Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Багатоквартирний будинок на землі під садівництво

Ромаш

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Прошу допомоги у компетентних людей. Поруч з моїм будинком розпочали будівництво багатоквартирного будинку, висотою (зі слів забудовника) 3поверхи. На скільки я розумію, це відбувається без відповідного дозволу, оскільки земельні ділянки під садівництво, а згідно ДБН на таких ділянках будівництво багатоквартирних будинків НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ. В реєстрі ДАБІ знайшов дозвіл на будівництво на цій ділянці садового будинку. Підкажіть, які обмеження для садових будинків діють на теперішній час (скільки поверхів, площа тощо).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, які обмеження для садових будинків діють на теперішній час (скільки поверхів, площа тощо).

 

Раньше было, что до 8 метров, по высоте и застройка не больше 25% по площади участка.

Вопрос не в том, а что махинации и откровенное забивание на нормы стали нормой у нас в стране.

Смотрю вон как Печерск застраивается, и прихожу в ужас...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раньше было, что до 8 метров, по высоте и застройка не больше 25% по площади участка.

 

Можно ссылку на документ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов:

ЗАКОН УКРАЇНИ Про регулювання містобудівної діяльності

Стаття 27. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки

 

1. Забудова присадибних, дачних і садових земельних ділянок може здійснюватися на підставі будівельного паспорта забудови земельної ділянки (далі - будівельний паспорт).

 

Будівельний паспорт визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 500 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельної ділянки.

 

{Абзац другий частини першої статті 27 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2628-VIII від 23.11.2018}

 

Будівельний паспорт складається з текстових та графічних матеріалів.

 

За наявності плану зонування території розроблення будівельного паспорта здійснюється на його підставі.

 

2. Проектування на підставі будівельного паспорта здійснюється без отримання містобудівних умов та обмежень. Для об’єктів, зазначених у частині першій цієї статті, розроблення проекту будівництва здійснюється виключно за бажанням замовника.

 

3. Надання будівельного паспорта здійснюється уповноваженим органом містобудування та архітектури на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня надходження відповідної заяви та пакета документів, перелік яких визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування.

 

4. Порядок видачі та форма будівельного паспорта визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно ссылку на документ?

 

Ссылку не дам.

Просто лет 5 назад купил участок под садоводство.

Там в сопроводиловке были такие ограничения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов:

ЗАКОН УКРАЇНИ Про регулювання містобудівної діяльності

Стаття 27. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки

 

1. Забудова присадибних, дачних і садових земельних ділянок може здійснюватися на підставі будівельного паспорта забудови земельної ділянки (далі - будівельний паспорт).

 

Будівельний паспорт визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 500 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельної ділянки...

 

В 2008 году получил в БТИ технический паспорт на дачный дом (два этажа, цокольный и мансардный этажи общей площадью до 250 кв.м. и высотой до 12 м) на участке під садівництво в садовом товариществе. И я там такой не один. :oops:

 

Добавлено через 1 минуту

Просто лет 5 назад купил участок под садоводство.

Там в сопроводиловке были такие ограничения.

 

Может это был частный случай, а не общепринятая практика?

 

Добавлено через 2 минуты

Смотрю вон как Печерск застраивается, и прихожу в ужас...

 

Я вырос на Печерске, но сейчас каждый день проезжаю те места под землёй.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 2008 году получил в БТИ технический паспорт на дачный дом (два этажа, цокольный и мансардный этажи общей площадью до 250 кв.м. и высотой до 12 м) на участке під садівництво в садовом товариществе. И я там такой не один.

 

Ну так у нас давно болт на 46 положили, на все нормы и правила)

Я бы давно ликвидировал это недоразумение в виде садовых товариществ, как изжившее себя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так у нас давно болт на 46 положили, на все нормы и правила.

 

В сообщении #4 приведен закон от 2011 года. До того правил не было?

 

Добавлено через 1 минуту

Я бы давно ликвидировал это недоразумение в виде садовых товариществ, как изжившее себя.

 

Согласно устава, только самоликвидация.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласно устава, только самоликвидация.

 

Я имел ввиду законодательно убрать эту формулировку.

И как минимум не создавать новых.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я имел ввиду законодательно убрать эту формулировку.

 

Если что-то имеет место быть, то оно должно регулироваться законом. :D

Перевести их автоматом в другой статус не получится, так как это кому-то икра на хлеб с маслом (поинтересуйтесь проблемой перевода дачных/садовых домов в жилые, земли под садоводство в землю под строительство и обслуживание жилых домов).

Там ещё проблема, что многие садовые товарищества со статусом общественной организации.

 

И как минимум не создавать новых.

 

Тогда не выделять землю под садоводство. А это уменьшает географию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я имел ввиду законодательно убрать эту формулировку.

И как минимум не создавать новых.

 

Можно проще- не вступать, кому не интересно. А пробивать выделение земли под ИЖС самостоятельно... Пробуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно проще- не вступать, кому не интересно. А пробивать выделение земли под ИЖС самостоятельно... Пробуйте.

 

Вот я и сначала купил в СТ участок (вновь нарезанном), а потом, после пары собраний, напоминавших рязановский "Гараж", продал его нафиг, и купил в селе...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот я и сначала купил в СТ участок (вновь нарезанном), а потом, после пары собраний, напоминавших рязановский "Гараж", продал его нафиг, и купил в селе...

И это правильно. СТ и село - совершенно разные структуры (в последнюю очередь юридически для меня например)

 

Добавлено через 1 минуту

Я бы давно ликвидировал это недоразумение в виде садовых товариществ, как изжившее себя.

Их ликвидировать, а взамен что? Всех перевести в жилой фонд? или сельхозугодья?:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По Стеценко в СТ вдоль улицы понастроили многоквартирных домов и сдают квартиры.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По Стеценко в СТ вдоль улицы понастроили многоквартирных домов и сдают квартиры.

 

А можно это урегулировать уставом или решением общего собрания?

Не СТ, но всё же: в Гатном сельсовет запретил в зоне коттеджной застройки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Их ликвидировать, а взамен что? Всех перевести в жилой фонд? или сельхозугодья?

 

Нет млять, надо продолжать размазывать совкове говно дальше.

Ладно старые подлежат только ковровой бомбардировке, но зачем новые нарезать!?

Так давайте и колхозы возрождать....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А их нарезают до сих пор?

 

Ну в 2010 нарезали наш.

Как сегодня не скажу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а нах тогда пост 16?!

 

Словарь подарить, что непонятного!?

Я из темы выпал, а периодически в тех местах где я периодически езжу, среди полей возникают новые массивы коттеджей, с шириной проездов в 5-6 метров.

Это что не новые СТ!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Словарь подарить, что непонятного!?

Я из темы выпал, а периодически в тех местах где я периодически езжу, среди полей возникают новые массивы коттеджей, с шириной проездов в 5-6 метров.

Это что не новые СТ!?

прочти сам что написал и вникни: КОТТЕДЖЕЙ, замаскированных под СТ! Это просто способ получить землю. А словарь себе купи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...