Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кондиціонування балкону. Чи можливо і доцільно.

Hind

Рекомендовані повідомлення

9 у.о. - це 245-270 грн. Я дивився хорошої якості. В них також є плівка на авто. Я вважаю, що на матеріалі економити не варто. А ось робота під питанням - зараз вивчаю нюанси: шукати майстра чи ризикнути самому. Мені для офіса - аби функціонувало, дизайн другорядний.

В принципі я теж подумаю, проте боюся,що буде відбивати сонце у вікна сусідів навпроти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В принципі я теж подумаю, проте боюся,що буде відбивати сонце у вікна сусідів навпроти.

 

Олігархи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Беріть приклад у жарких країн. Вони жалюзі з дерева роблять

Всё уже давно придумано. На фото Израиль- тотально все окна закрыты наружными жалюзи, называются - трисы.

Ламели - пластиковый профиль шир.85мм, по устройству похож на нашу пластиковую вагонку.

На всех углах - мастерские по изготовлению. Пластик режут в размер и собирают в створки.

 

Вот только у нас ничего подобного нет. Хоть из Израиля вези...

 

У меня такая же лоджия, как у ТС, тоже на юго-юго-запад. Давно зреет мысль, поставить кондиционер на охлаждение лоджии.

Но пока не решилась. Не представляю, какой мощности нужен кондей, чтоб остудить эту доменную печь :shock:

IMG_1674.thumb.JPG.648fcba6fc2584d136e7464e2157195b.JPG

IMG_1505.thumb.JPG.7b58c2018856e27d073afffff563ab27.JPG

IMG_1506.thumb.JPG.71b9c2e908d0b9aeceb12fe1edd97c8e.JPG

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ось робота під питанням

если имели дело с пленками, то можете попробовать сами, если нет - погуглите видео производителя пленки (большинство крупных производителей выпускают обучающие видео, но рекомендуют обратиться к специалистам!). Если весь необходимый инструмент найдете, то определите подопытного - наименьшее по площади стекло, и возьмите на него запас(с первого раза может не получиться).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если имели дело с пленками, то можете попробовать сами, если нет - погуглите видео производителя пленки (большинство крупных производителей выпускают обучающие видео, но рекомендуют обратиться к специалистам!). Если весь необходимый инструмент найдете, то определите подопытного - наименьшее по площади стекло, и возьмите на него запас(с первого раза может не получиться).

 

Мне нужен только функционал, а всякие пузыри, пятна, порезы и прочее не столь важно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь&Ира, тоді "очі бояться а руки роблять" :)

 

Я морально готовий, треба тільки з'ясувати нюанси.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я морально готовий, треба тільки з'ясувати нюанси.

 

Думаю, с таким настроем можете проконсультироваться у продавца пленки, вероятнее всего сейчас все заинтересованы в любых объемах. Возможно там же и хороший ракель предложат, чтоб не мучаться с линейкой/кредиткой)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я морально готовий, треба тільки з'ясувати нюанси.

 

Як варіант купити якусь дешеву плівку для автомобільного скла, якщо є можливість на якомусь вікні протестувати , може просто на якомусь непотрібному склі що і як тонувати, гляньте відео про тонуванню скла на авто. є плівки на авто з дзеркальним покриттям. нічого надзвичайно складного в тому нема. колись тонував авто років 20 тому ні ютубу нічого такого не було як глянути. Ціни за тонування в сервісі були високі... останнього разу тонував скло в авто після того як його розбили то використовував для змочування скла і плівки "містер мускул з нашатирним спиртом" той зелений для миття вікон. плівки бувають шириною 50-60 см і ширші вроді теж бувають.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, с таким настроем можете проконсультироваться у продавца пленки, вероятнее всего сейчас все заинтересованы в любых объемах. Возможно там же и хороший ракель предложат, чтоб не мучаться с линейкой/кредиткой)

 

Звонил продавцу. Попал на девочку-менеджера, которая сразу переключила на ребят. В итоге плёнка за 270 грн./кв.м превратилась в 570 грн/кв.м с монтажём. Плюс, что квадраты к оплате считают в чистоте по конечному результату, а не списывают отрезы рулона.

 

Сейчас возникло ещё два момента:

1) окна с верхними фрамугами, т.е. над рядом нижних стеклопакетов высотой порядка 150 см имеется ещё один ряд стеклопакетов высотой 50 см; думаю, стоит ли клеить на верхний ряд;

2) если делать самому, то надо освоить и работу со стеклопакетами: вынуть, вставить, а там по 40 кг.

 

Добавлено через 3 минуты

Як варіант купити якусь дешеву плівку для автомобільного скла, якщо є можливість на якомусь вікні протестувати ...

 

Дякую за підтримку та консультацію. Буду розмірковувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Ну що можу сказати... Ідея вцілому спрацювала. Після встановлення ролет день/ніч та нонейм кондиціонера 9-ки Arctick звісно.

Без використання кондиціонера коливання температури на балконі знизились до 30/22 ао Цельсію на добу (було 45/25).

Кондиціонер пфсля 1-1.5 години роботи на охолодження дозволяє підтримувати на балконі уомфортну температуру у 24 градуси.

Після 2-3 годин починаєтьчя активне охолодження вкликої кімнати через балконний блок.

При цьому охолодження малої кімнати через вікно йде не так активно через різницю тяги

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що можу сказати... Ідея вцілому спрацювала. Після встановлення ролет день/ніч ...

 

А можна попрохати детальніше висвітлити питання ролет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна попрохати детальніше висвітлити питання ролет?

 

Щільові день/ніч. Китайського виробництва, придбані у Епіцентрі. Є під різні розміри та різного кольору.

20200712_115214.thumb.jpg.a81a4534f98c34ffb558e7a568c0dd3e.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без використання кондиціонера коливання температури на балконі знизились до 30/22 ао Цельсію на добу (було 45/25).

 

Тобто, ролети знизили максимум на 15 градусів?

 

Добавлено через 1 минуту

Щільові день/ніч. Китайського виробництва, придбані у Епіцентрі. Є під різні розміри та різного кольору.

 

В якому відділі? По чому квадрат?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В середньому у сонячні дні температцра впала десь на 8-10 градцсів. Якщо є хмарки тот адіння до 15 градусів. Виміри цифровим термогігрометром із памятью.

Ролети у відділі ролет)

Продаються різні розміри із стандартною висотою 160 см.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...