Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Война с кооперативом

cdx1

Рекомендовані повідомлення

Ви зрозумійте право не можливо адаптувати для "пересічного".

 

Тобто, таке поняття як "науково-популярний жанр" не існує?

 

Але ми ж з Вами, як правники

 

Я перепрошую, але який я до біса правник? :)

 

Так от, згідно до вищевказаного , якщо при купівлі об єкта власності в котеджному містечку Ви підписали договір, а в договорі є пункти як типовий проект будівництва, вікна червого кольору, туалет типу сортир й т.д. - будьте добрі,виконуйте. Pacta sunt servanda (договори мають виконуватися). Але , якщо при купівлі , вас ці пукти не влаштовують - Ваше право їх змінити, або не укладати!!

 

А Вам не здається, що це саме та ситуація, яка виникла у ТС? Тільки замість підписання договору для садових товариств існує норма ознайомлення з статутом. І тут діє норма приєднання, про яку я писав, але Ви її оминули в коментарях. ТС достатньо було попередньо ознайомитися з усіма умовами, а вже потім приймати рішення. Він же віз поставив впереді коняки і зараз шукає вихід з патової ситуації.

До речі, зараз "Київоблгаз" перезаключає договори приєднання (зі сторони споживача достатньо одного з таких кроків):

1) підписання договору;

2) відбір газу;

3) оплата рахунку.

 

Пропоную парі. Давайте поб ємося об заклад. Заклад, пляшка Absolut Vodka 1.0l. Я Вам розповім як відмовитися від неякісної послуги з опалення і гвп індивідуально.

 

Давайте, Ви мені краще допоможете вказати вірну площу садового будинку (БТІ замість горища вписало мансарду). :)

 

Коли ви купували будинок в кооперативі- Вам його продавав власник, чи кооператив, я впеснений що власник. А умови кооперативу- це звуження права власності- пам ятаєте, три кита- володіння, викоритстання, розпорядження!

 

І який кит постраждав у ТС за рахунок комплексної послуги?

 

Договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.

 

Це не стосується договору приєднання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, таке поняття як "науково-популярний жанр" не існує?

 

 

 

Я перепрошую, але який я до біса правник? :)

 

 

 

А Вам не здається, що це саме та ситуація, яка виникла у ТС? Тільки замість підписання договору для садових товариств існує норма ознайомлення з статутом. І тут діє норма приєднання, про яку я писав, але Ви її оминули в коментарях. ТС достатньо було попередньо ознайомитися з усіма умовами, а вже потім приймати рішення. Він же віз поставив впереді коняки і зараз шукає вихід з патової ситуації.

Норми как раз и нет!!!Когда я покупал землю,я пошел к председателю и вот тут и началось.Просто я хотел землю именно в этом месте и мне по большему наплевать на председателя.Просто я хочу что бы соблюдались хоть какие то нормы и человеческое отношение хотя бы в таком маленьком государстве как кооператив,но чувствую будет по другому:evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Просто я хочу что бы соблюдались хоть какие то нормы и человеческое отношение хотя бы в таком маленьком государстве как кооператив,но чувствую будет по другому

 

У Вас уже есть план действий?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас уже есть план действий?

Есть конечно,но пока не скажу:)

Я думаю все будет нормально.В любом случае за такую сумму которую он мне заявил за подключение,у меня есть 2 варианта.

1.Заплатить

2.Поставить 13 Квт-ную гелио станцию.

Время покажет.Всем большое спасибо за поддержку и совет!!!

Да ,также есть вариант что этого "нехорошего человека" уберут.Но гарантии нет что станет кто то лучше!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2.Поставить 13 Квт-ную гелио станцию.

 

Озвучьте цену.

 

Да ,также есть вариант что этого "нехорошего человека" уберут.Но гарантии нет что станет кто то лучше!

 

Только общее собрание членов садового товарищества.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По блату, около 600 $ за киловатт

 

600 $/кВт х 13 кВт х 26 грн./$ = 202800 грн. Экономия налицо.

А как решается вопрос с непостоянностью выработки электроэнергии и гарантией на работоспособность установки до полной окупаемости?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, таке поняття як "науково-популярний жанр" не існує?

 

На жаль або на щастя " наково-популярний жанр" тут не проходить. Буває, взазал-то, наприклад,на державномі іспиті на питання "Інститут Президента (президентства)" - лунає відповідь -" Інститут Президента, це вищий навчальний заклад, високої акредитації, під патронатом Президента." А насправді- це система правових норм, спрямованих на регулювання суспільних відносин, змістом яких є діяльність Президента України як їх суб'єкта. Максимму, до чого можна спростити,- институт Президента- це система норм права які врегульовують діяльність Президнента як суб'єкта суспільних відносин. Але це тільки преставлянна слів, які легше запам ятати.

 

Я перепрошую, але який я до біса правник? :)

 

Я стільки часу б юся, а Ви ще досі не правник?! :flag1:...

Це я, накшталт,І.Ільфа и Є.Петрова, вустами О. Бендера, в жовтих ботинках, "Киса, я хочу вас спросить, как художник - художника: вы рисовать умеете? ":D

 

А Вам не здається, що це саме та ситуація, яка виникла у ТС? Тільки замість підписання договору для садових товариств існує норма ознайомлення з статутом. І тут діє норма приєднання, про яку я писав, але Ви її оминули в коментарях. ТС достатньо було попередньо ознайомитися з усіма умовами, а вже потім приймати рішення. Він же віз поставив впереді коняки і зараз шукає вихід з патової ситуації.

 

От Ви впертий. Дуже важко Вам доводити, якщо Ви законів не дивитесь!!Зрузумійте право це інструмент за допомогою яког з'являється можливість багато чого покращити в цьому житті. Є такий афоризм " Знание закона освобождает от ответственности!!". Ви пишете догоівір приєднання, а Ви знаєте , що таке договір приєднання? Договір приєднання згідно до ЦКУ, без " наково-популярного жанру" це Стаття 634. Договір приєднання zakon3.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page11

 

1. Договором приєднання є договір, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору.

 

2. Договір приєднання може бути змінений або розірваний на вимогу сторони, яка приєдналася, якщо вона позбавляється прав, які звичайно мала, а також якщо договір виключає чи обмежує відповідальність другої сторони за порушення зобов'язання або містить інші умови, явно обтяжливі для сторони, яка приєдналася. Сторона, яка приєдналася, має довести, що вона, виходячи зі своїх інтересів, не прийняла б цих умов за наявності у неї можливості брати участь у визначенні умов договору.

 

І який кит постраждав у ТС за рахунок комплексної послуги?

 

Знов звертаюсь як правник до правника:flag1:. Власність - це:

- володіння- цей кит почувається добре, ТС володіє на це ніхто не зазіхає!

- розпорядження- цей кит почувається добре, ТС може продати, подарувати- тут теж все гаразд!

- Використання- а от у цього кита проблеми, ТС не може викоритовувати ділянку, яка є у його власності, бо там немає електроенергії!! А страждає цей кит тому, що ТС нав язують послуги , які йому не потрібні (газ, вода)), і відмовляють в тій послузі яка йому потрібна!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буває, взазал-то, наприклад,на державномі іспиті на питання "Інститут Президента (президентства)" - лунає відповідь -" Інститут Президента, це вищий навчальний заклад, високої акредитації, під патронатом Президента."

 

Ну навіщо Ви так: може ми і дурні, але не настільки. :)

 

Я стільки часу б юся, а Ви ще досі не правник?!

 

Була можливість, але прогавив.

 

Ви пишете догоівір приєднання, а Ви знаєте , що таке договір приєднання? Договір приєднання згідно до ЦКУ, без " наково-популярного жанру" це Стаття 634. Договір приєднання zakon3.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page11

 

Давайте розглянемо таку ситуацію: я мав договір на всі види комунальних послуг, який мене влаштовував і який я міг підписати з власними поправками. Зовсім недавно запропонували підписати договори-приєднання на водо- і теплопостачання, в яких діє принцип "підписуй або вали" і які мене не влаштовують. За законом статистики, таких незадоволених в нашій країні повино бути достатня кількість, щоб серед них знайшлися толкові правники, частину з яких не влаштовуватиме така ситуація і вони захочуть копнути державу. Ви знаєте такі приклади?

 

Використання- а от у цього кита проблеми, ТС не може викоритовувати ділянку, яка є у його власності, бо там немає електроенергії!! А страждає цей кит тому, що ТС нав язують послуги , які йому не потрібні (газ, вода)), і відмовляють в тій послузі яка йому потрібна!!

 

Він може скористатися Вашою пропозицією:

 

Для того щоб ви могли відключатися від послуг ЖЕКу СТ, у вас як мінімум повинен бути укладений з ним договір.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну навіщо Ви так: може ми і дурні, але не настільки. :)

 

Вибачте, якщо Вас образив, але до Вас, особисто, це немало ніякого стосунку! Ви ж хотіли прикладів, я спробував, на пркикладі, пояснити Вам , що право це чітки формулювання, які не терплять науково-популярного тлумачення. Тільки наукове, без популярного!! З Вашого дозволу наведу ще один приклад із життя. На іспиті з кримінального права ставиться питання:" Крадіжка, грабіж". Популярний жанр - " Крадіжка - коли дія відбувається в місті, грабіж - в лісі". А відповідь має бути така, яка існує в ККУ. zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page6

Стаття 185. Крадіжка 1. Таємне викрадення чужого майна (крадіжка)

Стаття 186. Грабіж 1. Відкрите викрадення чужого майна (грабіж) -

 

Бачте, визначення складається з 4 слів, коротко і ясно.Тому, підкреслюю, право, це чіткі визначення згідно з нормою права.

Люди не дурні , вони всього навсього, не знають законів. незнають, з обох боків, в нашому вапалдку це голова коперративу і члени кооперативу. Тому ними легко маніпулювати( маніпуляція создание иллюзии)

Давайте розглянемо таку ситуацію: я мав договір на всі види комунальних послуг, який мене влаштовував і який я міг підписати з власними поправками. Зовсім недавно запропонували підписати договори-приєднання на водо- і теплопостачання, в яких діє принцип "підписуй або вали" і які мене не влаштовують. За законом статистики, таких незадоволених в нашій країні повино бути достатня кількість, щоб серед них знайшлися толкові правники, частину з яких не влаштовуватиме така ситуація і вони захочуть копнути державу. Ви знаєте такі приклади?

 

Я Вам вказав ті норми права які дають Вам змогу не підписувати те, що Вам не подобається або те, що Вас не влаштовує!! Якщо є , якась кількість людей яких щось не влаштовує, вони можуть об єднатися для вирішення свого питання по суті. Якщо серед цього об єднання немає толкового правника- шукайте і наймайте!! Норма права дозволяє Вам відмовитися від неякісних послуг, або переглянути умови їх надання. Дивіться вище я Вам вказав конкретні статті , конкретних законів України.

Все інше, накштатлт "ніззя" - це маніпуляція ( создание иллюзии).... Я знаю такі приклади.

 

Він може скористатися Вашою пропозицією:

Знов, наіть не знаю як би толерантніше цю справу влаштувати. Щоб Вас не образити, завчасно, вибачаюсь!! Я ніяких пропозицій не робив. Я давав поради. А порада і пропозиція ( на русском - совет и предложение) це трошки різні речі. А взагалі, Ви праві, ТС має можливість скористатися моєми порадами(советами)... Для того щоб не відключатися від непотрібних послуг, до цих послуг можливо не підключатися. Ви ж пам ятаєте , що за підключення з нього вимагають приблизно 15000 амеро. Якщо ТС віддасть голові кооперативу15000, а потімм захоче від єднатись, то голова від єднає його без питань.В цьому випадку навіть від єднуватися не потрібно- лічильник на газ і водопостачання, вирішить питання оплати. Не користуєшься- не платиш. Але навіщо підключати те , що ВАм не потрібно. У випадку ТС, вся справа, на мою думку, в 15000 амеро.

 

P.S. Ще раз, на всяк випадок, приношу свої вибачення, якщо чимось Вас образив. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, якщо Вас образив, але до Вас, особисто, це немало ніякого стосунку!

 

Жодних проблем. :beer:

 

А відповідь має бути така, яка існує в ККУ.

Стаття 185. Крадіжка 1. Таємне викрадення чужого майна (крадіжка)

Стаття 186. Грабіж 1. Відкрите викрадення чужого майна (грабіж)

 

Це я знаю, як Отче наш. :)

 

Я Вам вказав ті норми права які дають Вам змогу не підписувати те, що Вам не подобається або те, що Вас не влаштовує!!

 

З монополістами я на Ви. Для задоволення можу боднути містечкового князька.

 

Знов, наіть не знаю як би толерантніше цю справу влаштувати. Щоб Вас не образити, завчасно, вибачаюсь!! Я ніяких пропозицій не робив. Я давав поради.

 

Приймається. А може зробите комерційну пропозицію, що особисто розрулите ситуацію?

 

В цьому випадку навіть від єднуватися не потрібно- лічильник на газ і водопостачання, вирішить питання оплати. Не користуєшься- не платиш.

 

З газом не все так просто: споживачі є абонентами облгазів і, не використовуючи газ, будуть змушені з 01.04.2016 платити 17/29 грн. щомісяця абонплати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А може зробите комерційну пропозицію, що особисто розрулите ситуацію?

 

По-перше, якщо людина сама не звертається з комерційною пропозицією , я нав язуватися не можу ( не буду), можливо у людини є кому займатися цим питанням.

По-друге, комерційна пропозиція має на увазі фінансове питання, якщо зійтися в ціні не бачу перешкод. "Джек, что ты можешь сделать за деньги? — За деньги я могу сделать… всё."

 

Добавлено через 6 минут

З монополістами я на Ви. Для задоволення можу боднути містечкового князька.

 

Монополістів брати за вим я, ще цікавіше. Вони нічим не відрізняються від мисцевих князьків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-перше, якщо людина сама не звертається з комерційною пропозицією , я нав язуватися не можу ( не буду), можливо у людини є кому займатися цим питанням.

 

Я хотів для себе з'ясувати, чи Ви готові не словом, а ділом ...

 

По-друге, комерційна пропозиція має на увазі фінансове питання, якщо зійтися в ціні не бачу перешкод.

 

На такій сумі економії не зійтися в ціні ...

 

Монополістів брати за вим я, ще цікавіше. Вони нічим не відрізняються від мисцевих князьків.

 

Це вже рівень не для любителів: там треба "бодатися" з юридичними структурами. Ви ж тут кладете мене на лопатки, а там вони ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я хотів для себе з'ясувати, чи Ви готові не словом, а ділом ...

 

А хіба я не дав конкретної відповіді? Цитую

По-друге, комерційна пропозиція має на увазі фінансове питання, якщо зійтися в ціні не бачу перешкод. "Джек, что ты можешь сделать за деньги? — За деньги я могу сделать… всё."

 

На такій сумі економії не зійтися в ціні ...

 

Всяке в житті буває. Можливо і не зійтися

 

Це вже рівень не для любителів: там треба "бодатися" з юридичними структурами. Ви ж тут кладете мене на лопатки, а там вони ...

А ви думаєте що там, цих юридичних структурах працюють супер професіонали? В мене сусід директор водоканалу одного з обласних центрів( не хочу вказувати якго, щоб не образити інші водоканали , де, на мою суб єктивну думку, складається така сама ситуація). Так всі працівники на посадах " білдих комірців", працюють- кум, сват, брат, свояк, шуряк, сусід, односелець, армійський товариш і таке інше. А на профеційний рівень , там уваги не здорово звертають. Цінується особиста відданість. Тому , що кратсти краще з людьми в яких впевнений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не секрет - название и место кооператива. Сам столкнулся с таким. Председатель из Коттеджбуда под Бучей собирал со всех по 10000 у.е. типа "за понесенные ранее затраты". Подтверждения затрат нет.

Есть газ, но трубы висят на кооперативе и чтобы подключиться к облгазу нужна справка с кооператива. По свету все платят нал, а трансформатор на кооперативе.

 

1. Требуйте устав для ознакомления. В уставе есть пункт, что при вступлении в члены должны дать для ознакомления. Устав есть и в местном совете (сдавали при регистрации).

 

У нас за 10 лет, все кто уплатил деньги не получили подтверждения уплаты, никто не видел Устава. Устав все получили год назад когда я открыл уголовное дело

 

2. Требуйте выписку из решения о комплексной услуге.

 

Обычно таких документов и сумм нет. Их придумывает председатель

 

3. Поинтересуйтесь у старожилов - все ли платили? Один в поле не воин.

 

Тут все нелегко. Кто-то когда то уплатил, когда деньги легче зарабатывались, кто-то купил дом и не знает историю.

Собрать всех нереально.

У нас по факту оказалось, что в кооперативе председатель, его жена и теща. А все бесправные, которые просто рядом проживают. Если ты член кооператива, то должен быть зарегистрирован, протокол о принятии зарегистрирован у госрегистратора

 

5. Всегда можно подать в суд. А можно собрать компромат на председателя и попугать налоговой. Но это не наш метод. Сами подумайте: многие услуги реальны, если за них платят достаточно (та же зарплата, охрана и пр.). Не всегда можно учесть индивидуальные потребности. В таких случаях, лучше было не вступать. Вы почему узнали опосля?

 

Суд до одного места. Садовое общество - не КиевЭнерго. Суд не может его заставить Вас подключить к энергии. Скажут мощности нет и точка. Хотя через суд Вас могут внести в члены кооператива, но председатель может исключить вас через неделю из членов

 

 

4. При такой сумме торг неуместен - нет эквивалента для компенсации. Может только дороги?

 

А думаете где-то прописано сколько дороги, сколько газ, сколько энергия стоит?

 

Добавлено через 8 минут

Сумма по курсу 26 =390000

ДОБРА ТУТ ТОЧНО НЕТ!!!

 

Поставьте солнечные батареи. Я пока бодался так и сделал и не жалею. Хотя обьективно говоря с приемлимым бюджетом можно жить на солнце с апреля по октябрь максимум. Зимой солнца катастрофически не хватает

 

А отопление на пеллетах или брикетах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам столкнулся с таким.

 

Для начала: у вас, скорее всего, обслуживающий кооператив, у нас - общественная организация. Но есть общие решения.

 

Если председатель требует денег за предыдущее, то:

1. Образовать ревизионную комиссию.

2. Получить у председателя детальный финансовый отчёт с финансовой документацией.

3. Провести анализ и установить реальные расходы.

4. Решить вопрос: признавать все расходы или частично.

5. Рассчитать сумму недоимки для каждого.

6. Вычесть уже уплаченные суммы для каждого.

7. Выставить остатки сумм каждому для оплаты.

8. Оплату производить только на банковский счёт кооператива или в кассу по ордеру с записью в бухкниге.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Вы уже зарегистрированы у госрегистратора?

 

Подскажите последовательность действий для регистрации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Цікава тема, мені також можливо знадобиться. Треба буде відновити (підключити) електропостачання до садового будинку. В минулому році придбав неприватизовану ділянку в СК, переписали на мене (є рішення правління), але коли купляв, голова правління сказала "света нет и не будет", хоч проводи до електроопори підведені, стоїть старий лічильник в будиночку, відмови від електропостачання від колишнього власника не було, заборгованності немає...

 

продолжается война с кооперативом:

звернувся з письмовою заявою до правліннядля кооперативу для підключення електрики- зібрали правління вирішили ще і воду відключити- мов Ви не член кооперативу (після преоформлення ділянки не було загальних зборів) і відмінити рішення про переоформлення ділянки хоч вступний внесок і 200 грн членських внесків я вже встиг заплатити ....

документидля приватизації ділянки в коперативі також не дають...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

продолжается война с кооперативом:

звернувся з письмовою заявою до правліннядля кооперативу для підключення електрики- зібрали правління вирішили ще і воду відключити- мов Ви не член кооперативу (після преоформлення ділянки не було загальних зборів) і відмінити рішення про переоформлення ділянки хоч вступний внесок і 200 грн членських внесків я вже встиг заплатити ....

документидля приватизації ділянки в коперативі також не дають...

 

В нас за статутом в члени приймає правління, а загальні збори - тільки затверджують рішення правління, тобто членом ви стаєте за рішенням правління. Також за нашим статутом при виході з товариства член користується інфраструктурою, але за спеціальною ціною; про повне відключення мова не йде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

согласно нашего статута переоформляют участок правление а утверждает его и принимает в члены общее собрание. председатель не хотела давать пришлось взять в горсовете...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

председатель не хотела давать пришлось взять в горсовете...

Форумчане помогите!!!! может у кого-то были подобные ситуации....

Статут ОСОК №3Дружба.PDF

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

звернувся з письмовою заявою до правліннядля кооперативу для підключення електрики- зібрали правління вирішили ще і воду відключити- мов Ви не член кооперативу (після преоформлення ділянки не було загальних зборів) і відмінити рішення про переоформлення ділянки

help me !!!!////

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В минулому році придбав неприватизовану ділянку в СК, переписали на мене (є рішення правління), заборгованності немає...

продолжается война с кооперативом:

звернувся з письмовою заявою до правліннядля кооперативу для підключення електрики- зібрали правління вирішили ще і воду відключити- мов Ви не член кооперативу (після преоформлення ділянки не було загальних зборів) і відмінити рішення про переоформлення ділянки хоч вступний внесок і 200 грн членських внесків я вже встиг заплатити ....

документидля приватизації ділянки в коперативі також не дають.

help me !!!!////

 

"Здаётся мне, джентльмены, это была комедия"

А, если серьёзно, здаётся мне , Вам придётся повоевать.

 

Согласно ЗУ Про кооперацию zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1087-15

 

Стаття 11. Вступ до кооперативу

Вступ до кооперативу здійснюється на підставі письмової

заяви. Особа, яка подала заяву про вступ до кооперативу, вносить

вступний внесок і пай у порядку та розмірах, визначених його

статутом.

 

Рішення правління чи голови кооперативу про прийняття до

кооперативу підлягає затвердженню загальними зборами його членів.Порядок прийняття такого рішення та його затвердження визначається статутом кооперативу.

 

Стаття 13. Припинення членства в кооперативі

 

Членство в кооперативі припиняється у разі:

добровільного виходу з нього;

несплати внесків у порядку, визначеному статутом кооперативу;

смерті члена кооперативу - фізичної особи;

припинення діяльності кооперативу.

Виключення з членів кооперативу може бути оскаржене до суду.

 

Это же прописано в уставе, который вы выложили, Раздел 4. Также в этом разделе, прописаны следующие условия- Умови виключення з членів Кооперативу,

Виключення з членів Кооперативу здійснюється рішенням правління Кооперативу з затвердженням загальними зборами або зборами уповноважених Кооперативу

Исходя из вышеизложенного - добровольно Вы не выходили из кооператива, долга, пишете , нет, слава Богу живы :) (

), деятельность кооператива не прекращена.

Также, обратите внимание на такой момент, согласно Вашего устава - чтобы Вас принять или исключить необходимо провести общие сборы . Ваше принятие не утверждено общими сборами, но и Ваше исключение, также не утверждено общими сборами. Сборов, Вы пишите не было!!

Попытайтесь им объяснить эти моменты. Если не захотят решить полюбовно, то у Вас есть судебная перспектива...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Здаётся мне, джентльмены, это была комедия"

А, если серьёзно, здаётся мне , Вам придётся повоевать.

 

Согласно ЗУ Про кооперацию zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1087-15

 

Стаття 11. Вступ до кооперативу

Вступ до кооперативу здійснюється на підставі письмової

заяви. Особа, яка подала заяву про вступ до кооперативу, вносить

вступний внесок і пай у порядку та розмірах, визначених його

статутом.

 

Рішення правління чи голови кооперативу про прийняття до

кооперативу підлягає затвердженню загальними зборами його членів.Порядок прийняття такого рішення та його затвердження визначається статутом кооперативу.

 

Стаття 13. Припинення членства в кооперативі

 

Членство в кооперативі припиняється у разі:

добровільного виходу з нього;

несплати внесків у порядку, визначеному статутом кооперативу;

смерті члена кооперативу - фізичної особи;

припинення діяльності кооперативу.

Виключення з членів кооперативу може бути оскаржене до суду.

 

Это же прописано в уставе, который вы выложили, Раздел 4. Также в этом разделе, прописаны следующие условия- Умови виключення з членів Кооперативу,

Виключення з членів Кооперативу здійснюється рішенням правління Кооперативу з затвердженням загальними зборами або зборами уповноважених Кооперативу

Исходя из вышеизложенного - добровольно Вы не выходили из кооператива, долга, пишете , нет, слава Богу живы :) (

), деятельность кооператива не прекращена.

Также, обратите внимание на такой момент, согласно Вашего устава - чтобы Вас принять или исключить необходимо провести общие сборы . Ваше принятие не утверждено общими сборами, но и Ваше исключение, также не утверждено общими сборами. Сборов, Вы пишите не было!!

Попытайтесь им объяснить эти моменты. Если не захотят решить полюбовно, то у Вас есть судебная перспектива...

 

А что даст членство в кооперативе то? Да его можно признать через суд и?

Кооператив не ОблЭнерго, подключить к его сети суд не обяжет, да и разрешить провести другую сеть по столбам кооператива суд не обяжет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что даст членство в кооперативе то?

Майно коперативу є спільною власністю його членів(в т.ч. єлектромережі, водоводи...), кожен з членів кооперативу має право на використання майна кооперативу... Не хотілось доводити вирішення питання до судових разборок.... але може у когось є подібний судовий позов- скиньте будласка??!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...