Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Правильна гідроізоляція душових трапів та стін

Німець

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня!

 

Маю надію я в правильній гілці форуму. Хочу у ванних кімнатах душ. Трапи ТЕСЕ вже встановлено. Тепер самий геморнмюий момент: як правильно зробити ГІ, щоб я не думав, що сусідів затоплю. Перша душова буде в рівень з полом, а інша на 12 см викладеному подіумі. Я розумію, що цю ділянку гідроізолюють плиточнмюики, але.... В мене є великий сумнів, що вони правильно зроблять ГІ;( Стіни у ванній будуть вирівнюватися гіпсокартоном. Тому дуже вас прошу: або тикніть у детальну технологічну карту, або порекомендуйте МЕГА спеца саме на цю ділянку, скільки б то не коштувало.

 

Дуже дякую всім!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас уже две неправильные установки: ГК в душевой и "у меня будут плиточники,которым я абсолютно не доверяю"

Так лучше вообще не начинать..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас уже две неправильные установки: ГК в душевой и "у меня будут плиточники,которым я абсолютно не доверяю"

Так лучше вообще не начинать..

 

ну на предм ет ГК на стінах ванної-чому не правильно? Є вологостійкий ГК плюс різні пропитки. На рахунок сумнівів по плиточниках: сумнів, гадаю, логічний, так як плиточники знають технологію облаштування плитки, але ніяк не гідроізоляції. Тому мої сумніви логічні. Так не вважажте? І я не пм ав, що в мене будуть плиточники, яким я не довіряю. Я мав на увазі, що всі плиточники не дуже в темі ГІ. ХОЧУ помилятися. Тому і шукаю знаючих, а не тих, хто відкриє карту і по ній працюватиме перший раз.

ПС. Подивився ваш профіль і розумію реакціб. Вибачабся, якщо зачепив за живе, але і мене зрозумійте. Вибачайте.

 

Добавлено через 2 минуты

[ATTACH]563821[/ATTACH]Вот.

А ТЕСЕ у вас часом немає? Дякую за наданий матеріал!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плитка и ГИ это очень рядом.

Собственно это и называется обустройство санузла.

П.С Да я на Вас и не собирался обижаться.

У Вас обычные сомнения. Как у любого заказчика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плитка и ГИ это очень рядом.

Собственно это и называется обустройство санузла.

П.С Да я на Вас и не собирался обижаться.

У Вас обычные сомнения. Как у любого заказчика.

 

Дякую за розуміння!

 

І все ж: чому ви вважаєте, що ГК та ванна не сумісні?:oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы сказал плитка и ГК.

Ну хотя бы потому что демонтировать с него плитку невозможно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы сказал плитка и ГК.

Ну хотя бы потому что демонтировать с него плитку невозможно.

 

Уявімо теоретично, що не демонтуватимемо? Ще є КРИТИЧНІ мінуси при умові вологостійкого і просоченого ГК?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что в Вашем понятии влагостойкий ГК.

Я боюсь что Вы немного находитесь "в розовых очках".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что в Вашем понятии влагостойкий ГК.

Я боюсь что Вы немного находитесь "в розовых очках".

 

я вам змушений категорично заперечити і не погодитися про окуляри.

У вкладені технологічний опис вологостійкого гіпсокартону від фірми KNAUF. Гадаю ми не будемо піддавати сумніву професіональні якості фірми? В описі вказано, що цей ГК застосовується у ванних кімнатах... Тому обмежень використання вологостійкого ГК не бачу у ванних кімнатах.. З повагою.

Screenshot_20170502-234850.thumb.jpg.1caa78fae8fb115a849a5cab560751cc.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
У нас сделали ГК в душевой. Прошло несколько лет. Теперь нужно все переделывать, просто ужас как мозаика поползла по ГК. Никогда больше никакого ГК в ванной!!! Все делали как нужно- и мозаику клали на дорогой клей для мозаики и затирку специальную
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас сделали ГК в душевой. Прошло несколько лет. Теперь нужно все переделывать, просто ужас как мозаика поползла по ГК. Никогда больше никакого ГК в ванной!!! Все делали как нужно- и мозаику клали на дорогой клей для мозаики и затирку специальную

 

А копали в чому проблема? Я сумніваюся, що саме основа (ГК) винен в цьому. Хоча можу помилятися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене на відкосах на вікнах вологостійкий ГК... Ну що сказати, зараз думаю про облаштування ванної в гостьовому будинку - про ГК навіть не думаю.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна дійсно детальніше стосовно використання ГК в санвузлі, планую в душовій зробити короб який закриє душову систему і облицювати плиткою. Чому мозаїка може поповзти?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...