Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кухня-вітальня 24м з двома панорамними вікнами.

Куркуль

Рекомендовані повідомлення

В купленій "коробці" є кухня-вітальня 3,7м х 6,5м і 2 панорамних вікна (майже південь) з виходами на майбутню терасу. Обдумував сам, звертався до дизайнера, але варіанти поки що не дуже втішні. 

З пріоритетів хочеться телевізор навпроти дивану, щоб в рідкі моменти коли його вмикаєш була правильна акустика і тд. Спочатку думав розміщувати в послідовності кухня - прохід - кухонний стіл - диван - телевізор. Але в такому випадку дуже мало місця з боків дивану (3,7-2,2)/2 виходить всього по  75см. Потім разом зі зверрненням до дизайнера виникла ідея, одне з панорамних вікон перетворити на звичайне і диван поставити під ним, а навпроти - телевізор, що на одному з  варіантів дизайнер зобразила. Ще запропонувала компромісний варіант - диван спиною до кухні, зберігаються обидва панорамні вікна, але вихід на терасу через двері які далі. Я думаю це не дуже буде зручно + стіл впритул до вікон - з холодну пору буде холодно.

Я все ж схиляюся до ідеї відмовитися від одного панорамного вікна, єдине не знаю чи не буде з того що залишиться дути на сидячих на дивані. Але ж і зовсім закласти вікно заради "кінозалу" не варіант.

А що б порадили ви?

 

p1.png

p2.png

p3.png

Змінено користувачем Куркуль
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Куркуль змінив заголовок на Кухня-вітальня 24м з двома панорамними вікнами.
35 хвилин тому, Куркуль сказав:

А що б порадили ви?

Особисто я б якось так зробив:

p2.png.6c0187564647fb35b8944e8bbeea07a9.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вариант с угловым диваном, а чтобы не дуло с окна установите внутрипольные конвекторы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По обеденной зоне Вам верно подсказали, - ее напротив окна расположить, старайтесь чтобы между кухней и столом (с задвинутыми стульями) около 1200 было (минимум).


А вот саму кухню по конфигурации... немного бы переиграл. 680*650 - холодильник невстроенный? Если да, то угол смущает, он визуально куцым очень получится. Хочется ее либо просто линейную сделать, но тогда места рабочего совсем мало, либо повернуть под панорамное окно столешницей без модулей (необходимо понимать механизм окна и в случае выхода на террасу через гостиную зону) либо островом заменить обеденный стол (но тут все очень индивидуально).


В варианте где TV напротив окна, учитывайте также глянец или мат экран TV в совокупности с сторонами света и какой текстиль на окнах. Порой такая незначительная мелочь как блики доставляют дискомфорт при просмотре.

P/S: обратите внимание, у Вас проем в санузел - 600 мм (!) а значит полотно - около 500 мм, габариты каждого из нас индивидуальны)) но это очень мало.
 

Змінено користувачем alexander design
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.11.2021 в 10:25, Куркуль сказал:

В купленій "коробці" є кухня-вітальня 3,7м х 6,5м і 2 панорамних вікна (майже південь) з виходами на майбутню терасу. Обдумував сам, звертався до дизайнера, але варіанти поки що не дуже втішні. 

З пріоритетів хочеться телевізор навпроти дивану, щоб в рідкі моменти коли його вмикаєш була правильна акустика і тд. Спочатку думав розміщувати в послідовності кухня - прохід - кухонний стіл - диван - телевізор. Але в такому випадку дуже мало місця з боків дивану (3,7-2,2)/2 виходить всього по  75см. Потім разом зі зверрненням до дизайнера виникла ідея, одне з панорамних вікон перетворити на звичайне і диван поставити під ним, а навпроти - телевізор, що на одному з  варіантів дизайнер зобразила. Ще запропонувала компромісний варіант - диван спиною до кухні, зберігаються обидва панорамні вікна, але вихід на терасу через двері які далі. Я думаю це не дуже буде зручно + стіл впритул до вікон - з холодну пору буде холодно.

Я все ж схиляюся до ідеї відмовитися від одного панорамного вікна, єдине не знаю чи не буде з того що залишиться дути на сидячих на дивані. Але ж і зовсім закласти вікно заради "кінозалу" не варіант.

А що б порадили ви?

 

Проблема с холодом решаются хорошими окнами. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полутораметровый телевизор может быть неудобно смотреть с расстояния 2 метра.

Можно сделать диван с обеденным столом, отказавшись от стульев. Тогда останется больше места  и сохранятся оба выхода (а террасу когда-нибудь поделите на детскую и взрослую зоны, в каждую свой вход).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так это ж моя кухня!!! 6,90-3,50, и оконные проемы такие же-1,68м. ИМХО: телик в кухне- прошлый век, уж лучше без него.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна спробувати якось так. 

Не можу не прокоментувати кухню: робоча поверхня 600 мм це дуже мало, я б змінила конфігурацію, щоб збільшити робочу поверхню. 

І зверніть увагу на глибину ваших диванів: 800 мм це нереально, в житті це буде 1000-1100. 

Без назви-1.jpg

Змінено користувачем Katroo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.11.2021 в 18:42, Счастливый Обладатель сказал:

Так это ж моя кухня!!! 6,90-3,50, и оконные проемы такие же-1,68м. ИМХО: телик в кухне- прошлый век, уж лучше без него.

А яке у вас планування?

Про телевізор все не так однозначно. Це ж не "голубий вогник" з вечірнім ТСН. Нині в мене немає телевізору, лише два 24" монітори, тому  якісь фільми чи мультики з дивану не подивишся і ми з дружиною і діти товпимося біля копма. А з телевізором на 55" і правильних колонках можна буде час від часу проводити сімейні кіновечори, та і діти років через три скоро захочуть приставку, якщо дати їм по ігровому компютеру то будуть вічно закриті в своїх кімнатах, а так час від часу можна всім збиратися для ігрових баталій.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.11.2021 в 17:43, Katroo сказал:

Можна спробувати якось так. 

Не можу не прокоментувати кухню: робоча поверхня 600 мм це дуже мало, я б змінила конфігурацію, щоб збільшити робочу поверхню. 

І зверніть увагу на глибину ваших диванів: 800 мм це нереально, в житті це буде 1000-1100. 

Без назви-1.jpg

З самого початку так і хотів, але переживаю про проходи з боків дивану (3.70 - 2.20) / 2 = 75см. А якщо між вікнами ще поставити радіатор, то там прохід вийде всього 60см! ((

Хіба що може планувати дуже простенький диван типу такого www.ikea.com/ua/uk/p/nyhamn-nihamn-3-misniy-divan-lizhko-z-pinopoliuretanovim-matracom-knisa-siriy-bezheviy-s39306368/

А по кухні, так, я думаю поставити плиту на 2 конфорки (нинішня статистика статика каже, що ми ніколи не включати 4, а три - раз на рік) і під мийку виділити 50см, тому робоча буде 100см.

зображення_2021-11-24_115912.png

Змінено користувачем Куркуль
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, Куркуль сказав:

З самого початку так і хотів, але переживаю про проходи з боків дивану (3.70 - 2.20) / 2 = 75см. А якщо між вікнами ще поставити радіатор, то там прохід вийде всього 60см! ((

Хіба що може планувати дуже простенький диван типу такого www.ikea.com/ua/uk/p/nyhamn-nihamn-3-misniy-divan-lizhko-z-pinopoliuretanovim-matracom-knisa-siriy-bezheviy-s39306368/

А по кухні, так, я думаю поставити плиту на 2 конфорки (нинішня статистика статика каже, що ми ніколи не включати 4, а три - раз на рік) і під мийку виділити 50см, тому робоча буде 100см.

зображення_2021-11-24_115912.png

Про проходи з боків дивану не переживайте, 750 мм це цілком достатньо, оскільки диван знаходиться низько, і руками ви його не зачипляєте, а найширша людина саме там, де плечі і руки, а також тому, що диван м'який і навіть якщо ви в нього вдаритеся, це не боляче :) Поміряйте прохід в стандартних дверях з полотном 800, він буде близько 780 мм, і стіни в усю висоту. Якщо є сумніви, я завжди раджу: потестуйте вдома, змоделюйте ситуацію.

Щодо батареї - а ви не думали про внутрішньопідлогові конвектори? Вони не забиратимуть місце і будуть слугувати тепловою завісою. Але навіть якщо це буде радіатор між вікнами, то (3700-130-2200)/2=700+670, що теж цілком нормально. Ковектори бувають вужчими також. Диван з вузькими бильцями чи без билець може бути 2000-2100, що додасть ширини проходу. В Ікеа насправді малий вибір диванів і часто вони не зручні (цей що ви навели, як на ньому можна дивитися ТВ? спина ж втомиться :)), в українських виробників є більше розмірів і можна підібрати що треба.

На що треба звернути увагу з такою розстановкою - це відстань між кутом холодильника і кутом стола. Ось там справді може бути проблема, оскільки кут стола твердий і гострий. Там мінімум 800, а краще 900 має лишитися. Крім того, краще обрати стіл з закругленими кутами. І на цю відстань буде також впливати глибина дивана, зверніть увагу на неї (навіть у цьому простому варіанті ікеа, який ви навели, глибина 970)

 

Змінено користувачем Katroo
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...