Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Планую будувати каркасник. Допоможіть порадами

RomPassive

Рекомендовані повідомлення

Всым доброго дня. Накінець то ы я зважився на будівництво. Було вирішено будувати каркасник.

Архітектора та забудовника порекомендували, почав розбиратись в технологіях та основних принципах будівництва, щоб хоч правильно проконтролювати хід будівництка.

Питань як завжди виникло 100500.

 

1. Насамперед цікавить якість, всетаки, будую для себе та сімї і не на 10 років.

Якщо відгукнуться ті хто вже збудувався і може поділитись кінцевою сумою (фундамент+каркас+монтаж), буду дуже вдячний.

 

Яка зараз середня ціна якісного каркасника для околиць Львова?

 

 

2. Начитався багато про утеплення, навіть технічні плани маю, але гризуть сумніви чи достатньо утеплена підлога та стеля. Можливі містки холоду позначив синьою стрілкою.

floor.png.6a63414213adcbe4028557415dc44264.png roof_001.png.ac49cb2d6bf55b73264be11034694f28.png

ІМХО краще добавити ще 100мм утеплення на підлогу та стелю.

Для опалення планується тільки водяна тепла підлога на 1му поверсі.

 

Чи достатньо буде існуючого утеплення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

RomPassive
изучите лучше матчасть. А лучше бы принять одну из технологий строительства каркасника и не придумывать велосипед.

 

 

Тип фундамента. Какой то полнейший бред. Если это МЗФЛ для каркасника, то расматривал бы УШП или ленту как исполняют фины. Что у вас за грунты? лента 25 см, хоть не 1,2 м :D архитектор нарисовал. Плита 150 мм - зачем? при этом стяжка с трубами теплого пола 50 мм и самое главное "теплоотбиващюя фольга". ТАкже утепление ленты изнутри 50 мм ЕППС в таком исполнении как на чертеже это приблуда, по принципу "лишь бы было". по идее должен быть замкнутый тепловой контур. Бетона нальете вдоволь, но в итоге будете греть землю ((((

 

Стены интересно кто придумывал. 160 мм утеплителя, что за новый стандарт если это вата, если нет то какой утеплитель? OSB внутри, да еще 15 мм, что это за технология + в проекте заложена МДВП плита 40 мм, неплохое решение. так же зачем на стене еще мембрана, ладно был бы ветробарьер, но то такое.

 

По крыше вообще мало что понятно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Насамперед цікавить якість, всетаки, будую для себе та сімї і не на 10 років.

Якщо відгукнуться ті хто вже збудувався і може поділитись кінцевою сумою (фундамент+каркас+монтаж), буду дуже вдячний.

 

Яка зараз середня ціна якісного каркасника для околиць Львова?

Сейчас очень много компаний которые занимается строительством каркасных домов. Ставит стоимость строительства в целом больше, чем дома из газобетона!

Так как у народа бытует мнения, что каркасник дешевле, потому сейчас больше покупают этих домов, а подрядчики на этом зарабатывают деньги=).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

изучите лучше матчасть.

 

 

саме так.

і теми Татьяна5 почитайте - і про ушп, і взагалі -про будову .

Успіхів!:flag1:

 

п.с каркасник-побудував, на ушп , перезимували в ньому :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за критику та поради. Наразі вивчаю технічні креслення від архітектора та паралельно читаю матчасть. Хочу уточнити деякі моменти:

 

Если это МЗФЛ для каркасника, то расматривал бы УШП или ленту как исполняют фины.

 

Все вірно, фундамент стрічковий із залізобетону марки В20. Спитаю забудовника чи може збудувати УШП фундамент. Те що він зараз пропонує схоже на МЗФЛ.

Чи правильно я розумію, фінський стрічковий каркас це щось таке

 

 

Плита 150 мм - зачем?

Вичитав, що на стрічку фундамента монтується деревяний каркас, а в пустоти засипається пісок і зверху кладеться пінопласт як показано на малюнку, все вірно?

 

 

при этом стяжка с трубами теплого пола 50 мм и самое главное "теплоотбиващюя фольга". ТАкже утепление ленты изнутри 50 мм ЕППС в таком исполнении как на чертеже это приблуда, по принципу "лишь бы было". по идее должен быть замкнутый тепловой контур.

Товщина стяжки ІМХО правильна, згідно стандарту: 5см бетону з армуванням і трубами ТП + 1.5см клей та плитка. Стосовно фольги і утеплення стрічки насмішило. Що значить професіонал, зразу все бачать, а я пропустив раніше. За це окремо дякую, спитаю архітектора що це за ...

 

 

Стены интересно кто придумывал. 160 мм утеплителя, что за новый стандарт если это вата, если нет то какой утеплитель? OSB внутри, да еще 15 мм, что это за технология + в проекте заложена МДВП плита 40 мм, неплохое решение. так же зачем на стене еще мембрана, ладно был бы ветробарьер, но то такое.

Утеплювач - мінеральна вата. Мембрана+МДВП захищає утеплювач від вологи (зовнішньої) та дає можливість "дихати" утеплювачу (з середини). Даний варіант, як пояснював, забуловник - дешевший, є й дорожчий з +160мм утеплювача та вітро/пароізоляцією зсередини.

 

Можете мене зорієнтувати який пиріг "стіни" є правильним?

Щось таке?

 

Добавлено через 9 минут

Сейчас очень много компаний которые занимается строительством каркасных домов. Ставит стоимость строительства в целом больше, чем дома из газобетона!

Так как у народа бытует мнения, что каркасник дешевле, потому сейчас больше покупают этих домов, а подрядчики на этом зарабатывают деньги=).

Тенденція зрозуміла, проблема в тому що забудовники пропонують ціни від $120 до $400. Питання якості залишається відкритим. От я і вивчаю як правильно будувати каркасних, щоб можна було відсіяти недобросовісних забудовників.

 

Добавлено через 2 минуты

саме так.

і теми Татьяна5 почитайте - і про ушп, і взагалі -про будову .

Успіхів!:flag1:

Почитаю, дякую.

 

п.с каркасник-побудував, на ушп , перезимували в ньому :)

Якщо вам не складно, можете поділитись статистикою: які у вас тепловтрати, чим опалюєте будинок, яка у вас площа та технологія будівництва?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання якості залишається відкритим

Задайте вопрос застройщику как будет решаться вопрос вентиляции помещений и конструкций, что бы не заводился грибок, мне кажется там собака зарыта=)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всым доброго дня. Накінець то ы я зважився на будівництво. Було вирішено будувати каркасник.

Архітектора та забудовника порекомендували, почав розбиратись в технологіях та основних принципах будівництва, щоб хоч правильно проконтролювати хід будівництка.

Питань як завжди виникло 100500.

 

1. Насамперед цікавить якість, всетаки, будую для себе та сімї і не на 10 років.

Якщо відгукнуться ті хто вже збудувався і може поділитись кінцевою сумою (фундамент+каркас+монтаж), буду дуже вдячний.

 

Яка зараз середня ціна якісного каркасника для околиць Львова?

 

 

2. Начитався багато про утеплення, навіть технічні плани маю, але гризуть сумніви чи достатньо утеплена підлога та стеля. Можливі містки холоду позначив синьою стрілкою.

[ATTACH]552255[/ATTACH] [ATTACH]552256[/ATTACH]

ІМХО краще добавити ще 100мм утеплення на підлогу та стелю.

Для опалення планується тільки водяна тепла підлога на 1му поверсі.

 

Чи достатньо буде існуючого утеплення?

 

Рекомендую перечитать темы от Татьяна 5 (в Жукин, Вышгородский район) - все этапы каркасостроения в полной красе и с фотографиями.

 

Михаил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Якщо вам не складно, можете поділитись статистикою: які у вас тепловтрати, чим опалюєте будинок, яка у вас площа та технологія будівництва?

 

Про тепловтрати , в цифрах- не скажу, не знаю :pardon:

на форумі є murava - він робив опалення - колись озвучував розрахункову цифру , але мабуть ми її "пакращілі " - 10см пінопластом ще утеплились Ж-)

твердопаливний котел, акумулююча емність, два насоси ...

чому дрова ? дачний кооператив зі слабкими електромережами :(

технологія - УКРАЇНСЬКА :)- два роки від фундаменту - і до заселення - силами двох будівельників

(правда- другий поверх зовсім не готовий ) , але то таке ...

площа першого поверху- біля 70м2 , нам трьом вистачає поки що ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...