Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Электричество на участке

NBB

Рекомендовані повідомлення

насколько я понимаю, по этому поводу уполномочена думать НКРЭКУ. и думают в упрощенном виде они так після введення в експлуатацію об'єкта замовника"

Саме так.

От тільки не треба плутати введення в експлуатацію будинку з введенням в експлуатацію лінії електропостачаття та приладу обліку замовника. В принципі неможливо під"єднати ділянку не виконавши проект під"єднання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так.

От тільки не треба плутати введення в експлуатацію будинку з введенням в експлуатацію лінії електропостачаття та приладу обліку замовника. В принципі неможливо під"єднати ділянку не виконавши проект під"єднання.

 

 

где написано что-то про подключение участка в нормативных документах?

обьект заказчика это обьект указанный в строительном паспорте или строительные машины и механизмы как я понял

 

 

ну и вопрос, как можно ввести в эксплуатацию линию электрообеспечения? точнее каким документом и на основании чего?

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а про договор и документы для этого?

спасибо

 

Вам треба написати заяву на приєднання до РЕМу чи Обленерго (залежить від того, яким чином іде підзвітність місця розташування ділянки), надати копії паспорта громадянина, ідентифіційного номеру та копію виписки з реєстру права власності на ділянку (якщо є, то копію земельного акту) та можливо за потреб кадастровий номер.

Отримуєте на руки справку про прийняття до розгляду і чеаєте письмової відповіді.

 

Добавлено через 4 минуты

где написано что-то про подключение участка в нормативных документах?

обьект заказчика это обьект указанный в строительном паспорте или строительные машины и механизмы как я понял

 

 

ну и вопрос, как можно ввести в эксплуатацию линию электрообеспечения? точнее каким документом и на основании чего?

спасибо

 

Ой. Вибачте. То я розповідаю як для всіх. До вас це не має відношення. У вас не ділянку треба під"єднати а кісь машини та меанізми. Доречі. Без паспортів цих машин та механізмів, без узгодженого графіку їх роботи та графіку щомісячного обсягу споживання вам ніхто нічого не під"єднає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

надо детально разобраться в жтих двух пунтках

подскажите как правильно из понимать

 

что такое установки зовнішього електрозабезпечення і як їх ввести в експлуатацію?

 

спасибо

IMG_1291.thumb.jpg.28829888350cbebd7bd737671356d1fb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

надо детально разобраться в жтих двух пунтках

 

То в чому справа? Розбиріться.

 

А я надалі трохи розповім (як це у вичайних людей)

Пишеться заява на приєднання. Розглядається. Надаються ТУ. Згідно ТУ робиться проект на приєднання. Проект узгоджується постачальником. Надалі згідно проекту виконуються роботи (або самим постачальником або стороннєю органіацією яка має на те ліцензію). Роботи здаються. Складається Акт. Згідно з Актом пломбується обладнання (також Акт пломбування). Складається Акт введення в експлуатацію лінії електропостачання ділянки. Далі передається у договірний відділ, складається договір де вказують постачальника, абонента та точки відповідальності і виписується абонкнижка.

Участь споживача обмежена написом заяви, отримання ТУ та обрання проектанта та виконавця робіт. Ну і наостанок отримання договору та розрахункової книжки. Все інше виконується фахівцями без участі замовника. Лише за його гроші.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот есть информация еще

poradu24.com/remontu/pidvodni-kameni-pri-pidklyuchennya-elektriki-do-privatnogo-budinku.html

 

ничего не смущает в статье?

 

Скільки коштує підключення електрики?

Підводні камені при підключення електрики до приватного будинкуВартість перевірки виконання технічних умов становитиме приблизно 456 рублів. Вартість підключення електрики до будинку залежить від потужності підключається до лінії.

 

Вартість технологічного приєднання мережі потужністю до 15 кВт становить 550 рублів за умови, що від гусака для підключення електрики до лінії електромережі відстань складе в місті до 300 м, а в сільській місцевості – до 500 м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То в чому справа? Розбиріться.

 

А я надалі трохи розповім (як це у вичайних людей)

Пишеться заява на приєднання. Розглядається. Надаються ТУ. Згідно ТУ робиться проект на приєднання. Проект узгоджується постачальником. Надалі згідно проекту виконуються роботи (або самим постачальником або стороннєю органіацією яка має на те ліцензію). Роботи здаються. Складається Акт. Згідно з Актом пломбується обладнання (також Акт пломбування). Складається Акт введення в експлуатацію лінії електропостачання ділянки. Далі передається у договірний відділ, складається договір де вказують постачальника, абонента та точки відповідальності і виписується абонкнижка.

Участь споживача обмежена написом заяви, отримання ТУ та обрання проектанта та виконавця робіт. Ну і наостанок отримання договору та розрахункової книжки. Все інше виконується фахівцями без участі замовника. Лише за його гроші.

 

можна про це детальніше? я запитав про це в НКРЕ вони сказали, що треба щоб було що підключати, тобто об'єкти

якщо бетонозмішувач, то тимчасова схема і відповідно договір, якщо котел яи насос, то відповідно має бути зданий в експлуатацію будинок

я не сперечаюсь, а просио намагаюсь вивести толк!

раніше можна було піжкючити ділянку, а зараз тілтки зданий в експлуатацію об'єкт або будівелтні установки по тимчасовій схемі -так відповіли в колцентрі НКРЕ

 

спасибо

 

Добавлено через 40 секунд

ничего не смущает в статье?

 

видел, но остальное совпадает с информацией от Киевобленерго

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна про це детальніше? я запитав про це в НКРЕ вони сказали, що треба щоб було що підключати, тобто об'єкти

якщо бетонозмішувач, то тимчасова схема і відповідно договір, якщо котел яи насос, то відповідно має бути зданий в експлуатацію будинок

я не сперечаюсь, а просио намагаюсь вивести толк!

 

Ну, якщо Київенерго надає вам якесь додаткове обладнання та утримує його на своєму балансі, тоді дійсно.

А у звичайного користувача згідно проекту точкою віповідальності постачальника є верхні клєми ввідного автомату. Все що далі - відповідлальність користувача. Тому в договір на постачання не вноситься ані дріль, ані лампа розжарювання, ані бетонозмішач тощо.

 

Ще раз - напишіть заяву на під"єднання та не крайте собі серце.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, якщо Київенерго надає вам якесь додаткове обладнання та утримує його на своєму балансі, тоді дійсно.

А у звичайного користувача згідно проекту точкою віповідальності постачальника є верхні клєми ввідного автомату. Все що далі - відповідлальність користувача. Тому в договір на постачання не вноситься ані дріль, ані лампа розжарювання, ані бетонозмішач тощо.

 

Ще раз - напишіть заяву на під"єднання та не крайте собі серце.

 

та я б и не напрягал никого на форуме если б при написании заявы и других документов не говорили что указывают вреиенную схему и не отправляли делать ТУ на подклбчение строительных машин и механизмов за 1000-1500 грн-) после того как такое озвучили в РЭС создал тему-)

 

Добавлено через 17 минут

То в чому справа? Розбиріться.

 

А я надалі трохи розповім (як це у вичайних людей)

Пишеться заява на приєднання. Розглядається. Надаються ТУ. Згідно ТУ робиться проект на приєднання. Проект узгоджується постачальником. Надалі згідно проекту виконуються роботи (або самим постачальником або стороннєю органіацією яка має на те ліцензію). Роботи здаються. Складається Акт. Згідно з Актом пломбується обладнання (також Акт пломбування). Складається Акт введення в експлуатацію лінії електропостачання ділянки. Далі передається у договірний відділ, складається договір де вказують постачальника, абонента та точки відповідальності і виписується абонкнижка.

Участь споживача обмежена написом заяви, отримання ТУ та обрання проектанта та виконавця робіт. Ну і наостанок отримання договору та розрахункової книжки. Все інше виконується фахівцями без участі замовника. Лише за його гроші.

 

якщо не важко, пояснічть ще виділене

які роботи ведуться якщо на ділянці ще нічого не побудовано і про що складається акт?

 

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

якщо не важко, пояснічть ще виділене

які роботи ведуться якщо на ділянці ще нічого не побудовано і про що складається акт?

 

дякую

 

Вам не набридло те саме вже декілька сторінок писати? Мені набридо.

Яке відношення має РЕМ до того, що збудовано чи не збудовано на ділянці, коли їхня зона відповідальності закінчується на верхніх клємах ввідного автомату?

Чи може РЕМ вам бдує будинок?

 

Іще раз. Останній.

Технічні умови є передумовою для проектування лінії електропостачання від точки де є електричний струм (останній стовп чи 0.4 клеми трансформатору). В проекті вазується однолінійна схема пиєднання від цієї точки до точки відповідальності споживача, тобто ввідного автомату та прибору обліку (які саме і пломбуються та вносяться в договір). Ось це і вводиться в експлуатацію. Булинок, сарай, дріль та інше РЕМу не потрібне. Це поза зоною їх відповідальності.

Все. Я здувся.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если Вы думаете что я для развлечения в этой теме пишу или общаюсь с представителем РЭС, то ошибаетесь

еще раз- столб стоит, пользоваться электроэнергией нельзя без договора, приходишь писать заявку на договор ее не берут в работу, если нет всего пакета документов, в том числе разрешение на начало строительства от ГАСК и ТУ на временное подключение и проект такой же!!!! постоянный договор не могут вообще сделать так как нужен документ о вводе в эксплуатацию обьекта который указан в стройпарте ( житловий будинок)

 

нервничать не нужно, я написал чтоб получить информацию в том числе на что ссылаться, Вы пишете свои доводы, я не против, но пробовал - не катит! узнавал пока что по телефону в НКРЕ - подтвердили что в облэнерго правы!!!

за повторение того что Вы написали несколько раз огрмоное спасибо!!!! но мне нужны какие-то ссылки на нормативные документы!!!!! а не просто ваши слова!!! еще раз говорю просто пойти и сделать как Вы говорите не получается!!!!

проект на подключение строительной тезники и внутренней электрификации можно сделать в одном проекте!!! но РЭС делает только проект внутренеей электрификации, проект на подключение строительной техники делать говорят у других проектантов!!!

ТУ на подключение строительной техники 1000-1500 грн в облэнерго

проекты 5000 грн в сторонних организации ( 3600 грн в облэнерго, но только один, без проекта на подключение строительной техники)

 

если Вы знаете что есть нормативка дайте ее название пожалуйста или ссылку на документ, если делали сами подключение до мая 2017 года, то сейчас уже процедура другая как нам обьяснили

 

ну пробовали, не берут заявку без этих документов!!! теиа создана чтоб узнать актуальную информацию на сейчас

спасибо

 

Добавлено через 4 минуты

вот нашел информацию по Киевэнерго, но думаю на них распространяются темже законы, что и на Киевоблэнерго

 

что скажите? неужели сплошная дезинформация или таки новый алгоритм подключения

kyivenergo.ua/ee-company/standartni_priednannya

 

 

 

 

 

обратите внимание на пункт 2 под схемой

ОФІЦІЙНО ВВЕДЕНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ОБ'ЄКТ ЦЕ НЕ ЛІНІЯ ВІД ТРАНСФОРМАТОРУ ДО ДІЛЯНКИ ЦЕ ОБ'ЄКТ ЯКИЙ ВКАЗАНИЙ В БУДІВЕЛЬНОМУ ПАСПОРТІ!!! чи є якісь ваоіанти як ЛОФІЦІЙНО ввести в експлуатацію лінію від трансформаиору до точки приєдання і отримати про це длкумент для передачі в РЕС ?-) якщо ж підкажіть як

IMG_1292.thumb.PNG.94956e2b00b39f7cad957acebc9aa8af.PNG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ukrenerho.com/yak-pidklyuchiti-elektriku-do-budinku-chi-zemelnoyi-dilyanki/

 

Добавлено через 9 минут

еще раз перечитал

після вводу в експлуатацію ОБ'ЄКТУ ЗАМОВНИКА

у меня обьект не линия от трансформатора, а житоловий будинок-)

 

перезвонил еще раз в колцентр, чедлвек вообще не понял какие монут быть варианты обьекта замовника кроме как того что указан в стройпаспорте и договоре на подключение-) там житловий будинок-)

 

очень интересные изменения в законодательство приняли как видите, может и правильные, но не факт что удобные для людей

 

Добавлено через 15 минут

Вам не набридло те саме вже декілька сторінок писати? Мені набридо.

Яке відношення має РЕМ до того, що збудовано чи не збудовано на ділянці, коли їхня зона відповідальності закінчується на верхніх клємах ввідного автомату?

Чи може РЕМ вам бдує будинок?

 

Іще раз. Останній.

Технічні умови є передумовою для проектування лінії електропостачання від точки де є електричний струм (останній стовп чи 0.4 клеми трансформатору). В проекті вазується однолінійна схема пиєднання від цієї точки до точки відповідальності споживача, тобто ввідного автомату та прибору обліку (які саме і пломбуються та вносяться в договір). Ось це і вводиться в експлуатацію. Булинок, сарай, дріль та інше РЕМу не потрібне. Це поза зоною їх відповідальності.

Все. Я здувся.

це мережа зовнішнього елетропостачання вона вже є на основі виконаного договору про приєднання до електричних мереж!!! мені електроенергію провели вже! питання в користуванні електроенергією для цього потрібні ТУ на внутрішні мережі! тепер це має значення і обленерго цікавить, що буде підключати замовник, будинок, гараж чи будівельну техніку

 

Добавлено через 11 минут

а вот в Хмельницкобленерго судя ро их сайту как раз как Вы говорите

 

www.hoe.com.ua/page/porjadok-prijednannja-do-elektrichnih-merezh

 

 

" Товариство надає замовнику підписаний договір про користування електричною енергією або договір про постачання електричної енергії не пізніше 5 днів після введення в експлуатацію електроустановок зовнішнього електрозабезпечення."

 

 

www.koe.vsei.ua/koe/documents/050717090243_d1274fefecd7b695e10e101866b757fd.docx

вот такие вот различия по регионам-))

Змінено користувачем NBB
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То в чому справа? Розбиріться.

 

А я надалі трохи розповім (як це у вичайних людей)

Пишеться заява на приєднання. Розглядається. Надаються ТУ. Згідно ТУ робиться проект на приєднання. Проект узгоджується постачальником. Надалі згідно проекту виконуються роботи (або самим постачальником або стороннєю органіацією яка має на те ліцензію). Роботи здаються. Складається Акт. Згідно з Актом пломбується обладнання (також Акт пломбування). Складається Акт введення в експлуатацію лінії електропостачання ділянки. Далі передається у договірний відділ, складається договір де вказують постачальника, абонента та точки відповідальності і виписується абонкнижка.

Участь споживача обмежена написом заяви, отримання ТУ та обрання проектанта та виконавця робіт. Ну і наостанок отримання договору та розрахункової книжки. Все інше виконується фахівцями без участі замовника. Лише за його гроші.

 

так у нас и было...киево-Святош р-н

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если делали сами подключение до мая 2017 года, то сейчас уже процедура другая как нам обьяснили

Тоже самое было. Просто у меня называлось "для стройки". Нужен стройпаспорт, ТУ, и проект на подключение того, что у вас на столбе висит. Потом проверят оборудование на столбе соответствие проекту, акт ввода и договор на подключение. У меня вышло в районе 3000 грв с заземлением. Заземление нужно, если в ТУ забьют. Поэтому ДО заказа проекта уточните этот вопрос. Насчет временности - у меня сррок договора не указан. Сказали как построюсь, так и переоформлять договор. Дают 5 квт без оплаты за квт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где и когда?

договор и оплат в декабре 2016, работы (столб, счетчик) провели в январе 2017

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

договор и оплат в декабре 2016, работы (столб, счетчик) провели в январе 2017

 

 

ну сейчас уже процедура заключения договора после мая 2017 года другая

 

Добавлено через 1 минуту

Тоже самое было. Просто у меня называлось "для стройки". Нужен стройпаспорт, ТУ, и проект на подключение того, что у вас на столбе висит. Потом проверят оборудование на столбе соответствие проекту, акт ввода и договор на подключение. У меня вышло в районе 3000 грв с заземлением. Заземление нужно, если в ТУ забьют. Поэтому ДО заказа проекта уточните этот вопрос. Насчет временности - у меня сррок договора не указан. Сказали как построюсь, так и переоформлять договор. Дают 5 квт без оплаты за квт.

 

то что на столбе это имеется в виду что к нему подключается или сам ящик с счетчиком и автоматами?

а можно название проекта или скан первой страницы с зарисованными личными ланными?

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

законы новые. приняты, но пока не опубликованы и не набрали действия

Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2018 рік

zakon3.rada.gov.ua/laws/show/v0012874-18

 

Про затвердження Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт і пос...

zakon3.rada.gov.ua/laws/show/v1618874-17

 

по Днепру вроде без изменений

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

законы новые. приняты, но пока не опубликованы и не набрали действия

Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2018 рік

zakon3.rada.gov.ua/laws/show/v0012874-18

 

Про затвердження Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт і пос...

zakon3.rada.gov.ua/laws/show/v1618874-17

 

по Днепру вроде без изменений

 

правила приєднання здається в них внесено зміни, все вже давно діє по новій схемі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Санитарный минимум?

Строительный. Для бетономешалок, дрели и т.д хватает с головой.

 

Добавлено через 3 минуты

то что на столбе это имеется в виду что к нему подключается или сам ящик с счетчиком и автоматами?

а можно название проекта или скан первой страницы с зарисованными личными ланными?

спасибо

Вечером постараюсь.

 

Добавлено через 7 минут

законы новые. приняты, но пока не опубликованы и не набрали действия

 

по Днепру вроде без изменений

 

Недавно была и консультировалась - по подключению стройки не поменялось ничего. Ставки меняются каждый год.

Я с руководством в Днепре лично разговаривала когда подключалась - в 13 году это было. Мне и тогда предложили сразу оплатить квт и сделать полное подключение, чтобы договор после введения в эксплуатацию не переоформлять. Но это был первый год после введения "стандартного" подключения и ставки были очень большие за квт. Я и отказалась. Теперь перед новым годом хотела все проплатить - ставки в том году были самые низкие, но не решилась, т.к. точно еще не знаю сколько квт будет нужно, а покупать на вырост - не вижу смысла. Хотят абонплату ввести - не знаешь чего ожидать. Если будут лишние квт - будет морока.

 

Добавлено через 1 час 53 минуты

правила приєднання здається в них внесено зміни, все вже давно діє по новій схемі

 

Пересмотрела еще раз правила по присоединению - изменения есть, но наоборот все стало проще. Всего 2 листика - внимательно нужно прочесть. Ссылки вставлять не получается, но на всякий случай - z 0236-13 от 08.11.2017. Рада закон.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пересмотрела еще раз правила по присоединению - изменения есть, но наоборот все стало проще. Всего 2 листика - внимательно нужно прочесть. Ссылки вставлять не получается, но на всякий случай - z 0236-13 от 08.11.2017. Рада закон.

 

Вот: zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0236-13.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Строительный. Для бетономешалок, дрели и т.д хватает с головой.

 

Добавлено через 3 минуты

 

Вечером постараюсь.

 

Добавлено через 7 минут

 

 

 

 

Недавно была и консультировалась - по подключению стройки не поменялось ничего. Ставки меняются каждый год.

Я с руководством в Днепре лично разговаривала когда подключалась - в 13 году это было. Мне и тогда предложили сразу оплатить квт и сделать полное подключение, чтобы договор после введения в эксплуатацию не переоформлять. Но это был первый год после введения "стандартного" подключения и ставки были очень большие за квт. Я и отказалась. Теперь перед новым годом хотела все проплатить - ставки в том году были самые низкие, но не решилась, т.к. точно еще не знаю сколько квт будет нужно, а покупать на вырост - не вижу смысла. Хотят абонплату ввести - не знаешь чего ожидать. Если будут лишние квт - будет морока.

 

Добавлено через 1 час 53 минуты

 

 

Пересмотрела еще раз правила по присоединению - изменения есть, но наоборот все стало проще. Всего 2 листика - внимательно нужно прочесть. Ссылки вставлять не получается, но на всякий случай - z 0236-13 от 08.11.2017. Рада закон.

 

может и проще, но стало невозможно подключить по постоянному договору участок без введенного в эксплуатацию обьекта

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...