Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вентиляция в парилке : металл или пластик

msyrotenko

Рекомендовані повідомлення

Добры день уважаемое сообщество,

Есть вопрос из чего делаеть вентиляционный короб в парилке для оттока воздуха?

Можно ли сделать вентиялцию из пластика? Не будет ли пластик прогреваться до такой температуры, что начент вонять или выделять что-то ведное?

В целом сам короб будет проложен за деревянной вагонкой и фольгой, кроме выходных отверстий.

Или из пластика лучше не делать и нужно сделать из металла? Если да, то какого: оцинковка, нержавка..?

Змінено користувачем msyrotenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • msyrotenko змінив заголовок на Вентиляция в парилке : металл или пластик

Супер, спасибо за ценную информацию. А какой металл нужно? Нержавейка, оцинковка или без разницы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, msyrotenko сказал:

Супер, спасибо за ценную информацию. А какой металл нужно? Нержавейка, оцинковка или без разницы?

Любой, но оцинковка на порядок дешевле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, aleksey02 сказал:

Сделал из пластика, разогрел парилку до 100 градусов и пластик потёк.

Только металл!

"Потек"?

Я так понимаю образовывается конденсат и он течет или пластик подплавился тк вент канал был близок к печи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, msyrotenko сказал:

"Потек"?

Я так понимаю образовывается конденсат и он течет или пластик подплавился тк вент канал был близок к печи?

Пластик расплавился. Вентканал в противоположном от печи углу.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Температура эксплуатации пластика до +70, если он за утеплителем, зачем разгонять температуру свыше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Perun 1978 сказал:

Температура эксплуатации пластика до +70, если он за утеплителем, зачем разгонять температуру свыше?

Температура эксплуатации парилки от 70 до 90, при разогреве может быть и больше 100. Соответственно, воздух и вентканал с воздухом будут иметь такую же температуру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Доброго здоровя всім.

Планую витяжку з парилки по принципу Басту, і виходить забір не з того боку парилки. Питання чи може бути вентиляція знизу -вгору потім горизонтально 4м попри стелю і потім в вертикальний канал 5м?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Yura Matviiv сказав:

Доброго здоровя всім.

Планую витяжку з парилки по принципу Басту, і виходить забір не з того боку парилки. Питання чи може бути вентиляція знизу -вгору потім горизонтально 4м попри стелю і потім в вертикальний канал 5м?

А чому горизонтальний участок іменно під стелею. Може навпаки , горизонтальний участок зробити під полками.

Змінено користувачем andrey_ka
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Yura Matviiv сказав:

Приклав схему для наглядності, питання чи буде працювати?

Так , не буде.

ІМХО.   Поміняти розміщення пічки , об'єднати три труби(димохід , вентиляцію парної , вентиляцію душової) в один канал та вивести на дах.

31189860_.thumb.png.698899a3b8e1a2d199b2f75af74aad7c.png.00d7345b94d45df99f2745c4a865bf57.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, andrey_ka сказал:

А чому горизонтальний участок іменно під стелею. Може навпаки , горизонтальний участок зробити під полками.

Не полками, а полОками.

Звичайне зауваження...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двері я вже не перенесу, можна перенести розташування пічки замінивши її на електричну, але шкода бо я під неї зробив приточну вентиляцію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Yura Matviiv сказав:

Двері я вже не перенесу, можна перенести розташування пічки замінивши її на електричну, але шкода бо я під неї зробив приточну вентиляцію.

Тоді , при теперішньому росташуванні пічки об'єднайте вентиляційну та димову труби. Тобто робите короб всередину вставляєте труби , і все це виводите на дах. Тільки на даху ці труби потрібно обов'язково розділити. Димову трубу вивести вище дашка короба.

IMG_20231031_082350.thumb.jpg.3e0f403b0a2c99475bd3766232b44b28.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...