Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Межэтажное перекрытие Терива, Монолит, Плиты.

Чин

Рекомендовані повідомлення

Подскажите по цене дом 9 на 9 по наружи. Интересует что по цене какое перекрытие будет дешевле?

IMG.pdf

Змінено користувачем Чин
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОЧень хорошо из Вашего вопроса видно как можно разложить плиты, максимальные размеры помещений видно, красивый поэтажный план, наличие жилого 2-го этажа..........

По вопросу отвечаю как можно конкретнее:

думаю что 500.

Максимум - 550.

Какой вопрос -такой и ответ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ризикну висказати здогадку, що Ви намалювали лише стіни на які можна класти перекриття. Але не ясні вимоги до нього, тобто яке навантаження то перекриття має витримувати, чи потрібна шумоізоляція, чи має воно бути теплим, тощо. Тому відповідь Ви навряд чи отримаєте.

Почитайте наприклад про керамічне перекриття а там або чітко сформулюєте запитання або і самі прорахуєте :

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=197793

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите по цене дом 9 на 9 по наружи. Интересует что по цене какое перекрытие будет дешевле?

Круглопустотные плиты и 2 монолитных участка. + лестница где будет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где то так:

Згода. Пропорції десь такі. Єдине що хочу уточнити, Ви розрахунок проводили для Києва? Бо щось ціни зависокі за матеріали, як на мене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згода. Пропорції десь такі. Єдине що хочу уточнити, Ви розрахунок проводили для Києва? Бо щось ціни зависокі за матеріали, як на мене.

 

Таблица из этой темы, тут довольно четко описаны Киевские цены. www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=122077

Да, хотел сказать, что разница в цене на перекрытии не велика.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь, було дуже цікаво ознайомитися з таблицями. З ностальгією згадав ціни докризових років :) , зараз уже все суттєво подешевшало.

Перепрошую топікстартера за флуд. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...