Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Привод для откатных ворот

Narval

Рекомендовані повідомлення

хто може підказати? для відкатних воріт на фурнітурі Rolling Center Basic хочу собі замовляти комплект автоматики Came BX-400. який краще обирати комплект - базовий з 1 пультом, чи комплект Махі - 2 пульти+сигнальна лампа+фотоелементи+5м зубчатої рейки? різниця в +/-140є. чи може краще щось доукомплектувати іншими виробниками (фотоелементи, рейка) а від чогось взагалі відмовитись (сигнальна лампа).

які будуть поради? :beer:

 

Зубчатая рейка в комплекте по хорошей цене. Сигнальная лампа удобная вещь, я по миганию сигнальной лампы понимаю, что ворота начали открываться и я заеду в открытые ворота. На фотоэлементах теоретически можете сэкономить установив китайские, не знаю как долго они проработают. Второй пульт ДУ в комплекте тоже по приятной цене, если достаточно одного, то можно считать возможную экономию.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо зубів не було разом з воротами - тоді краще максі візьміть.

інакше - база + добрати необхідну комплектацію.

 

якщо лампа не треба, то побалакайте з продавцем, щоб замінив її, наприклад, на пульт. Ми таке пропонуємо - можемо робити заміни комплектуючих

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зубів не було. тому зуби потрібні. а власне, при ширині пройому 3,40м - скільки потрібно зубчатої рейки? може достатньо буде 4м? хоча думаю, що не вистачить, пройом 3,40+стовб 0,40=3,8м, хвостик 20см до мотора малувато мабуть.... і треба 5м.

ну і на рахунок додаткових комплектуючих. для гаражних воріт маю 2 комплекти пультів. вроді і не потрібно, але інколи потрібно, коли машина з пультом в місті, а треба відкрити гараж. те саме гадаю і з воротами.

фотоелементи... вроді десь читав, що вони дуже дорогі і їх замовляють з Китаю. варто чи ні? чи брати оригінал?

ну а лампу - я особисто вважаю, що вона не потрібна. можна відмовитись.

як гадаєте? :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 метри рейки вистачить - рейку кріпите не від краю воріт з врахуванням зміщення двигуна.

Сигнальну лампу краще встановити. В процесі експлуатації зручніше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зубів не було. тому зуби потрібні. а власне, при ширині пройому 3,40м - скільки потрібно зубчатої рейки? може достатньо буде 4м? хоча думаю, що не вистачить, пройом 3,40+стовб 0,40=3,8м, хвостик 20см до мотора малувато мабуть.... і треба 5м.

ну і на рахунок додаткових комплектуючих. для гаражних воріт маю 2 комплекти пультів. вроді і не потрібно, але інколи потрібно, коли машина з пультом в місті, а треба відкрити гараж. те саме гадаю і з воротами.

фотоелементи... вроді десь читав, що вони дуже дорогі і їх замовляють з Китаю. варто чи ні? чи брати оригінал?

ну а лампу - я особисто вважаю, що вона не потрібна. можна відмовитись.

як гадаєте? :oops:

 

4 метра рейки хватит. Можете попробовать китайские фотоэлементы. Заменить на оригинальные или исключить их из работы привода всегда можно. Лампа на любителя, мне удобно по ней определять начало движения ворот, как сказал Виктор Вам без проблем её заменят на пульт ДУ или вынут из комплекта и отнимут её стоимость.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На воротах яка автоматика? Пульти які? Сині чи чорні/сірі?

 

на гаражних воротах автоматика Marantec. 2 сірі пульти з 2 кнопками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...