Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

G&S N70x52 vs Romotop Heat 2g 70.44.13?

МакДо

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора, шановні. От і настав момент, коли мій нордпейс поїхав гріти будинок родичам. Позбувся я Ni-25 через:

1) його надмірну потужність для мого будинку/зали. Моя історія

2) панорамне скло ну ніяк не вписувалося в майбутній інтер’єр приміщення.

3) і найголовніше, виявилося, після встановлення витяжного зонту над плитою.

 

Тобто, витяжка, на мін швидкості, з вихлопом відразу на вулицю(довжина вихлопного каналу см 80 від куполу до вулиці), з діаметром каналу ф150 тупо за секунду перекидувала тягу каміну, який кочегарив у номіналі і вогонь на очах тух з димовою завісою вже у кімнаті. Тут я зрозумів про користь підводу повітря ззовні напряму в топку.

Хочу топку за приблизний бюджет моделей у заголовку теми.

 

Чому такий вибір? Бо розмір скла і… Тому, що у G&S 70х52 гарна якість, герметичність, локальна гарантія. Але, здається занадто потужна(8кВт). І тут мені запропонували ромотоп хіт 70х44, але з глибиною топки ~23см і товщиною сталі в 3мм. Потужність 5,8кВт.

 

Вже кілька днів вагаюсь, на що звернути увагу? На вітчизняну надійну топку, але зі страхом повторення моєї попередньої теми. Або на чеську мілку топку, з незручним(лише заднім) підводом повітря і глибиною ну може на одне з моїх заготовлених полін.

 

Які ваші думки?

п.с. - жоден родич не постраждав. Кухонна витяжка не перекидала там навіть відкритий класичний камін.

п.п.с. - g&s n60x42 не розглядаю. Замале скло на фоні площі кімнати і дилери не радять(через замале скло)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, МакДо сказал:

Які ваші думки?

При средних теплопотерях 1-2 кВт*ч почти любая топка будет избыточной, а в доме из ГБ некуда девать лишние кВт (в кирпичном такой проблемы нет). При включении кухонной вытяжки нужно приоткрывать окно и дымоход из нержи ей проще перекинуть, чем кирпичный или керамический. Боюсь просто поменяете ауди на жигули и особо ничего не изменится :) 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, normal сказал:

При средних теплопотерях 1-2 кВт*ч почти любая топка будет избыточной, а в доме из ГБ некуда девать лишние кВт (в кирпичном такой проблемы нет). При включении кухонной вытяжки нужно приоткрывать окно и дымоход из нержи ей проще перекинуть, чем кирпичный или керамический. Боюсь просто поменяете ауди на жигули и особо ничего не изменится :) 

Дом уже не переделать. Окно открывали на проветривание. Оно ближе к вытяжке чем камин. Я экспериментировал. Ну никак. Может дымоход короткий… И я не представляю зал без камина. Перестенок как сирота. Туда только камин просится. А прикупать топку, что бы она просто стояла не хочу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вижу вариант типа такого: брать топку с двойным стеклом, делать вокруг неё портал в 1 кирпич (размером 1x2x2.5м объемом 2.5м3 массой 3500кг, заливать под него фундамент или плиту или хз), зашивать портал суперизолом (максимум тепла отдавать кирпичу), делать от кирпича разводку воздуховодов по комнатам (через чердак или хз), по идее портал сможет накопить около 24кВт*ч  (это 3 часа работы 8кВт топки) и затем сутки их раздавать, чтобы получить какой-то толк без перегрева, но врядли вам такой вариант понравится...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як варіант розглянути 42x60. Отримаєте меншу потужність, повноцінну камеру спалювання та при цій висоті скла бачити об'ємне горіння полум'я з язиками. Допускається додаткова бічна акумуляція з облицюванням шамотом чи литим шамотом.

На кошти, що залишились з 70x52 чи 70x44 поставте камінну автоматику - отримаєте дуже приємний камінний комплекс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати, если вопрос резерва не волнует, то может топку с водяным контуром? У вас же есть какой-то там водяной ТА? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, normal сказал:

Кстати, если вопрос резерва не волнует, то может топку с водяным контуром? У вас же есть какой-то там водяной ТА? 

Камин, как и весь дом стоит на плитах перекрытия, под которыми полноценный подвал, в котором стоит ТА на 1,7м3. Но ТА далеко относительно камина. Вес облицовки не подходит. Дом одно этажный, холодный чердак. Провести воздуховоды теоретически возможно… и да, вариант слишком радикальный. Это как мне советовали содрать пенопласт со стен дома и открыть люк на чердак в предыдущей теме)))

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, inside.net сказал:

Як варіант розглянути 42x60. Отримаєте меншу потужність, повноцінну камеру спалювання та при цій висоті скла бачити об'ємне горіння полум'я з язиками. Допускається додаткова бічна акумуляція з облицюванням шамотом чи литим шамотом.

На кошти, що залишились з 70x52 чи 70x44 поставте камінну автоматику - отримаєте дуже приємний камінний комплекс.

Ви вважаєте, що вертикальна топка буде менше гріти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не будут они меньше греть, в Ni-25 минималка тоже была 3кВт, проблема не в топке, а в вытяжке или дымоходе + аккумуляции тепла

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.09.2021 в 14:55, МакДо сказал:

Ви вважаєте, що вертикальна топка буде менше гріти?

Цілі переслідую схожі як і ви. Єдине свій комплекс планую з димообертом, подвійним склом та облицьовувати шамотом. Автоматика буде примітивна Plum 250.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
В 20.09.2021 в 09:29, inside.net сказал:

Цілі переслідую схожі як і ви. Єдине свій комплекс планую з димообертом, подвійним склом та облицьовувати шамотом. Автоматика буде примітивна Plum 250.

 Можна трохи детальніше, чому автоматика Plum 250 - примітивна? Бо собі також планую камін з цією автоматикою. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора до мене приїхали гості: g&s 42*60+ і 30 плит шамотеку. Хочуть залишитися жити в мене вдома.

8CA9D645-BE50-4A5A-B725-EBAEBC368F6D.jpeg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.01.2022 в 11:37, Zak сказал:

Можна трохи детальніше, чому автоматика Plum 250 - примітивна? Бо собі також планую камін з цією автоматикою. 

Якщо камінний комплекс на основі повітряної топки з підключенням до димоходу - автоматика чудово виконує функції відмінно. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...