Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как я подключался к Киевобленерго.

deel

Рекомендовані повідомлення

Я не дуже розумію, що це вам надали. Наче як пропозиція про тимчасове приєднання. Але не зараз це нормальна практика, адже під час війни, вони не виконують стандартне приєднання. Це значить, що ви зараз платите за тимчасове, а після війне ще раз заплатите за стандартне. Ціна як для тимчасового дуже приємна. Деякі зараз платять значно дорожче. Але чи це остаточна ціна? Але зараз і інших варіантів немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Всім привіт. Підкажіть хто має досвід. Мені виготовили ТУ та далі потрібно заповнити ось таку заяву. Я не розумію що тут помічати. Опора стоїть перед ділянкою між сусідом і мною

IMG_20230916_170723.jpg

Змінено користувачем ceruy1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
30.08.2023 в 21:55, LAT сказав:

Я не дуже розумію, що це вам надали. Наче як пропозиція про тимчасове приєднання. Але не зараз це нормальна практика, адже під час війни, вони не виконують стандартне приєднання. Це значить, що ви зараз платите за тимчасове, а після війне ще раз заплатите за стандартне. Ціна як для тимчасового дуже приємна. Деякі зараз платять значно дорожче. Але чи це остаточна ціна? Але зараз і інших варіантів немає.

Розмовляв з підрядником, каже, що наврядчи доведеться платити повторно... Так як зараз замовник сам за свої кошти будує лінію та підключається, а в разі стандартного (не тимчасового) приєднання - це робить ОСР

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут скоріше мабуть мова йде про те, що до війни ОСР (ДТЕК) за власний рахунок будував лінію, ставив трансформатор і т.д..., а споживач платив тільки за потужність та (в разі нестандартного під'єднання) за лінійну частину підключення.

Наразі ДТЕК не бере плату за потужність, але й не будує нові лінії / ТП та інше, а переклав всі затрати на споживача, а от за потужність доведеться заплатити через 6 міс після закінчення війни. І яка тоді буде ставка не знає ніхто, але за попередніми "балачками" не менше 4,5-5тис/квт.

Ну і в добавок - все те що замовник набудував за власні кошти - доведеться безоплатно передати на баланс ОСР (ДТЕК)

Можливо я помиляюсь - то виправте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...