Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Планировка квартиры, расстановка мебели.

tyua

Рекомендовані повідомлення

420 на проход, разве мало?

Это очень мало. Проходы должны быть от 70см. При 42см вы только боком пройти там сможете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласен со многими замечаниями и предложениями, но не могу применить их к своей планировке

- Отказаться от коридора.

Совсем не нравится то что вход в санузлы получается из гостиной.

 

- Отказаться от отдельного туалета.

Нет, на 4 человека в квартире одного санузла мало.

 

- Отказаться от полноценной кладовки с отдельным входом.

Не вижу места в квартире где можно сделать шкаф-кладовку как советует Берг, с учетом того что бы сохранить шкафы для одежды в спальне и детской.

 

Да, нужно пересмотреть размеры мебели, что бы было достаточно места для походов и использования этой мебели.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласен со многими замечаниями и предложениями, но не могу применить их к своей планировке

- Отказаться от коридора.

Совсем не нравится то что вход в санузлы получается из гостиной.

 

- Отказаться от отдельного туалета.

Нет, на 4 человека в квартире одного санузла мало.

 

- Отказаться от полноценной кладовки с отдельным входом.

Не вижу места в квартире где можно сделать шкаф-кладовку как советует Берг, с учетом того что бы сохранить шкафы для одежды в спальне и детской.

 

Да, нужно пересмотреть размеры мебели, что бы было достаточно места для походов и использования этой мебели.

 

З цих аргументів можу погодитись тільки з обов'язковою наявністю двох санвузлів. Якщо у квартирі живе троє та більше людей - необхідна річ. Особливо зранку.

 

Щодо коридору та окремої кладовки - готовий полемізувати та доказувати.

 

Взагалі, у вашому випадку треба визначитись з такими параметрами:

- скільки людей проживає?

- якого віку?

- чим ви займаєтесь вдома, як проводите вільний час, чи часто готуєте вдома, чи часто приймаєте гостей?

- як часто ви буваєте вдома (майже весь день, чи зранку на роботу, ввечері додому)

- де знаходиться будинок (центр, окраїна, чи це спальнийй район, чи є навколо парки, місця для відпочинку/дозвілля)

- який об'єм та кількість необхідних речей вам потрібно для зручного проживання?

- особливі вимоги (хобі, інтереси)

- має значення бюджет ремонту

- також варто врахувати час проживання у квартирі (чи це постійне житло, чи на певний час)

 

Тоді можна зробити правильне планування квартири під вас, та враховуючи всі необхідні вимоги.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі, у вашому випадку треба визначитись з такими параметрами:

- скільки людей проживає?

- якого віку?

- чим ви займаєтесь вдома, як проводите вільний час, чи часто готуєте вдома, чи часто приймаєте гостей?

- як часто ви буваєте вдома (майже весь день, чи зранку на роботу, ввечері додому)

- де знаходиться будинок (центр, окраїна, чи це спальнийй район, чи є навколо парки, місця для відпочинку/дозвілля)

- який об'єм та кількість необхідних речей вам потрібно для зручного проживання?

- особливі вимоги (хобі, інтереси)

- має значення бюджет ремонту

- також варто врахувати час проживання у квартирі (чи це постійне житло, чи на певний час)

 

- Двоє дорослих 30+, та двоє дітей 1+, 6+

- Готуємо переважно вдома, але не багато, консервації та холодцю не буває :)

- Гості бувають не дуже часто, але на свята приїжджають родичі з інших міст, тому треба місце де їм ночувати.

- Переважно робота-дім-робота.

- Окраїна, спальний район, парки є

- Мені здається що речей у нас багато. Зараз ми живемо в однокімнатній квартирі, шафа-купе довжиною 5 метрів повна речей. На балконі речі, ті які я на мене мають були в кладовці.

- Мабуть нічого особливого. Дружина любить давитись ТВ, я часто сиджу за стаціонарним комп’ютером. Добре було б мати місце для велосипеду.

- Цифр бюджету немає. Це точно не буде дорогий ремонт, але і не самий дешевий.

- Планується як постійне житло. Можливо років на 10+.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- Двоє дорослих 30+, та двоє дітей 1+, 6+

- Готуємо переважно вдома, але не багато, консервації та холодцю не буває :)

- Гості бувають не дуже часто, але на свята приїжджають родичі з інших міст, тому треба місце де їм ночувати.

- Переважно робота-дім-робота.

- Окраїна, спальний район, парки є

- Мені здається що речей у нас багато. Зараз ми живемо в однокімнатній квартирі, шафа-купе довжиною 5 метрів повна речей. На балконі речі, ті які я на мене мають були в кладовці.

- Мабуть нічого особливого. Дружина любить давитись ТВ, я часто сиджу за стаціонарним комп’ютером. Добре було б мати місце для велосипеду.

- Цифр бюджету немає. Це точно не буде дорогий ремонт, але і не самий дешевий.

- Планується як постійне житло. Можливо років на 10+.

 

Я коли переїжджав то викинув близько половини своїх речей. Потім, переселившись, побачив що від тієї половини що залишилась, ще третину можна викинути )

Щодо шаф - зробіть краще у кожній кімнаті свої. У батьківській спальні - своя, в дитячій - своя (бажано кожній дитині окрему), при вході - шафа для верхнього та сезонного одягу. Для велосипеду можна зробити підвіси на стіні, але на практиці велосипеди тримають за вхідними дверима. Ніхто не хоче тягнути пилюку та болото в квартиру.

 

Ще є варіант - замаскувати стіну з дверима з санвузла/ванної шафою. Тобто є собі шафа, і у двох місцях в ній заховані двері.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я коли переїжджав то викинув близько половини своїх речей. Потім, переселившись, побачив що від тієї половини що залишилась, ще третину можна викинути )

Можливо, але в новій квартирі жити плануємо довше ніж в теперішній, тому думаю що все ж речей буде більшати.

Щодо шаф - зробіть краще у кожній кімнаті свої. У батьківській спальні - своя, в дитячій - своя (бажано кожній дитині окрему), при вході - шафа для верхнього та сезонного одягу.

Воно так і планувалось, у кожній кімнаті своя шафа. Але ж не буде лежати в одній шафі білизна, перфоратор, санки, консервація..

 

Ще є варіант - замаскувати стіну з дверима з санвузла/ванної шафою. Тобто є собі шафа, і у двох місцях в ній заховані двері.

 

Не зовсім зрозумів, заходити через шафу? Якось страшно виглядає.

- Де у вас туалет?

- Ідіть в шафу. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.....tyua , можно я вам еще одну не очень приятную вещь скажу?

 

К сожалению это квартира и эта планировка не позволяют реализовать все что вам нужно.

Поэтому компромиссы тут неизбежны и от чего то придется отказываться или с чем то смиряться.

 

От чего именно .... я бы неспеша и очень тщательно прошлась по каждому пункту требований на предмет:

- зачем мне это надо (например- велосипедные прогулки это способ общения с друзьями)

- как часто я этим пользуюсь ( 2 раза в месяц)

- почему я это делаю именно так ( храню на балконе потому что в той квартире где я жил это было единственное место, в который влазит велосипед)

плюсы и минусы такого варианта

- какие есть альтернативы ( аренда гаража,снаружи входной двери, подвешенным в кладовке и т.д)

плюсы и мину мы таких вариантов

- сколько это стоит сейчас

- сколько стоит альтернатива ( аренда гаража, аренда велосипеда и т.д.)

- что измениться в моей жизни в худшую сторону если этой вещи или привычки у меня не будет

 

Вполне может быть что многие ваши требования к планировке это просто отпечаток того места где вы жили раньше. В новой квартире можно сделать по другому

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо, але в новій квартирі жити плануємо довше ніж в теперішній, тому думаю що все ж речей буде більшати.

 

Воно так і планувалось, у кожній кімнаті своя шафа. Але ж не буде лежати в одній шафі білизна, перфоратор, санки, консервація..

 

Не зовсім зрозумів, заходити через шафу? Якось страшно виглядає.

- Де у вас туалет?

- Ідіть в шафу. :)

 

Питання не в кількості речей, а у підтриманні необхідної кількості речей. Тобто зносив джинси - викинь і купи нові. Не треба перетворювати квартиру на склад речей, якими дуже рідко користуєшся. Якщо вже дуже хочеться зберігати мотлох - винайміть підвал (зазвичай можна купити в забудовника), винайміть той же гараж. Квартира повинна бути зручною для вас а не для мотлоху.

 

Щодо входів до ванної та туалету - можна придумати компромісне рішення, але то вже треба детально планувати простір.

 

Добавлено через 3 минуты

.....tyua , можно я вам еще одну не очень приятную вещь скажу?

 

К сожалению это квартира и эта планировка не позволяют реализовать все что вам нужно.

Поэтому компромиссы тут неизбежны и от чего то придется отказываться или с чем то смиряться.

 

От чего именно .... я бы неспеша и очень тщательно прошлась по каждому пункту требований на предмет:

- зачем мне это надо (например- велосипедные прогулки это способ общения с друзьями)

- как часто я этим пользуюсь ( 2 раза в месяц)

- почему я это делаю именно так ( храню на балконе потому что в той квартире где я жил это было единственное место, в который влазит велосипед)

плюсы и минусы такого варианта

- какие есть альтернативы ( аренда гаража,снаружи входной двери, подвешенным в кладовке и т.д)

плюсы и мину мы таких вариантов

- сколько это стоит сейчас

- сколько стоит альтернатива ( аренда гаража, аренда велосипеда и т.д.)

- что измениться в моей жизни в худшую сторону если этой вещи или привычки у меня не будет

 

Вполне может быть что многие ваши требования к планировке это просто отпечаток того места где вы жили раньше. В новой квартире можно сделать по другому

 

Саме це я і маю на увазі, не потрібно свій попередній досвід переносити. Проаналізувати його та прийняти вірні рішення. А також не боятись приймати нестандартні рішення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все ниженаписаное ориентировано по первому чертежу в заглавном постинге.

1. оцените из чего сделаны стены за изголовьем кровати в спальне и длинные стены в детской. В новостроях звукоизоляция - г-но. если потребуется доп звукоизоляция это изменит габариты комнат

2. все "некритичные" двери делайте раздвижные. это существенно сэкономит пространство. "критичные" двери - в спальню, детскую и входные, ессесно. "критичные" пусть будут распашными. только в детской они у вас открываются не в ту сторону. принцип "из меньшего в большее" (помещение)

3. стол с компом - на балкон, напротив шкафа.

4. если в доме нет помещений, где можно было бы хранить велосипеды, единственно место для их хранения в квартире - кладовка 2600х1390 (таскать велики через спальню на балкон очень плохая идея)

5. от габаритного дивана - отказаться. можно сделать нечто тахты (я себе делал сам, могу выставить фото) поставить на место стола с компом в гостинной, напротив - телек.

в нижней части гостинной - шкаф-трансформер (из которого раскладывается кровать на случай приезда родственников)

6. уговорите жену уплотнить "кухню" (имеется ввиду рабочую зону) до длины 2800 и разместить ее вдоль нижней стены кухни (та, что смежная с туалетом). тем более, что, судя по чертежу, вентканалы в коробе за туалетом. холодильник - в левый верхний угол кухни. обеденный стол - к правой стене.

 

Добавлено через 17 минут

либо же. кухню сделать кухней. а в гостинной поставить ваш стол обеденный (ближе к окну) в нижней часть все тот же шкаф-трансформер. И будет у Вас кухня+столовая/хостел.:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.instagram.com/p/BnVmz34B2iI/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1lw2y80p9do60

 

Посмотрите вот здесь планировка похожая и много вариантов коридора.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все ниженаписаное ориентировано по первому чертежу в заглавном постинге.

1. оцените из чего сделаны стены за изголовьем кровати в спальне и длинные стены в детской. В новостроях звукоизоляция - г-но. если потребуется доп звукоизоляция это изменит габариты комнат

2. все "некритичные" двери делайте раздвижные. это существенно сэкономит пространство. "критичные" двери - в спальню, детскую и входные, ессесно. "критичные" пусть будут распашными. только в детской они у вас открываются не в ту сторону. принцип "из меньшего в большее" (помещение)

3. стол с компом - на балкон, напротив шкафа.

4. если в доме нет помещений, где можно было бы хранить велосипеды, единственно место для их хранения в квартире - кладовка 2600х1390 (таскать велики через спальню на балкон очень плохая идея)

5. от габаритного дивана - отказаться. можно сделать нечто тахты (я себе делал сам, могу выставить фото) поставить на место стола с компом в гостинной, напротив - телек.

в нижней части гостинной - шкаф-трансформер (из которого раскладывается кровать на случай приезда родственников)

6. уговорите жену уплотнить "кухню" (имеется ввиду рабочую зону) до длины 2800 и разместить ее вдоль нижней стены кухни (та, что смежная с туалетом). тем более, что, судя по чертежу, вентканалы в коробе за туалетом. холодильник - в левый верхний угол кухни. обеденный стол - к правой стене.

 

Добавлено через 17 минут

либо же. кухню сделать кухней. а в гостинной поставить ваш стол обеденный (ближе к окну) в нижней часть все тот же шкаф-трансформер. И будет у Вас кухня+столовая/хостел.:)

 

- Межквартирные перегородки, кирпич 250мм, по крайней мере так заявляет застройщик.

- Двери раздвижные, наверное, имеет смысл делать только в гостиную, двери в санузлы вроде не мешают там никому.

- Стол на балкон можно. Но тогда нужно думать насчет обогрева балкона.

- Диван можно и поменьше, что такое тахты не знаю, гугл выдает просто диваны по запросу.

- С шкафом трансформером заморачиваться не хочется, лучше раскладной диван, наверное.

- 2800 для кухни мне кажется мало, может стоит сделать вход через гостиную, а кухню сделать на всю длину? получится 3420.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- Межквартирные перегородки, кирпич 250мм, по крайней мере так заявляет застройщик.

- Двери раздвижные, наверное, имеет смысл делать только в гостиную, двери в санузлы вроде не мешают там никому.

- Стол на балкон можно. Но тогда нужно думать насчет обогрева балкона.

- Диван можно и поменьше, что такое тахты не знаю, гугл выдает просто диваны по запросу.

- С шкафом трансформером заморачиваться не хочется, лучше раскладной диван, наверное.

- 2800 для кухни мне кажется мало, может стоит сделать вход через гостиную, а кухню сделать на всю длину? получится 3420.

 

Вам потрібно знайти спеціаліста, який перепланує конкретну квартиру під конкретні вимоги. Інакше ви тільки більш буде заганяти себе у роздуми, та не зможете прийняти рішення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- Разместил шкафы как рисовал ChuykoArchitecture.

- Убрал рабочий стол, пока что в спальню, посмотрим, может все же перенесу на балкон как советовал Andrew71.

- За счет освободившегося места сделал встроенную шкаф-кладовку глубиной 1м.

- Дверь в кухню перенес, за счет этого сделал больше рабочую зону кухни.

 

Буду благодарен за дальнейшую конструктивную критику и советы!

 

attachment.php?attachmentid=630764&stc=1&d=1536176728

1914890610_2.thumb.png.4cd45a40b39c019703d7502e79fe5d59.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- Разместил шкафы как рисовал ChuykoArchitecture.

- Убрал рабочий стол, пока что в спальню, посмотрим, может все же перенесу на балкон как советовал Andrew71.

- За счет освободившегося места сделал встроенную шкаф-кладовку глубиной 1м.

- Дверь в кухню перенес, за счет этого сделал больше рабочую зону кухни.

 

Буду благодарен за дальнейшую конструктивную критику и советы!

 

attachment.php?attachmentid=630764&stc=1&d=1536176728

 

Я не знаю чи можливо, який коридор на сходовій, з чого стіни і т.п., але якщо перенести вхідні двері на горизонтальну стіну, то шафу можна розмістити в ніші внизу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю чи можливо, який коридор на сходовій, з чого стіни і т.п., але якщо перенести вхідні двері на горизонтальну стіну, то шафу можна розмістити в ніші внизу.

 

Ні, там бетон, тримальна конструкція.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, там бетон, тримальна конструкція.

 

Несучі конструкції не чіпайте.

Останній варіант теж може бути. Але я не є прихильником коридорів, повірте це марна трата площі та будматеріалів. Добре обдумайте - для чого саме вам коридор, та які недоліки ви бачите при його відсутності?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Останній варіант теж може бути. Але я не є прихильником коридорів, повірте це марна трата площі та будматеріалів. Добре обдумайте - для чого саме вам коридор, та які недоліки ви бачите при його відсутності?

 

Для мене, в даному випадку, основне призначення коридору, це пройти до санвузлів (і назад) непомітно для тих хто знаходиться у вітальні.

Як приклад, уявляю собі якесь свято, гості затримались, а дітям (можливо не тільки дітям) треба йти митись та спати. І якось не зовсім зручно буде ходить перед гостями.

Теж стосується і туалету.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для мене, в даному випадку, основне призначення коридору, це пройти до санвузлів (і назад) непомітно для тих хто знаходиться у вітальні.

Як приклад, уявляю собі якесь свято, гості затримались, а дітям (можливо не тільки дітям) треба йти митись та спати. І якось не зовсім зручно буде ходить перед гостями.

Теж стосується і туалету.

 

Якщо для вас це критично - робіть коридор. Хоча я б шукав варіанти і обійтись без коридору, і заховати входи у туалети.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кухня и коридор в последнем варианте очень неудачные.

Банальный пример - чтобы донести пакет с продуктами до холодильника нужно сделать 4 поворота на 180градусов joxi.ru/LmGJgv4cendXar

 

...может имеет смысл переделать планировку саузлов типа такого ? joxi.ru/Drl6KjlCv3Qll2 . В этом случае вы ходите от туалета в гостиной

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кухня и коридор в последнем варианте очень неудачные.

Банальный пример - чтобы донести пакет с продуктами до холодильника нужно сделать 4 поворота на 180градусов joxi.ru/LmGJgv4cendXar

так ли страшны два лишние поворота? А доп. метр кухни мне кажется лишним не будет.

прямо к холодильнику я обычно продукты не несу, выкладываю на стол, потом сортирую что куда.

...может имеет смысл переделать планировку саузлов типа такого ? joxi.ru/Drl6KjlCv3Qll2 . В этом случае вы ходите от туалета в гостиной

 

Да, так мы избавляемся от коридора, но места это не добавляет вроде.

Ну и основное, нет возможности сделать шкаф-кладовку.

Вариант со шкафом кладовкой мне понравился, т.к. позволил увеличить до нормального размера спальню.

 

Но, спасибо, покручу еще и этот вариант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для мене, в даному випадку, основне призначення коридору, це пройти до санвузлів (і назад) непомітно для тих хто знаходиться у вітальні.

Як приклад, уявляю собі якесь свято, гості затримались, а дітям (можливо не тільки дітям) треба йти митись та спати. І якось не зовсім зручно буде ходить перед гостями.

Теж стосується і туалету.

Життя давно змінилося. Квартиру, будинок потрібно облаштовувати так, щоб Вам та сімейству було зручно щодня. У вас не резиденція, а житло. Гості тепер бувають в домівках вкрай рідко і лише найближчі люди. Всі сторонні - зустрічі в ресторанах.

 

В такій маленькій квартирі неможливо щось зробити так, щоб ніхто не помітив. Марно сподіваєтеся.

 

До Вас на гостини ходять істоти, які не здогадуються, що діти іноді відвідують туалет?...і не лише діти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Життя давно змінилося. Квартиру, будинок потрібно облаштовувати так, щоб Вам та сімейству було зручно щодня. У вас не резиденція, а житло. Гості тепер бувають в домівках вкрай рідко і лише найближчі люди. Всі сторонні - зустрічі в ресторанах.

 

В такій маленькій квартирі неможливо щось зробити так, щоб ніхто не помітив. Марно сподіваєтеся.

 

До Вас на гостини ходять істоти, які не здогадуються, що діти іноді відвідують туалет?...і не лише діти.

 

Все правильно. І взагалі, дуже часто квартиру вибирають схожу на ту у якій проживали раніше. Тобто якщо в дитинстві людина жила у тісній хрущовці з вузькими коридорами — то купуючи нову квартиру вона й вибиратиме подібне планування, навіть розташування кімнат. Тільки через те що тут все знайомо та звично. Саме тому у нас всі "сучасні планування" є нічим іншим, як калькою з типових будинків 70-80-х.

 

Люди, знайте, є альтернатива.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

attachment.php?attachmentid=630764&stc=1&d=1536176728

 

Если Вам интересно, сбросте в личку или выставте здесь "пустой" чертеж, за исключением спальни, санузлов и капитальных стен. я от руки нанесу на него свое видение, сфоткаю, выставлю. )) так будет нагляднее.

пс. по спальне: вместо стола с компом поставте угловое трюмо с пуфиком для жены. Комп вынесите таки на балкон (теплый пол - несложно сделать), вместо шкафа на балконе - маленький диванчик. Увидите - Ваша жена оценит такую заботу...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...