Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

5-4-3-2-1

марк-антоний

Рекомендовані повідомлення

Успіхів в усіх будівельних справах!

 

Я теж за віконце к ванній, не уявляю як можна без нього. Як раз вікно і допомагає швидко провітрити + природнє освітлення.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Успіхів в усіх будівельних справах!

 

Я теж за віконце к ванній, не уявляю як можна без нього. Як раз вікно і допомагає швидко провітрити + природнє освітлення.

 

Блин, и Вы туда же...

Иван, спс!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блин, и Вы туда же...
Да просто окно в санузле - это одно из преимуществ частного дома, которое невозможно в квартире.

ИМХО, проблемы могут быть, если окно будет слишком большое и отопление не будет справляться с потоком холодного воздуха от него.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да просто окно в санузле - это одно из преимуществ частного дома, которое невозможно в квартире.

Ну чому не можливе?

Є проекти багатоповерхівок де з кухні віконечко в туалет є. Не відкривається правда і під самою стелею знаходться :lol: з цілком зрозумілих причин, але для інсоляції на випадок пропадання електрики вдень таки є.

Зберегти

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блин, и Вы туда же...

 

... и проветривать проще, и побриться утром можно - когда електричество "кончилось " :D

(фото -старое, в процессе стройки )

1435462387_-1430(2).thumb.jpg.c7c9f959f15ba0cab89b9ea99e97058a.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Готовлю все для стройки, вот появился столб. Далее должны протянуть провода и поставить на столбе ящик с счетчиком и автоматом.

1471050240_1.thumb.jpg.117789c6ecdf4880767ce43b267f111d.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Далее должны протянуть провода и поставить на столбе ящик с счетчиком и автоматом.

 

Пам"ятаю у себе цей етап добре: приїжджали кожен тиждень до стовпа, але лише з третьої спроби таки з"явилась електрика, за яку потрібно платити. В сумі від моменту встановлення стовпа до підключення електрики пройшло більше місяця. Потім ще з місяць на опломбування лічильника, але використанню це не заважає. Якщо є можливість, встановіть одразу автомат класу D. І подумайте одразу як будете підключати свій кабель до щитка.

 

Тема про планування ще ж не закрита? Я спочатку трохи упустив Вашу тему, але хочу висловитись, якщо можна :)

 

1. Комини упущені. І якось на цьому плануванні їх важко вписати...

2. Стеля другого поверху не ясно де точно знаходиться. Невже вище мауерлатів?

3. Судячи з планів, рівень нуля нижче фундамента:

 

attachment.php?attachmentid=563905&stc=1&d=1493790299

 

Так не бажано робити, буде тягнути холод із землі взимку (влітку це плюс). Зазвичай рівень нуля роблять посередині першого ряду блоків (якщо це газобетон)

Capture.JPG.2c475cc08a39ec137f3b6cc76ff7172f.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пам"ятаю у себе цей етап добре: приїжджали кожен тиждень до стовпа, але лише з третьої спроби таки з"явилась електрика, за яку потрібно платити. В сумі від моменту встановлення стовпа до підключення електрики пройшло більше місяця. Потім ще з місяць на опломбування лічильника, але використанню це не заважає. Якщо є можливість, встановіть одразу автомат класу D. І подумайте одразу як будете підключати свій кабель до щитка.

 

Тема про планування ще ж не закрита? Я спочатку трохи упустив Вашу тему, але хочу висловитись, якщо можна :)

 

1. Комини упущені. І якось на цьому плануванні їх важко вписати...

2. Стеля другого поверху не ясно де точно знаходиться. Невже вище мауерлатів?

3. Судячи з планів, рівень нуля нижче фундамента:

 

 

Ваня, тема открыта!

Камин предусмотрен, просто он не прорисован. На входе в гостиную с левой стороны ниша, вот там он и будет как раз. Это девайс ради которого я готов от многого отказаться.

Второй этаж будем мансардным, художник прорисовал так для стройпаспорта, а на самом деле там высота стены будем примерно 1,5 м, а далее крыша и частично наклонный потолок. С фундаментом та же история, пол будет на уровне первого ряда блоков, а сама лента утеплена.

 

По свету конечно еще рано радоваться, но процесс пошел. На 9 мая поеду завалю несколько деревьев, которые будут мешать проводам. А так, как раз и рассчитываю, что к концу месяца протянут провода и повесят счетчик. В принципе весь процесс уже оплачен. Ждемс...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Камин предусмотрен...

 

Мав на увазі комин - дьімоход :)

В загальному - було б добре тоді побачити кінцеве планування.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мав на увазі комин - дьімоход :)

В загальному - було б добре тоді побачити кінцеве планування.

 

А, зрозумів. Трохи недомалював. Де вони будуть знаходитись розумію. Як раз де топочна та камін, в межі перестінку беду йти димохід. Поступово домалюю, та як вже буде йти процесс обовязково викладу.

Дякую Вам ще раз!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі про підключення дуууже вірна порада.

В сусіда приїхали прокинули СІП, навісили ящик, втулили начинку і гайда пломбувати. До лічильника ввід є, а з нього глухо. :lol: Типа хазяїн не парся, потім провід кинеш зателефонуєш, ми приїдемо і швиденько підключимо. Ж-) Правда не уточнили що за гроші. :lol: Електрики вони такі, з почуттям гумору. Він каже стоп, поки робите сусідам я мотнусь за кабелем. Мотнувся. Купив підключили, за тимчасовою схемою. Зараз буде таки викликати їх щоб нормальний кабель кинути. Чому сходу не поставив нормальний загадка.

Так що таки продумайте цей момент.:beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В сусіда приїхали прокинули СІП, навісили ящик, втулили начинку і гайда пломбувати. До лічильника ввід є, а з нього глухо. :lol:
Коли мені ставили ящика, відразу поставили два автомата за лічильником, і одну розетку за одним з автоматів. Кабель до хати я потім сам (з електриком) підключав до другого автомата.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо всем за советы!

Я сразу не врубился, что имели ввиду под подключением потом.

Обязательно учту этот момент и заставлю вставить в ящике пару автоматов после счетчика, что бы один на времянку на дом кинуть а второй времянку на скважину.

Спасибо!!!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли мені ставили ящика, відразу поставили два автомата за лічильником, і одну розетку за одним з автоматів. Кабель до хати я потім сам (з електриком) підключав до другого автомата.

Так і в сусіда автомат після лічильника. Але в ящику. Запломбованому. ;) І як туди залізти, не зриваючи пломб, щоб щось підключити? Я ж кажу електрики з гумором попались.;)

Треба не просто автомати, а так їх поставити, щоб мати змогу потім до них добратись для підключення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так і в сусіда автомат після лічильника. Але в ящику. Запломбованому. ;) І як туди залізти, не зриваючи пломб, щоб щось підключити? Я ж кажу електрики з гумором попались.;)

Треба не просто автомати, а так їх поставити, щоб мати змогу потім до них добратись для підключення.

А навіщо ящик пломбували, не розказали? :D

У мене опломбовані тільки лічильник і вхідний автомат. Все інше я можу міняти, як мені заманеться - перепідключати, міняти автомати, розетку, кабель і т.п. Ж-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А навіщо ящик пломбували, не розказали? :D

У мене опломбовані тільки лічильник і вхідний автомат. Все інше я можу міняти, як мені заманеться - перепідключати, міняти автомати, розетку, кабель і т.п. Ж-)

 

Я думаю це від одного до іншого обленерго відрізняється. У нас, в київському, ящик обов"язково пломбують.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А навіщо ящик пломбували, не розказали? :D

У мене опломбовані тільки лічильник і вхідний автомат. Все інше я можу міняти, як мені заманеться - перепідключати, міняти автомати, розетку, кабель і т.п. Ж-)

Комізм в тому, що в мене в квартирі коли я ставив ящик і переносив лічильник, пломбу втулили на сам лічильник. До речі ввідного автомата немає. А от в приватних будинках всюди ящики опломбовані. Тобто є 2 пломби на лічильнику і на ящику.

І щоб підтягнути клеми на вихідному автоматі, замінити його в разі потреби треба викликати спеців з РЕСа щоб зняли пломбу.:o Особливо це класно якщо згорів автомат, ти йдеш пишеш заяву, чекаєш 2 тижні, а потім можеш його замінити.:fool: Саме тому я собі вихідний автомат виніс за межі ящика.

Зберегти

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А навіщо ящик пломбували, не розказали? :D

У мене опломбовані тільки лічильник і вхідний автомат. Все інше я можу міняти, як мені заманеться - перепідключати, міняти автомати, розетку, кабель і т.п. Ж-)

Лафа вроде закончилась, сейчас как я понимаю ящик пломбируется в обязательном порядке, что бы местные кулибины ни чего там ге изобретали;)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сейчас как я понимаю ящик пломбируется в обязательном порядке
Ну тогда действительно надо сразу кидать кабель от ящика в сторону дома. Чтоб два раза не вызывать. :fool:
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тогда действительно надо сразу кидать кабель от ящика в сторону дома. Чтоб два раза не вызывать.

Да всё равно ведь вызывать придётся. И скорее всего не раз... Мало кто сразу подключает нужную мощность, устанавливает многотарифный счётчик, готов подключить вводный кабель на этапе столб посреди пустыря... Мне из опломбированного ящика вывели провод (двухметровый кусок того же СИПа, который шёл от линии к вводному АВ.) Я повесил маленький щиток с УЗО и розеткой и пользовался этим набором три года, пока не подключили вводный кабель...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну тогда действительно надо сразу кидать кабель от ящика в сторону дома. Чтоб два раза не вызывать. :fool:

Якщо ставити не на постійне місце, а на будку, стовпчик і тд то треба ще прикинути де саме потім буде підключатись і яка потрібна для цього довжина ввідного кабелю. І якщо потрібно то залишити запас СІПа, змотати його і на стовпі залишити. Так як виклик для зняття пломби це одне. А якщо виявиться що СІПа не вистачає, то ціна трішки інша.;) Можуть захотіти вишку гнати, а не з кігтями лізти, за новий СІП знову ж таки заплатити треба.

І ніхто в РЕСі про це як правило не каже. Тільки якщо хтось підскаже то можна попросити дати запас.

Зберегти

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут может быть масса вариантов. Я пока планирую ящик на столбе с розеткой и несколькими автоматами на выход для времянок на скважину и вагончик. От них и буду плясать, а вот когда дойдет уже все до финальной стадии, то буду вызывать опять бригаду и подключать кабель на дом с установкой многотарифного счетчика и оформлением тарифа на электроотопление.

Так что пока особо не заморачиваюсь этим вопросом, думаю у меня впереди до стадии ввода в дом еще несколько лет. Строить ударно как Ваня не смогу, так как нет такого помощника, скорее будут темпы Виктора (хата с нацйиональными чертами).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут может быть масса вариантов. Я пока планирую ящик на столбе с розеткой и несколькими автоматами на выход для времянок на скважину и вагончик. От них и буду плясать, а вот когда дойдет уже все до финальной стадии, то буду вызывать опять бригаду и подключать кабель на дом с установкой многотарифного счетчика и оформлением тарифа на электроотопление.

Так что пока особо не заморачиваюсь этим вопросом, думаю у меня впереди до стадии ввода в дом еще несколько лет. Строить ударно как Ваня не смогу, так как нет такого помощника, скорее будут темпы Виктора (хата с нацйиональными чертами).

Так в нас на вулиці майже у всіх хто ставив на будки на стовпі висить моток кабелю. Зараз він входить в ціну стандартного підключення. А потім треба заплатити. І сусіди коли дійде час на постійне місце чіпати, як знайдуть цей кабель.

Мало того якщо переносити силами РЕСу то це трішки дорожче ніж зняти пломбу з ящика, не чіпаючи її на лічильнику, найняти електрика він перенесе і знову опломбувати ящик.

Принаймні в нас всі так роблять. Я не знаю нікого хто через РЕС переносив. Там дорожче і купа часу, спочатку заява, потім кошторис, оплата, чекаємо поки бригада приїде перенесе. Я собі зараз з будки думаю перенести і сходу багатотарифний втулити. Щоб не викликати пару раз. Думав ще докупити потужності, але враховуючи що витають в повітрі плани зробити абонплату за підключену потужність і зросла ціна, прикинув, що мені моїх 10кВт на 3 фази, на даному етапі, достатньо. Ж-) А потім на трансформаторі є запас поки що. Це з одного боку, а з іншого трансформатор 160кВт на 40 будинків (які будуть в майбутньому) це якби трішки замало.:lol: Є шанси купити потужність і її не отримати через те що лінія просідатиме коли працюватимуть електрокотли. Так що з нарощуванням я зачекаю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в нас на вулиці майже у всіх хто ставив на будки на стовпі висить моток кабелю. .

 

У меня так делать пока не вариант, моток кабеля уйдет еще раньше чем остынет след моей машины. Место глуховатое и местные аборигены промышляют воровством.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І щоб підтягнути клеми на вихідному автоматі, замінити його в разі потреби треба викликати спеців з РЕСа щоб зняли пломбу. Особливо це класно якщо згорів автомат, ти йдеш пишеш заяву, чекаєш 2 тижні, а потім можеш його замінити. Саме тому я собі вихідний автомат виніс за межі ящика.

В мене так ледь пожежа не здійснилась . При монтажі лічильника криворукий електрик з РЕСа не дотягнув автомат. Яке в мене було здивування через два дні як в мене на очах загорівся ввідний автомат він просто згорів у ящику . Саме цікаве на мій дзвінок типу що робити в мене горить у ящику автомат мені сказали: чекайте ми приїдемо на протязі 5 днів. Слава богу він просто сгорів у ящику і полум'я не пішло нікуди далі . І після мого 5 дзвінка з погрозами вони тільки на третій день приїхали і все зробили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...