Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Який екструдований пінопласт краще?

nayerskeyak

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Татьяна Левченко сказал:

Знайшла я такий еппс з такими характеристиками, консультант відправив сертифікат.

Цей слабший від того що приводили вище, під несучу частину краще той що вище. Чи це як заміна 25 марці під ненесучу частину?

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmode сказал:

Цей слабший від того що приводили вище, під несучу частину краще той що вище. Чи це як заміна 25 марці під ненесучу частину?

Ні,під несучі. Ми ще змінили товщину під відмостку на 50 мм,але листи положимо поперечно,60 см здалося мені замало,нехай буде 1200. Ви радите залиши все таки той під несучі? Під не несучі знайшла Hirsch eps150l,як думаєте буде норм? Перепрошую за запитання,я просто акушерка по професії,не дуже сильно розуміюся в цьому.

Змінено користувачем Татьяна Левченко
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Татьяна Левченко сказал:

Ви радите залиши все таки той під несучі? 

Так. Я би брав з запасом по міцності під несучу частину. Carbon Eco SP має σ10:400кПа, σ2:200кПа. А в останньому σ10:120кПа, σ2 не задекларовані, і тоді згідно норм приймається що це 0.3σ10, тобто 40кПа. Перший для ваших потреб в 5разів міцніший. 

Доречі яка ціна за куб цього останнього (слабшого) виходить?

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Dmode сказал:

Так. Я би брав з запасом по міцності під несучу частину. Там σ10:400кПа, σ2:200кПа. А в останньому σ10:120кПа, σ2 не задекларовані, і тоді згідно норм приймається що це 0.3σ10, тобто 40кПа. Перший для ваших потреб в 5разів міцніший. 

Доречі яка ціна за куб цього останнього (слабшого) виходить?

За Hirsch 200/500/1000 ціна за м3-3050. Порадьте можливо альтернативу йому. За карбон -4555 за куб

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Dmode сказал:

Це який конкретно артикул Hirsch?

EPS 150 білий в таблиці ліва колонка зразки # 10-1 ÷ 10-15  ;    на випробування при сертифікації ми віддавали 22-24кг/м3 ;  по факту зараз виробляємо більше 25 кг/m3 (тобто показники будуть краще, ніж в протоколі) ; при необхідності при відвантаженні надамо паспорт якості з характеристиками на партію.      

Це відповідь консультанта,артикул не бачу.

 

 

 

IMG-652b2de0cfe7f11752dc7c57986ac499-V.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Татьяна Левченко сказал:

Це відповідь консультанта,артикул не бачу.

Схоже це цей hirsch-porozell.ua/теплоізоляція/теплоізоляція-фундамента/s-150-l/

Я би його розглядав під ненесучу частину.

1 час назад, Татьяна Левченко сказал:

За Hirsch 200/500/1000 ціна за м3-3050

За чесні 25кг/м3 це непогана ціна. Століт за свої 23-24кг/м3 хоче понад 3600грн/м3.

Якщо є сильне бажання зекономити, то на вертикальну площину L-блоку можете взяти такий самий як на ненесучу частину (на скрінах проекту у Вас зараз весь L-блок з несучого матеріалу).

В любому випадку всі обрані матеріали погодьте в свого конструктора.

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Dmode сказал:

Схоже це цей hirsch-porozell.ua/теплоізоляція/теплоізоляція-фундамента/s-150-l/

Я би його розглядав під ненесучу частину.

За чесні 25кг/м3 це непогана ціна. Століт за свої 23-24кг/м3 хоче понад 3600грн/м3.

Якщо є сильне бажання зекономити, то на вертикальну площину L-блоку можете взяти такий самий як на ненесучу частину (на скрінах проекту у Вас зараз весь L-блок з несучого матеріалу).

В любому випадку всі обрані матеріали погодьте в свого конструктора.

Дуже дякую за підказку,але тих 5м2 погоди вже не зроблять) нехай вже буде з одного виду еппс. Порадьте що взяти на відмостку? Можна цей молдавський взяти? Там же не буде такого навантаження.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Татьяна Левченко сказал:

Можна цей молдавський взяти? Там же не буде такого навантаження.

Так, можна. А він в яку ціну?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Dmode сказал:

Так, можна. А він в яку ціну?

Листочок 1185/585/50-142 грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.02.2023 в 16:04, Dmode сказал:

Яким чином?

Я десь стверждував зворотнє?

Я не конкретно Вас мав на увазі, а в цілому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.02.2023 в 15:49, Татьяна Левченко сказал:

Дуже дякую за підказку,але тих 5м2 погоди вже не зроблять) нехай вже буде з одного виду еппс. Порадьте що взяти на відмостку? Можна цей молдавський взяти? Там же не буде такого навантаження.

Шановна Татьяна! Ви вважаєте, що я наприклад: маю автомобіль таврію, я якщо я на неї поставлю 22 дюймові диски від мерседеса. Моя таврія стане мерседесом?

 Ви задавали питання по екструдованому полістиролу більше іноформації на сайтах виробників : www.austrotherm.com, www.styrodur.de, www.jackon-insulation.com, www.ravatherm.com, www.ursa.es, www.soprema.com, www.finnfoam.fi. Раніше вона була доступна і у Російських виробників PNP(Пеноплек)-TIGRA, Техноніколь – SWEETONDALE, чому вони на сьогоднішній день не дають інформацію, мені не відомо.

З приводу використання EPS замість XPS під плитою на грунті, там зовсім інший конструктив. Тому що, ESP пористий матеріал і капілярний ефект ніхто не відміняв, а Ви як медичний співробітник краще нас знаєте,  (які гриби та ін.) для кого найсприятливіше тепле і вологе середовище. Тому в майбутньому намагайтеся, щоб у Вас будівельні конструкції були сухими.  Любий із перерахованих Вами виробів, буде служити Вам, якщо Ви його захистите від вологи і не будете використовувати під значним навантеженням (під фундаментом), в цьому Вам допоможе конструктор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...