Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нейтралізація та засипка вигрібної ями

Ihor Chumak

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Порадьте, як краще вдіяти у моєму випадку?

На ділянці є стара вигрібна яма. Це - вуличний туалет, який не використовувся вже багато років. Зараз він використовується будівельною бригадою, але то реально мізер.

Хочу цю яму засипати. Перед тим, гадаю, потрібно якимось чином все те нейтралізувати. Викачати яму немає можливості в принципі - машина не заїде.

1. Що засипати у яму, якийсь біологічний препарат? Який?
2. Думав засипати препарат зараз і засипати яму землею наступної весни. Бо якраз на ту весну плануються роботи по саду. Нормальний план? 
3. Якими рослинами засадити це місце? Я так розумію, земля з часом просяде - треба буде підсипати землю. Яке посадити дерево, кущі чи траву, щоб посприяли переробці тих рештків?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я засипав відходами з кухні, бурьяном, скошеною травою, землею і тд

просіло, досипаю землі, а через якийсь час там може щось буде посаджено, буде видно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ніяких препаратів чи хімії не додавали?

Я можу ще засипати будівельним сміттям - у мене лишилася гірка дрібно битої цегли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не додавав, не бачив потреби, бо все інтенсивно засипав відходами, бурянами та поганою землею.

Цей куточок ще не вирівняв до кінця, треба досипати землі, я взагалі піднімаю рівень майже на півметра.

 

 

 

 тачок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Нажаль, не можна змінити назву теми. Просто продовжу, аби не плодити нову, але з новим запитанням. Якщо модератор побачить це - перейменуйте на більш адекватну, типу "Перетворення вигрібної ями на дренажний колодязь" чи щось таке.

Передумав засипати цю яму. Хочу використати її як дренажний колодязь для зливової каналізації. З даху вода відводиться у труби під землю, які хочу вивести у цю яму. Ну і плюс дощова вода з тратуарної ринви туди ж. Тобто, це не побутова каналізація, а тільки дощова вода.

Питання в тому, як правильно облаштувати колодязь?

Ґрунт - земля. Зрозуміло, що дно треба почистити. Ця яма викладена цеглою, яка вже розсипається. Цеглу прибираю. Виводжу трубу. Засипаю до рівня труби щебенем. Я так розумію, треба брати велику фракцію 20+. Від рівня щебеня до верху вже заллю стінку з бетону та встановлю люк.

Ну і треба же ще розділити ґрунт та щебень геотекстилем, так? На дно та на стіни. А який геотекстиль взяти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22.11.2023 в 12:47, Ihor Chumak сказав:

А який геотекстиль взяти?

Голкопробивний 150-200г/м

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...