Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

G&S Club

Sheridan

Рекомендовані повідомлення

Ні в якому разі. Цікаво подивитись про те,що Ви говорили.Запас надійності завжди дуже-дуже добре.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей був взятий з дизайну одного чеського бренду, взятий з одного німецького бренду, коли перший пропихався як преміум. Зараз є можливість замовити потовщений, з порошковим покриттям: він значно приємніший на дотик і не створює візульного шуму.

 

Скажите, можно его здесь продемонстрировать?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні в якому разі. Цікаво подивитись про те,що Ви говорили.Запас надійності завжди дуже-дуже добре.

Ось середина тесту В600, топка потім ще не раз пропалювалась на непомірних закладках, оббивали бетон, заливали водою:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, можно его здесь продемонстрировать?

У додатку зображення ручки та регулятора.

media-share-0-02-05-a0ce2383227ed78d1b5c57af3e5bca44aa1d83648cdf8b07707ff0360b7c3dd5-108feeda-0c.thumb.jpg.521fb83418bcdb0ccd4b18cdb33cfd82.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя B600

5ba9567eac46.jpg

Короб з базальтної вати Парок,знаю,що краще з суперізола,але камін буде використовуватись декілька раз у місяць.

Окрема подяка Шерідану,якби не він купив б мабуть краткі,або кавмет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось середина тесту В600, топка потім ще не раз пропалювалась на непомірних закладках, оббивали бетон, заливали водою:

 

Ого! Мужественно! Долго так протянет? Температуру топки не меряли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ого! Мужественно! Долго так протянет? Температуру топки не меряли?

Не знаю. Ми тільки двічі вантажили її на 20кг для того, щоб перевірити, чи не веде корпус, дверцята, чи не має топка точок прогоряння, чи не буде критичного напруження на повітредувах, чи не зміниться міцність бетону, чи витримає вермикуліт та перемичка. Тобто це стрес-тест і таке використання все ж має чіткі свої ознаки і передбачає повну втрату гарантії. Температура нержавійки до входу в димохід була понад 600С. Так і С-серія пропалювалась, так і водяні топки пропалювались. Просто рутина:).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Температура нержавійки до входу в димохід була понад 600С.

Оба-на.

А кто-то недавно рвал тельняху на груди про высокий КПД.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оба-на.

А кто-то недавно рвал тельняху на груди про высокий КПД.

SON, ви б не писали таких дурниць: це принижує усіх, хто коли-небудь вам за щось дякував і знижує цінність всього форуму. Не ваше розрізняти стрес-тест від номінальної роботи. Я ж не можу вічно уберігати вас від вашого ж невігластва, мені свого вистачає:).

serg517, для вас це достатньо наглядний приклад, чому ми не публікуємо таких відео?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора. SON- мені ваша реакція НЕ ЗРОЗУМІЛА..Sheridan-МОЛОДЕЦЬ.Людина працює над своїм товаром, а Ви тільки "поумнічати"Зробіть хоча б таке, а тоді критикуйте.Не відносьтесь так скептично...На мою думку-це краще співвідношення ціна-якість. А Вам Sheridan -процвітання сімейної справи і адекватних клієнтів
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SON, ви б не писали таких дурниць:

Так я дурниць и не пишу, в отличии от Вас.

То Вы брызжете слюной по КПД буржуйки чуть-ли не 80%, то то вдруг температура газов как в банной печке. И авральный режим топки тут не при делах. Не вводите людей в заблуждение.

хто коли-небудь вам за щось дякував

Можете сравнить со своими, по-моему все наглядно видно.

Sheridan-МОЛОДЕЦЬ.

Я ему тож такое говорил. :D Тока не нужно заливать.

 

Запас надійності завжди дуже-дуже добре.

Тобто це стрес-тест і таке використання все ж має чіткі свої ознаки і передбачає повну втрату гарантії.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я дурниць и не пишу, в отличии от Вас.

То Вы брызжете слюной по КПД буржуйки чуть-ли не 80%, то то вдруг температура газов как в банной печке. И авральный режим топки тут не при делах. Не вводите людей в заблуждение.

Візьміть до прикладу двигун циклу Карно, ККД цього двигуна дуже залежить від температур, і на виході ми маємо корисну роботу або ж теплову енергію. І вроді здається що при піднятті температури робочого тіла - повинні мати ріст ККД, або хоча б нічого не повинно змінитись при незмінному конструктиві, але тут ми стикаємось з іншою проблемою - матимемо й ріст кінцевої температури по завершенню циклу, а так як агрегат розраховується під інші температурні режими - він і не зможе ефективно зняти цю теплову енергію. Тому і розраховуються прилади на свої номінальні робочі режими, де ККД - найвищий. В інших діапазонах цей прилад також буде працювати, але не ефективно, або не довго. І це стосується й камінних топок, не залежно від виробника чи походження. Те саме що звинувачувати Мерседес що їхній автомобіль при 6тис.об/хв витрачає більше палива ніж при 3тис.об/хв. Користуйтесь правильно і буде все гуд.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

attachment.php?attachmentid=584050&stc=1&d=1505904780

Clipboard_2017-08-29_08-28-52_405.jpg.35e2e4ef3ad33799be79b6e8be667158.jpg

Провели черговий монтаж камінної топки G&S.

Агрегат номінальною тепловою потужністю 16кВт з акумуляційною надставкою щоб згладити криву тепловіддачі

Стабілізатор вставлено на 14Па, фото та заміри на 20-ій хвилині роботи агрегату.

Наступним етапом формування обудови

DSC_0879(public).thumb.jpg.e3d98eb161cbf15fd4f59c132dcb909f.jpg

Змінено користувачем B.B.King
Некоректне відображення зображення
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SON Судячи з Вашого стажу на форумі і подяк то назвіть хоча б одну топку яка буде без проблем працювати в НОН-СТОПІ.Щоб з нею нічого небуло і вона не злетіла з гарантії.Я одразу куплю. А "ЗАЛИВАТИ" будете своїм рідним. Висловлюйтесь до людей з повагою....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Візьміть до прикладу двигун циклу Карно,

Приклад, прилагаемо к топкам ни о чем. КПД теплогенераторов напрямую связан с температурой уходящих газов. И если дымоход имеет на первых метрах 600 гр, то это говорит о том, что дожигание газов происходит в дымоходе. Иными словами дрова летят в трубу. :)

К стати классификация дымоходов по температуре заканчивается на 600 гр. Доменными печами. :D

На КПД ессно можно забить в разе если топка просто "для души", а не в качестве отопительного прибора.

назвіть хоча б одну топку яка буде без проблем працювати в НОН-СТОПІ.

Звыняйте, я не торгую топками. :)

Висловлюйтесь до людей з повагою....

Я где-нить кому-либо нагрубил или послал? :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приклад, прилагаемо к топкам ни о чем. КПД теплогенераторов напрямую связан с температурой уходящих газов. И если дымоход имеет на первых метрах 600 гр, то это говорит о том, что дожигание газов происходит в дымоходе. Иными словами дрова летят в трубу. :)

К стати классификация дымоходов по температуре заканчивается на 600 гр. Доменными печами. :D

На КПД ессно можно забить в разе если топка просто "для души", а не в качестве отопительного прибора.

 

Тепер зрозуміло пояснили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер зрозуміло пояснили.

Ви можете відрізнити екстремальне пропалюванна від номінальної роботи? SON не може, тому й цікаво, що саме зрозуміло вам.

 

Приклад, прилагаемо к топкам ни о чем.

Це факт? Як на мене, аналогія з Мерседес просто блискуча. Як на мене, ви просто не розумієте простих речей, як не розуміли про колір побіглості нержавійки, як не розуміли про число Рейнольдса. Ваша нахабність співставна тільки з вашим невіглаством.

 

КПД теплогенераторов напрямую связан с температурой уходящих газов.

ККД теплогенератора завжди залежить від супутніх факторів. ККД - не константа, а заявлена величина за дотримання ряду умов. Ці умови фіксуються стандартами, або умовами використання Виробника. Найпростіші з них - вологість дров, розмір, кількість та форма дров, спосіб закладки, спосіб керування подачею повітря, тяга димоходу. І це уніфіковано до всіх пристроїв на дровах, через те, що основується на простих хемічних принципах, які були б вам знайомі, ходи б ви до школи. Але я радий вкотре вам це пояснити, в розділі димоходів ви ж тепер блатуєте, що знаєте про колір побіглості.

 

К стати классификация дымоходов по температуре заканчивается на 600 гр. Доменными печами.

І вірно, тому це і є стрес-тест, але вам все-одно це не дійде. А може все ж зі зла так паплюжите, бо просто троль?

 

Звыняйте, я не торгую топками.

Ви їх хоч на картинці бачили? Ви просто у розділ заглядаєте понасрати. Щоразу, щоб написати "камингамно".

 

Я где-нить кому-либо нагрубил или послал?

Ви оббріхуєте продукт. Звичайно, за це я вліпив жалобу. Звичайно, можливо ви це робите не зі зла, а з власного невігластва, але факт залишається фактом: ви або троль, або дурень. У будь-якому разі, ваша діяльність шкідлива, оскільки ви смітите у гілку флудом та брехнею.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приклад, прилагаемо к топкам ни о чем. КПД теплогенераторов напрямую связан с температурой уходящих газов

Ок, ось те про що ви пишете: T2 - температура робочого тіла на виході. attachment.php?attachmentid=584095&stc=1&d=1505934078

Чи ще не зрозуміли що спільного? Почитайте наступного разу підручник з теплотехніки а не вікіпедію.

 

І ще одне, назвіть будь-ласка модель хоча б однієї топки чи ТП котла, де я не зможу досягти вихідної температури 600градусів.

1638824809_.JPG.d540a90076b72a98266e33e6684559ae.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, ви просто не розумієте простих речей

Sheridan, а теперь Вам простой вопрос.

5 кг дров и 20 кг дров будут гореть одинаковое время?

Ви оббріхуєте продукт.

Аргументы будут? Или бла-бла.

Фотки производства покажете? Вы ж вроде как позиционируете себя как производитель.

Или все же контрабас? :)

Ок, ось те про що ви пишете: T2 - температура робочого тіла на виході.

Сможете своими словами объяснить, то, что тягаете из тырнета?

І ще одне, назвіть будь-ласка модель хоча б однієї топки чи ТП котла, де я не зможу досягти вихідної температури 600градусів.

Ни один ТТ-котел не даст выхлоп в 600 гр. Ж-) Возгорание сажи в дымоходе думаю рассматривать в данном контексте не будем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи ще не зрозуміли що спільного? Почитайте наступного разу підручник з теплотехніки а не вікіпедію.

Насправді англійська версія непогана. Я от поглянув щойно, там прямо як у конспекті виведення. Перегляньте

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сможете своими словами объяснить, то, что тягаете из тырнета?

Це з підручника по теплотехніці(авт. Миронов, Брижа), і знову розжовуємо для особливих. Формула розрахунку Термічного ККД двох з трьох циклів Карно аналогічна до теплогенераторів. Температура робочого тіла в камері з горання мінус температура на виході з охолоджувача розділено Температура робочого тіла в камері з горання. В нас будуть інші тільки коригуючі коефіцієнти, але загальна формула така ж. Що ще пояснювати?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що ще пояснювати?

Господа, прахвессора, а ну ка объясните, что в топках является рабочим телом, и в каком месте топки теплота превращается в работу и наоборот.

 

Будем дальше лепить горбатого?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sheridan, а теперь Вам простой вопрос.

5 кг дров и 20 кг дров будут гореть одинаковое время?

А тепер вам проста відповідь: за різних інших умов - по-різному.

 

Аргументы будут? Или бла-бла.

Аргументи було подано: усі обговорювані дані подані для стрес-тесту, ви їх використовуєте для ствердження про неефективність продукту.

 

Фотки производства покажете? Вы ж вроде как позиционируете себя как производитель.

Вам треба - ви приїздіть і самі дивіться:

Львівська обл., вул. Сколівська, 14. Я вам особисто нічого не винен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ни один ТТ-котел не даст выхлоп в 600 гр. Возгорание сажи в дымоходе думаю рассматривать в данном контексте не будем.

Чхати на сажу. А створити високотемпературну суміш що буде догорати в верхній частині теплообмінника - просто діло техніки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тепер вам проста відповідь: за різних інших умов - по-різному.

Однако не держите удар. :)

Хорошо, спрошу по-другому. При однакових умовах час буде рiзний?

Я вам особисто нічого не винен.

Потенциальным клиентам покажите.

А створити високотемпературну суміш що буде догорати в верхній частині теплообмінника - просто діло техніки

Многие ТТ-котлы идут именно с верхним горением.

Как и чем будем створювать високотемпературну сумiш для 600 гр ? :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • usanin_n змінив заголовок на G&S Club

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...