Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Штукатурити стелю, чи шпаклювати?

Тушелюб

Рекомендовані повідомлення

Вітання усім, панове.

 

Новобудова. Монолітне перекриття. Облаштування стель. Перепад до 10 мм. Майстер пропонує наступні можливі види робіт:

 

1. Штукатурка стелі 160 грн/м2.

2. Шпаклювання стелі під фарбування 130 грн/м2.

3. Грунтування стелі під фарбування 20 грн/м2.

4. Обробка стелі бетон-контактом 30 грн/м2.

5. Наклеювання армо-сітки на стелю 30 грн/м2.

 

Які роботи із запропонованих вартує залишити, а якими в цілях розумної економії можна пожертвувати?

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сетку можно убрать.

 

Шкода - надіявся, що таке про штукатурку скажете :cry:. На око стеля виглядає рівною. Майстер правило прикладав - більше 1 см ніде не видно. Можна витягнути шпаклівкою, чи таки радите штукатурити? Чи це все ж головно залежить від снобізму клієнта?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слоя до 5мм это шпаклёвка.

Свыше это штукатурка.

Технологически штукатурка делает плоскость, шпаклёвка поверхность.

Вам правильно показали и рассказали.

Сначала выводится плоскость а затем делается поверхность.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слоя до 5мм это шпаклёвка.

 

Оце я і хотів взнати. Зрозумілий мені і, тому, залізний аргумент.

 

Дякую.

 

П.С. І був же сам при тому, як майстри перекриття лаштували. Поклали щити - нятягни нитку у кількох напрямках, підправ висоту стійок на тих пару мм, де треба. Мізерна ж робота - скільки б зекономив :shock:... Оце якби ж був такий мудрий, як моя жінка потім :pozor:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если быть точнее,то шпаклёвка это 2 мм,фактически выглаживание плоскости,а вот ровную плоскость как раз таки формирует штукатурка.Так что ничего Вам сэкономить не выйдет,кстати добавте в смету ещё гривень 100 за покраску.

 

Добавлено через 1 минуту

А может у Вас ремонт в стиле лофт?Тогда просто задуйте пульвером Ваш бетон,кучу денег сэкономите и смотрится прикольно.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оце я і хотів взнати. Зрозумілий мені і, тому, залізний аргумент.

 

Дякую.

 

П.С. І був же сам при тому, як майстри перекриття лаштували. Поклали щити - нятягни нитку у кількох напрямках, підправ висоту стійок на тих пару мм, де треба. Мізерна ж робота - скільки б зекономив :shock:... Оце якби ж був такий мудрий, як моя жінка потім :pozor:.

 

Вы считаете что монолит можно было залить в ноль?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...кстати добавте в смету ещё гривень 100 за покраску.

 

Добавлено через 1 минуту

А может у Вас ремонт в стиле лофт?Тогда просто задуйте пульвером Ваш бетон,кучу денег сэкономите и смотрится прикольно.

 

1. За фарбування пам"ятаю - то зроблю пізніше. Ще навіть кольори не придумали.

2. Я вихований на класиці і "лофти" - то не моє :). Я он сина все штурмую, щоб паркет ялинкою класти, бо інакше, то вже на паркет не схоже. А йому ялинка виглядає задревньою :).

 

Добавлено через 20 минут

Вы считаете что монолит можно было залить в ноль?

 

Та на 100% не впевнений, бо не є спеціалістом, але реальних причин, що такому можуть завадити, поки що не бачу. Майстри рівняли висоти стійок знизу (одні нівеліром, інші лазером). Але між верхнім рівнем щита і кінцем залізної стійки ще велика відстань, яка може гуляти з різних причин. Якщо вивести верхню площину щитів в нуль (а зверху зробити це нескладно), то оскільки стійки стоять на бетонній основі - чого б їм просідати нерівномірно?

Втім, схоже, що я щось не враховую?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перепад в 1 см це ідеально!

 

Хммм... Та вірю, бо на цьому не розуміюся. Але все ж, у чому тут причина, що не в 0 ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а гіпсокартон на стелю не дешевше буде?

 

Не вмію порахувати. Треба до того спеца.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а гіпсокартон на стелю не дешевше буде?

 

Дорожче на гривень 300.Але є нюанс,зазвичай на стелях йдуть купи дротів,воздуховодів,труб,тому і мусять їх ховати за ГК або натяжними стелями,також іноді там звукоізоляцію роблять.Якщо у людини чистий моноліт і немає вишезгаданних речей,то штукатурка та шпаклівка оптимальний варіант.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо у людини чистий моноліт і немає вишезгаданних речей...

 

У мене саме так.

 

П.С. Багатенько я на форумі начитався різних обговорень. Люди то продають, то сваряться, то просто ніпрощо теревенять. А тут всі чітко, у справі, з цифрами. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А натяжной потолок не дешевле всех вышеперечисленных? Если белый матовый то чем не классика?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорожче на гривень 300

цікаво, а чому так?

якщо буде гіпс

мінус 1. Штукатурка стелі 160 грн/м2.

теж саме 2. Шпаклювання стелі під фарбування 130 грн/м2.

теж саме 3. Грунтування стелі під фарбування 20 грн/м2.

мінус 4. Обробка стелі бетон-контактом 30 грн/м2.

мінус 5. Наклеювання армо-сітки на стелю 30 грн/м2.

 

плюс гіпс, профіль, робота

 

чи я упустив якісь моменти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам ГК,профіля,дюбеля,шурупи,бумага для швів,шпаклівка для швів,за роботу з швами.Навіть просто монтаж ГК це вже мінімум 200 грн за роботу,дорожче чим та сама штукатурка.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітання усім, панове.

 

Новобудова. Монолітне перекриття. Облаштування стель. Перепад до 10 мм. Майстер пропонує наступні можливі види робіт:

 

1. Штукатурка стелі 160 грн/м2.

2. Шпаклювання стелі під фарбування 130 грн/м2.

3. Грунтування стелі під фарбування 20 грн/м2.

4. Обробка стелі бетон-контактом 30 грн/м2.

5. Наклеювання армо-сітки на стелю 30 грн/м2.

 

Які роботи із запропонованих вартує залишити, а якими в цілях розумної економії можна пожертвувати?

 

Дякую.

 

 

як варіант натяжну стелю плівка чи тканина, швидко і просто. але не глянц, краще матовий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Добавлено через 1 минуту

А может у Вас ремонт в стиле лофт?Тогда просто задуйте пульвером Ваш бетон,кучу денег сэкономите и смотрится прикольно.

 

:beer::lol: то можнай й стіни задуть і пол в Пропеллера якийсь лофтовий без підготовки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А натяжной потолок не дешевле всех вышеперечисленных? Если белый матовый то чем не классика?

 

У мене в квартирі колись у вітальні такий зробив. Наче й не зле. Та якось душа не лежить - ніби несправжнє воно, тимчасове, ненадійне. Чисто психологічно якось некомфортно. Може то воно тільки мені так. Але таки треба буде прицінитися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Штукатурка стелі 160 грн/м2.

2. Шпаклювання стелі під фарбування 130 грн/м2.

3. Грунтування стелі під фарбування 20 грн/м2.

4. Обробка стелі бетон-контактом 30 грн/м2.

 

Можно тут же уточнить по материалам? Что лучше применять на каждом этапе.

И обязателен ли п.3 и 4?

Сомневаюсь по необходимости бетон-контакта. Есть кусок потолка в котельной - ПК+монолитный кусок. Руки чесались после зимнего простоя - попробовала акриловой шпаклевкой тонко нанести прямо на плиту - стоит, крепко. Для котельной пойдет вполне. Только межплитные швы надо наверное чем-то другим замазать?

Посоветуйте материалы. В отделке пока не понимаю ничего. Спасибо.

 

Добавлено через 2 минуты

Та якось душа не лежить - ніби несправжнє воно, тимчасове, ненадійне. Чисто психологічно якось некомфортно. Може то воно тільки мені так. Але таки треба буде прицінитися.

Аналогично. Понимаю, что быстро и просто, но не мое и все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посоветуйте материалы. В отделке пока не понимаю ничего.

 

Щодо мене, то цього виконавця зарекомендували мені друзі. У них майстри самі купляли весь матеріал і давали лише рахунки. Зауважень, щодо якихось перевищень середніх цін не виникало. Тому я також на майстрів покладатимусь, при цьому, звісно, пильнуватиму і за роботою і за цінами на матеріали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:beer::lol: то можнай й стіни задуть і пол в Пропеллера якийсь лофтовий без підготовки

 

Прямо в точку!Учора Таня 5 у Пропеллера в офісі дивилася на зразки таких лофтових підлог,а завтра я почну бетонувати у Тані будиночок де ми спробуемо то усе реалізувати,просто лак по бетону.

В мене зараз в роботі будинок де замовник вирішив так само просто покрасити бетонну стелю,навіть в котельній,де на стелі купа труб,дротів,повітряпроводів та рекуператор усе це просто буде задуте з пульвера фарбою.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

усе це просто буде задуте з пульвера фарбою.

 

А чого з пульвера? Взяти квача, або щітку побільшу і вапном побілити. Ото реальний лофт буде зі справжніми розводами. А прекрасний запах як ностальгія у бонус.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене зараз в роботі будинок де замовник вирішив так само просто покрасити бетонну стелю,навіть в котельній,де на стелі купа труб,дротів,повітряпроводів та рекуператор усе це просто буде задуте з пульвера фарбою.

Интересно посмотреть. Фото будет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...