Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Измельчители пищевых отходов (диспоузеры) In-Sink-Erator, Status, Franke, Teka

Skm

Рекомендовані повідомлення

Не помню чтобы мотор клинил, за 10 лет работы может и больше не помню. Пакетики чая, шолуху от лука, шкуру от курицы не измельчает в любом случае.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Сергей 31 сказал:

Пакетики чая, шолуху от лука, шкуру от курицы не измельчает в любом случае.  

це яка модель? з пакетиками то наче зрозуміло а от лук та шкура то якось дивно

15 минут назад, Сергей 31 сказал:

Не помню чтобы мотор клинил, за 10 лет работы может и больше не помню

ну от я тому і питаю, чи є сенс за це платити якщо справа лише в цьому

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, нет смысла переплачивать. У меня второй измельчитель. Первый проработал 7-8 лет.  

2024-01-16 16.06.05.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, standov сказал:

 

ну от я тому і питаю, чи є сенс за це платити якщо справа лише в цьому

Платить за реверс?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, murava сказал:

Платить за реверс?

так, IN-SINK-ERATOR 100 та Status 200 майже однаково виглядають, пишуть наче ідентичні маже (я так розумію і то і то емерсон робить), різниця в реверсі ну і ціні трошки

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На кой вам той реверс?

Будь який з них можна реверснути вручну, запхавши шестиграннік знизу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, murava сказал:

На кой вам той реверс?

Будь який з них можна реверснути вручну, запхавши шестиграннік знизу.

Я не знаю тому і питаю. Якщо функція реверса лише в тому щоб двіг і підшипник довше ходили і раз на 10років розклинювать то і справді не потрібен, якщо з реверсом краще меле то можна думать.

Еслі бі мі зналі что єта такоє, ми не знаєм что єта такоє(с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реверс то тіпа якщо у вас втуда впала копійка (це реальний кейс), ложка чи ще щось дрібне, або кістки -  воно може заклинити , тут реверс кнопку вжик - і може відпустити.

А може дати ще більшого клину, що лише в сервіс нести.

Вручну оно надьожнєй, імхо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, murava сказал:

Реверс то тіпа якщо у вас втуда впала копійка (це реальний кейс), ложка чи ще щось дрібне, або кістки -  воно може заклинити , тут реверс кнопку вжик - і може відпустити.

А може дати ще більшого клину, що лише в сервіс нести.

Вручну оно надьожнєй, імхо.

Ну тобто на "якість" помолу воно ніяк не впливає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це не мясорубка, там реверс в загалі не потрібен! Моєму більше 15 років, клинив пару раз за весь час, термоконтроль спрацював, вручну витягнув і поїхав далі. Конструкція дуже проста, там навіть підшипників нема, ломатись особо ні чому) На багато важливіше запчастини, но їх теж в загалі немає, ні на які, тому що вони не ламаются. В мене через 10 років кулачки зтерлись і закльопки згнили, знайшов токаря, зрбив мені нові ще кращі ніж були) А неділю тому гайка кріпленя диску відкрутилась, на шківу якоря різьба згнила. Поки не придумав як відремонтувати, купив собі теку, за 7тис, мінімум на 10 років її вистачить, а за цей час я й з своїм стареньким щось придумаю, він ще років 15 пропрацює, тільки сальник змінити.
А в загалі, я б на бренд мабуть не дживився, в мене бувноунейм амереканець,домансон, є інсінк під ремонт, зараз тека, конструктивно вони всі однакові на 90 відсодків, і по виликому рахунку це розхідний матеріал, легше викинути і купити новий чим ремонтувати.
Головне на що я звертав увагу при виборі це потудність, мінімум одна кобила!, Більше -краще. Та й по вагі можна зрівнювати, як генератори)) нормальний повинен важити не меншше 5  - ближще до 10кг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mastervovik сказал:

А в загалі, я б на бренд мабуть не дживився, в мене бувноунейм амереканець,домансон, є інсінк під ремонт, зараз тека, конструктивно вони всі однакові на 90 відсодків, і по виликому рахунку це розхідний матеріал, легше викинути і купити новий чим ремонтувати.
Головне на що я звертав увагу при виборі це потудність, мінімум одна кобила!, Більше -краще. Та й по вагі можна зрівнювати, як генератори)) нормальний повинен важити не меншше 5  - ближще до 10кг.

я стосовно брендів не дивлюся (ну може якщо був би бонекрашер американський), мені більш важливо щоб були тихі (бо майже все об'єднано в будинку) і наче як ці дві моделі (фактично однакові) значно тихіші за інші бо там якісь спеціальні кожухи, спеціальна "пробка" і тп інженерка на тишу. В одного є додатково реверс і він дорожче, тож намагався зрозуміти нащо мені той реверс. Зрозумів що наче як не треба тож трошки дешевший status 200 мабуть мій варіант

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...