відро холодної води:D:D:D.

ти перегрівся?:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

захыд краъни..тут якщо Свобода ы "Ура за Батькывщину" та "Геть москалів" то автоматом проходиш до влади..так само як на Сході було і є...чисто регіональні особливості

 

майже в кожній сімї хтось на заробітках..а то і не один...тому так, всім все ок...купляють в дольовку по пару квартир (хз нащо..потім то все в більшості навіть без ремонтів стоїть..хоча "вклалися"..особливо вигідно..коли були 1к по 35-38тис баків, а тепер 15-20тис..вигода прямо "пре")

 

Угу а я мабуть на сході живу.

До речі варто лохторату мізки врубати перед тим як галочку ставити. А не гасла слухати.

 

Але ми жорстко офтопимо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ми жорстко офтопимо.

Чого ж?:D Все як в анекдоті про сільське господарство:

Мальчик детсадовского возраста ерзает на лавке в электричке и отчаянно болтает ногами. Все выдает его крайне возбужденное негодование: и сжатые маленькие кулачки, и распахнутые для слез большие глаза, и нетерпеливые короткие реплики, которыми он прерывает свою старшую спутницу. Молодая женщина, очевидно мама мальчика, с выражением читает ему мрачную сцену из сказки:

 

— «Чиполлино, Чиполлино, сынок! — звал, растерянно оглядываясь по сторонам, бедный старик, когда его уводили солдаты...»

 

— Все, хватит! — негодование мальчика, вероятно, достигло предела. — Почему же они терпят?!

 

— Ну, у принца Лимона большая охрана, армия... — мама рассудительно разглаживает страницу.

 

— Но ведь остальных больше! Их же много! — мальчик в отчаянии ударяет маленьким кулачком по книжке, и она захлопывается. — Чего ж они?!

 

Мама, слегка напуганная такой бурной реакцией сына, пытается подобрать успокаивающую реплику, когда мужчина напротив отрывается от своей газеты и, взглянув поверх очков на революционно настроенного мальчика, громко и отчетливо проговаривает:

 

— Потому что они овощи. Это про овощи сказка...

Хоча кацапи і цю казку змогли пересрати: bolshoyforum.com/forum/index.php?page=702

 

Але дійсно, досить офтопити.

І вибачте за офтоп.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проезжал на днях через Скалу -Подольскую.Консервный завод .Висит объява скуп яблок по 1грн/кг.Дешевле наверное згноить чем продавать.по такой цене.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...