Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

меняю ОККО на...

bardyk

Ваше предпочтение  

45 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

[QUOTE=sly;5332511]. Надеюсь, смысл поста понятен и в отношении КЛО.[/QUOTE] Чесно, не зовсім... Я чув страшилки і про ВОГ, де взимку дизель парафінився і про ОККО, де водій вимушений був промивати систему після заправки, а зараз чую від вас невпевнені завуальовані (неначе секретні) відгуки без конкретики про паливо на КЛО... В моєму розумінні якщо двигун не втрачає потужність у порівнняні з іншими заправками, паливна система не забивається ,двигун працює рівно, витрата не збільшується , то все ок.На досвіді двох своїх авто ні преміум паливо ОККО ні КЛО ніяких артефактів мені не приносило..Виключення: українське паливо з КЛО... Багато знайомих заправляються на UPG.... цілком задоволені... PS Один з дрібних продавців палива з невеликою АЗС в Житомирі поділився інфою, що бензовози всіх преміум-заправок стояли в черзі разом з його бензовозом в Новограді щоб отримати паливо з труби Медведчука.... Хз яке саме паливо і чи правду каже, але за що купив, за те і продав.. Подейкують, що 40% дизеля на заправках з цієї труби..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[quote="Humanite;5332527"]Злити повз облік неможливо.[/quote] То ви не бачили заправних станцій, де паливо відпускаюь лише за готівку. І накрутити там можуть все що завгодно. Достатньо трохи від Києві від’їхати. Звісно на мережевих ви ближчі до істини, але не на всіх.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Сергей_84;5332546]Чесно, не зовсім... Я чув страшилки і про ВОГ, де взимку дизель парафінився...[/QUOTE] Вог бодяжники й брехуни! ) Давно перестав там заправляти. Коли ти завжди заливаєш до повного і скидаєш одометр на нуль то вже автоматично вираховуєш пробіг і витрату, а по тому як швидко запускається двигун і яка тяга можеш порівняти попередні заправки. Двічі відчувши падіння тяги попросив показати сертифікат на паливо і виявилось, що ой, вибачте, то до цього «весь час був» мозирський бензин, а це привезли лисичанський і просто не встигли поміняти бомаги. :oops: Все, для мене вони вмерли! Литовський бензин нормальний і на кло, при умові, що вони не змішали з вітчизняним, що не є рідким явищем. Для мене це і є бодяга. [QUOTE=Сергей_84;5332546] ...відгуки без конкретики про паливо на КЛО...[/QUOTE] Проходячи ТО на гбо дивлюсь на фільтри, заправляюсь тільки на Окко, то в мене вони злегка сіренькі, а у тих хто з кло бачив і бруд і рідину, це показник? [QUOTE=Сергей_84;5332546] ...Багато знайомих заправляються на UPG.... цілком задоволені...[/QUOTE] Ще б пак! Там же мозирський бензин! :good: А ціна навіть без знижки менша ніж на нього ж на Окко. ))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=MaksymS;5332550]То ви не бачили заправних станцій, де паливо відпускаюь лише за готівку. І накрутити там можуть все що завгодно. Достатньо трохи від Києві від’їхати. Звісно на мережевих ви ближчі до істини, але не на всіх.[/QUOTE] Ви неуважні вкрай. Я написав що власні АЗС відрізняються від франшизи якраз тим, що на власних неможливо лівачити (ну заробляють на різниці вартості заправки по талонам і за гроші), навідміну від франшизних АЗС, де від бренду лише вивіска, там можна натрапити на будьяку бодягу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Фрай;5332687]. Проходячи ТО на гбо дивлюсь на фільтри, заправляюсь тільки на Окко, то в мене вони злегка сіренькі, а у тих хто з кло бачив і бруд і рідину, це показник? )[/QUOTE] Ну як показник.... А ті , в кого ви бачили, литовський ллють, чи український? Сьогодні заправляв бензинове авто , попросив сертифікат на вентус 95...ORLEN Lietuva PS Дивлюсь опитування і виявляється КЛО- друга за популярністю заправка (навіть враховуючи, що вона лише в Київській області), певне у всіх " проблеми з авто " раз не переходять на іншу
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Сергей_84;5332927]Ну як показник.... А ті , в кого ви бачили, литовський ллють, чи український?[/QUOTE] Литовский газ? )
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.06.2021 в 05:39, Фрай сказал:

Ну як показник.... А ті , в кого ви бачили, литовський ллють, чи український?

Литовский газ? )     я про дизель і бензин взагалі писав.  

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І до чого тут газ, коли ТС про 95 спитав?

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До того, що газ взагалі то з "одної труби", а яка велика різниця?

Мозирський бензин на ЮПГ,ОККО і той же Вог велика різниця. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Таки дожали барыги конкурентов

Податкова позбавила ліцензій автозаправну мережу Avantage7. Загалом по Україні анульовано ліцензії 71 станції.  У столиці лише дві АЗС будуть функціонувати, тоді як 18 заправок по Київському регіону позбавили ліцензії на ведення діяльності.

Про це повідомила пресслужба мережі Avantage7 у своєму Facebook.

з минулого року перейшов на це АЗС і не пошкодував, що ціна, що якість, що сервіс і зручність усе на висоті,

чого не можу сказати про окко на якому заправлявся більше 15 років і вчасно перейшов, бо вже не один знайомий пошкодував.

куюни з паливною мафією добре постаралися, тварюки.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Фрай сказал:

Таки дожали барыги конкурентов

Податкова позбавила ліцензій автозаправну мережу Avantage7. Загалом по Україні анульовано ліцензії 71 станції.  У столиці лише дві АЗС будуть функціонувати, тоді як 18 заправок по Київському регіону позбавили ліцензії на ведення діяльності.

Про це повідомила пресслужба мережі Avantage7 у своєму Facebook.

з минулого року перейшов на це АЗС і не пошкодував, що ціна, що якість, що сервіс і зручність усе на висоті,

чого не можу сказати про окко на якому заправлявся більше 15 років і вчасно перейшов, бо вже не один знайомий пошкодував.

куюни з паливною мафією добре постаралися, тварюки.

У меня по пути их одна АЗС думал какая то проблема местного масштаба, никогда там не заправлялся но в глаза бросилось, как правило заправляюсь на UPG у них правда подбешивают искуственно созданные очереди, нельзя сказать колонку и топливо после чего уже стоять в очереди

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От и меня тоже, на Авантаже подъехал, сказал заправщику что и пошел сделал заказ до полного, заправили, позвали, рассчитался.

Особо время в очереди не теряешь, все быстро и цивилизовано, а когда чувствуешь, шо машинко не теряет ни в мощности, ни в расходе понимаешь, что и топливо нормальное.

Но вот низкая маржа не давала покоя давно сговорившимся конкурентам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...