Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Различия катионитов в устойчивости к железу.

Слободарий

Рекомендовані повідомлення

Есть умягчитель. Китайский. Недорогой. Была с завода засыпка. Со временем стала терять емкость (через пять лет эксплуатации). Была заменена на Dow hcr S/s (по памяти) Через пару месяцев потеряла емкость. Лечил лимонной кислотой. Сейчас тщательно следил за механическим фильтром, чтобы не было проскоков. И вот опять, через год эксплуатации после лимонной кислоты снова упала емкость.

Анализа воды нету. Просьба бить не сильно.

 

Собственно, вопрос:

Различаются ли катиониты по стойкости к железу? (или другим веществам, снижающим емкость катионита).

(Почему заводской катионит работал пять лет, а засыпанный - только год?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть умягчитель. Китайский. Недорогой. Была с завода засыпка. Со временем стала терять емкость (через пять лет эксплуатации). Была заменена на Dow hcr S/s (по памяти) Через пару месяцев потеряла емкость. Лечил лимонной кислотой. Сейчас тщательно следил за механическим фильтром, чтобы не было проскоков. И вот опять, через год эксплуатации после лимонной кислоты снова упала емкость.

Анализа воды нету. Просьба бить не сильно.

 

Собственно, вопрос:

Различаются ли катиониты по стойкости к железу? (или другим веществам, снижающим емкость катионита).

(Почему заводской катионит работал пять лет, а засыпанный - только год?)

 

без аналіза звісно поговорити хіба що:)

у вас там колодязь чи не глибока скважина?

у вас точно тільки для пом якшення була засипка чи мікс?

може органіка садить вашу засипку, залізо..

можливо ситуація у вас кардинально змінилась, того перша засипка й прослужила 5 років.

зробите аналіз, тоді ще підскажу одну чудо засипку. пока нема чого совітувать.

звертайте увагу в аналізі на амоній та окиснюваність

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Свердловина чи то 40, чи 60 метрів.

 

ждем аналіз.

діло не в засипці скоріше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете відповісти за темою топіку? Якщо не хочете тут - можна в приват. Але, думаю порівняння смол цікавить багатьох, хто користується пом'якшувачами, або буде цікавити за пару років.

без аналіза звісно поговорити хіба що:)

Давайте поговоримо

у вас точно тільки для пом якшення була засипка чи мікс?

тільки пом'якшення.

може органіка садить вашу засипку, залізо..

можливо ситуація у вас кардинально змінилась, того перша засипка й прослужила 5 років.

Ситуація змінилася десь за два роки після початку користування скважиною.

Мінералізація зросла з 240ррм до десь 450 ррм. Відповідно, зменшився об'єм пом'якшення. Потім кілька років все працювало стабільно.

Згодом об'єм пом'якшення зменшувався відносно швидко, без змін мінералізації вхідної води, в зв'язку з чим і був замінений катіоніт. Знов зменшується об'єм пом'якшення. Але тепер після дуже малого проміжку часу.

 

Як виглядає органіка? Де на неї дивитись?

Механічний фільтр як заростав червоною глиною, так і заростає. Нічого нового не з'являється.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....

Собственно, вопрос:

Различаются ли катиониты по стойкости к железу? (или другим веществам, снижающим емкость катионита).

(Почему заводской катионит работал пять лет, а засыпанный - только год?)

Согласно тех описания различаются. Почитайте характеристики:

HYDROLITE ZGC 858.

Опыта в использовании нет:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете відповісти за темою топіку? Якщо не хочете тут - можна в приват. Але, думаю порівняння смол цікавить багатьох, хто користується пом'якшувачами, або буде цікавити за пару років.

 

Давайте поговоримо

 

тільки пом'якшення.

 

Ситуація змінилася десь за два роки після початку користування скважиною.

Мінералізація зросла з 240ррм до десь 450 ррм. Відповідно, зменшився об'єм пом'якшення. Потім кілька років все працювало стабільно.

Згодом об'єм пом'якшення зменшувався відносно швидко, без змін мінералізації вхідної води, в зв'язку з чим і був замінений катіоніт. Знов зменшується об'єм пом'якшення. Але тепер після дуже малого проміжку часу.

 

Як виглядає органіка? Де на неї дивитись?

Механічний фільтр як заростав червоною глиною, так і заростає. Нічого нового не з'являється.

одним з головних показників являється обмінна ємність смоли. На смоли DOWEX, JACOBI , Ecolite нарікань при правильному підборі не було. Характеристики є на кожному сайті.

Hydrolite не мали досвіду, в ассортименті поставщиків її немає.

емність більша, по поводу заліза, то ні в одному документі внятно не сказано.

органіка виглядаю так: Окислюваність перманганатна

не забувайте про трьовалентне залізо.

чи достатньо промивається теж..

змінюватися може не один раз ситуація, це природа. звичайно жорсткість да , ще багато чого могло змінитись.

Ви аналіз принципово не хоче зробити для підтримки розмови ?:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

одним з головних показників являється обмінна ємність смоли. На смоли DOWEX, JACOBI , Ecolite нарікань при правильному підборі не було. Характеристики є на кожному сайті.

Hydrolite не мали досвіду, в ассортименті поставщиків її немає.

емність більша, по поводу заліза, то ні в одному документі внятно не сказано.

Якщо не помиляюся в усіх сильнокислотних аніонітів обмінна ємність однакова +-10% незалежно від виробника. Щодо цього питань нема.

Але мені здається що в мене смола її втрачає. І порівняно з заводською помітно швидше.

Коли замінив її, то рахував об'єм пом'якшеної води. Спочатку орієнтовно було близько трьох кубів, але за місяць впав до 1,2 куба, а зараз 1,0.

 

Ще одна байка.

В медицині є методика збору данних про хворобу - опитування та дослідження хворого.

До основних методів дослідження відносяться огляд, обмацування, прослухування, простукування, тобто ті, які лікар може здійснити майже голіруч.

Всі рентгени, аналізи крові, КТ, посіви, досліднення рідин, ПЦРи - називаються додатковими методами дослідження.

Лікарів вчать ставити діагноз виходячи з основних методів дослідження.

Використовуючи додаткові для уточнення.

Розумію, що і з водою має бути так само.

Вади води які необхідно усувати - видно неозброєним оком.

Бо не цифрою жорсткості з аналізу ми миємо руки і змиваємо унітаз, а щіткою з оцтом після того миття видраюємо сантехніку. І для зменшення вапняного нальоту доводиться пом'якшувати воду. Тому в моєму випадку рішення про застосування пом'якшувача базувалось не на результатах аналізу, а на виявленому нальоті, який з'являвся в кілька разів швидше порівняно зі звичайною водою з водогону.

Цифри з аналізу дозволили б краще обгрунтувати рішення і відразу налаштувати цифри циклу пом'якшення.

У мене це зайняло деякий час.

Як я розумію, ви підозрюєте в мене органіку)) (в воді).

Чи можете пояснити шо вона робить, як її виявляють і як з нею боротись?

Мені потрібна засипка для органіки? (якщо вона є).

Чи можете пояснити алгоритм підбору водопідготовки? Хоча б в неекзотичних випадках?

Які показники в аналізі мають бути?

(бо понюхати і подивитись можу і сам))

 

З.І. Пляшку мінералки для аналізу сьогодні придбав.

З.З.І. Воду брати до механічного фільтру чи після?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не помиляюся в усіх сильнокислотних аніонітів обмінна ємність однакова +-10% незалежно від виробника. Щодо цього питань нема.

Але мені здається що в мене смола її втрачає. І порівняно з заводською помітно швидше.

Коли замінив її, то рахував об'єм пом'якшеної води. Спочатку орієнтовно було близько трьох кубів, але за місяць впав до 1,2 куба, а зараз 1,0.

 

Ще одна байка.

В медицині є методика збору данних про хворобу - опитування та дослідження хворого.

До основних методів дослідження відносяться огляд, обмацування, прослухування, простукування, тобто ті, які лікар може здійснити майже голіруч.

Всі рентгени, аналізи крові, КТ, посіви, досліднення рідин, ПЦРи - це додаткові методи дослідження.

Лікарів вчать ставити діагноз виходячи з основних методів дослідження.

Використовуючи додаткові для уточнення.

Розумію, що і з водою має бути так само.

Вади води які необхідно усувати - видно неозброєним оком.

Бо не цифрою жорсткості з аналізу ми миємо руки і змиваємо унітаз, а щіткою з оцтом після того миття видраюємо сантехніку. І для зменшення вапняного нальоту доводиться пом'якшувати воду. Тому в моєму випадку рішення про застосування пом'якшувача базувалось не на результатах аналізу, а на виявленому нальоті, який з'являвся в кілька разів швидше порівняно зі звичайною водою з водогону.

Цифри з аналізу дозволили б краще обгрунтувати рішення і відразу налаштувати цифри циклу пом'якшення.

У мене це зайняло деякий час.

Як я розумію, ви підозрюєте в мене органіку)) (в воді).

Чи можете пояснити шо вона робить, як її виявляють і як з нею боротись?

Мені потрібна засипка для органіки? (якщо вона є).

Чи можете пояснити алгоритм підбору водопідготовки? Хоча б в неекзотичних випадках?

Які показники в аналізі мають бути?

(бо понюхати і подивитись можу і сам))

 

 

З.І. Пляшку мінералки для аналізу сьогодні придбав.

З.З.І. Воду брати до механічного фільтру чи після?

 

помиляєтесь.

нічого без аналізу я не підозрюю) були випадки в неглибоких свердловинах.

Алгоритм . аналіз до фільтра мех.очистки відразу бажано відвезти (почитайте ,як це правильно зробити на сайтах лабораторій) із приватних меньше всього косяків було в СУбос.

характеристики системи, пікова нагрузка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

із приватних меньше всього косяків було в СУбос.

Дякую, ще не встиг написати...

Там на сторінці шість варіантів алалізів. Який з них?

Більше 40 м це неглибока?

Як щодо алгоритму?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Собственно, вопрос:

Различаются ли катиониты по стойкости к железу? (или другим веществам, снижающим емкость катионита).

(Почему заводской катионит работал пять лет, а засыпанный - только год?)

 

Сусіди виручили.

 

Ииииии..... Причем тут железо?

Согласно анализа воды Ваших соседей (железо общее 0,16), Ваша смола, из-за железа Ваших соседей, умереть не могла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ииииии..... Причем тут железо?

Согласно анализа воды Ваших соседей (железо общее 0,16), Ваша смола, из-за железа Ваших соседей, умереть не могла.

Какие есть идеи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие есть идеи?

 

идеи есть такие что нужен развернутый анализ, а не тот листик соседей.

параметры воды в скважине могут меняться хоть каждый год.

каждый год яб тоже не делал анализ, но раз в пятилетку можно и смотреть уже на фильтрацию что/куда...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ииииии..... Причем тут железо?

Согласно анализа воды Ваших соседей (железо общее 0,16), Ваша смола, из-за железа Ваших соседей, умереть не могла.

 

это бесплатный анализ от экософта, зная скорость выполнения анализов у них в лаборатории - железо выпало в мутность)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

идеи есть такие что нужен развернутый анализ, а не тот листик соседей.

параметры воды в скважине могут меняться хоть каждый год.

каждый год яб тоже не делал анализ, но раз в пятилетку можно и смотреть уже на фильтрацию что/куда...

 

Каких именно параметров и для диагностики какой именно проблемы не хватает?

 

Добавлено через 1 минуту

это бесплатный анализ от экософта, зная скорость выполнения анализов у них в лаборатории - железо выпало в мутность)))

 

Знаете ли ответы на какие-то из конкретных вопросов приведенных выше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я думаю, що без якісного, розширенного аналіза, данних по пікововому розходу води, характеристики вашої системи, якщо вона ще правильно настроєна і якщо якісно регенерується...

переможець битви екстрасенсів може хіба що відповісти

безкоштовний аналіз сусіда трохи підняв настій)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я думаю, що без якісного, розширенного аналіза, данних по пікововому розходу води, характеристики вашої системи, якщо вона ще правильно настроєна і якщо якісно регенерується...

переможець битви екстрасенсів може хіба що відповісти

безкоштовний аналіз сусіда трохи підняв настій)

 

Розгорнутий це тому що не вистачає якихось параметрів? (Яких? Для діагностики чого?)

Я ж вище питав у вас який саме з шести аналізів потрібен. - Ви не відповіли.

Жоден з варіантів аналізу на сторінці субосу не містить слова "розширений" чи "розгорнутий".

Який потрібен?!

 

Чи розгорнутий аналіз в водопідготовці це як з дівчиною, яку треба спочатку зводити в дорогий ресторан.

А вона в цей час буде уникати відповідей на конкретні запитання.

А то ще в кінці скаже, що жаль, що в грузинському ресторані не було устриць чи березового соку бо саме його їй кортілося.

 

Поки що, зважаючи на відсутність відповідей на конкретні запитання остання версія обгрунтування необхідності аналізу виглядає не менш аргументованою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розгорнутий це тому що не вистачає якихось параметрів? (Яких? Для діагностики чого?)

Я ж вище питав у вас який саме з шести аналізів потрібен. - Ви не відповіли.

Жоден з варіантів аналізу на сторінці субосу не містить слова "розширений" чи "розгорнутий".

Який потрібен?!

 

Чи розгорнутий аналіз в водопідготовці це як з дівчиною, яку треба спочатку зводити в дорогий ресторан.

А вона в цей час буде уникати відповідей на конкретні запитання.

А то ще в кінці скаже, що жаль, що в грузинському ресторані не було устриць чи березового соку бо саме його їй кортілося.

 

Поки що, зважаючи на відсутність відповідей на конкретні запитання остання версія обгрунтування необхідності аналізу виглядає не менш аргументованою.

Вы думаете, с тех пор что-то изменилось?:) https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=5164496#post5164496
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розгорнутий це тому що не вистачає якихось параметрів? (Яких? Для діагностики чого?)

Я ж вище питав у вас який саме з шести аналізів потрібен. - Ви не відповіли....

 

Попытаюсь Вам подсказать.

Вам необходим: физико-химический стандартный (945грн:shock:). Это если смотреть в субос. Если хотите по экономней, посмотрите параметры которые делал я и сделайте только их:

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=227749&page=4

Откройте любое вложение с анализом.

Или обратитесь сюда:

akvo.com.ua/articles/analiz-vody-iz-svazhiny-kolodca-i

У них своя лаборатория. Измерения производят таким прибором: Фотометр Water-I.D. PrimeLab.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попытаюсь Вам подсказать.

akvo.com.ua/articles/analiz-vody-iz-svazhiny-kolodca-i

У них своя лаборатория. Измерения производят таким прибором: Фотометр Water-I.D. PrimeLab.

Спасибо. Как раз их смотрел, когда искал лабораторию. Может соль закажу, и ездить не придется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...