Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як перекрити воду?

Vladimirrrr

Рекомендовані повідомлення

Така проблема,купив будинок почав ремонт в ванній,проведена централізована вода,з під землі зразу в вану,труба з пластмаси(не знаю що за матеріал,як тільки виходить з під полу переходу іде на металеву трубу з пів метра ,на цю трубу установлений кран а за краном щетчик на воду,його потрібно перенести на іншу стіну,хотів перекрити воду в колодязі де виходить з центральної на мій будинок ,іскрив його а він засипаний землею мусором і досками,підскажіть ця труба пластмасова якщо я її буду вигинати вона не переломається?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та може і переломатись, якщо це поліпропілен, його звичайно не так просто зламати, зробіть фото. І для чого Вам її гнути? В будь-якому випадку я думаю треба добиратись до крана в приямку, бо працювати під тиском без можливості перекрити воду "стрьомно". Якщо це робилось давно, там всі фітінги позакисали, буває, що все в руках розсипається

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Maryan_bhfz сказал:

Та може і переломатись, якщо це поліпропілен, його звичайно не так просто зламати, зробіть фото. І для чого Вам її гнути? В будь-якому випадку я думаю треба добиратись до крана в приямку, бо працювати під тиском без можливості перекрити воду "стрьомно". Якщо це робилось давно, там всі фітінги позакисали, буває, що все в руках розсипається

Заводилась вода в 2003 році

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас шо нету пломб на счетчике? Нужно вызывать контроллера, чтобы распломбировал, только потом можно счетчик переносить. Заодно уточните на чьем балансе труба до счетчика и кто за ту яму отвечает. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, normal сказал:

У вас шо нету пломб на счетчике?

Звичайно потрібно викликати контролера для розпломбування, а труба в приватному будинку 100% належить власнику

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Vladimirrrr сказал:

Заводилась вода в 2003 році

Може фото зробите? Якщо вам таки потрібна порада

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...