Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Муки выбора ТТ котла :)

Zergus

Рекомендовані повідомлення

36 минут назад, Сергей 31 сказал:

Сезон уже начался. 

Ще не осінь та не прибігають ті хто запізнився. Через місяць буде веселіше, щеж не перший сніг! Але сезон - ви праві, починається весною з проектів, та договорів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Кронас прислав оповіщення: 

Доброго ранку. Від 16.09.22 строки на виготовлення моделей ЕКО пів року, моделей стандарт 4 місяці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую придбати твердопаливний котел, щоб мати альтернативу електроопаленню. Приглядаюсь до атмоса, але ціна, враховуючи курс, не тішить зовсім  - 2.500 Є. Якщо додати ще буфер + ладомат і т.д., то стає ще веселіше. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 20.09.2022 в 11:27, yoojin сказал:

Кронас прислав оповіщення: 

Доброго ранку. Від 16.09.22 строки на виготовлення моделей ЕКО пів року, моделей стандарт 4 місяці.

Я чекаю котел Кронас стандарт уже три місяці.Коли виготовлять котел точно ні хто не знає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.09.2022 в 12:55, budbud сказал:

Планую придбати твердопаливний котел, щоб мати альтернативу електроопаленню. Приглядаюсь до атмоса, але ціна, враховуючи курс, не тішить зовсім  - 2.500 Є. Якщо додати ще буфер + ладомат і т.д., то стає ще веселіше. 

 

А еще автоматику и встройку всего этого в существующую систему - еще веселей будет :)

А потом искать сухие сушеные дрова - тоже квест.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...
В 11.02.2021 в 09:34, Zergus сказал:

Наконец то муки выбора завершились :) Ехал за Altep'ом или DTM'ом, а купил Thermo Alliance Vulcan SF 18 чугуевского производства. Выбрал тупо по весу - 271 кг, пока сгрузили чуть не лопнул :) ближайший к нему по весу 255 кг TIS 20 но там топка маленькая, а в этот "метровку" можно засунуть :) судя по весу мм5 железа в нем есть, что и стало преимуществом для выбора. Пока не запускал, сейчас ребята монтируют. После старта отпишусь как оно и чего. Всем огромное спасибо за помощь!!! :flag1:

 

Добавлено через 5 минут

 

Вот этот параметр и определил выбор! Спасибо! :beer:

Ну що ж, після 1.5 років експлуатації, "набивши руку" (щоб не піддимлював) можна констатувати - політ нормальний. Деталей розписувати нема змісту, т.я. "жахи" ТТ котла, що розписували вище, мене не злякали 😀 все працює так, як і має працювати. АЛЕ! Для себе зробив висновок - кращого ніж складена прямими руками грубка з правильних матеріалів і поставлена в правильному місці (згідно правильного проєкту) - поки ніхто не вигадав 😀 згоден, що це працює лише в одноетажних будинках кв. до 80 (як в мене дача), ну й недешево-ой-як-не-дешево зробити це дійсно якісно, однак - якби я вдруге будувався, знов би робив грубку (виключно для себе маю наувазі)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...