Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Власна оселя

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

А каналізацію продумали вже як виводити будете? Бо це краще до заливки бетону зробити, але думаю Ви це врахували, бо досвід вже маєте. Гарної погоди і швидкого будівництва.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стіна:

Газоблок D500 30см + D150 20см перший поверх

Газоблок D400 30см + D150 20см другий поверх

 

Якщо ніхто не запропонує кращого варіанту :)

 

Ось тільки вчора прочитала, що D150 потрібно кріпити спеціальними дюбелями(?). Ніби просто класти, як цеглу їх не можна. Ось сама трохи розгубилася, бо планували робити таку стіну, як Ви.

gazbet.com.ua/userfiles/images/-1-02.jpg.

 

Гарного початку і вдалого будівництва.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Також видно пази для ЕППС. А так виглядає утеплення стрічки в землі:

 

Снижу лента тоже утеплена?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А каналізацію продумали вже як виводити будете? Бо це краще до заливки бетону зробити, але думаю Ви це врахували, бо досвід вже маєте. Гарної погоди і швидкого будівництва.

 

Через перепад висот закладна для каналізації вийшла під стрічкою. Ніколи точно не замерзне, але прийдеться більше копати.

 

Добавлено через 35 минут

Ось тільки вчора прочитала, що D150 потрібно кріпити спеціальними дюбелями(?). Ніби просто класти, як цеглу їх не можна. Ось сама трохи розгубилася, бо планували робити таку стіну, як Ви.

gazbet.com.ua/userfiles/images/-1-02.jpg.

 

Гарного початку і вдалого будівництва.

 

А це у випадку опирання на фундамент?

Ще б хотілось не лише вертикальні шви перекрити (як на Вашому малюнку), але і горизонтальні.

На рахунок дюбелів зателефоную на завод запитаю. Дякую!

 

Добавлено через 2 минуты

Снижу лента тоже утеплена?

 

Ні, там температура завжди плюсова. Також стіни будуть відокремлені від бетону фундаменту додатковим рядом газоблоку

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваня, легкой стройки!

Вопрос- на плане 2-го этажа на эркере над тамбуром какая-то лестница-Это что?

 

А нет ли картинки , ну хоть примерной, фасадов?

 

Добавлено через 5 минут

Ваня, а комната 13,97 на 2 этаже- будет кабинетом? смотрю ,что не очень кровать там становиться...

 

Добавлено через 1 минуту

А свой транспорт будет в гараже родителей?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваня, легкой стройки!

 

Дякую, Тетяно :)

 

Вопрос- на плане 2-го этажа на эркере над тамбуром какая-то лестница-Это что?

 

Там буде кімнатка маленька дуже і вихід на горище.

 

А нет ли картинки , ну хоть примерной, фасадов?

 

Є, але вони не остаточні, не хочу їх поки викладати. Вони мені ще не подобається.

 

Ваня, а комната 13,97 на 2 этаже- будет кабинетом? смотрю ,что не очень кровать там становиться...

 

На другому поверсі всі 3 спальні. 13.97 - одна з дитячих.

 

А свой транспорт будет в гараже родителей?

 

Так. По плану буде місце на 2 машини в гаражі і 3 перед гаражем. На жаль, у нас немає місця зовсім перед парканом, як у нормальних людей...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13.97 - одна з дитячих...

 

Поиграйтесь с мебелью, может пока не поздно -окошки подвигать...

 

Добавлено через 55 секунд

немає місця зовсім перед парканом, як у нормальних людей...

 

Это не самая большая проблема:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поиграйтесь с мебелью, может пока не поздно -окошки подвигать...

 

Звісно, ще навіть фундаменту немає :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей пост про любов до арматури :)

 

Особливо для тих, хто вперше буде працювати з неї.

 

По-перше, добре мати транспорт, який може навіть 6м куски привозити:

picture.php?albumid=7081&pictureid=82267

 

По-друге, з підручних матеріалів можна зробити простий станок для гнуття арматури:

picture.php?albumid=7081&pictureid=82261

 

Коли ріжете арматуру, її не обов"язково різати до кінця: вона легко ламається і так економиться абразивний круг.

 

Результат на станку за пару годин роботи:

picture.php?albumid=7081&pictureid=82257

 

Залишилось лише це все зв'язати проволокою.

 

Куплену проволоку ріжемо одразу на сегменти:

picture.php?albumid=7081&pictureid=82255

 

Складаємо вдвоє і в'яжемо крючком або вручну.

 

Арматурні каркаси краще в'язати в повітрі, ніж на землі:

picture.php?albumid=7081&pictureid=82256

 

Залишилось лише це все перемістити в траншеї і зв'язати між собою.

  • Лайк 18
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось тільки вчора прочитала, що D150 потрібно кріпити спеціальними дюбелями(?). Ніби просто класти, як цеглу їх не можна. Ось сама трохи розгубилася, бо планували робити таку стіну, як Ви.

 

Доброг дня!

 

Дякую, що зауважили на рахунок дюбелів.

 

На заводі рекомендують закріплювати їх дюбелями, навіть у випадку опирання на загальний фундамент.

Тут трошки більше інформації - www.aeroc.ua/produktsiya/teploizolyatsiya/item/153-tekhnologiya-ustrojstva-fasadnoj-teploizolyatsii

 

Але є ще варіант робити випуски з перфарованої монтажної стрічкиі так закріплювати блоки.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Але є ще варіант робити випуски з перфарованої монтажної стрічкиі так закріплювати блоки.

 

І Вам доброго дня. Про перфоровану монтажну стрічку пішла читати, дякую.

Наскільки пам"ятаю, представник Аерка повідомляв, що D150 не можна "приліплювати" на клей до основної кладки, бо в такому випадку він ніби відколюється поза цим швом. Принаймі так зрозуміла я. І ще на іншому форумі баришня розказувала, що в неї D150 за рік зменшився у розмірі , з"явилися щілини. Фото я не бачила, тому за інформацію не можу ручатися. Представник Аерка радить висушувати гб перед кладкою. Ну от якось так. Вибачте, що сумбурно, але не могла не поділитися.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І Вам доброго дня. Про перфоровану монтажну стрічку пішла читати, дякую.

Наскільки пам"ятаю, представник Аерка повідомляв, що D150 не можна "приліплювати" на клей до основної кладки, бо в такому випадку він ніби відколюється поза цим швом. Принаймі так зрозуміла я. І ще на іншому форумі баришня розказувала, що в неї D150 за рік зменшився у розмірі , з"явилися щілини. Фото я не бачила, тому за інформацію не можу ручатися. Представник Аерка радить висушувати гб перед кладкою. Ну от якось так. Вибачте, що сумбурно, але не могла не поділитися.

 

Ваша інформація дуже цінна, дякую!

 

А Ви на якому етапі? Коли плануєте стіни?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

А Ви на якому етапі? Коли плануєте стіни?

 

О, ми ще на етапі теорії, спілкування з архітекторами, майстрами. Вже відмовлялися від газобетону і повернулися до нього). Підказали цікаву ідею. Проект замовити в молодого архітектора. Ідея така, новітні технології цікаві молодим. А потім проект на інспекцію віддати досвідченому архітектору, який скрупульозно все перевірить). Нехай вийде дорожче, але надійніше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підказали цікаву ідею. Проект замовити в молодого архітектора. Ідея така, новітні технології цікаві молодим.

 

Сейчас есть очень талантливые молодые люди.

У нас по проекту одной студентки стройколледжа(не ВУЗа!) заканчивают строить церковь со сруба...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас есть очень талантливые молодые люди.

У нас по проекту одной студентки стройколледжа(не ВУЗа!) заканчивают строить церковь со сруба...

если не сложно фотки можно будет ?:oops:

ТС, сорри за офф-топ:beer::drinks:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарної погоди Вам і вдалого будівництва!

 

Тому у кого багато поворотів рекомендую лише вручну копати. Викопане лише те, де буде бетон, все інше - ідеально втрамбована земля.

 

З Вашого досвіду, чи можна викопати траншею шириною 40см, глибиною 1.3м з п'ятою внизу і потім аккуратно пов'язати там арматуру? Адже досить мало місця.

 

Також сподобалась ідея ставити ЕППС в пази траншеї. Як вони закріплені до стін траншеї?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарної погоди Вам і вдалого будівництва!

Дякую на гарному слові!

 

З Вашого досвіду, чи можна викопати траншею шириною 40см, глибиною 1.3м з п'ятою внизу і потім аккуратно пов'язати там арматуру? Адже досить мало місця.

 

Так, можна, якщо Ви не метр в ширину.

 

Також сподобалась ідея ставити ЕППС в пази траншеї. Як вони закріплені до стін траншеї?

 

Кріпили пластиковими дюбелями до землі. Не дуже надійний спосіб, особливо в вітряну погоду... Ми ще давали тимчасові розпорки і з"єднували планками.

 

Форумчанин trick підказав, що треба було всі шви проклеїти клеєм для ЕППС - Титан 753

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для матеріалу внутрішних стін розглядалася лише цегла: для інерції тепла і вологості -> система вентиляції планується природня. Успіхом такої вентиляції може стати лише велика кількість цегли. В примусову її завжди можна переробити, а от навпаки ніколи не вийде.

 

З цеглою мені пощастило, мені допоміг мій друг - форумчанин URA-YURA і його візит на завод.

 

Про Юрія на заводі пам'ятали і Галина Михайлівна і директор. Напевно мене так і записали в телефонну книжку - Іван від Юри :)

 

Моя машина була готова на день пізніше, тому спочатку я прочитав, що має приїхати, а наступного ранку вже розвантажував свій.

 

Не підвів Володимир /0685527089/, який вже вчетверте розвантажує матеріали на наших будівництвах:

picture.php?albumid=7081&pictureid=82402

 

І 8000 свіжих якісних цегол у нас на ділянці:

picture.php?albumid=7081&pictureid=82401

 

Якість на порядок краща, ніж брали на Батьківську хату (цегла з Ватутіно). І дешевша :)

 

Дякую форуму за Юру, і Юрі за цеглу :beer:

 

P.S. алкоголь не вживаю, але смайлик підходящий

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені пощастило, мені допоміг мій друг - форумчанин URA-YURA і його візит на завод

 

Ваня, доброе утро. И спасибо за "...незлим тихим словом..." Аж неловко, в краску вгоняешь... Называешь меня другом перед строимдом-спільнотой - мне очень приятно.

 

По поводу рекомендации - штука тонкая - я ведь за это мзду посредника не беру, а если бы цегла пришла "така собі" - друг бы опечалился, а я бы себя "стыцьком" чувствовал. Слава Богу, что все хорошо закончилось.

 

Но позвольте сказать на будущее: рекомендации полезно слушать и советы, но ответственность за принимаемое решение должен 100% брать на себя застройщик. Так будет и спокойнее и отношения не постадают при любых раскладах. Мало ли ;)

 

:flag2:

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваня, доброе утро. И спасибо за "...незлим тихим словом..." Аж неловко, в краску вгоняешь... Называешь меня другом перед строимдом-спільнотой - мне очень приятно.

 

По поводу рекомендации - штука тонкая - я ведь за это мзду посредника не беру, а если бы цегла пришла "така собі" - друг бы опечалился, а я бы себя "стыцьком" чувствовал. Слава Богу, что все хорошо закончилось.

 

Но позвольте сказать на будущее: рекомендации полезно слушать и советы, но ответственность за принимаемое решение должен 100% брать на себя застройщик. Так будет и спокойнее и отношения не постадают при любых раскладах. Мало ли ;)

 

:flag2:

 

Так, звісно, все що людина купує, кого б не брала на роботу по рекомендаціям - лише її відповідальність.

По-іншому, лише платно :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовжую описувати про хороших людей :)

 

Перемістили пов'язані каркаси в траншеї і зв'язали їх. В молодому віці добре будуватись - ще можна вільно переміщатись між арматурою в траншеях :)

 

picture.php?albumid=7081&pictureid=82411

 

Наступного дня залили 25 кубів В25П3, вийшло як раз трохи вище рівня землі:

picture.php?albumid=7081&pictureid=82412

 

Із заливкою нам дуже допоміг наш сусід по Глевасі і активний форумачнин - trick, за що я йому щиро вдячний! :beer:

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора. Гарно та детально.

гарного, спокiйного будiвництва!!!!

Iван, а чому Ви не залили фундамент "одним махом"?

Не виставили опалубку? А залили спочатку в землю?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчусь потрохи освоювати скетч ап:

Не знаю как скетч ап, а архикад точно пригодиться

С началом!

Веселой и легкой стройки!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...