Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

HKM14 і ми почали будівництво

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні важкий день

6-00 ранку

міксер по графіку прибуває на майданчик

починаємо заливати

 

Було прийнято рішення ослабити підпори стін, щоб оцінити яке навантаження вони можуть витримати, такий експеримент дасть нам розуміння як вести себе далі, при заливкі наступних слоїв.

Експеримент проводився на найскладнішій стіні, довжина 11,4 м. без перегородок. Ослабили опалубку на 5 мм. і почали заливку.

Планували лити попередньо 40 см в висоту

Залили

стіна витримала, все ок.

Але ця моя хохляцька жадність вирішила що требе спробувати ще, адже так швидше :fool:

на висоті десь 50-55 см стіна не витримала

обвал двох углів, та нагнуло трохи цеглу

picture.php?albumid=7185&pictureid=83873

picture.php?albumid=7185&pictureid=83874

 

Цеглу зібрали та відчистили

бетон зібрали і перекидали в цілі стіни

 

Було прийнято рішення більше не ризикувати і всі інші стіни лити як і планувалося в 40 см, виключенням стала перегородка (там 16см бетону), тому її забили по вінця

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=83865

picture.php?albumid=7185&pictureid=83866

picture.php?albumid=7185&pictureid=83867

 

Решту бетону злили в підготовлений для такого випадку резерв

Затянули майже ввесь заїзд в гараж

picture.php?albumid=7185&pictureid=83868

 

настав час розплачуватися за помилки та виправляти їх

розібрали ту цеглу яка явно відійшла

зняли 2 ряди по всій довжині

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

переклали по новій ці два ряди та вивалені два угли

 

загалом все вийшло непогано, є перепад по рівню (три нижні ряди дещо нахилило), але приймаємо це за не суттєвий недолік і лишаємо, наступними рядами виводимо стіну в рівень, матиму в гаражі невеличке пузко на стіні :cry:

picture.php?albumid=7185&pictureid=83869

picture.php?albumid=7185&pictureid=83870

picture.php?albumid=7185&pictureid=83872

 

Фух...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фух...

Я б вам посоветовал армировать кладку из кирпича сеткой для кладки. Болгаркой отрежьте сетку на ширину кладки и в каждый 4-й ряд кладите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цегла кладеться на плиточний клей

шов 2-3мм

сітка сильно ускладнить процес

друге - навіщо це?

стіни з бетону

цегла служить опалубкою і внутрянкою - я не планую штукатурити і тд і тп...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Було прийнято рішення ослабити підпори стін, щоб оцінити яке навантаження вони можуть витримати, такий експеримент дасть нам розуміння як вести себе далі, при заливкі наступних слоїв.

Експеримент проводився на найскладнішій стіні, довжина 11,4 м. без перегородок. Ослабили опалубку на 5 мм. і почали заливку.

Планували лити попередньо 40 см в висоту

Залили

стіна витримала, все ок.

Але ця моя хохляцька жадність вирішила що требе спробувати ще, адже так швидше

на висоті десь 50-55 см стіна не витримала

обвал двох углів, та нагнуло трохи цеглу

Дивне рішення, я ще такого не зустрічав... Проводити сумнівні експерименти при заливці бетоном?... Ви азартний...

Я взагалі чого затіяв цю дискусію, та тому що був свідком подібного "експерименту"... На моїх очах впала стіна 250мм в одну цеглу, бетон був висотою 1,8м і товщиною всього 0,2м. Не "експериментуйте" так, собі дорожче!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивне рішення, я ще такого не зустрічав... Проводити сумнівні експерименти при заливці бетоном?... Ви азартний...

 

Да, я тоже не вижу смысла в таких экспериментах. Но человек же говорит что так быстрее. На сколько, на час? Стоит ли это того?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розумієте - я не шкодую що так сталося. Тепер я точно знаю, що 7 кубів забагато, буду брати по пів міксера 3-4 куби. Литиму в більше етапів. Вже знайшов міксер який мені по 3-4 куби возитиме з Ковальської. Якщо буде погода, то орієнтовно на п"ятницю наступна заливка.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні продовжили

 

Зробили підготовку під електрофурнітуру

picture.php?albumid=7185&pictureid=83953

 

Заклав по углам дріб"язок (кажуть так треба)

picture.php?albumid=7185&pictureid=83952

picture.php?albumid=7185&pictureid=83951

 

Прийняв 4 куби В20 Р3 W6

Доробив в"їзд в гараж і залив стіни

Цеглу почав класти на церезіт, попередньо використовував артісан і експеримент показав що церезіт тримає на 50% краще

Зменшили майже вдвічі висоту заливки, цегла все витримує з запасом, тож надалі так і продовжуватимемо

picture.php?albumid=7185&pictureid=83950

picture.php?albumid=7185&pictureid=83949

picture.php?albumid=7185&pictureid=83948

picture.php?albumid=7185&pictureid=83947

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

продовжуємо працювати

 

Сьогодні на районі пожежа - загорілися бур"яни на недоглянутих ділянках

picture.php?albumid=7185&pictureid=83965

 

ну а я кладу цеглу

через пару днів чергова заливка

picture.php?albumid=7185&pictureid=83966

picture.php?albumid=7185&pictureid=83967

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовив ЗБК

панелі, марши, площадки

 

процес виявився непростим, зайняв півтора дня, тому трохи вибив з колії і я сьогодні не встиг все доробити, то ж міксер перенесено на п"ятницю

 

те трошки, що встиг зробити за пів дня

picture.php?albumid=7185&pictureid=83971

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже на сьогодні всі хвости підтянуті

цегла вигнана на потрібний рівень

арматура горизонтальна повязана

поліетилени під ел. кабеля теж підвязані

 

завтра на 8 ранку міксер

 

алелуйя

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=84007

picture.php?albumid=7185&pictureid=84008

picture.php?albumid=7185&pictureid=84009

picture.php?albumid=7185&pictureid=84010

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні все ОК

погода чудова

злив черговий міксер 4 куби

М-250 w6

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=84029

picture.php?albumid=7185&pictureid=84030

 

Попланував трошки землю

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=84031

picture.php?albumid=7185&pictureid=84032

 

Чекаємо збк вироби, ну і женемо далі стіни

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

паралельно з будівництвом доводиться займатися документацією та пошуком і замовленням матеріалів

тож робота йде не так швидко як того хотілося б

 

так чи інакше, починаю вилазити з землі - нарешті

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=84038

picture.php?albumid=7185&pictureid=84039

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Працюємо

 

Завтра велике свято - працювати неможна

 

На суботу доставка ЗБК виробів

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=84055

picture.php?albumid=7185&pictureid=84056

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! З цікавістю подивилася Вашу тему. Ми родиною теж на стадії підготовки до будівництва, ділянка на невеликому схилі, тому ймовірно доведеться частину фундаменту робити з підвалом чи цоколем (за площею приблизно як половина Вашого). Якщо це не "секрет фірми", скажіть будь ласка, в яку суму вже обійшлося Вам будівництво? Можна в приватне повідомлення, якщо Ваша ласка. Бо поки що читаю протилежні думки: хтось каже, що рельєф - це круто, можна цікаво розпланувати ландшафт (в нас внизу і праворуч від ділянки видно ліс), а дехто говорить, що це не вартує витрат на дороге будівництво.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прийняв ЗБК вироби

Доклав стіни під наступну заливку

Встановив площадку для сходів

picture.php?albumid=7185&pictureid=84162

picture.php?albumid=7185&pictureid=84163

picture.php?albumid=7185&pictureid=84164

picture.php?albumid=7185&pictureid=84165

picture.php?albumid=7185&pictureid=84166

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! З цікавістю подивилася Вашу тему. Ми родиною теж на стадії підготовки до будівництва, ділянка на невеликому схилі, тому ймовірно доведеться частину фундаменту робити з підвалом чи цоколем (за площею приблизно як половина Вашого). Якщо це не "секрет фірми", скажіть будь ласка, в яку суму вже обійшлося Вам будівництво? Можна в приватне повідомлення, якщо Ваша ласка. Бо поки що читаю протилежні думки: хтось каже, що рельєф - це круто, можна цікаво розпланувати ландшафт (в нас внизу і праворуч від ділянки видно ліс), а дехто говорить, що це не вартує витрат на дороге будівництво.

 

Рельєф - це може бути як добре так і погано

я собі вмисно шукав рівну ділянку, витратив на це більш ніж пів року

тепер особисто моя точка зору про рельєф, якщо низовина знаходиться на фасадій частині ділянки - то Вам сам бог велів цокольний поверх з гаражем там робити, ну а якщо ззаду ділянки, то особисто мені дуже не подобається, гараж не зробиш, як жиле теж не використаєш

 

з приводу фінансової частини: я вважаю цокольний поверх вигідним матеріально, якщо розглядати особисто моє будівництво - зверніть увагу, якби я не зробив цокольний з гаражем, то я мав би будувати гараж з підсобним приміщенням, щоб зберегти естетику, на гараж доведеться купувати таку ж цеглу, такий же дах, водостічну систему... все як на будинку. По перше це вийде дорожче, по друге з"їсть багато місця на ділянці.

 

Що стосується моїх витрат на будівництво - я не дуже прагну розповідати про витрати, це не важко і самим підрахувати. Окрім того додайте що я будую сам, а не плачу кошти за роботу, також я купую всі матеріали на 20-30 відсотків дешевше роздрібної вартості. Тому Ваші витрати при роздрібних цінах та при найнятій роб силі будуть орієнтовно вдвічі більші за мої.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ухил землі йде вниз і праворуч, перепад над місцем забудови 1 метр. У самому кінці ділянки взагалі топографія показала 4 метри, хоча "на око" і не скажеш. Гараж, зваживши всі "за" і "проти", вирішили не робити, замість цього - навіс на 2 машини. Мені цоколь був цікавий в першу чергу для розміщення пральні, комори для консервації і морозильної камери, сховку сезонних речей (типу ялинки чи санчат). Але при грамотному плануванні можна і на звичайному поверсі це розмістити.

Ну, щодо самостійного будівництва, є нюанс: чоловікові вигідніше найняти будівельників, ніж лишати роботу і займатися будинком. Так що зробімо висновок, що в нас просто різні ситуації :) А за відповідь дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, щодо самостійного будівництва, є нюанс: чоловікові вигідніше найняти будівельників, ніж лишати роботу і займатися будинком. Так що зробімо висновок, що в нас просто різні ситуації :) А за відповідь дякую.

 

я саме це і мав на увазі

орієнтуватися на мене по витратам неможна

я окрема каста :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я окрема каста :D

та ні, тут такого багато. просто не всі пишуть.

 

А от цоколів з силікату не дуже. Цікава задумка, а ще буде дуже цікаво як воно буде в експлуатації, прогнозую що буде дуже холодно і сиро. Я щось пропустив утеплення цоколю, воно є?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жену далі цеглу

завтра заливка міксером

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=84173

picture.php?albumid=7185&pictureid=84172

 

Добавлено через 6 минут

та ні, тут такого багато. просто не всі пишуть.

 

А от цоколів з силікату не дуже. Цікава задумка, а ще буде дуже цікаво як воно буде в експлуатації, прогнозую що буде дуже холодно і сиро. Я щось пропустив утеплення цоколю, воно є?

 

цокольний поверх буде не опалювальний, в ньому гараж та підсобні приміщення

утеплюватися буде стеля, щоб відсікти холод від жилого будинку

Сирості думаю не буде, по такій же задумці побудовані мої батьки та брат, батьки за метрів 900 а брат 300-400 м., у них все ок. Одна з причин - правильний водовідвід та дуже далекі грунтові води - аж на 11 метрах. Батьки навіть де зберігають городину відра з водою ставлять, бо все сохне, сиростю і на пахне. Це справа кожного - є багато противників - а мені подобається.

З приводу силікату - він виконує роль нез"ємної опалубки і буде стінами цоколю - без оштукатурювання, тому і силікат, рівно, світло...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...