Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чорнослив, гарбузові зернята, горіхи, сушені гриби

Nobel

Рекомендовані повідомлення

в електричній сушив для себе абрикоси і виноград...смачно, але марудно і довго )) а зїдаються швидко

 

З цими цьогорічними грибами прийшлося купити ще одну морозильну камеру на 8 полиць ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нобель, а у вас в этом году чернослив какой? покрупней? помельче? а то мне фаршировать...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З цими цьогорічними грибами прийшлося купити ще одну морозильну камеру на 8 полиць ))

Константин, а какую камеру купили? поделитесь, пожалуйста)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Нобель, а у вас в этом году чернослив какой? покрупней? помельче? а то мне фаршировать...

 

чуть крупніший..можу вибрати такий більш мякіший

 

Добавлено через 44 секунды

А какая сейчас цена?

 

35грн/кг так як і було

 

Добавлено через 6 минут

Такс, я вже в Тернополі...привіз повно чорносливу...зібрав масу горіхів, яблук...одним словом - активні 15 днів на своїх гектарах

 

Мама залишилася ще досушувати (за що їй велике спасибі, оскільки мав вже опвертатися в Тернополіль на основне місце дислокації і роботу)

 

Приймаю далі замовлення. Хто оплатив - тому відправлятиму з понеділка..

 

П.С. Був радий поспілкуватися по телефону з форумчанами...вдячний, що турбуєтесь, де пропав. І приємно вражений, що так багато Жінок полюбляють займатися городництвом/садівництвом і багато в чому обізнані.

 

а також висловлюю подяку своїй Коханій Дружині за допомогу :friends:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вже в Тернополі

Костя, это очень хорошо. Но Вы не ответили, какой морозилкой обзавелись. Все еще жду);)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но Вы не ответили, какой морозилкой обзавелись. Все еще жду)

 

завтра сфоткаю і виставлю, бо щось не запамятав точну назву..

 

Брав б/у з-за кордону (в нас їх цілими бусами таскають)...на 8 полиць, 290л, 2-х дверна..тобто верх і них окремо відкриваються, щоб при доступі до певної полиці не провітрювати всю морозилку

 

Добавлено через 1 минуту

Ще є до продажу:

 

Часник - 50грн/кг, гарбузові диньки - 50грн/кг, настіння укропу - 40грн/л,

горіхи...але вони дорогі..бо на опт здаємо по 180-220грн за кг битих метеликів...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я свою морозилку давно покупала, лет пять наверное, похожа на вашу по размеру. И очень сожалею что не купила тогда морозильный ларь на литров 450 кажется. Самый большой тогда в магазине был! Место то есть где ставить! А этой камеры нам с мужем хватает только заморозить фрукты! Он любитель компот пить! А был бы ларь!!!! Туда и овощи вошли бы! А сейчас этот ларь по цене золотой!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене 3 таких морозилки + по 4 шухляди в кожному холодильнику...тому поки вистачає )) хоча ))) якщо заполю поросятко...то ...фрукти/гриби і риба то будуть ще до весни по чуть-чуть розподілятись

 

А ларь - діло спірне. А++ зараз по ціні золота, а брати допотопну з споживанням 1000кВт в рік...((( ну і не в кожній ларі можна завантажувати від самого дна...а лише на підвісних кошиках, тому реальний обєм з корисним товаром буде меншим.

 

зараз буду басейн спускати, там ще десь 3 відра риби плаває...теж морозити

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене 3 таких морозилки + по 4 шухляди в кожному холодильнику...тому поки вистачає )) хоча ))) якщо заполю поросятко...то ...фрукти/гриби і риба то будуть ще до весни по чуть-чуть розподілятись

 

А ларь - діло спірне. А++ зараз по ціні золота, а брати допотопну з споживанням 1000кВт в рік...((( ну і не в кожній ларі можна завантажувати від самого дна...а лише на підвісних кошиках, тому реальний обєм з корисним товаром буде меншим.

 

зараз буду басейн спускати, там ще десь 3 відра риби плаває...теж морозити

 

Три морозилки и, судя по сообщению, несколько холодильников... И это все для двух человек? :shock:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И это все для двух человек?

я з дружиною + батьки + бабця...+ щось морозимо для сватів, щось вони для нас (в них теж 2 морозилки + холодильники)

 

просто я боюсь консервацій з риби, грибів і мяса...консервоване визнаю лише варення, вишні, соки і трохи компотів (на випадок не планованих гостей..що б було на стіл)..все решта заморожуємо і потім споживаємо

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене 3 таких морозилки + по 4 шухляди в кожному холодильнику...тому поки вистачає )) хоча ))) якщо заполю поросятко...то ...фрукти/гриби і риба то будуть ще до весни по чуть-чуть розподілятись

 

А ларь - діло спірне. А++ зараз по ціні золота, а брати допотопну з споживанням 1000кВт в рік...((( ну і не в кожній ларі можна завантажувати від самого дна...а лише на підвісних кошиках, тому реальний обєм з корисним товаром буде меншим.

 

зараз буду басейн спускати, там ще десь 3 відра риби плаває...теж морозити

 

Морозильних камер повно.Зверніться в гуртівню морозивом.За сотню доларів можна придбати.У них там списаних валом буває.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наступна партія чорносливу відправлена

Моя коробка справа-верхня.Уже в Франківській обл.

Уже не 10 кг.а добре якщо 7-8.Дуже сподобалися і на смак і на запах.

Велике дякую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пробачте, навіщо списані Нобелю?

Ціна низька,стан робочий.Що не влаштовує? Та він і придбав такі,лише іншої конструкції.Не нові же купував?))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...