Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Советы:Демонтаж/Резка стен/Сверление и тд..

bdsu

Рекомендовані повідомлення

17 часов назад, Miklelord сказал:

Відновлю тему. :)

Є котеджне містечко, кожен котедж 2 поверхи + велике подвальне приміщення. Тобто в подвальному приміщенні стіни суміжних котеджів з фундаментних блоків.

Підлога першого поверху та перекриття - бетонні плити 6 м.

Хочу зробити проєм в подвалі в такій стіні глуху нішу для сейфу, глибина 30 см, ширина 40 см, висота 25 см.

Не передбачав якихось підсилень. Чи це є помилка?

Вітаю) 

то все можливо якщо будете використовувати без ударний спосіб(відбурювання коронками) тоді підсилення буде мінімальне, зважайте на фактор що це несуча стіна і при демонтажних роботах можливі зсуви блоків та інш. 

 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яким інструментом акуратно зрізати цегляну "підмурівку" що виступає всередину приміщення на 5 - 10 см?

Під всіма зовнішніми стінами ці два ряди стирчать всередину і заважають нормально залити чистову стяжку. Хочу зрізати хоча б верхній ряд з цих двох, врівень із стіною. Задача ускладнюється тим що потрібно зберегти рубероід – до нього я планую клеїти гідроізоляцію підлоги. Пробував відгинати рубероід догори щоб отримати доступ – він ламається 🫤 тому не можу згори різати болгаркою. Можна підлізти перфоратором з лопаткою і довбати, а може є технологічніші засоби?

Знімок екрана 2024-04-02 о 11.24.36.png

Змінено користувачем smotesko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, smotesko сказал:

Яким інструментом акуратно зрізати цегляну "підмурівку" що виступає всередину приміщення на 5 - 10 см?

Під всіма зовнішніми стінами ці два ряди стирчать всередину і заважають нормально залити чистову стяжку. Хочу зрізати хоча б верхній ряд з цих двох, врівень із стіною. Задача ускладнюється тим що потрібно зберегти рубероід – до нього я планую клеїти гідроізоляцію підлоги. Пробував відгинати рубероід догори щоб отримати доступ – він ламається 🫤 тому не можу згори різати болгаркою. Можна підлізти перфоратором з лопаткою і довбати, а може є технологічніші засоби?

Знімок екрана 2024-04-02 о 11.24.36.png

Вітаю) 

не радимо такі дії з зменшення тіла несучої спроможності стін! 

можливо краще наростіть/утеплити стіну. 

*

відповідь на питання спосіб:

якщо 5-10см глубиною, то порадимо штроборізом з диском +-300мм проріз буде 12см,

прорізаєте декілька швів в торець та відламуєте цеглу, але то будуть +витратні =на диски

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, "Diamond servis" сказав:

Вітаю) 

не радимо такі дії з зменшення тіла несучої спроможності стін! 

можливо краще наростіть/утеплити стіну. 

 

На жаль, це буде ну дуже багато нарощування вже поштукатурених стін. А утеплювач вже є на зовнішньому боці.

 

11 хвилин тому, "Diamond servis" сказав:

якщо 5-10см глубиною, то порадимо штроборізом з диском +-300мм проріз буде 12см,

прорізаєте декілька швів в торець та відламуєте цеглу, але то будуть +витратні =на диски

Дякую! Можна виставити глибину різу якраз до рівня стіни щоб не нарізати зайвого. Сподіваюся що зрізання лише одного ряду цегли не надто послабить мені стіну. Будинок з мансардним поверхом в півтори цегли товщиною, із монолітним перекриттям.

Змінено користувачем smotesko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.04.2024 в 12:00, smotesko сказал:

На жаль, це буде ну дуже багато нарощування вже поштукатурених стін. А утеплювач вже є на зовнішньому боці.

 

Дякую! Можна виставити глибину різу якраз до рівня стіни щоб не нарізати зайвого. Сподіваюся що зрізання лише одного ряду цегли не надто послабить мені стіну. Будинок з мансардним поверхом в півтори цегли товщиною, із монолітним перекриттям.

По можливості зробіть фото) цікаво🤔

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, "Diamond servis" сказав:

По можливості зробіть фото) цікаво🤔

Знайшов таке фото ще до утеплення будинку. Тут можна бачити цю підмурівку – я вже й забув що там три ряди цегли, а не два. Зсередини видно лише два, тому що нижній ряд заховався в чорнову стяжку.

На скільки ці ряди западають відносно стіни зовні – настільки ж вони виступають всередині.

IMG_0858.thumb.jpeg.e7a53907794e7529db19a518fd1988bc.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.04.2024 в 11:34, smotesko сказал:

Під всіма зовнішніми стінами ці два ряди стирчать всередину і заважають нормально залити чистову стяжку.

Я вот ну никак не пойму ... чем Вам мешает этот выступ? Аргументированно!?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02.04.2024 в 11:34, smotesko сказав:

Задача ускладнюється тим що потрібно зберегти рубероід – до нього я планую клеїти гідроізоляцію підлоги

Судячи з фото і двох шарів рубероїду на тій висоті має вернутися якийсь всесвітній потоп... Якщо підрівняти, то великою болгаркою зпиляють хоч цеглу, хоч бетонну плиту, тільки диск взяти по каменю

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, tansss сказав:

чем Вам мешает этот выступ?

Заважає залити стяжку стандартним способом. Рівень чистого нуля у мене вже заданий дверима і потрапляє якраз на шар рубероіду. Я ж не буду стелити чистове покриття підлоги під стінами по рубероіду. 

39 хвилин тому, tansss сказав:

Аргументированно!?

Я не спеціаліст, і не стверджую що це обов’язково треба зрізати. Просто не уявляю як зробити нормально без зрізання. 

23 хвилини тому, normal сказав:

Судячи з фото і двох шарів рубероїду на тій висоті має вернутися якийсь всесвітній потоп...

Не знаю нащо там два шари, це не я мурував. 

Змінено користувачем smotesko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, smotesko сказал:

Заважає залити стяжку стандартним способом. Рівень чистого нуля у мене вже заданий дверима і потрапляє якраз на шар рубероіду. Я ж не буду стелити чистове покриття підлоги під стінами по рубероіду. 

Что то мне подсказывает что ничего Вам не мешает. Рубероид тот что нависает срежьте и вперёд!

Если уж очень волнуетесь... сбейте край верхнего кирпичика под углом. Так сказать фаску снимите!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...