Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Релігія.

Ігор

Рекомендовані повідомлення

Як же Ви витримали стільки років?
Любов тримала на цьому світі.

Це неможливо!

Людям це не під силу...

Я теж так думав, коли перепливав озеро у холодній воді і десь на середині зрозумів, що м'язи вже не слухаються і починаю втрачати свідомість від холоду. Але якось виплив. Тепер знаю, що можливості людини набагато більші, ніж здається.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справді, найбільш важливе у житті людини, це досягнути доброї вічності...

Хай Бог вам поможе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аааааааааааааа

 

Добавлено через 1 минуту

:(Ооооооооооооо

 

Добавлено через 46 минут

Уууууууууууууууу:(

 

Добавлено через 48 минут

Дякую Боженько, що я ще теплий...

 

Але досить випробовувань... я більш не можу

 

Добавлено через 1 час 20 минут

Людина людині не допоможе, тільки Бог!

 

250px-Meister_der_Schule_von_Nowgorod_002.jpg

 

Добавлено через 4 минуты

icon_bogorodiza_vifleemskaya.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З Святом! :(

 

Добавлено через 1 час 51 минуту

Ой, не до Свят... Ой, болииить...:(

 

Добавлено через 24 минуты

Дуже, дуже... не до витримання... :(

 

Добавлено через 1 час 8 минут

Ойййййойки...:(

 

Добавлено через 24 минуты

Ойййй...:(

 

Добавлено через 49 минут

О, Боженько Помилуй.

 

Добавлено через 7 минут

Ангелики Пресвяті, допомагайте!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу форумчан, хоч разок на день, прочитати цю молитву.

 

Отче. абсолютний господи нашого життя, навчи Ігора серцем приймати фізичне чи моральне терпіння в дусі покладання на Твоє Провидіння, як подарунок Твоєї любові та ласки, який призначений, щоб збагатити і очистити його душу. Навчи його вільно приймати його, без жалю та завчасної злості, з великодушним серцем, яке відмовляється здаватися чи відступати у байдужій покорі, з глибокою вірою, у твердому переконанні, що Ти ведеш нас найкращою стежкою, з живою надією і впевненістю, що він прийде до ще досконалішої радості, в апостольському баченні майбутнього задля добра душ і задля великих намірів Церкви. І не тільки приймати його, але й жертвувати його, перебуваючи у рабстві любові, яка бажає завжди віддавати більше.

Щедрий Господи, я приходжу, щоб попросити Тебе за Ігора; я благаю Тебе, щоб Ти дав йому здоров’я, цілковитого зцілення і духовного добра.

Я хочу приєднатись до тих, хто шукає Тебе у молитві, і я хочу перемогти мовчанку тих, які цього не роблять.

Я хочу принести Тобі усе моральне зло і побоювання його серця та прикликати Твоє милосердя і допомогу для нього.

Я приходжу, щоб попросити Твоєї допомоги для найпотаємніших сліз його душі, тих, про які тільки Ти знаєш і можеш утішити.

Підтримку і турботу, які відкинув брак мого милосердя до нього, я хочу осягнути через свої молитви.

Я також хочу додати до свого покірного благання всю свою ревність і бажання зробити тих, хто страждає, радіснішими.

Нехай ця молитва водночас виразить моє найглибше віддавання себе, яке вчинить її ще більше вислуханою на користь хворих.

В ім’я Ісуса.

Амінь

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оце під ранок я побив усі рекорди сну... Спав мабуть добрих дві години, аж не віриться...(smiley)

 

Добавлено через 25 минут

П'ю кавусю... уууу... небо в писку...(moa), смачну,, запашну... йде, мабуть покращання...:(

 

Добавлено через 1 час 19 минут

УЗІ приїхало...

і показало погіршення...

 

Добавлено через 31 минуту

Завтра консиліум з мого приводу...

 

Добавлено через 45 минут

Будьмо уважні, молімося, борімося, беремо себе в руки, не розкисаємо, та... й... збираймо далі кошти на лікування...(smiley)

 

Добавлено через 9 минут

розбив я сьогодні вночі кружку з сервізу... на щастя!(smiley)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь Вам моя поддержка. Дайте реквизиты карты, будем бороться вместе.

 

Навіть не вмію перелати словами, що я зараз відчуваю... мабуть щастя, від усвідомлення того, що є на землі такі люди, котрі можуть щиро віднестись до чужого горя, і допомогти чужій біді...

Я з задоволенням скористаюсь з Вашої допомоги, трохи пізніше... зараз не дуже можу... про подробиці доповім у приват...

Дуже, дуже дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...не витримую... сидів тихесенько до третьої години, не стогнав, чекав, може зломииь на сон... прийняв морфін, заснув на 20хв., прокинувся від болю... сиджу далі, вже стогну, чекаю в моря погоди... зараз це знову все повториться... і це невиносимо...

 

Добавлено через 47 минут

просто болиттакістало

 

Добавлено через 1 час 22 минуты

Далі не можу їсти, пити... болить...вже й не можу спати...

 

Добавлено через 35 минут

Зараз саме страшне, це вода всюди всюди, як в ногах, так в животі, так і в легенях... Я б сказав, що задихаюсь, на рівному місці...

 

Добавлено через 1 минуту

Зараз відбувається консиліум лікарів... вирішують... дам знати... бо можуть бути навіть зміни в хімії в сторону щонайбільшої інтенсивності...

 

Добавлено через 38 минут

Є консіліум. Ура. В мене перебор інформації. Переварю, то розповім.

 

Добавлено через 49 секунд

Все дуже дуже погано, але завжди є вихід...

 

Добавлено через 1 час 40 минут

Вмираю! Вмираю!

 

Добавлено через 1 час 34 минуты

А вдень вдається поспатки всього 10хв.

 

Добавлено через 31 минуту

Лікуваня прийдеться починати, на жаль спочатку... О Боже! Дай сили витримати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, братіку, не знаю, що й сказати... Якщо про себе, то мені недавно виповнилось 57, батько мій помер рівно в 57 на Петра, на Петра народився, на Петра і помер... Брат пішов в 54. Розумію, що я десь теж на цій межі. Але, слава Богу, маю кріпке здоровя, проїжджаю на велосипеді по 50 км в день, а можу і набагато більше. Але справа не в серці, справа в капілярах. І мати, і батько померли від інсульту. А це розрив капілярів, тобто можеш мати хоч бичаче серце, а будеш лежати паралізований, мучачи своїх рідних. Для мене це сама найбільша загроза. Краще раптова смерть, якої абсолютно не боюсь.

 

Ніколи не допускав до себе лікарів. Маю таке впевнення - що Богом зроблене, те ним і лікується. Намагаюсь лікуватись тільки травами, пігулок не визнаю.

 

Розумію твої страждання. Якби ти хоча б міг ходити, тоді б була можливість, що божі трави тобі допомогли б.

 

Але знай - всі ці місяці і роки - це тільки мить у Всесвіті. Лежи і думай - ось є такий супутник Землі Місяць. Він увесь усіяний кратерами. Але кожен такий кратер - це історія із сотні мільйонів років. А ми - тільки тлінь, що живе всього-навсього мить.

 

Вибач, я розумію, що твої страждання тепер і зараз, але я намагаюсь так лікувати свої негаразди.

 

Якщо хочеш - звертайся в лічку, завжди відповім.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую сердечно! Раптова смерть, це Дар Божий, котрий треба заслужити.

ОДякую!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я вмираю, так, як Бог велів...

... Навіть не вмію передати...

...

Все в Його Руках!

 

Не дивлячись на те, що я модератор форуму, я не можу скористатись з допомоги DEN24.

Бо ніби в мене ліміт лічки скінчився... а чи я щось не розумію... не знаю...

Сил немає!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це просто жах... нічні болі... дурію.. просто сходжу з розуму...

Ви відмолили, хто вміє... вервичку?

Оооо...:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5218 5722 2023 0515 Мацевич Ігор Михайлович.

Однак благаю Вас, не присилайте якусь велику суму, щоб я не міг вимолити її для Вас...

Як би я хотів, щоб Вас таких було багато, і кожен, щоб закинув, хоча б 100 грн.

 

Ще раз неймовірно дякую! :sorry:

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может, как вариант еще съездить в храм матушки Олипии?

говорят, там были чудеса

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может, как вариант еще съездить в храм матушки Олипии?

говорят, там были чудеса

 

Игорь, я уже прошел когда то подобное,- у матери был рак , она отказалась от лечения, обездили всех кого можно. С учетом чо на тот момент я был человеком очень состоятельным то пробовали все и всех . народная медицина и религия довела до того чо метастазы побили все тело и врачи направили маму домой умирать. И тут у мамы еще на нервной почве язва и она попала в реанимацию. Там посоветовали молодого на тот момент врача который прошел стажировку за границей но как у нас в Украине не дают ходу и тогда я понял чо у нас в стране лечить не могут и не умеют. Он сотворил чудо,- вернул с того света.

Это доктор Ренке в областной больнице если хотите могу Вас к нему свозить.

 

ОН УМЕЕТ ЛЕЧИТЬ!!! Помог после этого еще моему другу.

 

Добавлено через 35 минут

может, как вариант еще съездить в храм матушки Олипии?

говорят, там были чудеса

 

Как правило люди с которыми сотворилось чудо- те которые прошли лечение, им стало хуже, они обратились к богу, шаманам и другим источникам и тут чудо! Выздоровели !

Обычно это сработали лекарства, но последним был шаман с бубеном , - вот так и сотворяются легенды.

Чудотворцем может быть при болезни только квалифицированный врач, и только.

Не нужно надеяться на чудо, а бороться, пока дышишь и движешься, только к врачам но нужно искать хороших специалистов. а то у нас не врачи в основном,- шаманы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь, поехали к Ренке. Денег не надо, Пусть посмотрит. Могу заехать за вами и верну потом домой.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер знаю точно: Звикнути до болю неможливо!

 

а почему нельзя купить какой-то наркоты не лайт типа морфина, а помощнее? да не мучаться так сильно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...