Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

HKM14 і ми почали будівництво

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

я якось покажу Вам чим я цеглу вяжу до гб

Вам сподобається

незнаю чи поясню щоб було зрозуміло

беремо проволоку - бі-метал 5мм (сталь покрита алюмінієм або міддю)

загинаємо Zтіки не в одній площині а під 90 гр

кладемо на 1/3 ато й більше на гб і забиваємо в нього хвіст що зігнули так щоб інший хвіст ліг в шов цегли

5-6 шт/м.кв.

 

Добавлено через 1 минуту

я доречі зараз воду теж зі скважини беру, але я не користуюся проточною, набираю ночви такі чималі, і звідти черпаю

за ввесь час будівництва рази 3 набирав, тобто вона нормально відстоюється в мене

хз - може це допомагає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не видел я современных коттеджей из него построенных

Значит у меня будет первый когда построю :)

А если серьезно то зависит от круга общения и места жительства. Допустим у нас наоборот из ГБ на все село было 2 стройки!Правда в этом году начали интенсивно из гб строится, но это скорей не от того что он такой хороший, а от того что позволяют себе строится сейчас люди уровня "среднего и чуть выше". А простому "колхознику" выкинуть сразу 50-100штук только на стены просто нереально. Крутэлыки естественно выбирают керамику :)

 

Стены из кирпича я укладывал бы пару сезонов и стройка точно была бы не в кайф.

Я тоже так думал, его класть нудно но самому, легко в тоже время, т.к. носить и подымать легче все-таки кирпич чем гб или шб. Я уже не говорю про армопояс на высоте 3м, я только из-за этого "удовольствия "гб бы не делал, пусть он и стоил бы как кирпич:)

 

Не готов я воспринимать это надёжным соединением. Возможно личные предубеждения относительно трёхслойных стен вообще.

А это точно из разряда секты (без обид), значит из ГБ М-30 вы строить не боитесь, а каменных стен м-100 связаных сталью да? :lol:

 

Добавлено через 2 минуты

беремо проволоку - бі-метал 5мм (сталь покрита алюмінієм або міддю)

загинаємо Zтіки не в одній площині а під 90 гр

кладемо на 1/3 ато й більше на гб і забиваємо в нього хвіст що зігнули так щоб інший хвіст ліг в шов цегли

5-6 шт/м.кв.

Ну так а ради чего эти танцы с бубном? :) Если это все равно будет хуже чем обычные связи в кирпиче и т.п.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже так думал, его класть нудно но самому, легко в тоже время

 

чесно говоря непонятно о чем вы спорите. класть самому ГБ в разы легче и что главное - быстрее.

 

у меня коробка из кирпича, ложила естественно бригада, из 60000 я положил может 500-700 штук в основном на докладках+ камин, ступеньки и т.п. мелочи - реально тяжелая работа:

- раствора мешать нужно на порядок больше чем с ГБ

- количество манипуляций на порядок больше чисто изза геометрических размеров

 

В итоге если для бригады из 4-5 человек разница в пару недель может и не так заметна (и поэтому же не может играть роль при выборе материала - +-2 недели на коробку это ниочем), то одному - временные затраты будут раза в 3-4 больше.

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чесно говоря непонятно о чем вы спорите

я вообще не спорю, а мы делимся опытом если вы не заметили:)

Мы с товарищем начали стены одновременно в позапрошлом году, на зиму ушли примерно в одной стадии!

Ну а это:

 

временные затраты будут раза в 3-4 больше.

Вызывает улыбку, то что быстрей я не спорю но то что в 3-4 раза ...

Мне понравилась чья-то фраза на просторах форума, если послушать ГБшников - то такое впечятление, что ГБ сам прыгает на стены и выкладывает дома :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Ну так а ради чего эти танцы с бубном? :) Если это все равно будет хуже чем обычные связи в кирпиче и т.п.

 

так причому тут цегла? Ми ж конкретно говорили про перевязку гб та цегли облицювальної

 

що не кажіть - а гб має свої переваги, класти таки його швидше, стіни при цьому ідеально рівні, відповідно на оздоблення мінімум матеріалів

так - є питання що до його якості на сьогоднішній день

будемо обирати матеріал стін взимку, коли матиму вільного часу вдосталь

 

якби не рахувати часу та коштів, то Ви знаєте - мені як у старих церквах подобається, метрові стіни з якісної червоної цегли... Ну я образно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Злився в п"ятницю

Все ок

Кладемо далі

 

На фото видно - залив перемички над вікнами

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=84760

 

Виводимо витяжні канали

picture.php?albumid=7185&pictureid=84761

picture.php?albumid=7185&pictureid=84762

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Злився в п"ятницю

Красиво получается. Вы гоните бутом наружную часть подвала, а как с утеплением? Пирог стены бут-бетон-силикат будет холодным.

Прикинул в программке www.smartcalc.ru/thermocalc?&gp=629&rt=0&ct=2&os=0&ti=20&to=-10&hi=55&ho=80&ld0=1000&le0=1&lt0=0&mm0=217&ld1=2000&le1=1&lt1=0&mm1=4&ld2=1200&le2=1&lt2=0&mm2=209

Получается Сопротивление теплопередаче: 0.43 (м²•˚С)/Вт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красиво получается. Вы гоните бутом наружную часть подвала, а как с утеплением? Пирог стены бут-бетон-силикат будет холодным.

Прикинул в программке www.smartcalc.ru/thermocalc?&gp=629&rt=0&ct=2&os=0&ti=20&to=-10&hi=55&ho=80&ld0=1000&le0=1&lt0=0&mm0=217&ld1=2000&le1=1&lt1=0&mm1=4&ld2=1200&le2=1&lt2=0&mm2=209

Получается Сопротивление теплопередаче: 0.43 (м²•˚С)/Вт

 

втретє відповідаю - підвал не опалюваний, не бачу сенсу в його утепленні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на оздоблення мінімум матеріалів

 

 

ну есть и минусы, если говорить о ЦПШ по ГБ нужна сетка, что выйдет в копеечку. по керамике сетка не нужна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну есть и минусы, если говорить о ЦПШ по ГБ нужна сетка, что выйдет в копеечку. по керамике сетка не нужна.

 

Ряд знайомих і аерок радить, роблять гіпсовою прямо по гб. Поки що нарікань не чути. Тож попередньо і я так планую. А цпш по гб навіть на сітку мені не подобається, у батьків моїх так - висить як то кажуть коржом, ніде не відпало, але бухтить, тобто злипатися з гб цпш не дуже хоче.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если говорить о ЦПШ по ГБ нужна сетка, что выйдет в копеечку.

У меня по техкарте для цементно-известковой сетка (стеклосетка разумеется) нужна лишь в местах соединения стен из разных материалов, а также косынки из сетки в углах проёмов. Так и сделал. До сих пор где-либо не обнаружил даже микротрещин. Разумеется не бухтит.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможно имеет значение самодельный ЦПШ или готовые СС.

про сетку это со слов мастерка. у себя не имел возможности проверить - так как керамика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пройшла підготовка до роботи з краном

ставитимемо марші та перекриватимемо пів підвалу

кран став золотим - ціна піднялася майже вдвічі в порівнянні з попереднім місяцем

picture.php?albumid=7185&pictureid=84809

 

відрубав зайву сходинку на нижньому марші

picture.php?albumid=7185&pictureid=84806

picture.php?albumid=7185&pictureid=84807

 

зробив трафарети маршів, та підігнав цеглу на правильну висоту - для перемички і поставив упори нижнього маршу

picture.php?albumid=7185&pictureid=84810

picture.php?albumid=7185&pictureid=84811

picture.php?albumid=7185&pictureid=84808

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ставитимемо марші

Честно говоря ни разу ещё не видел, чтобы кто-то для лестницы готовые марши использовал. Даже не знал, что их приобрести можно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Честно говоря ни разу ещё не видел, чтобы кто-то для лестницы готовые марши использовал. Даже не знал, что их приобрести можно.

 

в мене в усіх родичів так зроблено - є плюси і мінуси

 

плюси:

Дуже міцно і надійно

Швидко монтується

Дешево (дешевше ніж робити якісну самому з металу чи металобетону...)

Не рипить не скрипить

найзручніший - правильне співвідношення ширини та висоти сходинки

 

мінуси:

під них треба велика площа (розплата за зручність)

такі сходи ніколи не стануть елементом декору та краси в інтер"єрі, так як будуть в сходовій клітці сховані

 

я довго зважував

ходив по знайомих, по людях, пробував ходити по забіжним сходинкам, по крутішим східцям - мені не сподобалося. Порадившись з дружиною вирішили що сходи мають бути зручні. Робити декоративну красиву драбину я немаю часу, коштів і бажання, тому зупинилися на цьому перевіреному варіанті.

 

Доречі за відсутності коштів на жирний декор, вони пречудово обклеюються ковроліном. Робив так у двох будинках. В одному вже років 8 юзають в іншому десь 4. Мені подобається.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тадаммм

поставив марші та поклав панелі 4,2м

панелі вразили, по довжині, одна 4,2 інші 4,3-4,4, завтра лишки оббиватиму

picture.php?albumid=7185&pictureid=84816

picture.php?albumid=7185&pictureid=84817

picture.php?albumid=7185&pictureid=84818

picture.php?albumid=7185&pictureid=84819

 

мав вільний час, поколотив вручну трошки бетону м-200 та підлив в"їзд, якщо завтра дасть погода, залью до кінця

picture.php?albumid=7185&pictureid=84820

picture.php?albumid=7185&pictureid=84821

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відбив лишню довжину на 4 панелях

обвязав арматурою в 3 нитки - 1 під панелями та 2 по торцю

заанкерив панелі, приварив петлі панелей до армопоясу

заклав торці панелей

позакладав всі поліетилени на ел.проводку

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=84831

picture.php?albumid=7185&pictureid=84832

picture.php?albumid=7185&pictureid=84833

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

HumanKM,

Вы опираете плиты на стену в полкирпича? А маршевый пролет в перемычку ПБ которая опирается одним концом на проем двери?

Арматуру завели в полости плит а зачем раствором закрыли, будете обвязочный пояс заливать и холодный шов там будет, зачем изначально ухудшать прочность?

Извините может я чего не досмотрел?

Змінено користувачем qawsed12qawse
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

HumanKM,

Вы опираете плиты на стену в полкирпича? А маршевый пролет в перемычку ПБ которая опирается одним концом на проем двери?

Арматуру завели в полости плит а зачем раствором закрыли, будете обвязочный пояс заливать и холодный шов там будет, зачем изначально ухудшать прочность?

Извините может я чего не досмотрел?

 

плити опираю на четверть цегли, це тимчасова укладка, бо плити підільються монолітом знизу і лежатимуть на бетоні

так - заливатиму обвязочний пояс. нагадую - підвал неопалюваний

, з холодом в ньому не боремося, а от будинок буде відрізатися утеплювачем від підвалу

пб - теж як тимчасова, там литиметься армований моноліт, на якому все і буде надійно триматися

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Працюємо далі

підготував риштування для заливки перемички над воротами, та кусочка монолітного перекриття біля сходів

picture.php?albumid=7185&pictureid=84903

picture.php?albumid=7185&pictureid=84904

 

Підвязав арматурину ту що буде під панелями (після укладки панелей я туди не влізу руками)

picture.php?albumid=7185&pictureid=84906

 

Кладеться бут

дві стіни готові повністю, розчин потроху сохне.

picture.php?albumid=7185&pictureid=84905

picture.php?albumid=7185&pictureid=84907

picture.php?albumid=7185&pictureid=84908

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заанкерив покладені панелі

забив стики

кладеться далі бут

очікую на панелі перекриття

picture.php?albumid=7185&pictureid=85002

picture.php?albumid=7185&pictureid=85003

picture.php?albumid=7185&pictureid=85004

picture.php?albumid=7185&pictureid=85005

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарешті прийшли панелі

ЗБК Ковальська

підсилені

1250кг/м.кв.

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=85118

picture.php?albumid=7185&pictureid=85119

picture.php?albumid=7185&pictureid=85120

 

Кран ледь виїхав, перевернув всю землю, фура теж їздила лише по піску, тож довелося побігати з лопатою.

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=85121

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...