Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Містика з водопостачанням!

vadim s

Рекомендовані повідомлення

Доброго ранку шановні форумчани!

 

Звертаюся до Вас з проханням допомогти у вирішенні "містичної" проблеми з водопостачанням, спочатку всі дані про систему водопостачання. Скважина "свисток" глибиною 80 м.,приямок, насосна станція Grundfos MQ 3-35, труба 32мм ввід в будинок, фільтр звичайна колба після фільтру розводка води по будинку поліпропіленовою трубою 25мм, до сантех приборів 20мм. вода на подвір"я виведена з будинку. Всі крани в будинку "однорукі" з картриджом. Система запущена в роботу в жовтні 2015 року. До лютого 2016 проблем не було. потім інколи почала виключатися станція переходячи в аварійний режим. Діагностика станції на офіційному сервісі проблем з нею не виявила. При включені води на вулицю станція працює в штатному режимі, при заборі води в будинку виключається. Спробував почистити сіточку яка стоїть в носику крана і о чудо проблема пропала на два місяці. В червні 2016року проблема знову появилась. Діагностика насосної станції результатів не дала, все добре. Повикидав всі сітки в кранах, поміняв фільтр результат НОЛЬ. Подумав що проблеми зі скважиною, мало води. До дзеркала води 5,5 м., взяв старий насос Педролло який пів дня без зупину качав воду із скважини, вода є. На сьогодні маємо ситуацію що при заборі води в будинку станція через 3-10 хв. виключається, при заборі на вулиці все працює добре. Якщо забір одночасно в будинку і на вулиці все добре.

Єдине що не можу зараз перевірити це підсос воздуха на магістралі забору води.

ПРОШУ ДОПОМОГИ!!!

 

P.S.

Ситуація ускладнилась тим, що два тижні тому впав з драбини і тепер на два місяці в колясці((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку шановні форумчани!

 

Звертаюся до Вас з проханням допомогти у вирішенні "містичної" проблеми з водопостачанням, спочатку всі дані про систему водопостачання. Скважина "свисток" глибиною 80 м.,приямок, насосна станція Grundfos MQ 3-35, труба 32мм ввід в будинок, фільтр звичайна колба після фільтру розводка води по будинку поліпропіленовою трубою 25мм, до сантех приборів 20мм. вода на подвір"я виведена з будинку. Всі крани в будинку "однорукі" з картриджом. Система запущена в роботу в жовтні 2015 року. До лютого 2016 проблем не було. потім інколи почала виключатися станція переходячи в аварійний режим. Діагностика станції на офіційному сервісі проблем з нею не виявила. При включені води на вулицю станція працює в штатному режимі, при заборі води в будинку виключається. Спробував почистити сіточку яка стоїть в носику крана і о чудо проблема пропала на два місяці. В червні 2016року проблема знову появилась. Діагностика насосної станції результатів не дала, все добре. Повикидав всі сітки в кранах, поміняв фільтр результат НОЛЬ. Подумав що проблеми зі скважиною, мало води. До дзеркала води 5,5 м., взяв старий насос Педролло який пів дня без зупину качав воду із скважини, вода є. На сьогодні маємо ситуацію що при заборі води в будинку станція через 3-10 хв. виключається, при заборі на вулиці все працює добре. Якщо забір одночасно в будинку і на вулиці все добре.

Єдине що не можу зараз перевірити це підсос воздуха на магістралі забору води.

ПРОШУ ДОПОМОГИ!!!

 

P.S.

Ситуація ускладнилась тим, що два тижні тому впав з драбини і тепер на два місяці в колясці((

Скважина наверное глубиной 8м?! Иначе Grundfos MQ 3-35 никак не подойдет. У меня похожая проблема была из-за подсоса воздуха в тройнике над скважиной( насос так же Grundfos MQ 3-35). Набросайте схему принципиальную Вашей системы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за увагу!

Скважина точно 80м. діаметр внутрішній 50мм., всередині 30м/пог труба 32 мм. на кінці труби звортній клапан. Зверху на скважині фітінг перхідний з 50мм. на 32мм. через який проходить труба 32мм. потім ця труба через два уголки під 90 градусів підєднана до станції.

Це все точно оскільки я сам це все монтував.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за увагу!

Скважина точно 80м. діаметр внутрішній 50мм., всередині 30м/пог труба 32 мм. на кінці труби звортній клапан. Зверху на скважині фітінг перхідний з 50мм. на 32мм. через який проходить труба 32мм. потім ця труба через два уголки під 90 градусів підєднана до станції.

Це все точно оскільки я сам це все монтував.

 

Еще более всё запутали!

 

Для справки - высота всасывания Grundfos MQ 3-35 - 8м. Если у Вас 80, то вообще не понятно как он хоть как то работает. Давайте схему

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забір води йде через трубу 32мм. Дзеркало води в цій трубі 5,5м. тому і станція працює. На щастя це реальність і це працює. Схему намалювати можу спробувати у ворді але це займе час.

Можу Вас набрати по телефону?

 

P.S.

в мене виникла ще одна думка, можливо позабивалися картриджі в кранах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю пока, причем тут краны, но расскажу из своего опыта.

У меня точно такая же станция. После некоторых работ в приямке, начал насос "становиться в аварию". Первым делом я снял насос и повез в сервис. Оказалось всё в норме. Мне тоже казалось мистика, но нет. Насос "становился в аварию" из-за того что подсасывал воздух и некоторое время не мог накачать необходимое давление. И его автоматика переводила в аварийный режим. Проверить тянет ли воздух насос можно так : наполняете емкость ( у меня бочка 150л) до половины водой. Затем опускаете шланг в воду и смотрите идет ли вместе с водой воздух...пузырьки будут бурлить и подниматься вверх.

Затем методом проб и ошибок я пришел к выводу что воздух подсасывает через угол ф32( на картинке красный квадрат). Заменил угол - все стало на свои места.

94e4f9db8276.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В принципі я також більш за все думаю на підсос воздуха. Це частково пояснюється що в будинку тиск в кранах слабий, а на вулиці стоїть шаровий кран і там немає звужень тому вода краще біжить і насос не встигає "засікти" воздух.

 

Залишилось знайти спеціаліста щоб перепакував, або поміняв фітінги!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В принципі я також більш за все думаю на підсос воздуха. Це частково пояснюється що в будинку тиск в кранах слабий, а на вулиці стоїть шаровий кран і там немає звужень тому вода краще біжить і насос не встигає "засікти" воздух.

 

Залишилось знайти спеціаліста щоб перепакував, або поміняв фітінги!

Скорейшего Вам выздоровления . Зная как оно,когда ограничен в возможности передвигаться решил таки отписаться и возможно помочь.

Мистика бывает и более не обьяснима в с/х разводках .Вопрос закрыли ?

Если нет и это не подсос , а это не подсос, так как насос чудит пе ре о личностью .эти периоды возможно я знаю, нужно сделать пару магических ритуалов для выведения проблемы (периодической).

Но надеюсь ,что подсос ивы уже справились.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора були сантехніки перепакували всі фітінги та зменшили довжину труби 32мм. з 30м до 15м. Ніби сутки поки що працює дальші побачимо. Які у Вас є думки з цього питання?

 

Добавлено через 1 час 14 минут

ЗНОВУ СТАНЦІЯ ВИКЛЮЧАЄТЬСЯ ЦЕ П........

Які в кого є думки вислухаю із задоволенням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора були сантехніки перепакували всі фітінги та зменшили довжину труби 32мм. з 30м до 15м. Ніби сутки поки що працює дальші побачимо. Які у Вас є думки з цього питання?

 

Добавлено через 1 час 14 минут

ЗНОВУ СТАНЦІЯ ВИКЛЮЧАЄТЬСЯ ЦЕ П........

Які в кого є думки вислухаю із задоволенням.

 

Чи є гідроаккумулятор?

Можливо в домі забиті фільтри, автоматика насоса має значення мінімального протоку, після чого виходить в режим аварії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи є гідроаккумулятор?

Можливо в домі забиті фільтри, автоматика насоса має значення мінімального протоку, після чого виходить в режим аварії.

 

Гідроакумулятор маленький вбудований в станції. Фільтр в будинку міняв два рази!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Не знаю пока, причем тут краны, но расскажу из своего опыта.

У меня точно такая же станция. После некоторых работ в приямке, начал насос "становиться в аварию". Первым делом я снял насос и повез в сервис. Оказалось всё в норме. Мне тоже казалось мистика, но нет. Насос "становился в аварию" из-за того что подсасывал воздух и некоторое время не мог накачать необходимое давление. И его автоматика переводила в аварийный режим. Проверить тянет ли воздух насос можно так : наполняете емкость ( у меня бочка 150л) до половины водой. Затем опускаете шланг в воду и смотрите идет ли вместе с водой воздух...пузырьки будут бурлить и подниматься вверх.

Затем методом проб и ошибок я пришел к выводу что воздух подсасывает через угол ф32( на картинке красный квадрат). Заменил угол - все стало на свои места.

94e4f9db8276.png

 

Вищевказаним способом перевіряв нявність воздуху. Відразу після відкривання крану невеличкі пузирі воздуху є, через декілька секунд пропадають.

Тому прошу всіх небайдужих телефон спеціаліста, поближче до с. Требухів Броварського району який зможе поміняти три фітинги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вищевказаним способом перевіряв нявність воздуху. Відразу після відкривання крану невеличкі пузирі воздуху є, через декілька секунд пропадають.

Тому прошу всіх небайдужих телефон спеціаліста, поближче до с. Требухів Броварського району який зможе поміняти три фітинги.

 

Наверное проще найти кого-то по месту...

Кстати, еще один действенный способ определить проблему с воздухом : после того как насос аварийно остановился - открутить на корпусе насоса пластиковый винт( расположен сверху в углублении, возле патрубка "выхода" воды). Предварительно налив в данное углубление чуток воды.

Но что то мне кажется что причина все таки в насосе....шибко умный он. А диагностировать "плавающую" неисправность не просто.

 

Какое давление в ГА?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверное проще найти кого-то по месту...

Кстати, еще один действенный способ определить проблему с воздухом : после того как насос аварийно остановился - открутить на корпусе насоса пластиковый винт( расположен сверху в углублении, возле патрубка "выхода" воды). Предварительно налив в данное углубление чуток воды.

Но что то мне кажется что причина все таки в насосе....шибко умный он. А диагностировать "плавающую" неисправность не просто.

 

Какое давление в ГА?

 

Знайти по місцю не так просто всі занадто зайняті)) тиск в ГА невіломо він в корпусі станції, тим більше в моєму стані туди добратися взагалі не реально!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайти по місцю не так просто всі занадто зайняті)) тиск в ГА невіломо він в корпусі станції, тим більше в моєму стані туди добратися взагалі не реально!

 

Скорейшего выздоровления!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Містика продовжується!!!

Сьогодні поміняв на нові всі три фітінги, все що можна перепакували і ППППППППППП........

Залишається поставити старий насос Педроло та до нього електронне реле тиску, тому що окрім як станція вже нічого не може бути. Все перевірено, перепаковане і поміняне....

 

 

P.S. хіба що картридж в крані спробувати поміняти, які думки будуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

манометр є десь після насосу? Можна познімати відео, що від там показує на початок роботи та при відключенні.

 

Теж думаю, що підсос. На малих витратах "заважає" роботі насоса.

Може те обладнання, що перепаковувалося, але не мінялося, має дефекти по корпусу, по ущільненню штока і т.д. І підсос у самій станції. На сервісі тестували, але, можливо, не для всього діапазону режимів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зворотнього осмоса нема?

 

Зворотнього осмосу немає.

 

якщо коротко підвести підсумки то схиляюсь до думки, що при значному викорстані води проблем немає, при невеликому і частому проблема є.

Думаю проблема в станції. Станція переходить в аварійний режим при трьох основних моментах:

1. Сухий хід, в моєму випадку виключено.

2. Підсос воздуха, можна сказати де це можливо усунено самостійно, окрім внутрішніх елементів станції.

3. Спрацьовує термо реле у звязку з перегрівом насоса, це мені здається найбільш ймовірним. А ось чому воно спрацьовує це вже питання до сервісу яке я їм задам в понеділок.

 

Якщо в когось є ще якісь думки із задоволенням вислухаю!

 

Добавлено через 2 минуты

манометр є десь після насосу? Можна познімати відео, що від там показує на початок роботи та при відключенні.

 

Теж думаю, що підсос. На малих витратах "заважає" роботі насоса.

Може те обладнання, що перепаковувалося, але не мінялося, має дефекти по корпусу, по ущільненню штока і т.д. І підсос у самій станції. На сервісі тестували, але, можливо, не для всього діапазону режимів.

 

Для того щоб усунути поміняли на нові три фітінги від станції до скважини, та труби на які вони надіваються, тому якщо підсос воздуху є то лише в самій станції. Завтра буде більше часу повторно перевірю наявність воздуху у воді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3. Спрацьовує термо реле у звязку з перегрівом насоса, це мені здається найбільш ймовірним. А ось чому воно спрацьовує це вже питання до сервісу яке я їм задам в понеділок.

а що каже "рука на насосі"? гріється насос?

по картинкам дійсно вода ходить десь усередені насосу (електрочастина).

Тоді треба відкривати крани "по-більше".

А шо там з мінімальною витратою по паспорту?

 

Інтернет пише, що насос охолоджується водою. Повинна бути мінімальна витрата.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а що каже "рука на насосі"? гріється насос?

по картинкам дійсно вода ходить десь усередені насосу (електрочастина).

Тоді треба відкривати крани "по-більше".

А шо там з мінімальною витратою по паспорту?

 

Інтернет пише, що насос охолоджується водою. Повинна бути мінімальна витрата.

 

Рука на насосі була останніій раз пару місяців назад, тоді вже були проблеми з водою, але станція була холодна.

Щодо мінімального розходу потрібно подивитися, цікава ідея, про те чому тоді насос працював пів року нормально, а потім почались проблеми?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

про те чому тоді насос працював пів року нормально, а потім почались проблеми

Та хз. Може витрата зменшувалася повільно і тількі тепер досягла критичного рівня. Хоча потужність насосу 0.5 квт. Це дуже мало для суттевого підігріву води при витраті "товщина сірника". А що з навністтю повітря в системі? Може десь є об'єм і він забезпечує воду, при цьому на насоті витрата пульсує та іноді зупиняється.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та хз. Може витрата зменшувалася повільно і тількі тепер досягла критичного рівня. Хоча потужність насосу 0.5 квт. Це дуже мало для суттевого підігріву води при витраті "товщина сірника". А що з навністтю повітря в системі? Може десь є об'єм і він забезпечує воду, при цьому на насоті витрата пульсує та іноді зупиняється.

 

І так!

Сьогодні було досить вільного часу проводив експеримент!

В будинку три крани кухня і два у ванній + 1 на вулиці який запитаний з будинку. Кожен із трьох кранів, по черзі спочатку відкривав повністю, вода тече станція працює нормально. Потім відкривав на невеликий потік, але більше ніж товщина сірника, приблизно відсотків 20-40. через 5-15 хв. станція зупинялась. Кран що на вулиці також відкривав по такій же схемі станція працювала навіть на малому протоці. Правда шаровий кран досить важко відрегулювати на малий проток, все одно він був більший ніж на кранах в будинку.

Набрав по телефону спеціаліста із сервісного центру Грюндфос, довго спілкувалися єдине що він ще допускає це неправильна робота датчика протоку через можливу наявність заліза у воді. Тому чекаю його у гості в середу. Будуть новини напишу!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Будуть новини напишу!

Здравствуйте . Каждый раз , когда сталкиваюсь с " насос почему то не работает" , вспоминаю Ваш опыт борьбы с "почему" ,

Надеюсь Вы принимали участие в забеге по Киеву пусть и не в лидерах .

Также надеюсь вы победили капиталистический насос .

Если возможно расскажите о развитии и решении вопроса , а то я до сих пор нет-нет ищу ответ , для себя . Если угодно можно в личку или я Вам позвоню .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте . Каждый раз , когда сталкиваюсь с " насос почему то не работает" , вспоминаю Ваш опыт борьбы с "почему" ,

Надеюсь Вы принимали участие в забеге по Киеву пусть и не в лидерах .

Также надеюсь вы победили капиталистический насос .

Если возможно расскажите о развитии и решении вопроса , а то я до сих пор нет-нет ищу ответ , для себя . Если угодно можно в личку или я Вам позвоню .

 

Нажаль в забігові участі не приймав, але прогрес суттєвий!

Моя проблема з насосом "майже" вирішилась. Приїхав інженер з офіційного сервісу Грюндфос, розібрав повністю насос до винтика, щось там "чаклував" десь хвилин 40 і поставив діагноз - насос в ідеальному стані.

Потім він самостійно перепакував всю магістраль до насоса І О ЧУДО дві години насос працював нормально, потім знову виключився((. Після того пройшло кілька тижнів насос виключається приблизно один раз в тиждень. На цих вихідних планую сам залізти в приямок і подивитися що там робиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...