Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Спальня

Почти строитель)

Рекомендовані повідомлення

Добрый вечер:flag1: У нас в доме совсем маленькая спальня. И хочется сделать её совсем уютной. Но жена не хочет обои говорит лучше покрасить стены. Насколько это практично,кто знает? и можно ли после покраски стен спустя время поклеить обои?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

покрасить стены, повесить несколько картин — и готово. так проще и дешевле. + практичность, когда надоел один цвет стены, спокойно можно перекрасить в другой :flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

покрасить стены, повесить несколько картин — и готово. так проще и дешевле. + практичность, когда надоел один цвет стены, спокойно можно перекрасить в другой

 

А чем хуже обои под покраску?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

покрасить стены, повесить несколько картин — и готово. так проще и дешевле. + практичность, когда надоел один цвет стены, спокойно можно перекрасить в другой :flag1:

 

Вот и мы так думали,только с рельефом на стенах. Но говорят потом обои нельзя клеить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

лучше покрасить стены. Насколько это практично,кто знает? и можно ли после покраски стен спустя время поклеить обои?

а стены у вас пошпаклеваны под обои или под покраску?-очень важный вопрос

 

...у меня в спальнях-обои-мне так уютнее,спальня 27м2,но у сына 16м2 (самая"маленькая"и квадратная)-вот для неё было трудновато подобрать обои-купили по 650грн(по курсу 11грн еще за $)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот и мы так думали,только с рельефом на стенах. Но говорят потом обои нельзя клеить

 

Если с рельефом, то, естественно, потом обои клеить не получится.

 

Добавлено через 3 минуты

а стены у вас пошпаклеваны под обои или под покраску?

 

Даже, если под обои, то достаточно добавить в краску любой гранулят (кварц, древесный уголь и пр.). Себе так сделал на остекленной лоджии.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если с рельефом, то, естественно, потом обои клеить не получится.

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

Даже, если под обои, то достаточно добавить в краску любой гранулят (кварц, древесный уголь и пр.). Себе так сделал на остекленной лоджии.

 

Что дает(делает) гранулят? Какая его функция?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что дает(делает) гранулят? Какая его функция?

 

Получается структурная (шероховатая) поверхность: 1) декор и 2) сокрытие неровностей при покраске стен, выготовленных под обои.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даже, если под обои, то достаточно добавить в краску любой гранулят (кварц, древесный уголь и пр.). Себе так сделал на остекленной лоджии.

в спальне вы же себе так не сделали?(я без притензии)

на лоджии свет падает совсем по другому,чем в комнате и гранулят не спасает ситуацию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в спальне вы же себе так не сделали?(я без притензии)

на лоджии свет падает совсем по другому,чем в комнате и гранулят не спасает ситуацию.

 

1. В спальне квартиры так себе не сделал, поскольку тогда нравились обои и так было проще.

2. В доме все помещения затянуты финишной шпаклевкой под обои, но хорошее качество работ. Сейчас крепко задумался о покраске, вот и рассматриваю разные варианты.

3. Т.е. использование гранулята при покраске стен в комнатах, выготовленных под обои (из претензий: царапины), дело бесперспективное?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рассматриваю разные варианты.

3. Т.е. использование гранулята при покраске стен в комнатах, выготовленных под обои (из претензий: царапины), дело бесперспективное?

они будут видны,к сожалению и лучше тогда делать декоративку и красить её

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

они будут видны,к сожалению и лучше тогда делать декоративку и красить её

 

Что такое "декоративка"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а стены у вас пошпаклеваны под обои или под покраску?-очень важный вопрос

 

...у меня в спальнях-обои-мне так уютнее,спальня 27м2,но у сына 16м2 (самая"маленькая"и квадратная)-вот для неё было трудновато подобрать обои-купили по 650грн(по курсу 11грн еще за $)

 

стены под обои пошпаклеваны,но обои как то надоели,рассматриваем различные варианты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

они будут видны,к сожалению и лучше тогда делать декоративку и красить её

 

Видны не будут, так как царапины толщиной волоска, вроде как от мелких песчинок.

В ЭЦ продавался крупный кварцевый песок для замеса в краску, который скроет эти царапины.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В ЭЦ продавался крупный кварцевый песок для замеса в краску, который скроет эти царапины.

А стены не станут "как наждачка" на ощупь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А стены не станут "как наждачка" на ощупь?

 

Само собой. Но это не леденец, языком пробовать не надо. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Само собой. Но это не леденец, языком пробовать не надо. :)

 

Протирать тяжело,да и плечом если теранёшься - мало не покажется.Думаю,что в маленьком помещении не практично такое покрытие стен делать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А стены не станут "как наждачка" на ощупь?

 

я вдома стіни погрунтував СТ 16 церезіт, помалював фарбою з жовтоватим відтінком, поітм погрунутвав ще в 2 шари грунтовкою глибокого поникнення, бома... класно :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вдома стіни погрунтував СТ 16 церезіт, помалював фарбою з жовтоватим відтінком, поітм погрунутвав ще в 2 шари грунтовкою глибокого поникнення, бома... класно

 

Стіни були виготовлені під обої?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стіни були виготовлені під обої?

 

стіна гіпосві плити з тирсою і "арматурою" часів срср, плити криві посередині впадина досить велика., спочатку думали під фарубвання - пошпаклював, покрив фінішною шпаклівкою така що в відрах (в даному випадку було гейнпласт з черепахою), потім вирішив спробувати як ця поверхня на міцність, виявилось що не дуже - царапається, і тоді це все вже покрив СТ16 і помалював :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під прожектор дивилися після шпаклювання? Є фото?

 

то був мій перший ремонт, та ніби дивився, було важко шпаклювати тому що стіна як тарілка була, тянеш шпатель горизонтально ніби норма, тянеш вертикально і відразу борозди.... та ніби більш менш, фото пошукаю, але фото під лампу немає.

 

ось деякі фото

 

 

attachment.php?attachmentid=526709&stc=1&d=1473323194

 

 

 

 

attachment.php?attachmentid=526710&stc=1&d=1473323199

A0161128_.thumb.JPG.73db75948cd016ecdea427db0b256cc1.JPG

A0232562_.thumb.JPG.c0ee652c3c32c2668f256c67fc162078.JPG

Змінено користувачем Dr.Yura
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то був мій перший ремонт, та ніби дивився, було важко шпаклювати тому що стіна як тарілка була, тянеш шпатель горизонтально ніби норма, тянеш вертикально і відразу борозди.... та ніби більш менш, фото пошукаю, але фото під лампу немає.

 

Розумію: стіни були виготовлені не ідеально і, перепрошую, не краще ніж мені зробив майстер. Буду вдячний за фото після фарбування, тобто сьогодні, з різних ракурсів і обов'язково декілька під прожектор.

 

P.S. Побачив фото: за рахунок чого досягли зернистості? Не можу подякувати, оскільки кнопка поза кадром. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розумію: стіни були виготовлені не ідеально і, перепрошую, не краще ніж мені зробив майстер. Буду вдячний за фото після фарбування, тобто сьогодні, з різних ракурсів і обов'язково декілька під прожектор.

 

P.S. Побачив фото: за рахунок чого досягли зернистості? Не можу подякувати, оскільки кнопка поза кадром. :)

 

СТ 16 црезіт, може сьогодні завтра зроблю фото як поживає стіна за 8 років її тестування трьома дітьми - маркери, олівці, воскові олівці, кулькові ручки металеві предмети (викрутки і т.д...)

 

там щоб ідеально то треба було ставити маяки і витягувати гіпсом рівність, а так то не робота. вже коли в інішому місці робив ремонт по таких же плитах то спочатку перетягнув стіну клеєм для плитки, потім сітка для фасадів 160 грам , потім маяки , і затягув це все стартовою гіпсовою шпаклівкою кнауф і додавав ще туди пісок щоб зменшити розхід.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...