Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Zx 12 куплю проект

Silark

Рекомендовані повідомлення

- так я впевнений, саме по цьому проекту я будувався, змінивши внутрішній проект та "зрізав" еркек і продовжив гараж"

 

я таку тему не розумію, яка саме у вас професія, чи люди, які є новими у вашій професії так само ведуть себе з речами з кола ваших професійних інтересів? Прошу дати конкретну відповідь.

 

Добавлено через 1 минуту

- ДЕТАЛЬНО вивчав кожен вузол перед початками робіт.

Чи є у вас професійна освіта та досвід у професійній роботі в галузі будівництва і конструювання вузлів? Чим саме підтверджується? Чи це є коло ваших професійних обов"язків за які ви отримуєте винагороду протягом останніх років?

 

Добавлено через 4 минуты

Соромно, товаріщ, ганьба

У нас часто кричать ганьба, але скажіть мені, де саме можна було визначити, що у вас під газобетонною кладкою? Фотозвіту на форумі я не знайшов. Фото, відверто кажучи, через чорні широчезні шви, високий бур"ян та сіру похмуру погоду не викликають позитивних емоцій і не демонструють еталонну кладку з газобетону. Для об"єктивності порівняйте рекламні ролики, чи приклади газобетнної клади в тій же Польщі, які легко загуглити, з вашою кладкою. Чим саме вони схожі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не треба виправдовуватись. Ви не мали жодних підстав і прав зробити висновок про неякісні стіни мого будинку. Уявіть, що це комерційна нерухомість. Уявили? Ну от і добре. Наступного разу. Спочатку думайте - далі пишіть. Не плутайте черговість
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для Вашого розвитку

Як правило, я не переглядаю матеріали, які за одним тільки фото викликають сумніви в якості, тобто це б не могло бути моїм розвитком, скоріше навпаки.

 

До вашого відома, я зняв за матеріалами своїх будівництв і дослідів відео про газобетон, яке зібрало біля 110 000 переглядів. Ютуб так влаштований, що автоматично визначає рівень відео і просуває його для користувачів. В жодному будинку я не допускав такого вигляду кладки, спробуйте порівняйте її з тим, що демонструють виробники цього будматеріалу на офіційних сайтах.

 

 

Добавлено через 1 минуту

Уявіть, що це комерційна нерухомість. Уявили?

Якщо це комерційна нерухомість, а не будівництво для себе на свій страх і ризик, то у вас тим більше має бути професійна освіта і досвід, щоб набувач цієї нерухомості був впевнений, що його товар відповідає нормативам і технології.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Более показательно ваше видео-портфлио собрало в 200 раз меньше. Чуть более 500 просмотров.

 

Есть темы с широким охватом, а есть узконаправленные. Например охват темы про газобетон и его характеристики по влажности + молоток и кирпич в кадре действительно во много раз шире, чем чье бы то ни было портфолио. У вас, кстати, вообще нет никакого портфолио и никакого видеоблога, так что попробуйте что-то подобное создать, а потом говорить.

 

Кроме того, статистика ю-туб канала кроме количества просмотров показывает длительность просмотров, насколько человеку интересно видео, чтобы досмотреть его до конца, как часто он вносит видео в закладки, смотрит повторно и пересылает кому-либо.

 

Так вот портфолио смотрят те люди, которые в чем-то заинтересовались не конкретно по газобетону, а по проектированию лично мной. Чем плохо 540 просмотров за 11 месяцев, что видео висит в Интернете? без рекламы, почти 2 просмотра в день, при том, что я не покупаю ботов, не занимаюсь накруткой, не организовываю рекламные кампании и не являюсь крупным поставщиком услуг?

 

Добавлено через 7 минут

Что автоматически означает уровень ваших проектов

Уровень проектов не измеряется количеством просмотров видеоролика на ютуб, есть несколько архитекторов в Киеве, которые для такого уровня критиков как вы, покупают себе лайки и продвигают посты в фейсбуке, подключают ботов, лишь бы получить просмотры.

 

К сожалению, у критиков нет ни специальности, ни профессионального опыта, и для них важно количество лайков, глянцевых статей, проплаченных тв передач.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дастиш фантастиш! В профильном разделе совсем всё скучно! Действительно понимающих вытеснили шлеперы!

Хотите привлечь заказчиков - покажите знания и профессионализм! Хотите "лохать" - продолжайте в том же духе... ю-туб, блог и тд с дешевыми понтами!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотите "лохать" - продолжайте в том же духе... ю-туб, блог и тд!

 

Я допускаю, что сегодня намного больше количество потенциальных заказчиков, для которых важно:

а) кому из верховной рады строил прораб

б) какой Большой Черный Жип у прораба и БМВ у его жены

в) ходит ли прораб в протестантскую церковь и закодировался ли уже

г).экономит ли прораб деньги заказчика, строя без проекта

 

таких, по моему мнению, большинство. Людей, которых я перечислил выше - вы не нагуглите по настоящим именам в интернете, не найдете их портфолио, не прочитаете их статьи в тех единицах нормальных изданий, которые еще есть. Естественно, они не будут тратить свое время на видео и невидео блоги. Все чисто на словах, в выработанной за много лет риторике по обработке клиента.

 

Причем это такая уникальная доморощенная методика по неписанным методичкам из 90-х годов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...