Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будівельний паспорт. Переоформлення на нового власника/заміна.

ishehov

Рекомендовані повідомлення

Вітаю

Був куплений будинок на стадіі накритої коробки, на ділянку оформлене право власності. Будинок має будівельний паспорт, зроблений на попереднього власника.

Чи можу я переоформити будівельний паспорт на нового власника? У Дії в описі послуги "Внесення змін до будівельного паспорта" бачу тільки "У разі зміни намірів забудови земельної ділянки (розміщення нових або реконструкція існуючих об’єктів)". Чи треба робити будіельний паспорт з нуля?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ishehov сказал:

Чи треба робити будіельний паспорт з нуля?

вам не потрібно робити будпаспорт з нуля. ви пишите заяву на зміни в буд паспорті, а саме власника

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, ishehov сказал:

У Дії в описі послуги "Внесення змін до будівельного паспорта"

в діі питання та відповіді:

 

 

Я — новий власник земельної ділянки. Як мені продовжити будівництво?

Заповніть повідомлення про зміну в повідомленні про початок виконання будівельних робіт та подайте його до ЦНАП за місцем розташування об’єкта особисто або листом. Завантажити форму повідомлення можна тут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Drosselbeere сказал:

в діі питання та відповіді:

 

 

Я — новий власник земельної ділянки. Як мені продовжити будівництво?

Заповніть повідомлення про зміну в повідомленні про початок виконання будівельних робіт та подайте його до ЦНАП за місцем розташування об’єкта особисто або листом. Завантажити форму повідомлення можна тут.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будівельний паспорт відмінили на ....поки не закінчиться війна . social.com.ua/vijna/vidnovlennya-zhytla/budivnycztvo-pryvatnyh-budynkiv-zdijsnyuvatymetsya-bez-otrymannya-budivelnogo-pasporta/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікаво подивитись на наслідки. чи як з вірусом? без карантину тільки легше стало, а хворіти більше не стали?

для приватного будівництва взагалі дурня...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 24.06.2022 в 17:45, kipa192 сказал:

Будівельний паспорт відмінили на ....поки не закінчиться війна . social.com.ua/vijna/vidnovlennya-zhytla/budivnycztvo-pryvatnyh-budynkiv-zdijsnyuvatymetsya-bez-otrymannya-budivelnogo-pasporta/

А как теперь получить присоединение к коммуникациям?

Рэс просит стройпаспорт 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, sovladim сказав:

А как теперь получить присоединение к коммуникациям?

Рэс просит стройпаспорт 

так будівельний паспорт не скасували, а лише додали ще один спосіб його отримати,  без участі  місцевої архітектури на період війского часу 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, ishehov сказал:

Земельний, майновий та МВС працюють вже пару місяців як, інші не повинні бути вийнятком

Та я за цей новий шлях для не більших за два поверхи, що може  сертифікований інженер зробити документи, я перебудував кухню надбудував поверх и посунув на 2 метри.

От думав скористатися, знайшов людину а вона каже шо так є ліцензія але не має доступу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Inauri сказав:

От думав скористатися, знайшов людину а вона каже шо так є ліцензія але не має доступу.

странно, в ЄДЕССБ додали розділ для регістраціі буд паспорта для сертифікованих осіб 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...