Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Наши овчарки "Nubirus"

Nubira

Рекомендовані повідомлення

Nubira, Ваши собаки-загляденье!

Подскажите, пожалуйста, у меня подруга интересовалась, у нас есть хорошие заводчики овчарок-лохмачей?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красавица и мордочка такая умная-умная.

 

Спасибо :angel::beer:

 

Nubira, Ваши собаки-загляденье!

Подскажите, пожалуйста, у меня подруга интересовалась, у нас есть хорошие заводчики овчарок-лохмачей?:)

 

:) лохмачи рождаются практически в каждом помете, потому как почти все овчарки в рецесиве несут ген ДШ. Есть очень красивая ДШ девочка на продажу, у моих знакомых.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юленька, вот только что всю тему Вашу перечитала. Какая же Вы умничка! Видно, что Вы-ЗАВОДЧИК, а не РАЗВЕДЕНЕЦ.

Можно ЛС контакты и стоимость, может, есть сайт, где можно глянуть?:rolleyes: Люди думают.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юленька, вот только что всю тему Вашу перечитала. Какая же Вы умничка! Видно, что Вы-ЗАВОДЧИК, а не РАЗВЕДЕНЕЦ.

Можно ЛС контакты и стоимость, может, есть сайт, где можно глянуть?:rolleyes: Люди думают.

 

Вот пожалуйста. Девочка от работающих родителей, выращена на отборном питании, уже потихоньку дрессируется. Вобщем - я гарантирую качество. :)

varthof.borda.ru/?1-7-40-00000404-000-0-0-1290289813

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зимняя Амели :)

 

Вау........і слів нестачає... яка краса... стільки спокою, гідності і розуму в погляді

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Так Ураган оказывается еще и певец:D

 

Да, неожиданно для нас всех, потому что родители такими талантами не блещут :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Огромное спасибо за комплименты в адрес нашего Ураганчика! :beer:

Поздравляем всех с неотвратимо наступающим Новым Годом! Счастья и исполнения желания O:)

 

А вот наша красавица-дочурка Кампари! (дочка Амели)

4df33844214b.jpg

 

ecd13e3c3f6f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Огромное спасибо за комплименты в адрес нашего Ураганчика! :beer:

Поздравляем всех с неотвратимо наступающим Новым Годом! Счастья и исполнения желания O:)

 

А вот наша красавица-дочурка Кампари! (дочка Амели)

4df33844214b.jpg

 

ecd13e3c3f6f.jpg

 

Юль....я в шоку........ як вона змінилась! яка вона стала КРАСУНЯ!!!!!!!!

Я навіть не думала, що так може бути!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...я в шоку........ як вона змінилась! яка вона стала КРАСУНЯ!!!!!!!!

Я навіть не думала, що так може бути!

Может:beer:она с рождения фотомодель,и не только КРАСУНЯ;) но и хитруля,актрисуля,хозяйка и очень умная:)Кампашка из тех собак,которые разве шо только не разговаривают:oops::oops::oops:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может:beer:она с рождения фотомодель,и не только КРАСУНЯ;) но и хитруля,актрисуля,хозяйка и очень умная:)Кампашка из тех собак,которые разве шо только не разговаривают:oops::oops::oops:

 

так, я роздивлялась фото і її, і всіх сестричок-братиків, але вона в дитинстві була трохи іншою. Чарівною, милою, кумедною, але не такою, як зараз... тут просто така царівна-графиня-красуня виросла, що я "сражен на повал" :oops:

Вони у нас у кожно най-най-най і хитрулі, актрисулі ще ті!

 

Користуючись нагодою, хочу ще виразити захоплення вашою темою. Я заворожена вашим умінням організувати площу,тим, як у вас розпланований город,виноградник, садок, як все висаджено, чистесенько, просто ідеально! Є з чого брати приклад на майбутнє!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сын Нубиры и Ювенала, красавец Дантэ :)

 

Ууух, красень!

А вони на зиму темнішими стають трохи, чи це ефект похмурої погоди?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сын Нубиры и Ювенала, красавец Дантэ :)

Дантэ ваще суперкрасавец:good:очень редкой красоты кобель:beer:С такой фактурой в кино сниматься:),а от девок(сучек:D)воще отбоя не будет:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дантэ ваще суперкрасавец:good:очень редкой красоты кобель:beer:С такой фактурой в кино сниматься:),а от девок(сучек:D)воще отбоя не будет:beer:[/QUO

 

ггг, думаю і від дівок теж відбою не буде :) аби тільки руки дотягнулись і всьо...пропав парєнь :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ууух, красень!

А вони на зиму темнішими стають трохи, чи це ефект похмурої погоди?

 

:) Дантэ всегда был очень хорошо пигментирован

 

Дантэ ваще суперкрасавец:good:очень редкой красоты кобель:beer:С такой фактурой в кино сниматься:),а от девок(сучек:D)воще отбоя не будет:beer:

 

Нет, он не будет вязаться :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:) Дантэ всегда был очень хорошо пигментирован

 

 

Юль, я не про пігментацію, про колір хутра! Таке враження, що і Данте і, особливо Кампарі, стали інтенсивніше підпалі, а у Кампарі масочка теж наче темніша стала і взагалі вона стала така яскраво-темно-чепрачна. То мені було цікаво це вони з віком набирають глибини кольору, чи це ефект від хмурої погоди, що затемнює?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юль, я не про пігментацію, про колір хутра! Таке враження, що і Данте і, особливо Кампарі, стали інтенсивніше підпалі, а у Кампарі масочка теж наче темніша стала і взагалі вона стала така яскраво-темно-чепрачна. То мені було цікаво це вони з віком набирають глибини кольору, чи це ефект від хмурої погоди, що затемнює?

 

Нет, это не погода - собаки с возрастом прокрашиваются, набирают цвет. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, это не погода - собаки с возрастом прокрашиваются, набирают цвет. :)

 

Дякую за відповідь!

Я за своїми лабродівчатками не сильно помічала такого ефекту, це цікаво!

Век живи - век учись, глупым так и помрешь (с):D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...