Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, 7351 сказал:

Тобто, ви вважаєте народ України дурним?

А Вы нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, 7351 сказал:

А як ви називаєте українців, що обрали діючого президента України, якщо не секрет?

Маргинальный сброд...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Я -- нет.

А я ДА. От 75 до 85% - социальные дегенераты.

Тем более, что народа никакого нет - есть население...настоящая нация только зарождается...а при отсутствии объединяющей всех национальной идеи - всех рвет на 148 хомячков

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, 7351 сказав:

А як ви називаєте українців, що обрали діючого президента України, якщо не секрет?

В більшості випадків - легкообдуреними людьми. Але це - вже перегорнута сторінка. В будь-якому разі не існує і ніколи не існувало монолітної ідейної спільноти, котра його обрала. Це був тимчасовий випадок, у котрого нема жодних підстав відбутися вдруге.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ладно. На обіцянку шари поведуться знову. 

Я нагадаю, що в Швейцарії було проведено референдум щодо виплати безумовного доходу (тобто держава платить гроші за сам факт існування людини, вона не повинна нічогісінько робити, щоб ці кошти оримувати - просто бути громадянином країни). Як ви думаєте, які б результати були в Україні? Я переконаний, що 96% проголосували б за безумовний дохід. А мудрий швейцарський нарід проголосував проти. І ось новий референдум. 

За попередніми прогнозами, швейцарські виборці на референдумі у неділю підтримали урядові заходи щодо боротьби з коронавірусом.

Понад 60% тих, хто взяв участь у голосуванні, за даними ЗМІ, виступили проти зняття деяких обмежень, у тому числі вимоги сертифікату про вакцинацію проти Covid.

Як бачите - нам ще до свідомого наріду рости й рости. Дуже шкода що за попередні 100 років радянської влади внаслідок планомірного знищення будь-кого з IQ вище 30 маємо те що маємо. Тому потрібно завжди пам’ятати - не буває гарних окупантів, що зацікавлені у вашому добробуті. В окупанта свої цілі - цілі знищити й використати в своїх цілях тих, в кого IQ менше 30 - бо вони не здатні аналізувати й легко вірять тому, що говорять окупанти в поточний момент (навіть якщо це протилежне тому, що вони говорили 2 дні тому - ці люди то вже забули, що було 2 дні тому). 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, MaksymS сказал:

Мммминуточку. Я ведь не ошибаюсь - вы за него в свое время агитировали же? Когда это он нарком стал? Тем более анализы в клинике друга семьи показали наличие отсутствия каких-либо следов наркотиков (правда результат тестов был раньше забора биометриала но какая разница?). 

Слушай, клоун, ты меня уже задолбал своими тупорылыми фантазиями! Ты можешь просто отъебаться от меня со своим зеленским и прочими уродами бывшими до него и будущими после, а? Или давай пруфы где я за кого-то агитировал, или забейся сука в угол не отсвечивай здесь больше никогда, дебил.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, 7351 сказал:

Ссылку на результат официальной экспертизы, подтверждающей ваши слова выложите, будь ласка, если не балабол, само собой.

Шнурки не погладить? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, MaksymS сказал:

за попередні 100 років радянської влади внаслідок планомірного знищення будь-кого з IQ вище 30 маємо те що маємо. 

А я говорил...

Это усредненная табличка верна для всех...

Но у нас Средней практически нет...она размазана в Плохой и Пограничной

2590405a0a0826f13ebadb30bc2a47cd.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

Сказал он, а потом сошел с ума и умер :)

А все его ровесники типа до сих пор живут здоровыми и в своем уме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, DecorMaster сказав:

В більшості випадків - легкообдуреними людьми. Але це - вже перегорнута сторінка. В будь-якому разі не існує і ніколи не існувало монолітної ідейної спільноти, котра його обрала. Це був тимчасовий випадок, у котрого нема жодних підстав відбутися вдруге.

Мій дід воював у другій світовій, так він мені розказував, що то брехня, що снаряд двічі у воронку не потрапляє -- аж бігом попадає -- а тут має місце спланована агітація, фахівцями своєї справи -- тому, не зарікайтесь! Соромно потім буде   :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, MaksymS сказав:

Та ладно. На обіцянку шари поведуться знову. 

Запросто, але це буде нова обіцянка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я как представлю швейцарцев, живущих от зарплаты до зарплаты, на которую с трудом снимают квартиру в Женеве ибо в родном селе совсем жопа, едущих в раздолбанной маршрутке на работу, так и понимаю почему они поддерживают свое правительство... Наверное оно дурью с народом тоже делится ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, 7351 сказав:

Мій дід воював у другій світовій, так він мені розказував, що то брехня, що снаряд двічі у воронку не потрапляє -- аж бігом попадає -- а тут має місце спланована агітація, фахівцями своєї справи -- тому, не зарікайтесь! Соромно потім буде   :)

Можете не повірити, але снаряд, котрий прилітає у воронку - це вже не той снаряд, котрий цю воронку створив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

Мій дід воював у другій світовій, так він мені розказував, що то брехня, що снаряд двічі у воронку не потрапляє -- аж бігом попадає -- 

Без Второй мировой могу подтвердить - видел и не раз...правда при соответствующей плотности огня...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Canton сказав:

А я говорил...

Это усредненная табличка верна для всех...

Но у нас Средней практически нет...она размазана в Плохой и Пограничной

2590405a0a0826f13ebadb30bc2a47cd.jpg

Точно такие же результаты суммирования нижней части таблицы, так что не все так очевидно (с)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Сергей НСТ сказав:

Шнурки не погладить? )

Что делать со своими шнуркам -- решайте сами :)

А насчет нарка -- просто бездоказательное утверждение, тобто припущення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, DecorMaster сказав:

Можете не повірити, але снаряд, котрий прилітає у воронку - це вже не той снаряд, котрий цю воронку створив.

Перепрошую, не здогадався, що і це треба було вам пояснювати -- мова йшла про воронку від снаряду і інші снаряди, навіть не з тієї самої гармати, і навіть не з тієї самої сторони обстрілу!      :) 

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, 7351 сказав:

Перепрошую, не здогадався, що і це треба було вам пояснювати -- мова йшла про воронку від снаряду і інші снаряди, навіть не з тієї самої гармати, і навіть не з тієї самої сторони обстрілу! :)

Я так бачу, що ви ще про багато чого не здогадуєтесь. Причому не в плані моїх потреб ваших пояснень. Ви якщо почали порівнювати закомплексованого клоуна зі снарядом, котрий лягає у раніше підготовану воронку, то пригадайте начальника автобази, чия ж..па досі стирчить з воронки у Ростові.

Змінено користувачем DecorMaster
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, DecorMaster сказав:

 

 

Змінено користувачем DecorMaster
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Музей сказав:

8DC0C522-E9A4-4E34-8B13-3727F9BE71BC.jpeg

Ваша сєктантська пропаганда не працює.66% за сертифікати.І , так, в Швейцарії референдуми проводять по любому приводу-вільна країна, мають право.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Сергей НСТ сказав:

Ты можешь просто отъебаться от меня со своим зеленским и прочими уродами бывшими до него и будущими после, а?

Нет. Вы на общественном форуме. Можете перестать писать - тогда ваше желание может реализоваться. Но спасибо что признались. Разрывом хомячка удовлетворен. У вас там что, очередна штукатурка отвалилась? 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, MaksymS сказал:

Нет.

Т.е. ты, собераешься продолжать лгать обо мне? 

6 минут назад, MaksymS сказал:

Но спасибо что признались

Признался в чем? Ох ты ж и тупой... :pozor:

6 минут назад, MaksymS сказал:

Разрывом хомячка удовлетворен

Уверен, что вживую ты будешь совсем не такой дерзкий.

Змінено користувачем Сергей НСТ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Сергей НСТ сказав:

Признался в чем?

Разве непонятно? В том что эта тема очень сильно задевает за живое. А значит я прав. 

2 хвилини тому, Сергей НСТ сказав:

Уверен, что вживую ты будешь совсем не такой дерзкий.

Я вообще по жизни мягкий и покладистый. Иначе мы бы уже давно рассорились. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaksymS сказал:

В том что эта тема очень сильно задевает за живое. А значит я прав. 

Меня задевает твоя глупая ложь. Понимаешь, недоношенный?

2 минуты назад, MaksymS сказал:

Я вообще по жизни мягкий и покладистый.

Ты просто тупой. Я думаю, что скорее всего с каким-то врожденным синдромом, типа как у того же Технологии строительства, ну когда по лицу сразу всё видно.

3 минуты назад, MaksymS сказал:

Иначе мы бы уже давно рассорились. 

А мы типа дружим? Дружбана себе нашел? :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...