Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Не закрываются ворота до конца

max_flame

Рекомендовані повідомлення

Добрый день. Пару дней как не дотягиваются ворота до конца см 3-5. Если отключать автоматику, физически последние 3-5 см даются очень сложно, закрыть можно только с разгону:) рейка ровная, зубцы визуально не изменены. Видимых блокеров не вижу. Куда копать?

заранее спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відпрацьовує датчик виявлення перешкод. Подивіться чи не пережаті верхні ролики. Між ними і воротами має бути зазор пару мм. Якщо з роликами верхніми все ок, то тоді читайте далі. 

Залежить від моделі автоматики. Спробуйте вимкнути уповільнення, енкодер, датчик. 

Починайте готуватись до заміни опорних кареток. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, max_flame сказал:

Добрый день. Пару дней как не дотягиваются ворота до конца см 3-5. Если отключать автоматику, физически последние 3-5 см даются очень сложно, закрыть можно только с разгону:) рейка ровная, зубцы визуально не изменены. Видимых блокеров не вижу. Куда копать?

заранее спасибо!

Скорее всего проблема с каретками (которые стоят внизу в трубе)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, KeySims сказал:

Скорее всего проблема с каретками (которые стоят внизу в трубе)

Однозначно нужно заменить опорные каретки. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

День добрий всім... у мене стоіть автоматика CAME ATS 30 розпашні ворота,так як часто не було світла,то ворота відкривались і закривались вручну,а тепер коли воно є то відкриваються з пульта і все ок,но коли нажимаєш на кнопку пульта закрити,то вони закриваються і зразу знов відкриваються ,так що закривати потрібно вручну(((
Підскажіть в чому причина?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, TSKbud сказав:

День добрий всім... у мене стоіть автоматика CAME ATS 30 розпашні ворота,так як часто не було світла,то ворота відкривались і закривались вручну,а тепер коли воно є то відкриваються з пульта і все ок,но коли нажимаєш на кнопку пульта закрити,то вони закриваються і зразу знов відкриваються ,так що закривати потрібно вручну(((
Підскажіть в чому причина?

Перевірте, чи працюють фотоелементи. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, TSKbud сказал:

День добрий всім... у мене стоіть автоматика CAME ATS 30 розпашні ворота,так як часто не було світла,то ворота відкривались і закривались вручну,а тепер коли воно є то відкриваються з пульта і все ок,но коли нажимаєш на кнопку пульта закрити,то вони закриваються і зразу знов відкриваються ,так що закривати потрібно вручну(((
Підскажіть в чому причина?

Ворота, коли зачиняються, перетинають фотоелементи. Поставте обмежувач на закриття або перерегулюйте кінцеві положення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, KeySims сказав:

Ворота, коли зачиняються, перетинають фотоелементи. Поставте обмежувач на закриття або перерегулюйте кінцеві положення

Я так зрозумів, що ворота одразу ж після початку закриття їдуть на відкриття 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, muvic сказал:

Я так зрозумів, що ворота одразу ж після початку закриття їдуть на відкриття 

Ні. Після повного закриття. Так відбувається, коли немає нижнього упору і вони перетинають промінь фотоелементів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, KeySims сказав:

Ні. Після повного закриття. Так відбувається, коли немає нижнього упору і вони перетинають промінь фотоелементів

Ну, я це якби знаю :-)

Не одразу правильно зрозумів вихідні дані щодо повноти закриття 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Добрий день всім....тільки сьогодні добрався до воріт)))все правильно,1 секція воріт перетинала датчик...но дивлячись в інструкцію  ,мені не вдалося відрегулювати цю створку,тому що регулювальний гвинтшпилька докрутив до упора і все,секція і дальше перетинає датчик((((
пс не можу пока закачати відео(((

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.04.2023 в 15:44, TSKbud сказал:

Добрий день всім....тільки сьогодні добрався до воріт)))все правильно,1 секція воріт перетинала датчик...но дивлячись в інструкцію  ,мені не вдалося відрегулювати цю створку,тому що регулювальний гвинтшпилька докрутив до упора і все,секція і дальше перетинає датчик((((
пс не можу пока закачати відео(((

 

Може не в той бік крутили, може не той гвинт крутили, може перекрутили, може зіскочили контакти з мікровимикачами...

Краще викликати майстрів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 10.04.2023 в 12:58, KeySims сказал:

Може не в той бік крутили, може не той гвинт крутили, може перекрутили, може зіскочили контакти з мікровимикачами...

Краще викликати майстрів

Добрався я вже вчора до воріт))),підкрутив докрутив і як би перша проблема пропала ,но  тепер друга проблема))))))

дві секціі  відкриваються з пульта ,і з пульта  закривається тільки одна ,а друга стоіть на місці  і не чути що моторчик на ній працює((((( 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, TSKbud сказав:

Добрався я вже вчора до воріт))),підкрутив докрутив і як би перша проблема пропала ,но  тепер друга проблема))))))

дві секціі  відкриваються з пульта ,і з пульта  закривається тільки одна ,а друга стоіть на місці  і не чути що моторчик на ній працює((((( 

Переборщили із вимикачем кінцевих положень. 

Розблокуйте у ручний режим і потроху починайте закривати, потім відкривати. 

Прислухайтесь, коли з двигуна почуєте легкий "кляц". У цьому місці відпрацьовує вимикач кінцевих положень. 

Ну, ще варіант - вийшов з ладу. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, TSKbud сказал:

Добрався я вже вчора до воріт))),підкрутив докрутив і як би перша проблема пропала ,но  тепер друга проблема))))))

дві секціі  відкриваються з пульта ,і з пульта  закривається тільки одна ,а друга стоіть на місці  і не чути що моторчик на ній працює((((( 

 

20 часов назад, TSKbud сказал:

Добрався я вже вчора до воріт))),підкрутив докрутив і як би перша проблема пропала ,но  тепер друга проблема))))))

дві секціі  відкриваються з пульта ,і з пульта  закривається тільки одна ,а друга стоіть на місці  і не чути що моторчик на ній працює((((( 

Спробуйте змінити на моторі дроти. W не чіпайте, а два інших (U з V або X з Y, залежно від приводу) поміняйте місцями. Якщо почне закриватися, а перестане відкриватися, то проблема у дроті

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Назва теми підходяща.

Ворота відкатні. Автоматика Comunello. 

Нестабільне положення закритих воріт. 50% все добре. Інші 50% то недозакрито, то вперто в упор і після тривалого простоя тоді не відкривається, треба стукнуть на закриття кулаком. Питання: як добитися стабільного положення, бо кулаки вже болять ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кувалдою стукайте, побережіть руки. 

З описаних симптомів проблема не у автоматиці, а у самих воротах, думаю. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ворота котяться легко. Упор алютехівський короткий, там ходу всього 3 сантиметра. А я хочу точність до сантиметра, в мене там датчик охорони. Буває так?

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полотно гуляє при роботі. Вітер впливає у тому числі. 

Короткий нижній уловлювач? Доваріть до бічних стінок направляючі вуса, які будуть "зустрічати" полотно і спрямовувати його в уловлювач 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще маю питання: для чого налаштування кінцевих положень, якщо є кінцевики ?

Хто главніший, кінцевики чи налаштування?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кінцеві вимикачі зупиняють ворота. 

Запам'ятовувати крайні положення треба щоб пригальмовувати перед ними. Цю функцію можна вимкнути 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...