Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Комунальні послуги!!

Taras Lviv 20

Рекомендовані повідомлення

Народ скільки в вас виносить комунальні послуги вашої квартири або дому? Бажено пишіть зразу площу і тип житла,отеплене чи не отеплене:o
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Народ скільки в вас виносить комунальні послуги вашої квартири або дому? Бажено пишіть зразу площу і тип житла,отеплене чи не отеплене:o

 

Утеплена квартира (5см пінопласту, пластикові вікна). 95 кв.м. Кутова. + вентиляція примусова.

В квартирі +20. Індивідуальне опалення.

 

За жовтень:

 

Газ (гаряча вода+опалення+приготування їжі) = 260.

Електрика = 150

Квартплата+холодна вода - 220.

Інтернет+ ТВ = 100 грн.

 

Ітого 730 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

таких тем уже писано переписано, ТС напишите хоть смысл своего соц.опроса...

а то выйдет средняя температура по палате.

мы например столько сколько заплатил vovarpd заплатили за еленергию, при этом у нас дом почти 300 кв.м. (утеплен 10 см ППС), вода в скважине, каналья в яме, ТВ нет. Дрова на отопление покупали еще весной-летом... Цифры написанные тут в октябре/ноябре/декабре могут отличаться в разы. А теперь скажите что в этих цифрах полезного?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2-х комнатная квартира 65 м2, Киев, метро Харьковская. Дом утеплен. ОСББ.

За ЖОВТЕНЬ 2015 р:

Утримання будинку - 161,25 грн,

Централізоване опалення - 183,21 грн,

Холодне водопостачання та водовідведення 8 м3 - 81,92 грн,

Гаряче водопостачання та водовідведення 5 м3 - 228,70 грн,

Електроенергія (електроплита) - 353 кВт*год - 245,22 грн,

Інтернет + кабельне ТВ - 120 грн,

Телефон - 46,26 грн.

Сигналізація ДСО - 180 грн,

Консьєрж - 50 грн.

Всього: 1296,56 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Утеплена квартира (5см пінопласту, пластикові вікна). 95 кв.м. Кутова. + вентиляція примусова.

В квартирі +20. Індивідуальне опалення.

 

За жовтень:

 

Газ (гаряча вода+опалення+приготування їжі) = 260.

Газ 260 грн????? То есть 72 м3 газа на месяц на квартиру в 95м2? Вы ничего не препутали? Что-то тут не так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема створена щоб приблизно порівняти різні типи домів і квартир хто скільки платить і зовсім інтересно як люди справляються і чи економлять ))))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газ 260 грн????? То есть 72 м3 газа на месяц на квартиру в 95м2? Вы ничего не препутали? Что-то тут не так.

Та не переплутав.. Це ж квартира (не перший і не останній поверх), а не будинок.

72 куба газу.. Можу скрін платіжки зробити.

Ну і в одній кімнаті де комп, я батарею майже в ноль скрутив, там +18 тримається, доопалюю кондюком до +22 коли там знаходжусь (тому трохи виріс рахунок за електрику, в неопалювальний сезон було до 100 грн, але в опалювальний додалось трохи кондюка, і насос на теплу підлогу, + насос в котлі став частіше працювати)

 

Зараз от за листопад 55 кубів станом на сьогодні, але це ж +10 на вулиці було добрих 2 тижні. То вже сьогодні до +3 опустилось.

Та і жовтень був теплим місяцем.

 

Ну і оскільки живемо двоє то багато води і газу на плиту не використовуємо (5-6 кубів води загалом, гарячу окремо порахувати нереально, але ванни приймаються дуже рідко, може 1-2 рази на місяць, ну і крім плити ще електрикою варим їсти в мультиварці).

 

+20 то не є аж так тепло, в трусах і в майці в хаті ніхто не ходить.

 

 

Впевнений що це не є ще економно, в інших темах читав що люди на особняк стільки випалюють.

 

От якби пінопласту додати ще з 10 см, котел конденсаційний поставити, склопакети поміняти на нормальні, тоді думаю економія була б суттєвіша.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та не переплутав.. Це ж квартира (не перший і не останній поверх), а не будинок.

72 куба газу.. Можу скрін платіжки зробити.

В мене на 2 дор.+1 дит. тільки літом йшло біля 40 м3 газу на приготування їжі та підігрів води котлом. Думав може багато на гар. воду йшло. Зараз перевіряв, коли котел не працює, розхід в день 1-1,5 м3 на приготування їжі, духовка електро.Тому думаю поверхність міняти на електричну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...