Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

наследство

magary4

Рекомендовані повідомлення

резидентство как-то влияет на наследство или только гражданство?

С точки зрения налогообложения существует лишь понятие резидент-нерезидент.

Полистайте Налоговый Кодекс..

 

Добавлено через 7 минут

Резидентами являются как граждане Украины, так и иностранцы и лица без гражданства, имеющие постоянное место жительства в Украине, в том числе те, которые временно находятся за границей.

Вы это должны подтвердить. Подумайте- каким образом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

​всем спасибо за ответы

 

 

ходил сегодня к нотариусу - сказал что резеденство проверяют запросом пограничникам и прийдется платить 18 + 1,5% даже в случае дарение, выгоднее если в случае чего, брат унаследует все и потом "продаст" мне

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

​всем спасибо за ответы

 

 

ходил сегодня к нотариусу - сказал что резеденство проверяют запросом пограничникам и прийдется платить 18 + 1,5% даже в случае дарение, выгоднее если в случае чего, брат унаследует все и потом "продаст" мне

не продаст а подарит!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ходил сегодня к нотариусу - сказал что резеденство проверяют запросом пограничникам и прийдется платить 18 + 1,5% даже в случае дарение, выгоднее если в случае чего, брат унаследует все и потом "продаст" мне

Якщо в нотаріуса так просто спитати то він так само просто й відповість.

Пару тижнів тому закінчив оформлення спадщини, ні нотаріус, ні будь-хто за резидентство не питав, запити не подавав і я за них не платив. Достатньо було внутрішнього паспорта з реєстрацією. Якщо нотаріус не перевіряв то маю сумнів що податкова перевірятиме

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пропишитесь у брата или у других родственников, кому небезразлично благосостояние Вашей мамы.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо в нотаріуса так просто спитати то він так само просто й відповість.

Пару тижнів тому закінчив оформлення спадщини, ні нотаріус, ні будь-хто за резидентство не питав, запити не подавав і я за них не платив. Достатньо було внутрішнього паспорта з реєстрацією. Якщо нотаріус не перевіряв то маю сумнів що податкова перевірятиме

Однозначно! Если есть украинский паспорт зачем париться?!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Достатньо було внутрішнього паспорта з реєстрацією.

 

Вот именно, Вы предъявили нотариусу паспорт с украинской регистрацией.

А ТС пишет:

 

живу заграницей уже 5 лет, хочу выписаться и стать на постоянный консульский учет в стране где я проживаю

 

чтоб не потерять свой внж заграницей, я должен там находится 183 дня в году (что и делаю)

 

Пока у него стоит в паспорте штамп с украинской регистрацией, его резидентский статус проверять не будут. После снятия с регистрации - будут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прийдется платить 18 + 1,5%

Вот чего-то совсем не пойму: озвученное нотариусом касается только нерезидентов.

 

Добавлено через 7 минут

Пока у него стоит в паспорте штамп с украинской регистрацией, его резидентский статус проверять не будут. После снятия с регистрации - будут.

Я тоже так считаю... Поменьше надо шляться к нотариусам...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот чего-то совсем не пойму: озвученное нотариусом касается только нерезидентов.

 

Добавлено через 7 минут

 

Я тоже так считаю... Поменьше надо шляться к нотариусам...

Не копай другому яму - сам в нее попадешь....в нашем случае человек копает сам для себя...нонсенс....

засада впереди! если заявление о принятии наследства уже подано и консультация получалась у того же нотариуса, где сдал сам себя :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если заявление о принятии наследства уже подано и консультация получалась у того же нотариуса, где сдал сам себя :pozor:

 

Вы тему с начала читали? Мама еще жива, слава Богу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ока у него стоит в паспорте штамп с украинской регистрацией, его резидентский статус проверять не будут. После снятия с регистрации - будут.

Реєстрація - прописка по-простому, на резидентність не впливає, впливає громадянство - але від нього відмовлятись немає обов’язку, хіба що у рашистів

 

Добавлено через 3 минуты

хотя с другой стороны, кто мешает если вдруг что с мамой, прописаться в Украине у родственников до вступлении в наследство?

Якщо у родичів або деінде - претендуватимете на спадщину на загальних підставах, якщо прописка у матері то автоматично матимете обов’язкову частку без заяв і т.п.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реєстрація - прописка по-простому, на резидентність не впливає, впливає громадянство

это где ж в Налоговом Кодексе такое прописано?

Я же прочел иное:

НКУ:

14.1.213. резиденти - це:

 

 

 

в) фізична особа - резидент - фізична особа, яка має місце проживання в Україні.

 

У разі якщо фізична особа має місце проживання також в іноземній державі, вона вважається резидентом, якщо така особа має місце постійного проживання в Україні; якщо особа має місце постійного проживання також в іноземній державі, вона вважається резидентом, якщо має більш тісні особисті чи економічні зв'язки (центр життєвих інтересів) в Україні. У разі якщо державу, в якій фізична особа має центр життєвих інтересів, не можна визначити, або якщо фізична особа не має місця постійного проживання у жодній з держав, вона вважається резидентом, якщо перебуває в Україні не менше 183 днів (включаючи день приїзду та від'їзду) протягом періоду або періодів податкового року.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это где ж в Налоговом Кодексе такое прописано?

Я же прочел иное

Уважніше читайте, бо там так і написано:

У разі якщо державу, в якій фізична особа має центр життєвих інтересів, не можна визначити, або якщо фізична особа не має місця постійного проживання у жодній з держав, вона вважається резидентом, якщо перебуває в Україні не менше 183 днів

Повірте ніхто не буде вникати наскільки "тісні" особисті чи економічні зв’язки.

Проживання у іншій країні не є автоматичним зняттям з реєстрації. Умовно кажучи якщо мати внутрішній паспорт з штампом про реєстрацію, і потім поїхати за кордон скажемо років на 5, а потім приїхати назад то в облікових реєстраційних даних ніяких змін не відбудеться - і в паспорті штамп як стояв так і стоятиме. Щоб довести нерезиденство треба як мінімум провести розслідування, подати запити в ту ж ДПСУ, і тоді, можливо, воно буде підтверджено. Але якщо від імені особи протяго мцього платились якісь податки, наприклад на нерухомість, або штрафи пдр то може бути інша історія.

А взагалі щодо фіз осіб - громадян політика така що по замовчуванню - резидент, інше - спробуй доведи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважніше читайте, бо там так і написано:

Читаю то я внимательно..

А взагалі щодо фіз осіб - громадян політика така що по замовчуванню - резидент, інше - спробуй доведи

И кто такое сказал? Где хоть одно слово о гражданстве? Так вот, если гражданин уехал в иную страну, в основном там и проживает, имеет или вид на жительство, или гражданство, то он и не будет резидентом. Это как раз наш случай. Об этом ему нотариус и сказал. И не надо ничего выдумывать. Как закон написан, так его и трактуют.

 

Добавлено через 32 минуты

Повірте ніхто не буде вникати наскільки "тісні" особисті чи економічні зв’язки.

Об этом я выше и писал- зря вообще ходил к нотариусу. Я же речь веду о том, как трактует Закон, а не практику применения...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут пытаются смешать термины резидент и гражданин.

Но резидент - это термин рассматривает человека только с ракурса налогообложения, а не гражданства.

 

---предъявили нотариусу паспорт с украинской регистрацией.

А ТС пишет:

Пока у него стоит в паспорте штамп с украинской регистрацией, его резидентский статус проверять не будут. После снятия с регистрации - будут.

Опять немножечко не так:

любая регистрация в стране пребывания (за границей Украины). производится в загранпаспорте (и тот же консульский учет), и в "обычном" паспорте гр. Украины никаких отметок не делается.

Может-ли нотариус определить резидентский статус, читайте здесь.

 

Для ТС, от того, что вы встанете на консульский учет в стране пребывания, вы не перестанете быть гражданином Украины, и на "евробляхах", вы так же сможете въезжать на Украину лишь на 10 дней. Для того, что бы свободно ездить по Украине на загран.номерах, у вас должен быть ВНЖ страны, где зарегистрировано транспортное средство.

 

ПыСы. Как гр. Украины, пришлось погрузиться "в пучину сию", после того, как, при выезде из Украины, на таможне арестовали мое иностранное авто, за то, что превысил срок его "временного ввоза" больше 10 дней. Хотя и состоял на консульском учете:shock:

В общем, "решение вопроса" вылазит в копеечку.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут пытаются смешать термины резидент и гражданин.

Но резидент - это термин рассматривает человека только с ракурса налогообложения, а не гражданства.

Кто что пытается смешать? Перечитайте пост 27.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И кто такое сказал? Где хоть одно слово о гражданстве? Так вот, если гражданин уехал в иную страну, в основном там и проживает, имеет или вид на жительство, или гражданство, то он и не будет резидентом.

Так каже Конституція і Закон про громадянство:

Відповідно до статті 4 Конституції України в Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом. Статтею 2 Закону України «Про громадянство України» передбачено, якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України. Якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України.

Резиденство по суті не є визначальним - таким є лише громадянство.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Резиденство по суті не є визначальним - таким є лише громадянство.

С точки зрения налогообложения существует только резидент. А им может быть и не гражданин...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно може, але громадянин є таким по замовчуванню - інше потрібно доводити.

 

Хоча якщо прийти до нотаріуса і сказати "я громадянин але не резидент і хочу заплатити 20%" нотаріус заперечувати не буде :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочла тему с начала....Мама ТС жива, есть брат....ТС уже делит наследство....гражданин\не гражданин... резидент\не резидент.....будет резидентом\не будет...пропишется\выпишется.....зачем огород городить?!

не проще ли сейчас маме подарить ТС 1\2 часть предполагаемого наследства и закрыть вопрос? Вторую часть потом получит брат как наследник по закону.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто что пытается смешать? Перечитайте пост 27.
Перечитайте пост № 1. Там не было вопроса про "резидентуру".:)
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не проще ли сейчас маме подарить ТС 1\2 часть предполагаемого наследства и закрыть вопрос? Вторую часть потом получит брат как наследник по закону.

 

Абсолютно согласна. Именно это я и советовала ТС в посте № 15.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ващета ключове було про субсидію, а тут вже розвинули - матір поховали, з братом розсварили :lol:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...