Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кондиціонер на обігрів - обмерзання всасування

bogdan_uzh

Рекомендовані повідомлення

Чет я не понял как определили что он обмерз? Перестал работать? Мой просто и в минус 20 работает, я туда не лажу, может зря?

місце де намерзає межує з вентилятором і відділено металевим корпусом, так от з боку вентилятора почало також намерзати через велику теплопровідність металевого корпусу і я це побачив.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ого, аж интересно почему он так сильно намёрз, какой кондиционер, температура за бортом, сколько выставлено в доме, и на какую площадь работает.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мидея, 9ка. Комната 20 метров. Выставлен на обогрев, авторежим +23 градуса. Обмерзает при околонулевых температурах. Если обмерз, то намораживает шубу по нарастающей. Если не обмерз то и в минус 18 все ОК. Кондишену 3 года. Первый раз обмерз, через год после установки. Приехали из сервиса, разморозили. 2 года все было гуд. В ноябре сгорела плата наружного блока. Сняли, увезли в сервис. После возвращения, стабильно обмерзает каждый раз, когда на улице ноль. Разморозки хватает на неделю или две (
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мидея, 9ка. Комната 20 метров. Выставлен на обогрев, авторежим +23 градуса. Обмерзает при околонулевых температурах. Если обмерз, то намораживает шубу по нарастающей. Если не обмерз то и в минус 18 все ОК. Кондишену 3 года. Первый раз обмерз, через год после установки. Приехали из сервиса, разморозили. 2 года все было гуд. В ноябре сгорела плата наружного блока. Сняли, увезли в сервис. После возвращения, стабильно обмерзает каждый раз, когда на улице ноль. Разморозки хватает на неделю или две (

 

Я маю на увазі, яка саме модель чи серія(forest, blanс, і т.д.) кондиціонера? Він інверторний, має обігрів піддону? Можете повністю модель написати?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Первый раз обмерз, через год после установки.

 

Це було при нульових температурах? (і я так розумію при максимальній вологості)? Чи спочатку при нульових було добре все а потім почалося?

 

Приехали из сервиса, разморозили.

 

Просто розморозили гарячою водою/феном/режимом на холод і все? чи ще щось робили наприклад дозаправляли?

 

После возвращения, стабильно обмерзает каждый раз, когда на улице ноль.

Я так розумію циклу відтайки (5 чи 10 хвилин) не вистарчає і він має або розморожуватися довше або менше працювати без розморозки.

у мене таке було з осушувачем. не встигав за стандартний інтервал розморозитися - прийшлося викинути термореле і поставити сонофф з запрограмованим на ньому довшим інтервалом розморозки. всього то на 1хв довше - і все стало на свої місця.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Инверторный. Подогрев поддона есть. Модель Midea MSMB-09HRFN1-HB

 

Дякую. Це серія Mission. По фото не зрозуміло чи працює тен обігріву піддону. Ви не заглядали в середину, дно блоку в місці розміщення тену чисте? Обігріває одну кімнату, чи все-таки двері відкриті і в інщі приміщення? Також може бути питання по заправці. Він пару тижнів, поки не обмерзне гріє нормально? Якщо тен працює, з заправкою норм, блоки чисті - тоді можна спробувати перемістити датчик температури, що розміщений внизу конденсатора зовнішнього блоку(із задньої сторони зовнішнього блоку, за компресором, зазвичай встромлений в "гільзу") на останній нижній калач конденсатора. Спостерігати, якщо віддайка спрацьовує до повного очищення блоку, тоді так можна "протягнути" до весни, а там зробити більш детальну діагностику.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно ли я понимаю, что расположение датчика, теплообменника, напрямую влияет на частоту разморозок, т.к он меряет дельту между наружным воздухом и самим теплообменником.

Просто чего спрашиваю, заметил что у меня на канальнике, он размораживается, где-то 1-2 раза в день. Хотя, мне кажется, что когда улице температура ниже -7, просится чтобы он размораживался 3-4 раза за сутки, мне кажется так бы он работал более эффективней.

Вот так выглядит теплообменник (-7) за бортом, установлено 21 град в доме, последняя оттайка была где-то 5-6 часов назад.

1872367781_.thumb.jpg.cdc146392afaff1945e9f7209f3c4479.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот так выглядит теплообменник.

Як на мене норм і розморожуватися йому явно рано.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З приводу показаного мідея мішшин. Я звідки там взявся підігрів???

Мідея почала ставити підігрів лише в мішшин2 і то лише в ті де в маркуванні є літера Н.

Тому підозрюю, що підігріва немає, або якщо є то самопальний, а значить варто перевірити.

Обмерзання може мати багато причин, я про це стомився писати в сусідніх темах. В першу чергу перевірте чи не потребує дозаправки, а може і навпаки...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот так выглядит теплообменник (-7) за бортом, установлено 21 град в доме, последняя оттайка была где-то 5-6 часов назад.

 

Так, все норм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...