Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Размер вентканала в кухне и ванной комнате

vanair

Рекомендовані повідомлення

Добрый день,

закончен ремонт в квартире в кирпичном 25-этажном доме. Нужно устанавливать вытяжку в кухне-студии (19м2) и ванной (4м2). Размеры входа в вентшахту в стене около 100мм. Сама вентшахта всередине около 300мм. 

1. Подскажите, пожалуйста, нужно ли расширять отверстие для нормальной тяги и какой размер лучше делать? 120-125мм?

2. В кухню я подобрала вытяжку до 400м3 при выходе 100мм, если его не расширять. Подойдет ли такая вытяжка? Если все таки расширять до 125мм, то можно и вытяжку помощнее около 500м3 и будет лучше для кухни-студии?  

IMG_7748.jpg

Змінено користувачем vanair
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volomoto сказал:

Робіть 125 або навіть 150мм, бо 100мм зазвичай використовують для потоків до 250 м куб./год

Дякую, а в ванній кімнаті теж краще розширяти до 150?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, vanair сказав:

Дякую, а в ванній кімнаті теж краще розширяти до 150?

У ванні достатньо і 100-125 мм, бо там нема потік набагато менший, ніж в кухонної витяжки.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, volomoto сказал:

Робіть 125 або навіть 150мм, бо 100мм зазвичай використовують для потоків до 250 м куб./год

Ще одне питання, якщо я зроблю на кухні вихід 125мм, то чи підійде витяжка з вихідом 120мм? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, vanair сказал:

якщо я зроблю на кухні вихід 125мм, то чи підійде витяжка з вихідом 120мм? 

@volomotoПідскажіть, будь-ласка, якщо знаете, бо я вже купляю витяжку, та не хотіла б прогадати потім з усіма цими розмірами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, vanair сказав:

Підскажіть, будь-ласка, якщо знаете, бо я вже купляю витяжку, та не хотіла б прогадати потім з усіма цими розмірами

А точно витяжка з 120мм? Зазвичай там стандартні 125, але навіть якщо 120, то нема ніяких проблем, бо перейти можна з будь-якого діаметру на будь-який. 

125мм в стіні у вашому випадку буде добре, головне, щоб не завужувати переріз на шляху від витяжки до каналу.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@volomotoДуже дякую! Так вихід 120мм (bt.rozetka.com.ua/211217119/p211217119/). Хиба що купити про всяк випадок з двома опціями ))) www.franke.com/ua/uk/hs/products/hoods/inca-smart/305-0599-507_detail.html де діаметр виходу 150/120мм

Ще раз дуже дякую за поради!

Змінено користувачем vanair
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, vanair сказав:

www.franke.com/ua/uk/hs/products/hoods/inca-smart/305-0599-507_detail.html де діаметр виходу 150/120мм

В мене точно така ж витяжка і я підключився до зовнішнього  150мм патрубка. Перехід на 125 мм можете зробити або відразу біля витяжки отакою штукою - vents-shop.com.ua/reduktor-312-uk/.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.01.2022 в 11:38, vanair сказал:

закончен ремонт в квартире в кирпичном 25-этажном доме. Нужно устанавливать вытяжку в кухне-студии (19м2) и ванной (4м2). Размеры входа в вентшахту в стене около 100мм. Сама вентшахта всередине около 300мм. 

 

 

 

Пока не навели красоту, делайте выхлоп на улицу. Будет больше толка от зонта и не создадите проблем соседям, плюс сохраните штатную вентиляцию.

Канал в 300 мм в 25 этажке как-то мало верится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, SON сказал:

делайте выхлоп на улицу.

Зачем?

 

10 часов назад, SON сказал:

Канал в 300 мм в 25 этажке как-то мало верится.

В двух последних квартирах (25 этажей) канал на кухне имеет размер примерно 15*25(30) см.

Вентиляцию делал так: кухонная вытяжка входит в канал на расстоянии 25-30 см от потолка, и еще одно отверстие выше с решеткой.

Очень хорошо работает.

Сама кухонная вытяжка в пассивном состоянии так себе вентиляция..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, DimaF сказал:

Зачем?

 

В двух последних квартирах (25 этажей) канал на кухне имеет размер примерно 15*25(30) см.

 

Эффективность зонта резко возрастает.

 

На последних этажах - да, все что ниже заходит в спутники затем в сборный канал. Подключать вытяжку к индивидуальному каналу еще катит, а тут можно создать проблемы.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...