Перейти к содержанию
Искать в
  • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Підлога льоха

andrey-auv

Рекомендуемые сообщения

Хочу почати з того що я сам наробив дурниць і тепер це потрібно виправити. Маю гараж 9*5 під гаражем погреб 3*5 і 2,2 в глибину, моноліт ну як моноліт….. котлован… залита п’ятка (250мм) під нею євро-руберойд (проклеєний), потім стіни (220мм) і криша льоха (200мм) моноліт. Бетон робили самі (М200) з додаванням: пластифікатору, фібри, (бетощель), ну і каркас з арматури. Це все відбувалося в далекому 2017 році і все булло добре доки я не вирішив утеплити і зробити гідроізоляцію (бітумом) зовнішніх стін. Розкопав в 2019 році я 2 стіни, загорнув руберойд (зробив як чашу ну там 10 см), покрив бітумом стіни, поклеїв еппс – і котлован (йолоп) не закопав…. то часу не було то 3 стіну хотів доробити і щоб було зручніше не закопував. Бачив що один кут трошки мокріє (від підлоги льоха). Після цієї зими бетон підлоги став крихкий (як пісок) шматками можна збивати, а стіни нормальні (як і були). Хто винний зрозуміло, а що тепер робити??? І які наслідки???

Льох.png

Изменено пользователем andrey-auv

з опису нічого не зрозуміло

Але в льоху бетонувати не потрібно - має бути земляна підлога якщо використовувати за призначенням

Треба зробити вентиляцію. Дві труби в діагональних кутах. Одна труба під стелею, друга майже до підлоги . Перепад рівнів створить перепад тиску і рух повітря.

• Лайк 1

Не знаю як пояснити….  Бетона п’ятки (на якій стоять стіни) перетворилася в пісок, стала крихкою. Труби є але не доробленні (ще не вивів на дах). Як мало бути вже +/- знаю (всі вже в мене кинули камінь). Що тепер робити??? Думка така: зробити по підлозі гідроізоляцію євро-руберойдом, залити стяжку 7-10см,  по периметру бентонітовий шнур. Хочу добавити що в льосі ще будуть деякі комунікації (не тільки для зберігання продуктів)

18 часов назад, andrey-auv сказал:

Не знаю як пояснити…. 

Ну як мінімум фото побільше додати треба а то нічого не ясно що і як з тим льохом.

Ось шматок бетону з підлоги льоха, який кришиться як пісок + видно фібру.

зображення_viber_2021-07-22_09-12-02-699.jpg

зображення_viber_2021-07-22_09-11-43-644.jpg

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Создать...